آلمان

بلیط هواپیما فرانکفورت

رزرو و خرید بلیط هواپیما به فرانکفورت با ارزانترین قیمت در قاره پیما - چارتر / لجظه آخری / آفری

بهترین قیمت پروازهای فرانکفورت و خرید بلیط هواپیما فرانکفورت ( روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران فرانکفورت آلمان تهران ) با ارزانترین قیمت در قاره پیما

قیمت ویژه بلیط هواپیما فرانکفورت چارتر و سیستم در قاره پیما : در متن زیر اطلاعات مورد نیاز در مورد قیمت بلیط فرانکفورت – مدت زمان پرواز تهران به فرانکفورت و ارزانترین پروازهای فرانکفورت و رزرو بلیط فرانکفورت و خرید بلیط ارزان فرانکفورت ( تهران فرانکفورت – تبریز فرانکفورت – مشهد فرانکفورت – شیراز فرانکفورت – اصفهان فرانکفورت )

و لیست کلیه پروازهای فرانکفورت و برنامه و ساعت های پروازهای فرانکفورت و بلیط لحظه آخری فرانکفورت و قیمت بلیط رفت و برگشت تهران فرانکفورت به طور کامل شرح داده شده است لطفا با ما همراه باشید .

ارزانترین قیمت بلیط چارتر آفری و لحظظه آخری فرانکفورت در قاره پیما
بلیط هواپیما فرانکفورت – قاره پیما

 

فروش ویژه بلیط چارتر فرانکفورت رفت و برگشت ( چارتر تهران فرانکفورت و چارتر تبریز فرانکفورت و چارتر شیراز فرانکفورت و چارتر مشهد فرانکفورت و چارتر اصفهان فرانکفورت ) با ارزانترین قیمت

بهترین پروازهای تهران به فرانکفورت – ارزانترین پروازهای فرانکفورت :

ارزانترین نرخ هواپیمای تهران فرانکفورت – قیمت بلیط پروازهای لحظه آخری هواپیما به فرانکفورت :

توجه داشته باشید در حال حاضر تنها بوسیله هواپیمایی ایران ایر و لوفتهانزا پرواز مستقیم از ( ایران ) تهران به فرانکفورت انجام می شود و سایر ایرلاین دارای حداقل 1 توقف می باشند .

در متن زیر اطلاعات دقیق در مورد ایرلاین های مسیر فرانکفورت از ایران – ارزانترین بلیط چارتر فرانکفورت – مدت زمان پرواز فرانکفورت – میزان بار – روزها و ساعات پرواز و غیره … به طور کامل شرح داده شده است لطفا با ما همراه باشید .

قیمت بلیط هواپیما فرانکفورت – پرواز مستقیم تهران به فراکفورت با ایران ایر Iran Air Airlines :

پروازهای مستقیم تهران به فرانکفورت ایران ایر یکی از بهترین پروازهای مسیر فرانکفورت از ایران می باشد .

هواپیمایی ایران ایر یکی از بهترین و قدیمی ترین ایرلاین های ایرانی می باشد که به دلیل ایمنی و کیفیت پروازهای خود از طرفداران زیادی بین ایرانیان برخوردار است .

در متن زیر اطلاعات تکمیلی درباره پروازهای تهران به فرانکفورت ایران ایر شامل قیمت بلیط فرانکفورت – برنامه پروازهای تهران تا قرانکقورت – میزان بار و جریمه اضافه بار و حریمه کنسلی بلیط ایران ایر به فرانکفورت آمده است .

با ما همراه باشید …

اطلاعات پروازهای تهران به فرانکفورت ایران ایر :

هواپیمایی ایران یر همه روزه از تهران فرودگاه امام IKA پرواز خود را به سمت تهران آغاز کرده و در فرودگاه فرانکفورت با کد FRA فرود می آید .

پرواز مستقیم تهران به فراکفورت با ایران ایر
پروازهای فرانکفورت ایران ایر تا اطلاع ثانوی انجام نمی شود
  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به فرانکفورت 5 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه Frankfurt فرانکفورت (FRA)
  کل طول زمان پرواز در هوا:5 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:0 ساعت و 0 دقیقه – کل طول زمان سفر:5 ساعت و 30 دقیقه

برنامه پروازهای فرانکفورت با ایران ایر :

هواپیمایی ایران ایر در مسیر فرانکفورت همه روز و در 365 روز سال پرواز از تهران به فرانکفورت در ساعات و با شماره پروازهای زیر انجام می دهد .

