آلمان

بلیط هواپیما دوسلدورف

رزرو و خرید بلیط هواپیما به دوسلدورف با ارزانترین قیمت در قاره پیما - چارتر / لحظه آخری / آفری

بهترین قیمت پروازهای دوسلدورف و خرید بلیط هواپیما دوسلدورف ( روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران دوسلدورف آلمان تهران ) با ارزانترین قیمت در قاره پیما

قیمت ویژه بلیط هواپیما دوسلدورف چارتر و سیستم در قاره پیما : در متن زیر اطلاعات مورد نیاز در مورد قیمت بلیط دوسلدورف – مدت زمان پرواز تهران به دوسلدورف و ارزانترین پروازهای دوسلدورف و رزرو بلیط دوسلدورف و خرید بلیط ارزان دوسلدورف ( تهران دوسلدورف – تبریز دوسلدورف – مشهد دوسلدورف – شیراز دوسلدورف – اصفهان دوسلدورف )

و لیست کلیه پروازهای دوسلدورف و برنامه و ساعت های پروازهای دوسلدورف و بلیط لحظه آخری دوسلدورف و قیمت بلیط رفت و برگشت تهران دوسلدورف به طور کامل شرح داده شده است لطفا با ما همراه باشید .

 

ارزانترین بهترین و کمترین نرخ و قیمت بلیط دوسلدورف چارتر آفری و لحظه آخری در قاره پیما
بلیط هواپیما ارزان دوسلدورف – قاره پیما

 

فروش ویژه بلیط چارتر دوسلدورف رفت و برگشت ( چارتر تهران دوسلدورف و چارتر تبریز دوسلدورف و چارتر شیراز دوسلدورف و چارتر مشهد دوسلدورف و چارتر اصفهان دوسلدورف ) با ارزانترین قیمت

بهترین پروازهای تهران به دوسلدورف – ارزانترین پروازهای دوسلدورف :

ارزانترین نرخ هواپیمای تهران دوسلدورف – قیمت بلیط پروازهای لحظه آخری هواپیما به دوسلدورف :

توجه داشته باشید در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین ایران ( تهران ) به دوسلدورف وجود ندارد و تمام پروازهای دارای حداقل 1 توقف در خارج از کشور می باشند .

در متن زیر اطلاعات دقیق در مورد ایرلاین های مسیر دوسلدورف از ایران – ارزانترین بلیط چارتر دوسلدورف – مدت زمان پرواز دوسلدورف – میزان بار – روزها و ساعات پرواز و غیره … به طور کامل شرح داده شده است لطفا با ما همراه باشید .

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما دوسلدورف – بلیط ارزان قیمت دوسلدورف از تهران با هواپیمایی اوکراینی Ukraine International Airlines :

پروازهای تهران به دوسلدورف اوکراین اینترنشنال از ارزان قیمت ترین بلیطط های مسیر دوسلدورف از ایران می باشد که به دلیل توقف های کوتاه مدت و قیمت مناسب مسافران زیادی از این ایرلاین برای سفر به دوسلدورف از ایران استفاده می نمایند .

توجه داشته باشید برای پرواز به دوسلدورف با هواپیمایی اکرانینی نیازی به ویزای ترانزیت اوکراین نمی باشد .

هواپیمایی اوکراین اینترنشنال از ایرلاین های اروپایی ارزان قیمت فعال در ایران می باشد که به دلیل خدمات بسیار مناسب خود در سال های اخیر طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است .

مسیر پرواز از تهران به دوسلدورف با اوکراین اینترنشنال :

پروازهای اکراینی از تهران به دوسلدورف مستقیم نبوده و پس از پرواز از تهران در کیف توقفی کوتاه داشته و پس از تعویض هواپیما ادامه مسیر خود را به سمت دوسلدورف انجام می دهد .

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما دوسلدورف
پروازهای تهران دوسلدورف اوکراین تا اطلاع ثانوی انجام نمی شود

بلیط رفت دوسلدورف :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به کییف 4 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه بوریسپول Kiev Borispol کی یف اکراین (KBP)
فرودگاه بوریسپول Kiev Borispol کی اف اکراین (KBP) مدت زمان پرواز از کیف به دوسلدورف  2 ساعت و 55 دقیقه
فرودگاه Dusseldorf دوسلدورف (DUS)
کل طول زمان پرواز در هوا:7 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:3 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان سفر:10 ساعت و 10 دقیقه

 

بلیط برگشت از دوسلدورف :

  فرودگاه Dusseldorf دوسلدورف (DUS) مدت زمان پرواز از دوسلدورف به کییف 2 ساعت و 55 دقیقه
فرودگاه بوریسپول Kiev Borispol کی یف اکراین (KBP)
فرودگاه بوریسپول Kiev Borispol کی اف اکراین (KBP) مدت زمان پرواز از کیف به تهران 4 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:7 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:1 ساعت و 50 دقیقه – کل طول زمان سفر:9 ساعت و 00 دقیقه

 

روزهای پروازهای تهران به دوسلدورف با اوکراینی :

پروازهای دوسلدورف اوکراینی هفته ای 6 بار در روزهای شنبه / 1 شنبه / 2 شنبه / 4 شنبه / 5 شنبه و جمعه در ساعات و با شماره پروازهای زیر انجام می شود .

پرواز شماره PS752 تهران ره به مقصد دوسلدورف در ساعت 05:15 صبح ترک کرده و پس از توقف 3 ساعته در فرودگاه کیف در ساعت 12:55 ظهر به وقت دوسلدورف در فرودگاه دوسلدورف فرود می آید .

مدت زمان پرواز از تهران به دوسلدورف با ایرلاین اوکراین 10 ساعت و 10 دقیقه می باشد .

برنامه پروازهای برگشت از دوسلدورف با ایرلاین اوکراین :

پروازهای برگشت از دوسلدورف همانند پروازهای رفت هفته ای 6 بار در روزهای شنبه – دو شنبه – سه شنبه – چهارشنبه -پنج شنبه و جمعه انجام می شود .

پروازهای دوسلدورف به تهران در ساعت 14:15 با شماره پرواز PS412 دوسلدورف را به سمت تهران ترک کرده و پس از توقف 1 ساعت و 50 دقیقه ای در کیف در ساعت 01:25 وارد فرودگاه امام تهران می شود .

مدت زمان پرواز از دوسلدورف به تهران با ایرلاین اوکراین 9 ساعت و 00 دقیقه می باشد .

وزن باز مجاز بلیط هواپیما به دوسلدورف با ایرلاین اوکراینی :

هواپیمایی اوکراین در مسیر تهران به دوسلدورف به مسافران خود اجازه حمل 1 چمدان 23 کیلوگرمی در قسمت بار و یک ساک 7 کیلوگرمی در قیمت کابین را می دهد .

این میزان در تاریخ های مختلف و کلاس های پروازی مختلف متفاوت می باشد حتما قبل از خرید بلیط از میزان بار پرواز مورد نظر خود آگاه شوید – پس از خرید بلیط امکان اضافه کردن بار بدون پرداخت جریمه وجود نخواهد داشت .

ارزانترین قیمت بلیط رفت و برگشت دوسلدورف با اوکراین اینترنشنال در قاره پیما :

قیمت بلیط هواپیما یک طرفه و رفت و برگشت دوسلدورف در تاریخ های مختلف متفاوت می باشد برای آگاهی از قیمت های ارزان بلیط دوسلدورف با شماره های ما در تماس باشید تا کارشناسان قاره پیما پس از جستجو بهترین نرخ بلیط مورد نظر شما را به شما اعلام نمایند .

برای خرید اینترنتی بلیط دوسلدورف وارد قیمت خرید اینترنتی بلیط هواپما دوسلدورف سایت شده و بلیط خود را به صورت کاملا اینترنتی با گارانتی ارزانترین قیمت خریداری نمائید . روزها و ساعات حرکت پروازها

پروازهای اوکراینی تا اطلاع ثانوی انجام نمی شود

خرید اینترنتی بلیط هواپیما به دوسلدورف – خرید آنلاین بلیط دوسلدورف با پگاسوس  Pegasus Airlines :

پگاسوس یکی از ایرلاین های ارزان قیما اروپا و ترکیه می باشد که در حال حاضر از تهران به دوسلدورف به صورت روزانه پرواز انجام می دهد .

برای خرید بلیط پگاسوس به دوسلدورف به صورت اینترنتی – تلفنی و با حضوری با ما در تماس باشید .

توجه داشته باشید پروازهای پگاسوس دارای کیترینگ رایگان نبوده و برای غذا و نوشیدنی در این ایرلاین به صورت جداگانه در داخل هواپیما از مسافران پول دریافت می شود .

پرواز به دوسلدورف با پگاسوس چگونه است :

ایرلاین پگاسوس پس از پرواز از تهران در فرودگاه صبیحا استانبول توقف کرده سپس ادامه مسیر خود به سمت دوسلدورف را انجام می دهد و پرواز مستقیمی از ایران به دوسلدورف در حال حاضر وجود ندارد .

