خانه / ویزا / قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور قزاقستان

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور قزاقستان

اطلاعات زیر تنها جهت راهنمایی می باشند و در حال حاضر قاره پیما در مورد اخذ ویزا هیچ فعالیتی ندارد لطفا سوالی در مورد اخذ ویزا کشورهای مختلف نفرمائید

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور قزاقستان در زیر به طور کامل شرح داده شده است . هموطنان عزیزی که قصد سفر به کشور قزاقستان را دارند باید قبل از سفر اقدام به دریافت ویزا این کشور نمایند ، شخص مسافر و یا وکیل و نماینده ( آژانس های مسافرتی ) مسافر می توانند جهت اخذ ویزا قزاقستان با در دست داشتن مدارکی که در زیر آمده است اقدام به اخذ ویزا این کشور نمایند ( جهت دریافت ویزا توریستی نیازی به مصاحبه با شخص مسافر نیست ولی برای ویزا های تجاری و کاری قوانین متفاوت می باشد ). آدرس و تلفن سفارت قزاقستان در تهران : خیابان دروس - خیابان هدایت پلاک 4 و تلفن های : 22565371-021 و 22565933-021 می باشد .

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور قزاقستان

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور قزاقستان

 

مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزا کشور قزاقستان :

 1. اصل پاسپورت
 2. 2 قطعه عکس 6 در 4 با زمینه سفید و رنگی
 3. مشخصات فردی : آدرس محل کار و محل سکونت و شماره تلفن
 4. اصل و کپی کارت ملی
 5. رزرو بلیط

 

انواع ویزا های کشوز قزاقستان:

 1. ویزا 1 ماهه توریستی عادی
 2. ویزا 1 ماهه توریستی فوری
 3. ویزا 1 ماهه تجاری عادی
 4. ویزا 3 ماهه تجاری

 

نکاتی در مورد ویزا قزاقستان :

 1. در صورتی که قصد دارید بیشتر از 10 روز در کشور قزاقستان اقامت داشته داشته باشید گواهی میتلا نبودن به بیماری ایدز ضروری است .
 2. ویزا عادی توریسیتی در 15 روز کاری و ویزا فوری توریسیتی در 8 روز کاری صادر می شود .

 

قیمت و هزینه انواع ویزا های کشور قزاقستان :

 1. ویزا 1 ماهه توریستی عادی 180 دلار آمریکا
 2. ویزا 1 ماهه توریستی فوری 200 دلار آمریکا
 3. ویزا 1 ماهه تجاری 230 دلار آمریکا
 4. ویزا 3 ماهه تجاری 350 دلار آمریکا

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور قزاقستان ( مسافرتی و کار و تحصیلی ) با هم متفاوت است لذا شما برای آگاهی دقیق از مبلغ ویزا و مدارک مورد نیاز ( مدارک مورد نیاز بالا برای ویزای مسافرتی می باشد ) از طریق راه های ارتباطی سایت به ما در تماس باشید.

 

 

رزرو و خرید بلیط قزاقستان

رزرو و خرید بلیط قزاقستان

راهنمایی جهت خرید بلیط هواپیما به قزاقستان :

در حال حاضر ایرلاین ماهان پروازهای مستقیم به آلماتی قزاقستان انجام می دهد . همچنین امکان پرواز به وسیله ایرلاین های ترکیش و پگاسوس با یک توقف به قزاقستان نیز وجود دارد . جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و روزها و ساعات پرواز و مدت زمان پرواز و ... به قسمت بلیط هواپیما قزاقستان سایت مراجعه نمائید . 

 

وب سایت قاره پیما کارگزار رسمی اخذ ویزا - بلیط هواپیما قزاقستان - هتل و تور قزاقستان می باشد شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه دریافت ویزا - بلیط هواپیما قزاقستان - هتل و تور قزاقستان توسط ما از طریق راه های ارتباطی سایت با ما در تماس باشید.

 

توجه داشته باشید:

چنانچه مسافری بلیط هواپیما و رزرو هتل و یا تور مسافرتی خود را از وب سایت قاره پیما خریداری نماید قاره پیما تمام مراحل ویزا وی را به طور رایگان انجام می دهد و فقط هزینه سفارت را از شما دریافت می کند.