ایران ایر تهران به سمت فرانکفورت در ساعت 07:20 صبح ترک کرده و پس از پرواز 5 ساعت و 30 دقیقه ای در ساعت 10:20 به وقا فرانکفورت در فرودگاه فرانکفورت فرود می آید . شماره پرواز تهران به فرانکفورت ایران ایر IR721  است .

مدت پرواز مستقیم از تهران به فرانکفورت با ایران ایر 5 ساعت و 30 دقیقه می باشد .

روزهای بلیط های فرانکفورت به تهران ایران ایر :

ایران ایر در مسیر برگشت از فرانکفورت به تهران همانند پروازهای رفت به صورت روزانه پرواز انجام می دهد .

هواپیما از فرانکفورت در ساعت 12:00 ظهر پرواز خود را آغاز کرده و پس از 5 ساعت و 30 دقیقه پرواز در ساعت 19:50 وارد تهارن می شود . شماره پرواز فرانکفورت به تهران ایر ایر IR720  است .

مدت پرواز فرانکفورت به تهران ایران ایر 5 ساعت و 30 دقیقه می باشد . 

ساعات پروازهای تهران به فرانکفورت و فرانکفورت به تهران در برخی ماه های سال ممکن است تغییر داشته باشد برای آگاهی دقیق از برنامه پرواز ایران ایر تهران به فرانکفورت و خرید بلیط رفت و برگشت تهران فرانکفورت با ما در تماس باشید .

مقدار بار در پروازهای ایران ایر به فرانکفورت :

پروازهای فرانکفورت ایران ایر به مسافران خود یک چمدان 30 کیلوگرمی در قسمت بار و 1 ساک 7 کیلویی در قسمت کابین اجازه حمل بار می دهد .

این مقدار بار در روزهای مختلف و کلاس های پروازی مختلف متفاوت است ختما قبل از خرید بلیط ازمیزان بار مجاز پروازهای خود آاه شوید تا در فروگاه با مشکل و جریمه اضافه بار روبرو نشوید .

خرید بلیط رفت و برگشت فرانکفورت با ارزانترین قیمت با ایران ایر :

برای خرید بلیط یک طرفه و رفت و برگشت تهران به فرانکفورت با ایرلاین ایران ایر با شماره های ما در تماس باشید تا کارشناسان قاره پیما شما را از بهترین نرخ بلیط های فرانکفورت در تاریخ های مختلف آاه نمایند و شما بلیط خود را با کمترین نرخ ممکن و ارزانترین قیمت در سریع ترین زمان ممکن خریداری نمائید .

همچنین با مراجعه به قسمت خرید اینترنتی بلیط هواپیما قاره پیما شما می توانید بلیط هود را به صورت کاملا اینترنتی رزرو و خریداری نمائید .

هموطنان عزیز می توانند با عضویت در شبکه های اجتماعی قاره پیما از اینستاگرام و تلگرام از تخفیف ها و قیمت های بلیط های چارتر و لحظه آخری مسیر فرانکفورت آگاه شده و بلیط خودر را خریداری نمائید .

رزرو بلیط فرانکفورت لوفتهانزا – رزرو اینترنتی بلیط هواپیما تهران فرانکفورت لوفتهانزا Lufthansa Airlines :

لوفتهانزا و ایران ایر تنها پروازهای مستقیم از ایران به فرانفورت می باشد که در حال حاضر انجام می شوند .

هواپیمایی لوفتهانزا یکی از بهترین و ایمن ترین شرکت های هواپیمایی جهارن می باشد که تا کنون جوایز زیادی نیز به علت ایمن بودن پروازهای و خدمات بسیار عالی خود در یافت نموده است .

جها خرید بلیط هواپیما با لوفتانزا به فرانکفورت با شماره های ما در تماس باشید . تا از بهترین قیمت های لوفتانزا در قاره پیما آگاه شوید .

درباره بلیط های فرانکفورت لوفتهانزا :

پروازهای لوفتانزا از تهران در فرودگاه امام حرکت خود را آغاز و در فرودگاه فرانکفورت به زمین می نشینند .