پرواز به دوسلدورف با پگاسوس چگونه است
ارزان قیمت ترین پروازهای دوسلدورف از تهران – قاره پیما

رزرو اینترنتی بلیط رفت دوسلدورف :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به استانبول 3 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه صبیحا گوکچن Istanbul Sabiha Gokcen استانبول ترکیه (SAW)
فرودگاه صبیحا گوکچن Istanbul Sabiha Gokcen استانبول ترکیه (SAW) مدت زمان پرواز از استانبول به دوسلدورف 3 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه Dusseldorf دوسلدورف (DUS)
کل طول زمان پرواز در هوا:6 ساعت و 35 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:3 ساعت و 45 دقیقه – کل طول زمان سفر:10 ساعت و 20 دقیقه

 

رزرو آنلاین بلیط دوسلدورف به تهران :

  فرودگاه Dusseldorf دوسلدورف (DUS) مدت زمان پرواز از دوسلدورف به استانبول 3 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه صبیحا گوکچن Istanbul Sabiha Gokcen استانبول ترکیه (SAW)
فرودگاه صبیحا گوکچن Istanbul Sabiha Gokcen استانبول ترکیه (SAW) مدت زمان پرواز از استانبول به تهران 3 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:6 ساعت و 35 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:1 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان سفر:7 ساعت و 45 دقیقه

 

زمان پرواز دوسلدورف ایرلاین پگاسوس :

بلیط های دوسلدورف از تهران ایرلاین پگاسوس همه روزه و در تمام ماه های سال به صورت مرتب انجام می شود .

پرواز تهران را به سمت دوسلدورف در ساعت 04:40 ترک کرده و پس از توقف 3 ساعت و 45 دقیقه در استانبول در ساعت 12:30 وارد فرودگاه دوسلدورف می شود . شماره پرواز تهران دوسلدورف پگاسوس PC513 می باشد .

مدت پرواز تهران دوسلدورف با پگاسوس 10 ساعت و 20 دقیقه می باشد .

ساعت بلیط های دوسلدورف به تهران پگاسوس و روزها :

پروازهای برگشت نیز همانند پروازهای رفت به صورت روزانه و در تمام فصول سال با برنامه و شماره پرواز زیر انجام می شود .

پروازهای دوسلدورف به تهران از دوسلدورف در ساعت 17:45 بعد از ظهر حرکت کرده و پس از توقف 1 ساعت و 10 دقیقه در ساعت 03:45 بامداد وارد تهران می شود – شماره این پرواز PC1004 می باشد .

مدت پرواز تهران دوسلدورف با پگاسوس 7 ساعت و 45 دقیقه می باشد .

هزینه اضافه کردن بار به پروازهای پگاسوس در مسیر دوسلدورف :

پروازهای دوسلدورف پگاسوس در برخی تاریخ ها 20 کیلو بار و در برخی تاریخ ها بدون بار می باشد و اضافه کردن 1 چمدان 20 کیلویی حدودا 50 هزار تومان هزینه دارد که باید قبل از خرید بلیط انجام شود در غیر این صورت هزینه بیشتر از میزان ذکر شده می شود .

حتما قبل از خرید بلیط پروازهای دوسلدورف به پگاسوس از با بار و یا بدون بار بودن پرواز مورد نظر خود آگاه شوید تا بعد از خرید بلیط با جریمه و مشکل بار روبرو نشوید .

خرید بلیط چارتر هواپیما دوسلدورف با ارزانترین قیمت ممکن در قاره پیما :

برای خرید اینترنتی بلیط ها چارتر دوسلدورف از تهران قاره پیما در اینتدا وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط سایت شده و پس از وارد کردن مبدا و مقصد و تاریخ رفت و برگشت بلیط مورد نظر خود را با ارزانترین قیمت ممکن به صورت کاملا آنلاین خریداری و دانلود نمائید .

با عضویت در شبکه های اجتماعی قاره پیما در اینستاگرام و تلگرام می توانید از نرخ بلیط های لحظه آخری و آفر و تخفیف چوده پروازهای چارتر دوسلدورف قاره پیما آگاه شده و بلیط خود را با کمترین هزینه ممکن خریداری نمائید

خرید ارزانترین بلیط هواپیما دوسلدورف – خرید بلیط ارزان شیراز مشهد تبریز و اصفهان به دوسلدورف با ترکیش Turkish Airlines :

هواپیمایی ترکیش خط هواپیمایی دولتی کشور ترکیه می باشد و بزرگترین ایرلاین دنیا از نظر تعداد مقاصد پروازی می باشد .

ترکیش به دوسلدورف و بیشتر شهرهای دنیا پرواز مستقیم از استانبول انجام می دهد .

شما می توانید از شهرهای زیر در ایران به دوسلدورف با ترکیش پرواز انجام دهید .

تهران دوسلدورف – مشهد دوسلدورف – شیراز دوسلدورف – اهواز دوسلدورف – تبریز دوسلدورف – کرمانشاه دوسلدورف و اصفهان دوسلدورف .

خرید بلیط ارزان شیراز مشهد تبریز و اصفهان به دوسلدورف
بیشترین تخفیف رزرو اینترنتی پروازهای ترکیش به دوسلدورف – قاره پیما

درباره پروازهای دوسلدورف با ترکیش :

پروازهای هواپیمایی ترکیش به دوسلدورف از ایران مستقیم نبوده و ترکیش پس از پرواز از تهران مشهد شیراز و یا اصفهان در استانبول توقفی کوتاه داشته سپس ادامه مسیر خود به سمت دوسلدورف را انجام می دهد .

بلیط دوسلدورف :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به استانبول 3 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه استانبول ترکیه (IST)
  فرودگاه استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به دوسلدورف 3 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه Dusseldorf دوسلدورف (DUS)
کل طول زمان پرواز در هوا:6 ساعت و 45 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:2 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان سفر:8 ساعت و 45 دقیقه

قیمت بلیط دوسلدورف :

  فرودگاه Dusseldorf دوسلدورف (DUS) مدت زمان پرواز از دوسلدورف به استانبول 10 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه استانبول ترکیه (IST)
  فرودگاه استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به تهران 3 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:6 ساعت و 45 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:2 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان سفر:8 ساعت و 45 دقیقه

ساعت پروازهای تهران به دوسلدورف ترکیش :

هواپیمایی ترکیش در مسیر تهران دوسلدورف به صورت روزانه پرواز انجام می دهد .

پرواز دوسلدورف ترکیش از تهران در ساعت 07:35 با شماره TK879 پرواز خود را آغاز کرده و پس از توقف 2 ساعت و در استانبول در ساعت 12:55 به وقت دوسلدورف در دوسلدورف فرود می آید .

مدت پرواز تهران تا دوسلدورف با ترکیش 8 ساعت و 45 دقیقه است .

شماره پروازهای برگشت از دوسلدورف ترکیش :

پروازهای دوسلدورف به تهران ترکیش نیز به صورت روزانه انجام می شود .

پرواز شماره TK1528 همه روز در ساعت 19:05 از دوسلدورف پرواز خود را شروع کرده و پس از توقف 2 ساعته در ساعت 06:05 ظهر وارد فرودگاه امام تهران می شود .

مدت پرواز دوسلدورف تا تهران با ترکیش 8 ساعت و 45 دقیقه است .

پرواز ترکیش روزانه 3 تا 4 پرواز مختلف از تهران دارد که ما در بالا مناسب ترین پرواز ترکیش برای سفر به دوسلدورف را به شما پیشنها کرده این سایر پرواز ها زمان توقف بسیار کم و یا بسیار زیاد دارند که قاره پیما برای سفر به دوسلدورف آنها را به شما پیشنهاد نمی کند .

وزن بار بلیط های دوسلدورف :

هواپیمایی ترکیش در مسیر ایران به دوسلدورف به مسافران خود اجازه حمل 1 چمدان 30 کیلوگرمی را می دهد .

این میزان بار در برخی از تاریخ ها و کلاس های پروازی مختلف متفاوت می باشد حتما قبل و بعد از خرید بلیط از میزان بار مجاز پرواز خود آگاه شوید تا با مشکل اضافه بار مواجه نشوید .

خرید آنلاین بلیط پروازهای دوسلدورف با ارزانترین قیمت ممکن :

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما دوسلدورف می توانید وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط هواپیما سایت شده و پس از جستجو و پیدا کردن پرواز مورد نظر مشخصات خود را وارد کرده و بلیط خود را به صورت کاملا آنلاین رزرو و مبلغ بلیط را با کارت های عضو شتاب پرداخت نمائید .

توجه داشته باشید :

ارزانترین پرواز ترکیش از ایران به دوسلدورف از تهران انجام می شود ولی چنانچه مسافری می خواهد از سایر شهرهای ایران که ترکیش از آنها پرواز تهیه نماید قاره پیما بدون هیچ مشکلی بلیط مورد نظر آنها را صادر می نماید در نظر داشته باشید .

ترکیش در حال حاضر از 7 شهر تهران مشهد اصفهان شیراز اهواز تبریز و کرمانشاه پروازهای خود به سمت ترکیه را انجام می دهد . و به زودی برنامه پروازی ترکیش از کلیه این شهر ها به دوسلدورف در همین قسمت از سایت برای شما هموطنان عزیز ارائه خواهد شد .

تخفیف بلیط های دوسلدورف – بلیط لحظه آخری و آفر دار تهران به دوسلدورف با ایرفلوت Aeroflot Airlines :

پروازهای تهران دوسلدورف با ایرلاین ایرفلوت از کم توقف ترین و بهترین پروازهای مسیر دوسلدورف از ایران می باشند .

ایرفلوت ایرلاین دولتی کشور روسیه می باشد و ناوگان ایرفلوت تماما ایرباس و بوئینگ های مدرن می باشند .

در متن زیر اطلاعات تکمیلی درباره پروازهای ایرفلوت به دوسلدورف شامل : قیمت بلیط هواپیما دوسلدورف – روزها و ساعات پروازهای دوسلدورف – میزان بار و هزینه اضافه بار – جریمه کنسلی و … به طور کامل شرح داده شده است .

با ما همراه باشید …

تخفیف بلیط های دوسلدورف
خرید اینترنتی بلیط هواپیما به دوسلدورف – قاره پیما

بلیط ایرفلوت به دوسلدورف :

توجه داشته باشید در حال حاضر پرواز مستقیم از ایران به دوسلدورف وجود ندارد .

