خانه / قیمت بلیط ارزان / ارزانترین قیمت بلیط گرجستان

ارزانترین قیمت بلیط گرجستان

شما در قاره پیما امکان آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط گرجستان در تاریخ های مختلف و رزرو و خرید آن را به صورت اینترنتی ، حضوری ، تلفنی و ... به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته را دارید . توجه داشته باشید در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین ایران و گرجستان وجود ندارد و تمام پروازها حداقل دارای 1 یا 2 توقف در کشورهای مختلف هستند .

ارزانترین قیمت بلیط گرجستان

در حال حاضر جهت پرواز از ایران به گرجستان شما می توانید از خطوط هواپیمایی زیر استفاده نمائید :

  1. هواپیمایی ترکیش Turkish Airlines : که در حال حاضر از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به گرجستان پرواز می کند .
  2. هواپیمایی پگاسوس Pegasus Airlinesکه تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول ترکیه به گرجستان پرواز می کند .
  3. هواپیمایی اطلس جت Atlasjet Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول ترکیه به گرجستان پرواز می کند .
  4. هواپیمایی اوکراینی Ukraine Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در کی یف اکراین به گرجستان پرواز می کند .
  5. هواپیمایی آژین یونان Aegean Airlines : که در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در آتن یونان به گرجستان پرواز می کند .
  6. هواپیمایی آذربایجان آزال Azerbaijan Airlines : که در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در باکو آذربایجان به گرجستان پرواز می کند .

توجه داشته باشید قاره پیما نمایندگی رسمی تمام ایرلاین های موجود می باشد و شما می توانید بلیط خود را پس از مقایسه قیمت تمام ایرلاین های موجود و آگاهی بهترین مسیر و ارزانترین قیمت بلیط گرجستان از قاره پیما خریداری نمائید .

در زیر مسیرهای پرواز به شهرهای پر تردد گرجستان از ایران آمده است :

  1. تفلیس گرجستان : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی  پگاسوس - اطلس جت - ترکیش - اکراینی - آذربایجان - آژین و ... با یک توقف به تفلیس با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
  2. باتومی گرجستان : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی  ترکیش و بلاویا بلاروس با یک توقف به باتومی با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
  3. کوتائیسی گرجستان : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی بلاویا بلاروس با یک توقف به کوتائیسی با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
  4. جهت آگاهی از مسیرهای پروازی به سایر شهرهای گرجستان و جزئیات تمام پروازها به گرجستان ( مدت زمان و میزان توقف و غیره ) به این قسمت مراجعه نمائید .

 

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای گرجستان :

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای گرجستان :

بلیط مورد نظر خود را حداقل 2 ماه قبل از سفر خریداری نمائید تا بتوانید از بهترین مسیر و ارزانترین قیمت استفاده نمائید .

بلیط مورد نظر خود را بعد از دریافت ویزا خریداری نمائید زیرا در بعضی مواقع کنسل کردن بلیط جریمه های سنگینی دارد .

 

توجه فرمائید:

توجه فرمائید:

رزرو بلیط در سایت قاره پیما کاملا رایگان بوده و برای رزرو هیچ مبلغی از شما دریافت نمی شود.

بلیط خریداری شده شما توسط سایت قاره پیما بدون دریافت هیچ هزینه ای به تمام نقاط ایران ارسال می گردد.

شما با هر بار خرید از قاره پیما معادل 0.5% کل مبلغ خرید خود را برای خرید های بعدی تخفیف می گیرید.

تورهای لحظه آخری و ارزان قیمت گرجستان

پروازهای چارتر گرجستان قاره پیما

بلیط به تمام شهرهای گرجستان

رزرو هتل در تمام شهرهای گرجستان

پروازهای داخلی گرجستان

دریافت ویزا گرجستان

صدور و قیمت بلیط پروازهای داخلی اروپا