رزرو بلیط فرانکفورت لوفتهانزا
بهترین قیمت پروازهای فرانکفورت لوفتهانزا – قاره پیما
  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به فرانکفورت 5 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه Frankfurt فرانکفورت (FRA)
  کل طول زمان پرواز در هوا:5 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:0 ساعت و 0 دقیقه – کل طول زمان سفر:5 ساعت و 30 دقیقه

روزها و ساعات پرواز فراکفورت با لوفتانزا :

پروازهای فرانکفورت لوفتهانزا همه روزه و در تمام فصول سال انجام می شود .

پرواز تهران را در ساعت 02:45 با شماره LH601 ترک کرده و پس از 5 ساعت و 30 دقیقه پرواز در ساعت 05:45 به وقت فرانکفورت وارد فرودگاه این شهر می شود .

فاصله زمانی پرواز از تهران تا فرانکفورت با لوفتهانزا 5 ساعت و 30 دقیقه می باشد .

زمان پروازهای برگشت از فرانکفورت به تهران لوفتهانزا :

لوفتهانزا همانند پروازهای رفت به تهران همه روز از فرانفکورت به تهران پرواز انجام می دهد و

پرواز شماره LH600 همه روزه در ساعت 14:10 فرانکفورت را به سمت تهران ترک کرده و در ساعت 21:45 وارد تهران می شود .

فاصله زمانی پرواز از فرانکفورت تا تهران با لوفتهانزا 5 ساعت و 30 دقیقه می باشد .

وزن بار مجاز در پروازهای لوفتهانزا :

لوفتهانزا در پروازهای کلاس اکونومی خود یک چمدان 23 کیلویی و یک ساک 7 کیلویی دارد .

ایم میزان در کلاسهای بیزنیس و فرست تا 40 کیلوگرم افرایش پیدا می کند .

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما به فرانکفورت با لوفتهانزا :

برای خرید بلیط پروازهای لوفتهانزا در مسیر تهران به فرامکفورت با ارزانترین قیمت ممکن با شماره های ما در تماس باشید و یا از قسمت رزرو آنلاین بلیط هواپیما سایت بلیط خود را با گارانتی ارزانترین قیمت بسیار ارزانتر از سایر سایت ها و آژانس های مسافرتی خریداری نمائید .

بلیط ارزان قیمت فرانکفورت – کمترین قیمت پروازهای فرانکفورت با هواپیمایی اوکراین اینترنشنال Ukraine International Airlines :

هواپیمایی اوکراینی یکی از ایرلاین های ارزان قیمت اروپایی می باشد که از تهران به فرانکفورت پروازهای ارزان قیمت انجام میدهد .

اوکراین اینترنشنال در سال های اخیر به دلیل قیمت ها رقابتی خود با سایر ایرلاین ها در ایران مسافران زیادی را به خود اختصاص داده است و به یکی از محبوبترین ایرلاین های خارجی ارزان قیمت فعال در ایران تبدیل شده است .

قاره پیما نمایندگی رسمی فروش بلیط هواپیمایی اوکراینی می باشد و شما در قاره پیما امکان خرید بلیط پروازهای اوکراینی به فرانکفورت با ارزانترین قیمت در مقایسه با سایر سایت ها و اژانس ها را دارید

برای آگاهی از قیمت ها و خرید بلیط با شماره های ما در تماس باشید

مسیر بلیط های فرانکفورت هواپیمایی اوکراین :

توجه داشته باشید پروازهای تهران به فرانکفورت هواپیمایی اوکراین مستقیم نبوده و هواپیما پس از حرکت از تهران در کیف توقفی کوتاه داشته سپس ادامه مسیر خود به سمت فرانکفورت را از کیف انجام می دهد  .