پروازهای تهران به دوسلدورف ایرفلوت نیز مستقیم نبوده و پس از پرواز از تهران در مسکو توقفی کوتاه داشته سپس ادامه مسیر خود به سمت دوسلدورف را از مسکو انجام می دهد .

قیمت بلیط یک طرفه تهران دوسلدورف :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به مسکو 4 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه مسکو Moscow روسیه (SVO)
  فرودگاه مسکو Moscow روسیه (SVO) مدت زمان پرواز از مسکو به دوسلدورف 3 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه Dusseldorf دوسلدورف (DUS)
کل طول زمان پرواز در هوا:7 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:1 ساعت و 40 دقیقه – کل طول زمان سفر:10 ساعت و 00 دقیقه

قیمت بلیط یک طرفه دوسلدورف تهران :

  فرودگاه Dusseldorf دوسلدورف (DUS) مدت زمان پرواز از دوسلدورف به دوحه 3 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه مسکو Moscow روسیه (SVO)
  فرودگاه مسکو Moscow روسیه (SVO) مدت زمان پرواز از دوحه به تهران 4 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:7 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:2 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان سفر:9 ساعت و 35 دقیقه

میزان توقف پروازهای ایرفلوت به دوسلدورف ایرفلوت و برنامه پروازی :

هواپیمایی ایرفلوت در مسیر تهران به دوسلدورف در 365 روز سال پرواز در ساعات و با شماره پروازی زیر انجام می دهد .

هواپیمایی ایرفلوت در ساعت 03:30 با شماره SU513 تهران را به سمت دوسلدورف تک کرده و پس از توقف 1 ساعت و 40 دقیقه ای در مسکو در ساعت 09:55 صبح وارد فرودگاه دوسلدورف به وقت دوسلدورف می شود .

توقف پرواز تهران به دوسلدورف ایرفلوت در مسکو 1 ساعت و 40 دقیقه می باشد . 

زمان توقف پروازهای برگشت ایرفلوت از دوسلدورف و برنامه پروازی :

پروازهای برگشت از دوسلدورف به تهران ایرفلوت همانند پروازهای رفت در 7 روز هفته و 365 روز سال انجام می شود .

پرواز شماره SU2153 دوسلدورف را در ساعت 14:35 ترک کرده و پس از توقف 2 ساعت و 15 دقیقه ای در ساعت 02:25 وارد فرودگاه تهران می شود .

توقف پرواز دوسلدورف به تهران ایرفلوت در مسکو 2 ساعت و 15 دقیقه می باشد . 

تعداد و وزن چمدان پروازهای ایرفلوت به دوسلدورف از تهران :

مسافران هواپیمایی ایرفلوت در مسیر دوسلدورف می توانند با خود یک چمدان 23 کیلویی و 1 ساک 7 کیلویی حما نمایند .

هزینه اضافه کردن بار در فرودگاه برای یک چمدان 23 کیلویی دیگر 100 دلار می شود .

بلیط چارتر و ارزان قیمت دوسلدورف در قاره پیما  :

هزینه و قیمت بلیط هواپیما به دوسلدورف در تاریخ های مختلف متفاوت است .

برای اطلاع از قیمت بلیط در تاریخ های مختلف و آگاهی از ارزانترین تاریخ بلیط های چارتر و لحظه آخری دوسلدورف با شماره های ما در تماس باشید تا کارشناسان قاره پیما بلیط مورد نظر شما را با ارزانترین قیمت ممکن و در سریع ترین زمان ممکن به شما اعلام نمایند .

همچنین با وارد شدن به قسمت خرید اینترنتی بلیط هواپیما سایت قاره می توانید بلیط مورد نظر خود را به صورت کاملا آنلاین رزرو و خریداری نمائید .

هزینه سفر هوایی به دوسلدورف – مبلغ پروازهای دوسلدورف از تهران مشهد و شیراز با هواپیمایی امارات Emirates Airlines :

برای سفر از ایران به دسلدورف شما می توانید از هواپیمایی امارات نیز استفاده نمائید .

امارات در حال حاضر از تهران مشهد و شیراز پرواز انجام می دهد و ایرانیان عزیز می توانند از این 3 شهر به دوسلدورف با امارات پرواز انجام دهد  .

هواپیمایی امارات یکی از بهترین و ایمن ترین خطوط هواپیمایی جهان و خاورمیانه می باشد .

برای پرواز از ایران به دوسلدورف با ایرلاین امارات نیازی به داشتن ویزای ترانزیت امارات نیست و شما می توانید بدون ویزا تا 24 ساعت در سالن ترانزیت فرودگاه امارات منتظر پرواز بعدی خود باشید .

مبلغ پروازهای دوسلدورف از تهران مشهد و شیراز
پروازهای امارات دوسلدورف – قاره پیما

پروازهای مسیر ایران به دوسلدورف با امارات :

پروازهای امارات ایرلاین به دوسلدورف مشتقیم نبوده و ایرلاین پس از برخواستن از تهران – مشهد و یا شیراز در دبی توقف داشته سپس ادامه مسیر خود به سمت دوسلدورف را انجام می دهد .

مبلغ بلیط هواپیما دوسلدورف :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به دوبی 2 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه Dubai دبی امارات (DXB)
  فرودگاه Dubai دبی امارات (DXB) مدت زمان پرواز از دوبی به دوسلدورف 7 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه Dusseldorf دوسلدورف (DUS)
کل طول زمان پرواز در هوا:9 ساعت و 25 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:1 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان سفر:10 ساعت و 25 دقیقه

مبلغ پروازهای رفت و برگشت دوسلدورف :

  فرودگاه Dusseldorf دوسلدورف (DUS) مدت زمان پرواز از دوسلدورف به دبی 7 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه Dubai دبی امارات (DXB)
  فرودگاه Dubai دبی امارات (DXB) مدت زمان پرواز از دبی به تهران 2 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:9 ساعت و 25 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:2 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان سفر:11 ساعت و 25 دقیقه

ساعت پروازهای دوسلدورف از تهران با امارات :

هواپیمایی امارات همانند سایر ایرلاین های خارجی دیگه همه روزا از تهران به دوسلدورف با شماره و در ساعات زیر پرواز انجام می شود .

هواپیما با شماره EK972 تهران را به سمت دوسلدورف در ساعت 11:40 ترک کرده و پس از توقف 1 ساعته در دبی در ساعت 19:15 وارد دوسلدورف می شود .

مدت سفر هوایی از تهران تا دوسلدورف با امارات 10 ساعت و 25 دقیقه می باشد .

زمان پروازهای برگشت از دوسلدورف به تهران :

پروازهای برگشت نیز همه روزه در ساعت 21:15 با شماره EK58 از دوسلدورف پرواز کرده و پس از توقف 2 ساعته در دبی در ساعت 10:25 وارد تهران می شود .

مدت سفر هوایی از دوسلدورف تا تهران با امارات 11 ساعت و 25 دقیقه می باشد .

وزن بار مجاز و هزینه اضافه بار پروازهای دوسلدورف به امارات :

وزن بار مجاز پروازهای دوسلدورف امارات 30 کیلوگرم می باشد . حتما قبل از خرید بلیط از میزان بار خود آگاه شوید چون پس از خرید بلیط امکان تغییر میزان بار بدون پرداخت جریمه وجود ندارد .

بهترین و کمترین نرخ بلیط های هواپیما تهران به دوسلدورف :

برای رزرو بلیط دوسلدورف به صورت اینترنتی در ابندا وارد قسمت رزرو آنلاین بلیط هواپیما سایت شده و پس از وارد کردن مبدا و مقصد و تاریخ رفت و برگشت مورد نظر خود جستجو در بین مسیر ها و ایرلاین های مختلف را آغاز نموده و پس از انتخاب پرواز مورد نظر خود بلیط خود را به صورت کاملا اینترنتی خریداری و دریافت نمائید .

بلیط هواپیما دوسلدورف – قیمت بلیط تهران دوسلدورف با اطلس جت Atlasjet Airlines :

اطلس جت سومین ایرلاین ترک می باشد که از ایران به دوسلدورف پرواز انجام می دهد .

پروازهای اطلس جت از پروازهای بسیار با کیفیت مسیر تهران به دوسلدورف می باشد که زمان پرواز کمی در مقایشه با پرواز از کشورهای دیگر می باشد و از قیمت های مناسبی نیز در مقایسه با سایر ایرلاین ها برخوردار است .

برای خرید بلیط پروازهای اطلس جت با شماره های ما در تماس باشید .

بلیط هواپیما دوسلدورف
رزرو آنلاین پروازهای تهران دوسلدورف – قاره پیما

پروازهای دوسلدورف اطلس جت :

مسیر اطلس به دوسلدورف از تهران مستقیم نبوده و اطلس جت پس از پرواز از تهران در استانبول توقفی کوتاه داشته سپس ادامه مسیر خود به سمت دوسلدورف را انجام می دهد .

بلیط ارزان تهران دوسلدورف :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به استانبول 3 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه استانبول ترکیه (IST)
  فرودگاه استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به دوسلدورف 3 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه Dusseldorf دوسلدورف (DUS)
کل طول زمان پرواز در هوا:6 ساعت و 45 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:2 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان سفر:9 ساعت و 05 دقیقه

بلیط ارزان هواپیما دوسلدورف تهران :

  فرودگاه Dusseldorf دوسلدورف (DUS) مدت زمان پرواز از دوسلدورف به استانبول 10 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه استانبول ترکیه (IST)
  فرودگاه استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به تهران 3 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:6 ساعت و 45 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:3 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان سفر:9 ساعت و 45 دقیقه

برنامه پروازهای دوسلدورف اطلس جت :

هواپیمایی اطلس جت هفته ای 5 پرواز از تهران تا دوسلدورف در روزهای 1 شنبه – 2 شنبه – 3 شنبه – 5 شنبه و جمعه انجام می شود .

پروازهای تهران دوسلدورف اطلس جت در ساعت 06:30 تهران را به سمت دوسلدورف با شماره KK1185 ترک کرده و پس از توقف 2 ساعت و 20 دقیقه ای در استانبول در ساعت 13:10 وارد دوسلدورف می شود .

پرواز تهران تا دوسلدورف با اطلس جت 9 ساعت و 05 دقیقه است .

شماره پروازهای برگشت از دوسلدورف ترکیش :

پروازهای دوسلدورف به تهران ترکیش نیز به صورت روزانه انجام می شود .

پرواز شماره TK1528 همه روز در ساعت 19:05 از دوسلدورف پرواز خود را شروع کرده و پس از توقف 2 ساعته در ساعت 06:05 ظهر وارد فرودگاه امام تهران می شود .

پرواز دوسلدورف تا تهران با اطلس جت 9 ساعت و 45 دقیقه است .

بار بلیط های دوسلدورف اطلس جن چند کیلوگرم است :

اطلس جت به مسافران خود یک چمدان 30 کیلویی را می دهد .

این میزان در تاریخ ها و کلاس های پروازی مختلف تفاوت دارد حتما قبل از خرید بلیط ازمیزان بار پرواز مورد نظر خود آگاه شوید تا در فرودگاه با مشکل اضافه بار مواجه نشوید .

رزرو بلیط هواپیما دوسلدورف با ارزانترین قیمت اطلس جت :

برای رزرو و خرید بلیط هواپیما به دوسلدورف با وارد شدن به قسمت خرید اینترنتی بلیط سایت بلیط خود را پس از جستجو و مقایسه بین ایرلاین های مختلف با گارانتی ارزانترین قیمت خریداری نمائید .

پروازهای اطلس جت تا اطلاع ثانوی انجام نمی شود

قیمت بلیط لوفتهانزا به دوسلدورف – قیمت بلیط رفت و برگشت لوفتهانزا تهران به دوسلدورف Lufthansa Airlines :

پروازهای لوفتهانزا به دوسلدورف ایمن ترین و یکی از بهترین بلیط های مسیر دوسلدورف از تهران می باشد .

لوفتانزا از گرانترین ایرلاین های مسیر دوسلدورف از تهران می باشد و کمترین زمان پرواز را بین تمام ایرلاین های مسیر تهران به دوسلدورف دارد .

در متن زیر کلیه اطلاعات پروازهای دوسلدورف لوفتانزا شامل : قیمت بلیط دوسلدورف – روزها ساعات و برنامه پروازهای دوسلدورف – میزان توقف – مقدار بار و … به طور کامل شرح داده شده است .

قیمت بلیط لوفتهانزا به دوسلدورف
کمترین قیمت بلیط لوفتهازا به دوسلدورف – قاره پیما

پرواز دوسلدورف لوفتانزا چگونه است :

پروازهای لوفتانزا به دوسلدورف مستقیم نبوده و در فراکفورت توقفی کوتاه دارد .

قیمت بلیط هواپیما دوسلدورف رفت :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به فرانکفورت 5 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه فرانکفورت Frankfurt آلمان (FRA)
  فرودگاه فرانکفورت Frankfurt آلمان (FRA) مدت زمان پرواز از فرانکفورت به دوسلدورف 0 ساعت و 50 دقیقه
فرودگاه Dusseldorf دوسلدورف (DUS)
کل طول زمان پرواز در هوا:6 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:1 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان سفر:7 ساعت و 30 دقیقه

قیمت بلیط هواپیما دوسلدورف برگشت :

  فرودگاه Dusseldorf دوسلدورف (DUS) مدت زمان پرواز از دوسلدورف به فرانکفورت 0 ساعت و 50 دقیقه
فرودگاه فرانکفورت Frankfurt آلمان (FRA)
  فرودگاه فرانکفورت Frankfurt آلمان (FRA) مدت زمان پرواز از فرانکفورت به تهران 5 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:6 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:3 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان سفر:9 ساعت و 15 دقیقه

میزان توقف و برنامه پروازهای تهران به دوسلدورف لوفتهانزا :

لوفتانزا همه روز از تهران به دوسلدورف پرواز انجام می دهد .

هواپیما با شماره LH601 همه روز از تهران در ساعت 02:45 حرکت کرده و پس از توقف 1 ساعت و 15 دقیقه ای در فرانکفورت در ساعت 07:50 به وقت دوسلدورف وارد فرودگاه دوسلدورف می شود .

میزان زمان پرواز از تهران به دوسلدورف با لوفتهانزا 7 ساعت و 30 دقیقه می باشد .

روزهای پرواز دوسلدورف به تهران لوفتانزا :

پروازهای برگشت دوسلدورف تهران لوفتانزا نیز همه روز با شماره پرواز LH77 در ساعت 10:25 صبح از دوسلدورف پرواز کرده و پس از توقف 3 ساعته در فرانکفورت در ساعت 21:45 شب وارد فرودگاه امام تهران می شود .

میزان زمان پرواز از دوسلدورف به تهران با لوفتهانزا 9 ساعت و 15 دقیقه می باشد .

وزن چمدان های در پروازهای لوفتهانزا به دوسلدورف :

لوفتانزا در مسیر ایران به دوسلدورف خود به مسافران اجازه حمل 1 چمدان 30 کیلویی را می دهد . این میزان بار در تاریخ ها و کلاس های پروازی مختلف متفاوت است حتما قبل از خرید بلیط از میزان بار مجاز پروازهای خود آگاه شوید .

توجه داشته باشید بعد از صدور بلیط امکان تغییر میزان بار بدون جریمه وجود ندارد .

قیمت بلیط یک طرفه و رفت برگشت دوسلدورف لوفتهانزا :

برای خرید بلیط رفت و برگشت و یک طرفه رفت یا برگشت از ایران به دوسلدورف با لوفتهانزا وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط هواپیما قاره پیما شده و پس از وارد کردن مبدا و مسقط و تاریخ رفت و برگشت و جستجو در تاریخ های مختلف و مقایسه آنها پرواز مورد نظر خود را اتخاب و به صورت اینترنتی خریداری نمائید .

شما با عضویت در تلگرام و اینستاگرام قاره پیما می توانید از بلیط های تخفیف خوره و چارتری دوسلدورف قاره پیما آگاه شوید

بهترین پرواز دوسلدورف – گرانترین پرواز از تهران به دوسلدورف با ایرلاین اتریشی Austrian Airlines :

ایرلاین اتریشی زیر مجموعه ایرلاین لوفتانزا و یکی از گران قیمت ترین ایرلاین های دنیا می باشد .

و کلاس های پروازی بیزینس و فرست کلاس این ایرلاین یکی از بهترین ها در دنیا می باشد .

برای خرید بلیط دوسلدورف با ایرلاین آسترین با شماره های قاره پیما در تماس باشید .

گرانترین پرواز از تهران به دوسلدورف با ایرلاین اتریشی
رزرو بلیط اتریشی به دوسلدورف

پرواز از تهران به دوسلدورف با اتریشی :

پروازهای آسترین ایرلاینز به دوسلدورف مستقیم نبوده و در وین اتریش توقفی کوتاه دارد .

نرخ بلیط های دوسلدورف :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به وین 4 ساعت و 40 دقیقه
فرودگاه وین Vienna اتریش (VIE)
  فرودگاه وین Vienna اتریش (VIE) مدت زمان پرواز از وین به دوسلدورف 1 ساعت و 40 دقیقه
فرودگاه Dusseldorf دوسلدورف (DUS)
کل طول زمان پرواز در هوا:6 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:1 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان سفر:7 ساعت و 50 دقیقه

مبلغ بلیط پروازهای برگشت دوسلدورف :

  فرودگاه Dusseldorf دوسلدورف (DUS) مدت زمان پرواز از دوسلدورف به وین 1 ساعت و 40 دقیقه
فرودگاه وین Vienna اتریش (VIE)
  فرودگاه وین Vienna اتریش (VIE) مدت زمان پرواز از وین به تهران 4 ساعت و 40 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:6 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:1 ساعت و 50 دقیقه – کل طول زمان سفر:8 ساعت و 10 دقیقه

زمان پروازهای دوسلدورف با اتریشی :

هواپیمایی اتریشی در تمام ماه های سال و در 365 روز سال پرواز از تهران به دوسلدورف پرواز انجام می دهد .

هواپیما در ساعت 03:45 صبح از تهران به دوسلدورف پرواز کرده و پس از توقف 1 ساعت و 30 دقیقه ای در ساعت 09:05 وارد تهران می شود . شماره این پرواز OS872 می باشد

مدت زمان پرواز از تهران تا دوسلدورف با اتریشی 7 ساعت و 50 دقیقه می باشد .

شماره پروازهای دوسلدورف اتریشی و برنامه پروازها :

بلیط برگشت اتریشی به دوسلدورف نیز همه روزه با شماره OS152 در ساعت 09:50 پرواز کرده و پس از توقف 1 ساعت و 50 دقیقه ای در ساعت 20:05 وارد تهران می شود .

مدت زمان پرواز از دوسلدورف تا تهران با اتریشی 8 ساعت و 10 دقیقه می باشد .

بار در پروازهای اتریشی به دوسلدورف چند کیلوگرم می باشد :

لوفتهانزا به مسافران خود یک چمدان 30 کیلویی را می دهد .

این میزان در تاریخ ها و کلاس های پروازی مختلف تفاوت دارد حتما قبل از خرید بلیط ازمیزان بار پرواز مورد نظر خود آگاه شوید تا در فرودگاه با مشکل اضافه بار مواجه نشوید .

فروش بلیط ارزان قیمت دوسلدورف با اتریشی در قاره پیما :

برای خرید بلیط رفت و برگشت و یک طرفه رفت یا برگشت از ایران به دوسلدورف با آسترین وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط هواپیما قاره پیما شده و پس از وارد کردن مبدا و مسقط و تاریخ رفت و برگشت و جستجو در تاریخ های مختلف و مقایسه آنها پرواز مورد نظر خود را اتخاب و به صورت اینترنتی خریداری نمائید .

شما با عضویت در تلگرام و اینستاگرام قاره پیما می توانید از بلیط های تخفیف خوره و چارتری دوسلدورف قاره پیما آگاه شوید

سایر پروازهای تهران به دوسلدورف – پروازهایی که دیگر انجام نمی شوند و یا تعداد توقف و یا میزان توقف های طولانی مدت دارند

پرواز مستقیم تهران دوسلدورف ماهان ایر Mahan Air Airlines :

قیمت بلیط دوسلدورف ماهان و مدت زمان پرواز تهران آلمان و روزها و ساعات حرکت پروازها

پرواز مستقیم تهران دوسلدورف ماهان فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به دوسلدورف 5 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه دوسلدورف Dusseldorf آلمان (DUS)

کل طول زمان پرواز در هوا:5 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:0 ساعت و 0 دقیقه – کل طول زمان سفر:5 ساعت و 20 دقیقه

در حال حاضر پرواز ماهان تهران به دوسلدورف انجام نمی شود

پرواز مستقیم دوسلدورف جرمنیا آلمان Germania Fluggesellschaft Airlines :

قیمت بلیط تهران دوسلدورف جرمنیا و مدت زمان پرواز تهران آلمان و روزها و ساعات حرکت پروازها

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران دوسلدورف آلمان تهران فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به دوسلدورف 5 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه دوسلدورف Dusseldorf آلمان (DUS)
کل طول زمان پرواز در هوا:5 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:0 ساعت و 0 دقیقه – کل طول زمان سفر:5 ساعت و 20 دقیقه

در حال حاضر پرواز جرمنیا تهران به دوسلدورف انجام نمی شود

پرواز تهران دوسلدورف آژین یونان Aegean Airlines :

فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به آتن 4 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه آتن Athens یونان (ATH)
فرودگاه آتن Athens یونان (ATH) مدت زمان پرواز از آتن به دوسلدورف 4 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه دوسلدورف Dusseldorf آلمان (DUS)
کل طول زمان پرواز در هوا:8 ساعت و 25 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:4 ساعت و 05 دقیقه – کل طول زمان سفر:12 ساعت و 30 دقیقه

قیمت بلیط دوسلدورف ایر برلین آلمان Air Berlin Airlines :

قیمت بلیط دوسلدورف ایر برلین فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به ابوظبی 4 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه ابوظبی Abu Dhabi امارات (AUH)
فرودگاه ابوظبی Abu Dhabi امارات (AUH) مدت زمان پرواز از ابوظبی به دوسلدورف 4 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه دوسلدورف Dusseldorf آلمان (DUS)
کل طول زمان پرواز در هوا:9 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:1 ساعت و 55 دقیقه – کل طول زمان سفر:11 ساعت و 15 دقیقه

قیمت بلیط هواپیما تهران به دوسلدورف اتحاد امارات Etihad Airways :

قیمت بلیط هواپیما تهران به دوسلدورف فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به ابوظبی 2 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه ابوظبی Abu Dhabi امارات (AUH)
فرودگاه ابوظبی Abu Dhabi امارات (AUH) مدت زمان پرواز از ابوظبی به دوسلدورف 7 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه دوسلدورف Dusseldorf آلمان (DUS)
کل طول زمان پرواز در هوا:9 ساعت و 35 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:1 ساعت و 50 دقیقه – کل طول زمان سفر:11 ساعت و 25 دقیقه

پروازهای اتحاد به ایران در حال حاضر انجام نمی شود

رزرو بلیط ارزان تهران دوسلدورف ایر فرانس فرانسه Air France Airlines :

رزرو بلیط ارزان تهران دوسلدورف ایر فرانس فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به پاریس 5 ساعت و 55 دقیقه
فرودگاه پاریس Paris فرانسه (CDG)
فرودگاه پاریس Paris فرانسه (CDG) مدت زمان پرواز از پاریس به دوسلدورف 1 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه دوسلدورف Dusseldorf آلمان (DUS)
کل طول زمان پرواز در هوا:7 ساعت و 05 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:5 ساعت و 50 دقیقه – کل طول زمان سفر:12 ساعت و 55 دقیقه

خرید اینترنتی بلیط دوسلدورف آلیتالیا ایتالیا Alitalia Airlines :

خرید اینترنتی بلیط دوسلدورف آلیتالیا فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به رم 5 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه فیومیچینو Rome Fiumicino رم ایتالیا (FCO) – توقف 6 ساعته
فرودگاه فیومیچینو Rome Fiumicino رم ایتالیا (FCO) مدت زمان پرواز از رم به دوسلدورف 2 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه دوسلدورف Dusseldorf آلمان (DUS)
کل طول زمان پرواز در هوا:7 ساعت و 25 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:6 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان سفر:13 ساعت و 45 دقیقه

هزینه بلیط لحظه آخری دوسلدورف بریتیش ایرویز بریتانیا British Airways Airlines :

هزینه بلیط لحظه آخری دوسلدورف فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به لندن 6 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه هیترو London Heathrow لندن انگلستان (LHR)
فرودگاه هیترو London Heathrow لندن انگلستان (LHR) مدت زمان پرواز از لندن به دوسلدورف 1 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه دوسلدورف Dusseldorf آلمان (DUS)
کل طول زمان پرواز در هوا:7 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:2 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان سفر:9 ساعت و 40 دقیقه

مبلغ بلیط رفت و برگشت چارتر دوسلدورف آذربایجان Azerbaijan Airlines + ایرلاین پگاسوس ترکیه Pegasus Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به باکو  1 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه حیدر علی اف Baku Heydar Int باکو آذربایجان (GYD)
  فرودگاه حیدر علی اف Baku Heydar Int باکو آذربایجان (GYD) مدت زمان پرواز از باکو به استانبول 0 ساعت و 50 دقیقه
فرودگاه صبیحا گوکچن Istanbul Sabiha Gokcen استانبول ترکیه (SAW)
  فرودگاه صبیحا گوکچن Istanbul Sabiha Gokcen استانبول ترکیه (SAW) مدت زمان پرواز از استانبول به دوسلدورف 3 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه دوسلدورف Dusseldorf آلمان (DUS)
کل طول زمان پرواز در هوا:7 ساعت و 35 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:5 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان سفر:12 ساعت و 45 دقیقه

بلیط چارتر تهران دوسلدورف قطر ایرویز قطر Qatar Airways + ایرلاین لوفتهانزا آلمان Lufthansa Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به دوحه 2 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH)
  فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH) مدت زمان پرواز از دوحه به مونیخ 6 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه مونیخ Munich آلمان (MUC)
  فرودگاه مونیخ Munich آلمان (MUC) مدت زمان پرواز از مونیخ به دوسلدورف 1 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه دوسلدورف Dusseldorf آلمان (DUS)
کل طول زمان پرواز در هوا:9 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:4 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان سفر:13 ساعت و 50 دقیقه

برنامه پروازهای تهران دوسلدورف لوفتهانزا آلمان Lufthansa Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به فرانکفورت 5 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه فرانکفورت Frankfurt آلمان (FRA)
  فرودگاه فرانکفورت Frankfurt آلمان (FRA) مدت زمان پرواز از فرانکفورت به هامبورگ 1 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه هامبورگ Hamburg آلمان (HAM)
  فرودگاه هامبورگ Hamburg آلمان (HAM) مدت زمان پرواز از هامبورگ به دوسلدورف 0 ساعت و 55 دقیقه
فرودگاه دوسلدورف Dusseldorf آلمان (DUS)
کل طول زمان پرواز در هوا:7 ساعت و 25 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:2 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان سفر:9 ساعت و 35 دقیقه

بلیط تهران دوسلدورف آذربایجان Azerbaijan Airlines + ایرلاین جرمن وینگز آلمان Germanwings Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به باکو 1 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه حیدر علی اف Baku Heydar Int باکو آذربایجان (GYD)
  فرودگاه حیدر علی اف Baku Heydar Int باکو آذربایجان (GYD) مدت زمان پرواز از باکو به استانبول 0 ساعت و 50 دقیقه
فرودگاه صبیحا گوکچن Istanbul Sabiha Gokcen استانبول ترکیه (SAW)
  فرودگاه صبیحا گوکچن Istanbul Sabiha Gokcen استانبول ترکیه (SAW) مدت زمان پرواز از استانبول به دوسلدورف 3 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه دوسلدورف Dusseldorf آلمان (DUS)
کل طول زمان پرواز در هوا:7 ساعت و 35 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:5 ساعت و 50 دقیقه – کل طول زمان سفر:13 ساعت و 25 دقیقه

روزهای پروازهای دوسلدورف اطلس جت ترکیه Atlasjet Airlines + ایرلاین اونور ایر ترکیه Onur Air Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به استانبول 3 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) – توقف 4 ساعته
  فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به دوسلدورف 3 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه دوسلدورف Dusseldorf آلمان (DUS)
کل طول زمان پرواز در هوا:6 ساعت و 50 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:4 ساعت 30 دقیقه – کل طول زمان سفر:11 ساعت و 20 دقیقه

پرواز از تهران دوسلدورف اطلس جت ترکیه Atlasjet Airlines + ترکیش ایرلاین ترکیه Turkish Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به استانبول 3 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) – توقف 4 ساعته
  فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به دوسلدورف 3 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه دوسلدورف Dusseldorf آلمان (DUS)
کل طول زمان پرواز در هوا:6 ساعت و 45 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:4 ساعت 10 دقیقه – کل طول زمان سفر:10 ساعت و 55 دقیقه

ساعات پروازهای تهران دوسلدورف ترکیش ایرلاین ترکیه Turkish Airlines + ایرلاین جرمن وینگز آلمان Germanwings Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به استانبول 3 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه صبیحا گوکچن Istanbul Sabiha Gokcen استانبول ترکیه (SAW)
  فرودگاه صبیحا گوکچن Istanbul Sabiha Gokcen استانبول ترکیه (SAW) مدت زمان پرواز از استانبول به دوسلدورف 3 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه دوسلدورف Dusseldorf آلمان (DUS)
کل طول زمان پرواز در هوا:6 ساعت و 50 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:2 ساعت و 40 دقیقه – کل طول زمان سفر:9 ساعت و 30 دقیقه
 

نکاتی در مورد مسیرهای پروازی فوق:

ترتیب مسیر های پروازی فوق ( ارزانترین ایرلاین به گرانترین ) با توجه به میانگین ارزش بلیط هر ایرلاین در طول یک سال گرفته شده و این امکان وجود دارد که ترتیب آنها در تاریخ های مختلف کمی با موارد ذکر شده بالا تفاوت داشته باشد.

لذا شما برای آگاهی دقیق از مسیرهای پروازی و قیمت بلیط مورد نظر خود می توانید به صورت تلفنی( با کمک گرفتن از کارشناسان قاره پیما ) – و یا آنلاین ( با استفاده از چت آنلاین سایت ) – و یا استفاده از قسمت جستجو آنلاین بلیط سایت بهترین مسیر پروازی و بلیط را انتخاب کرده و سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود نمائید.

hvchkjvdk rdlj fgdx , \v,hcihd n,sgn,vt

سوالات متداول درباره پروازهای دوسلدورف و خرید بلیط دوسلدورف :

💵 قیمت بلیط یک طرفه و رفت و برگشت دوسلدورف چقدر است ؟

شروع قیمت پروازهای رفت و برگشت دوسلدورف از 4 میلیون تومان به بالا می باشد .

🚀 آیا پرواز مستقیم از تهران به دوسلدورف وجود دارد ؟

متاسفانه در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین تهران و دوسلدورف وجود ندارد و تمام پرواز ها دارای یک توقف می باشد .

✈️ بهترین خط هواپیمایی برای سفر به دوسلدورف کدام است ؟

انتخاب خط هوایی برای سفر به دوسلدورف بستگی به فصل مسافرت به دوسلدورف دارد برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید .

⏱️ مدت زمان پرواز از ایران به دوسلدورف ؟

پرواز به دوسلدورف از ایران با حساب مدت زمان توقف ها حدودا 10 ساعت می باشد .

🧳 میزان بار مجاز در پروازهای دوسلدورف چقدر است ؟

مقدار بار مجاز بستگی به ایرلاین شما دارد ولی به طور معمول 2 چمدان 23 کیلوگرمی می باشد برای اطلاعات بیشتر با ما درتماس باشید .

✔️ آیا امکان تغییر تاریخ و کنسلی بلیط هواپیما دوسلدورف وجود دارد ؟

امکان کنسلی و تغییر تاریخ پرواز با پرداخت جریمه وجود دارد – میزان جریمه بستگی به ایرلاین و زمان تغییر تاریخ یا کنسلی دارد .

🏨 آیا در قاره پیما امکان رزرو هتل دوسلدورف وجود دارد ؟

برای رزرو هتل با ارزانترین قیمت در دوسلدورف وارد صفحه هتل در دوسلدورف قاره پیما شوید .

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران دوسلدورف آلمان تهران ؟

پروازهای مستقیم ماهان و جرمنیا از تهران به دوسلدورف تا اطلاع ثانوی انجام نمی شود .

 

فرودگاه های دوسلدورف

برای انجام پرواز به سمت دوسلدورف مقصد اولیه تمامی مسافران فرودگاه های آن می باشد که در این شهر زیبا و محبوب نیز فرودگاهی وجود دارند که بنا بر محلی که از آنجا می آیید و مقصدی که دارید در حین سفر و خرید بلیط شما محل این فرودگاه درج میگردد.
در ادامه این متن به فرودگاه دوسلدورف اشاره خواهیم کرد.

 

فرودگاه بین‌المللی دوسلدورف Düsseldorf International Airport

فرودگاه دوسلدورف
یک فرودگاه بین المللی همگانی و مسافربری می باشد که واقع شده در شهر دوسلدورف می باشد.
این فرودگاه در 7 کیلومتر شمال شهر دوسلدورف، و در حدود 20 کیلومتری جنوب غرب اسن در راین- رور قرار دارد.
پس از فرودگاه بین المللی مونیخ و فرانکفورت این مجموعه سومین فرودگاه بزرگ آلمان می باشد.
این فرودگاه با مسئولانی مجرب در تمامی قسمت ها آماده ارائه خدمات به تمامی مسافران و گردشگرانی می باشد که به شهر دوسلدورف سفر می کنند.
فرودگاه دوسلدورف دارای 3 ترمینال مسافربری و 2 باند فرود برای انجام پروازهایش می باشد.
این نکته در رابطه با فرودگاه بین المللی دوسلدورف قابل ذکر است که ایروفلوت، ایرفرانس، آلیتالیا، اطلس گلوبال، آسترین ایرلاینز، بریتیش ایرویز، امارات و لوفت هانزا از جمله ایرلاین های معتبری هستند که پرواز های گوناگونی را به همراه جا به جایی روزانه مسافران را از این فرودگاه انجام میدهند.
مسافران در این فرودگاه در زمان انتظار برای انجام پرواز های خود می توانند از امکانات فرودگاه نظیر رستوران، کافی شاپ، صرافی، بانک، اینترنت، انواع مغازه های فروش سوغات و اجناس، سوپر مارکت، خدمات پزشکی و اتاق بازی کودکان استفاده نمایند.
از طرق مختلف نظیر استفاده از تاکسی، اتوبوس، قطار، ترانسفر فرودگاهی و یا ماشین شخصی می توانید به این فرودگاه دسترسی داشته باشید.

 

درباره دوسلدورف

دوسلدورف شهری است در کشور آلمان که مرکز ایالت نوردراین – وستفالن می باشد.
به علت برگزاری کنسرت ها، فستیوال ها، نمایشگاه ها و جشواره های مختلف این شهر به یکی از شلوغ ترین و پر بازدید ترین شهر ها برای گردشگران تبدیل گردیده است.
همچنین قابل ذکر است این شهر در قسمت غربی کشور آلمان و در نزدیکی شهر کلن واقع شده و در سال 2007 بعنوان پنجمین شهر برتر در سراسر جهان در ضمینه امکانات و راحتی در زندگی شناخته شده است.
زبان رسمی مردم و ساکنین در این شهر آلمانی و زبان دوم که بوسیله آن مکالمه هایشان را انجام میدهند انگلیسی می باشد.
دین رسمی در این شهر مانند دیگر شهر ها و کشور های اروپایی مسیحیت بوده و بعد از آن پیروان ادیان های مختلف مثل یهودیت، ایلام، بودایی و … در این شهر در کنار یکدیگر زندگی می کنند.
گردشگران بسیاری هر ساله برای گذراندن تعطیلات خود سفر به شهر دوسلدورف را انتخاب می نمایند.

 

آب و هوای دوسلدورف

این شهر دارای آب و هوای اقیانوسی می باشد.
این شهر دارای زمستانی معتدل بوده و بارش های کمی را در آنجا شاهد خواهید بود.
تابستان در این شهر گرم بوده و فصلی شلوغ از لحاظ گردشگری می باشد و قیمت ها نیز در این فصل کمی بالاتر از دیگر فصول می باشد.
بهار نیز فصل مناسبی برای سفر می باشد زیرا می توانید علاوه بر زیبایی های شهر از طبیعت سرسبز آن نیز لذت ببرید و قبل از ایجاد شلوغی گردگشران لذت سفر را تجربه نمایید.
پاییز نیز فصلی خوب برای سفر می باشد زیرا از گرمای تابستان کاسته شده و به سرمای زمستان نیز نرسیده است.

 

مراکز دیدنی و جاذبه های گردشگری دوسلدورف

این شهر پر تردد و محبوب همانند بسیاری دیگر از شهرها دارای مراکز دیدنی می باشد که گردشگران بسیاری را به همین علت به خود جذب می کند و در ادامه این متن به برخی از مهمترین آنها اشاره خواهیم کرد.

 • اشلاس بنرت Schloss Benrath
 • مجموعه هنری راین شمالی-وست فالیا North Rhine-Westphalia
 • کونست پلست Kunstpalast
 • کایزس ورت Kaiserswerth
 • محله قدیمی دوسلدورف Old Town Düsseldorf
 • باغ ژاپنی نردپارک Nordpark’s Japanese Garden
 • ساختمان‌های گری Gehry Buildings
 • هوف گارتن The Hofgarten

 

مراکز خرید دوسلدورف

یکی از محبوب ترین تفریحات در هر سفر خرید کردن از مراکز مربوطه می باشد شما با رفتن به این مکان ها می توانید اجناس و وسایل مورد نیاز خودتان و یا حتی سوغاتی برای دوستان و آشناهای خود تهیه نمایید.
در ادامه این متن ما به برخی از پرتردد ترین و محبوب ترین مراکز خرید ساخته شده در دوسلدورف اشاره خواهیم کرد.

 • شیلداگاسه Schildergasse
 • کورفرستندام Kurfürstendamm
 • گالری کی او KO gallery

 

بهترین سوغاتی های دوسلدورف

 • قهوه شمونگ

 • دام وافل

 • خردل

 • مربا

 • اشیای کریسمسی

 • عطر مخصوص

 • کارت پستال

 

بهترین غذا های دوسلدورف

 • فیشبرتچن (Fischbrotchen)

 • فینکودر اسکول (Finkenwerder Scholle)

 • لاکوسوس (Labskaus)

 • گرونکوهل (Grünkohl)

 • سوپ اصل (Aalsuppe)

 • بلغور قرمز (Rote Grutze)

 • فرانتبرتچن (Franzbrotchen)

 • قهوه بو داده تازه (Freshly roasted coffee)

 

معروف ترین رستوران ها و بارهای دوسلدورف

 • زانزیبار

 • داکس

 • باب و مری

 • ناگایا

 • واتس بیف

 • تویکیو کافی و گالری

 • ویکتورین

 • بروئری فردیناند شوماخر

 • دورفشتوبه

 • اوریگه

 

قیمت پروازهای دوسلدورف

قیمت بلیط دوسلدورف به متغییر های مختلفی بستگی دارد که شامل :

 • زمان سفر به دوسلدورف
 • بلیط یک طرفه یا رفت و برگشت به دوسلدورف
 • نرخ ارز
 • فصل مورد نظر برای سفر به دوسلدورف ( شلوغ یا خلوت )
 • پرواز چارتر یا سیستم
 • ایرلاین مورد نظر برای پرواز به دوسلدورف
 • شهر مورد نظر برای پرواز از آنجا به دوسلدورف
 • بلیط بزرگسال – کودک یا نوزاد
 • کلاس پروازی …

توجه داشته باشید به دلیل وجود متغییر های زیاد امکان بیان قیمت دقیق برای پروازهای ایران به دوسلدورف وجود ندارد .

بهترین روش برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیما به دوسلدورف تماس با قاره پیما و یا جستجو آنلاین در سایت در تاریخ های مختلف و ایرلاین های مختلف و مقایسه قیمت های آنها می باشد .

 

دلایل رزرو و خرید پرواز دوسلدورف از قاره پیما

خرید بلیط هواپیما دوسلدورف با ارزانترین قمیت 

قاره پیما ارزانترین قیمت بلیط دوسلدورف را به شما ارائه می دهد شما می توانید پس از جستجو در تماس وب سایت های فروش اینترتی بلیط از ارزانی قیمت پروازهای دوسلدورف اطمینان حاصل کرده سپس بلیط خود را با کمترین قیمت ممکن از ما خریداری نمائید .

امکان رزرو بلیط و هتل دوسلدورف به صورت همزان

شما در قاره پیما علاوه بر امکان رزرو بلیط امکان رزرو هتل در دوسلدورف را نیز به صورت آنلاین و اینترنتی از قاره پیما دارید که این کار باعث کاهش زمان و هزینه شما برای خرید بلیط و رزرو هتل های دوسلدورف می شود .

پشتیبانی شبانه روزی قاره پیما با تیم پشتیبانی حرفه ای 

ما همواره در تلاشیم تا به بهترین نوع و در سریع ترین زمان ممکن و به صورت شبانه روزی پاسخ گوی تمام مشتریان عزیز خود باشیم و شما در هنگام خرید بلیط در واقع عضوی از خانواده ما شده و از تمام خدمات ما بهرمند می شود .

استرداد آنلاین پروازهای دوسلدورف در سریع ترین زمان ممکن

ما در قاره پیما امکان استرداد آنلاین بلیط را برای شما فراهم نموده این تا مسافران محترم بدن نیاز به مراجعه حضوری و حتما بدون نیاز به تماس با ما پروازهای خریداری شده خود را به صورت کاملا آنلاین کنسل و هزینه بلیط را در سریع ترین زمان ممکن پس از استرداد بلیط از طرف ایرلاین دریافت نمایند .

امکان مقایسه قیمت های ایرلاین مختلف قبل از خرید بلیط

یکی دیگر از مزایای خرید بلیط از ما امکان مقایسه بین ایرلاین های مختلف و تاریخ های مختلف و انتخاب کاملا آگاهانه بلیط می باشد .

استفاده از سایر خدمات دوسلدورف با تخفیف های ویژه 

شما با خرید بلیط هواپیما تخفیف های ویژه ما برای سایر خدمات سفر از جمله ویزا – هتل – ترانسفر – بیمه مسافرتی – تشریفات اختصاصی فرودگاه و … را نیز خریداری می نمائید . 

 

نحوه جستجو پروازهای دوسلدورف در قاره پیما :

برای جستجو بلیط ابتدا باید وارد قسمت جستجو پروازهای خارجی قاره پیما شوید سپس پس از انتخاب نوع بلیط ( یک طرفه یا رفت و برگشت ) و شهر مبدا و مقصد (Düsseldorf – DUS) را انتخاب کرده

در مرحله بعد تاریخ رفت و برگشت را مشخص نمائید سپس تعداد مسافرها ( بزرگسال +11 ، کودک -11 و نوزاد – 2 ) را انتخاب و در مرحله نهایی کلاس پروازی ( اکونومی – پریمیم اکونومی ، بیزینس – پریمیوم بیزینس ، فرست – فریمیوم فرست ) را انتخاب و بر دکمه جستجو پرواز کلید می کند و پس از پند ثانیه پروازهای شما به نمایش در می آید

 

رزرو بلیط پرواز دوسلدورف :

بعد از انتخاب دکمه جستجو اطلاعات پرواز ها از ارزانترین به گرانترین برای شما به همراه سایر اطلاعات شامل زمان پرواز – طول پرواز – میزان بار – قوانین بلیط و … نمایش داده می شود

پس از بررسی و انتخاب پرواز و تائید آن وارد مرحله ثبت مسافرها و نهایی کردن رزرو خود می شود.

 

پروازهای چارتر دوسلدورف :

در مسیر ایران به دوسلدورف پرواز چارتری وجود ندارد و متاسفانه امکان خرید بلیط های چارتر دوسلدورف با قیمت های بسیار ارزان وجود ندارد.

 

خرید بلیط لحظه آخری دوسلدورف :

بلیط لحظه آخری دوسلدورف در واقع همان بلیط های سیستمی مسیر دوسلدورف می باشند با این تفاوت که در بعضی مواقع به دلیل پر نشدن پروازهای خطوط هواپیمایی در ساعاتی مانده به پرواز برای پر کردن پرواز خود بلیط های خود را با نرخ بسیار پایین تری می فروشند.

البته توجه داشته باشید در فصل های پر مسافر در برخی مواقع بلیط های لحظه آخری گران تر از بلیط های سیستمی معمولی می باشند و همه این بلیط ها ارزان نیستند.

در قاره پیما پس از جستجو بلیط های لحظه آخری به صورت مجزا در بالای صفحه با لوگوی مخصوص در کنار آنها برای شما به نمایش گذاشته می شوند.

 

فیلم آموزشی خرید اینترنتی بلیط از قاره پیما :

به زودی فیلم آموزشی خرید بلیط دوسلدورف از قاره پیما در این مکان قرار داده می شود.

 

نحوه خرید بلیط دوسلدورف از قاره پیما :

برای خرید بلیط پروازهای دوسلدورف از قاره پیما پس از وارد شدن به سایت قاره پیما مراحل زیر می بایستی انجام شود .

مرحله اول رزرو و خرید پروازهای دوسلدورف

در ابتدا بایستی مشخص نماید بلیط خود را به صورت یک طرفه یا رفت و برگشت ی خواهید برای این منظور بر روی گزینه یک طرفه و با دوطرفه کلیک کلید .

پس از کلیک بر روزی گزینه یک طرفه مشاهده می فرمائید که قسمت تاریخ بلیط برگشت حذف می شود .

مرحله دوم

در این مرحله می بایستی شهر مبدا و مقصد خود را وارد نمائید که برای پرواز دوسلدورف می بایستی کلمه دوسلدورف – Dusseldorf و یا DUS را تاپ نمائید .

اگر می خواهید از ایران به دوسلدورف سفر کنید DUS را در مقصد و در غیر این صورت DUS را در مبدا وارد نمائید .

در قسمت مبدا و مقصد همچنین می بایستی یکی از شهرهای ایران یا هر شهری که می خواهید از آنجا به دوسلدورف پرواز داشته باشید را وارد نمائید .

مرحله سوم 

در این مرحله می بایستی تاریخ رفت و برگشت خود به دوسلدورف را وارد نمائید . 

برای راحتی خرید شما امکان انتخاب تاریخ به دو صورت شمسی و میلادی در قاره پیما برای شما فراهم شده است . 

مرحله چهارم رزرو و خرید پروازهای دوسلدورف

انتخاب تعداد مسافر در این قسمت تعداد مسافر ها را وارد نمائید توجه داشته باشید در این قسمت امکان 3 انتخاب وجود دارد

 • تعداد افراد بزرگسال ( افراد بالای 12 سال بزرگسال محسوب می شوند )
 • تعداد کودک ( کودکان زیر 12 سال کودک محسوب می شوند )
 • نعداد نوزاد ( کودکان زیر 2 سال نوازد محسوب می شود )

در انتخاب خود در مرحله دقت داشته زیر نرخ بلیط برای هر رده سنی متفاوت است و در صورت اشتباه هزینه نهایی بلیط ها به صورت اشتباه ( بیشتر یا کمتر ) به شما نمایش داده خواهد شد .

مرحله پنجم 

در این قسمت می بایستی کلاس پروازی مورد نظر خود را انتخاب نمایید . کلاس های پروازی دوسلدورف شامل گروه های زیر می باشد .

 • اکونومی
 • پریمیوم اکونومی
 • بیزینس
 • پریمیوم بیزینس
 • فرست
 • پریمیوم فرست

پس از انتخاب و انجام تمام مراحل بالا روز دکمه جستجو پرواز کلیک کرده و پس از انتظار چند ثانیه ای قاره پیما کلیه پروازهای مسیر انتخابی را برای رزرو و خرید برای شما به نمایش می گذارد .

در این مرحله شما می توانید در فیلتر های سایت برای راحت تر کردن انتخاب خود استفاده نمائید .

با استفاده از فیلتر های سایت شما امکان فیلتر کردن نتایج به صورت زیر را دارید 

 • فیلتر بر اساس ایرلاین ( به طور مثال اگر در این قسمت هواپیمایی قطر ایرویز را انتخاب نمائید سیستم به شما تنها پروازهای قطر ایرویز را به نمایش می گذارد )
 • فیلتر بر اساس پرواز بدون توقف – یا 1 توقف و… ( در صورت انتخاب پرواز بدون توقف در صورت وجود این پرواز در تاریخ انتخابی تنها پروازهای مستقیم برای شما به نمایش در خواهد آمد )
 • فیلتر بر اساس میزان توقف
 • قبلتر بر اساس زمان پرواز
 • فیلتر بر اساس مدت پرواز 

پس از مقایسه و انتخاب پرواز خود روی گزینه خرید بلیط کلیک کرده و پس از وارد کردن اطلاعات درخواستی ( اطلاعات دقیقا از روی پاسپورت وارد شود ) و پرداخت هزینه بلیط مورد نظر شما صادر و برای دانلود در خدمت شما گذاشته می شود . همچنین بلیط به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد .

 

رزرو هتل های دوسلدورف با ارزانترین قیمت

قاره پیما امکان رزرو آنلاین و بدون واسطه هتل های دوسلدورف را نیز به صورت کاملا اینترنتی و با کمترین قیمت برای شما فراهم نموده است .

شما می توانید هنگام رزرو بلیط دوسلدورف خود و یا قبل و بعد از رزور پرواز قیمت هتل مورد نظر خود را نیز در تاریخ های مختلف مشاهده نمائید .

علاوه بر قیمت شما در قاره پیما امکان مشاهده اطلاعات کاملی درباره هتل ها و همچنین نظر مسافران قبلی قاره پیما درباره هتل را مشاهده کرده و با استفاده از این اطلاعات بهترین هتل را متناسب با بودجه و تاریخ و دلیل سفر خود انتخاب و رزرو نمائید .

 

اطلاعات کاربردی در دوسلدورف برای مسافران ایرانی

 • زبان رسمی: آلمانی
 • واحد پول: یورو
 • نوع برق شهری: ۲۳۰ ولت، ۵۰ هرتز
 • اختلاف ساعت با تهران: 2 و نیم ساعت از تهران عقب تر است.
 • کد کشور آلمان : +49
 • شماره‌های اضطراری :  

 

اطلاعات کامل درباره بلیط و پروازهای دوسلدورف :

مدت زمان پروازهای دوسلدورف

طول پرواز ا ز تهران به دوسلدورف با محاسبه حداقل 1 توقف بین 9 تا 12 ساعت بستگی به میزان توقف و ایرلاین دارد .

فاصله هوایی از تهران به دوسلدورف

طول مسافت هوایی از تهران به دوسلدورف حدودا 1800 کیلومتر می باشد .

آیا برای سفر به دوسلدورف به ویزا نیاز هست ؟

بله ایرانیان عزیز می بایستی قبل از سفر به دوسلدورف ویزای آلمان را دریافت نمایند .

و امکان سفر به دوسلدورف بدون دریافت ویزا وجود ندارد

وقت سفارت آلمان در تهران

امکان رزرو بلیط یک طرفه دوسلدورف وجود دارد یا حتما می بایستی بلیط رفت و برگشت دوسلدورف تهیه شود ؟

برای پرواز به دوسلدورف با ویزای توریستی حتما می بایستی بلیط رفت و برگشت خریداری نمائید ولی این قانون برای سایر ویزا های آلمان ( تجاری – کاری – دانشجویی و … ) متفاوت است .

آیا ارائه رزرو هتل در دوسلدورف در فرودگاه دوسلدورف الزامی است ؟

بله حتما می بایستی برای سفر به دوسلدورف رزرو هتل در شهر دوسلدورف را ارائه نماید .

امکان تغییر نام و تاریخ در بلیط های دوسلدورف وجود دارد ؟

امکان تغییر نام در پروازهای چارتری با پرداخت هزینه ای کم وجود دارد ولی در پروازهای سیستمی دوسلدورف این امکان وجود دارد و می بایستی بلیط را با جریمه کنسل و بلیط جدید خریداری نمائید .

در مورد تغییر تاریخ چه در پروازهای چارتر و چه در سیستمی امکان تغییر تاریخ وجود ندارد و می بایستی بلیط کنسل بلیط جدید صادر شود .

فاصله مرکز شهر تا فرودگاه دوسلدورف چقدر است؟

فاصله فرودگاه تا مرکز شهر دوسلدورف تنها 35 دقیقه می باشد .

 

هزینه حمل و نقل – رستوران – تفریحات و اقامت در دوسلدورف

برای سفر به کشور آلمان شما همانند دیگر کشورهایی که سفر می نمایید می بایست هزینه هایی را نیز انجام دهید ما در این متن به برخی از هزینه ها و میزان آنها که اشاره خواهیم کرد.

برای ایاب ذهاب در این کشور راه های مختلفی وجود دارد از جمله قطار تند رو که گرانترین آنها نحسوب می شود و برای استفاده از ان برای مسیر های کمی طولانی تر می بایست 160 الی 190 یورو بسته به مسافت پرداخت نمایید.

استفاده از قطار های درجه دو ارزانتر است و چیزی حدود 50 الی 80 یورو برای شما هزینه خواهد داشت.

برای استفاده از اتوبوس های درون شهری هزینه های حدود 1 الی 3 یورو می بایست پرداخت نمایید.

همچنین می توانید برای رفت و آمد خود از دوچرخه نیز استفاده نمایید که هزینه اجاره روزانه آن چیزی حدود 20 یورو می باشد.

برای اقمتتان در هتل های آلمان میزان پرداختی های شما بستگی به هتل و میزان ستاره هایی دارد که هتل مد نظر دارا می باشد.

برای اقامت در یک هتل 3 ستاره می بایست حدودا 100 الی 200 یورو برای هر شب اقامت بپردازید. برای اقامت در یک هتل 4 ستاره می بایست حدودا 200 الی 300 یورو به ازای هر شب بپردازید.

برای اقامت در یک هتل 5 ستاره می بایست حدودا مبلغی 400 یورو به بالا به ازای هر شب بپردازید. برای استفاده از رستوران ها نیز بسته به نوع رستوران از متوسط حدود 10 الی 20 یورو و رستوران شیک از 30 یورو به بالا می بایست هزینه نمایید.

 

شماره های ضروری دوسلدورف

 •  

آدرس و شماره تماس سفارت ایران در دوسلدورف:

متاسفانه ایران در شهر دوسلدورف سفارت ندارد .

ساعات کاری سرکونسولگری ایران در دوسلدورف :

 

بلیط به تمام شهرهای آلمان

رزرو و خرید بلیط هواپیما به فرانکفورت 

رزرو و خرید بلیط هواپیما خارجی به مونیخ 

رزرو و خرید بلیط هواپیما خارجی به برلین 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به دوسلدورف 

پروازهای مشهد دوسلدورف

رزرو و خرید بلیط هواپیما به هامبورگ

رزرو و خرید بلیط هواپیما به اشتوتگارت

رزرو و خرید بلیط هواپیما به نورنبرگ

رزرو و خرید بلیط هواپیما خارجی به کلن

رزرو و خرید بلیط هواپیما به هانوفر

رزرو و خرید بلیط هواپیما خارجی به برمن

رزرو هتل در تمام شهرهای آلمان

قیمت و رزرو هتل در فرانکفورت 

قیمت و رزرو هتل در مونیخ 

قیمت و رزرو هتل در برلین 

قیمت و رزرو هتل در دوسلدورف 

قیمت و رزرو هتل در هامبورگ 

قیمت و رزرو هتل در اشتوتگارت 

قیمت و رزرو هتل در نورنبرگ 

قیمت و رزرو هتل در کلن 

قیمت و رزرو هتل در هانوفر 

قیمت و رزرو هتل در برمن

پروازهای داخلی 

قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی آلمان

دریافت ویزا

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور آلمان

صدور بلیط و قیمت پروازهای داخلی اروپا

قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی اروپا

یک دیدگاه

 1. با سلام
  چنانجه سوالی در مورد پروازهای دوسلدورف دارید سوال خود را در این قسمت وارد نمائید – کارشناسان قاره پیما در سریع ترین زمان ممکن به سوالات شما جواب خواهند داد . ( به سوالات در مورد قیمت بلیط دوسلدورف پاسخ داده نخواهد شد برای آگاهی از قیمت بلیط وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط سایت قاره پیما شوید )

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتلتماس با ما