کمترین قیمت پروازهای فرانکفورت با هواپیمایی اوکراین
پروازهای تهران فرانکفورت اوکراینی در حال حاضر انجام نمی شود

قیمت بلیط رفت فرانکفورت :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به کی یف4 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه بوریسپول Kiev Borispol کی یف اکراین (KBP)
فرودگاه بوریسپول Kiev Borispol کی اف اکراین (KBP) مدت زمان پرواز از کی یف به فرانکفورت 2 ساعت و 55 دقیقه
فرودگاه Frankfurt فرانکفورت (FRA)
کل طول زمان پرواز در هوا:7 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:3 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان سفر:10 ساعت و 20 دقیقه

 

هزینه بلیط برشت از فرانکفورت :

  فرودگاه Frankfurt فرانکفورت (FRA) مدت زمان پرواز از فرانکفورت به کییف 2 ساعت و 55 دقیقه
فرودگاه بوریسپول Kiev Borispol کی یف اکراین (KBP)
فرودگاه بوریسپول Kiev Borispol کی اف اکراین (KBP) مدت زمان پرواز از کیف به تهران 4 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:7 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:2 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان سفر:9 ساعت و 20 دقیقه

 

زمان و روزهای پروازهای فرانکفورت با هواپیمایی اوکراین اینترنشنال :

هواپیمایی اوکراین در مسیر تهران به فرانکفورت هفته ای 5 پرواز در روزهای شنبه – 1 شنبه – 4 شنبه – پنج شنبه و جمعه انجام می دهد .

پرواز شماره PS752 تهران را به سمت فرانکفورت در ساعت 05:15 ترک کرده و پس از توقف 3 ساعت و 10 دقیقه ای در ساعت 13:00 بعد از ظهر وارد فرودگاه فرانکفورت می شود .

مدت پرواز تهران فرانکفورت با ایرلاین اوکراین 10 ساعت و 20 دقیقه می باشد .

شماره پروازهای برگشت از فرانکفورت به تهران ایرلاین اکراین :

بلیط های برگشت فرانکفورت به تهران هواپیمایی اوکراین بر خلاف بلیط های رفت به ورت همه روزه و در تمام ماه های سال در ساعات و با شماره پروازهای زیر انجام می شود .

هواپیما فرانکفورت را در ساعت 14:15 به سمت تهران با شماره PS402 ترک کرده و پس از توقف 2 ساعت و 10 دقیقه در کیف در ساعت 01:25 بامداد وارد فرودگاه امام تهران می شود .

مدت پرواز فرانکفورت تهران با ایرلاین اوکراین 9 ساعت و 20 دقیقه می باشد .

تعداد چمدان های پروازهای فرانکفورت با هواپیمایی اوکراین اینترنشنال :

هواپیمایی اوکراین در مسیر فرانکفورت خود به مسافران 1 چمدان 23 کیلوگرمی اجازه حمل بار می دهد .

جهت اضافه کردن بار و سایر خدمات هواپیمایی اوکراینی با شماره های ما در تماس باشید .

رزرو آنلاین پروازهای آفری اوکراین اینترنشنال از تهران به فرانکفورت با گارانتی ارزانترین قیمت در قاره پیما :

برای خرید آنلاین و رزرو اینترنتی بلیط فرانکفورت وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط هواپیما قاره پیما شده و پس از انتخاب ملدا و مقصد و تاریخ رفت و یا رفت و برگشت بلیط خود را جستجو کرده و پس از مقایسه ایرلاین های مختلف و قیمت بلیط در روزهای محتلف بلیط مورد نظظر خود را با بهترین قیمت ممکن از قاره پیما خریداری کنید .

پرواز اوکراینی تا اطلاع ثانوی انجام نمی شود

هزینه بلیط های لحظه آخری فرانکفورت – خرید اینترنتی بلیط های چارتر و تخفیف دار فرانکفورت با پگاسوس  Pegasus Airlines :

پگاسوس یکی دیگر از خطوط هواپیمایی ارزان قیمت منطقه می باشد که از ایران به فرانکفورت همه روز پرواز انجام میدهد .

توجه داشته باشید پروازهای پگاسوس به مسافران خود در کابین خدمات کیترینگ رایگان ارائه نمی دهد و مسافران ایر ایرلاین می بایستی جهت استفاده از کیترینگ به صورت نقدی در داخل کابین هزینه پرداخت نمایند .

همچنین قبل از خرید بلیط پگاسوس در مسیر فرانکفورت از میزان بار پرواز مورد نظر خود آگاه شوید زیر این ایرلاین در برخی تاریخ ها پروازهای خود را بادون بار ارائه می دهد .

پرواز از تهران به فرانکفورت با هواپیمایی پگاسوس چگونه است :

پروازهای پگاسوس به فرانکفورت از ایارن مستقیم نبوده و این پرواز پس از برخواستن از تهران در فرودگاه صصبیحا استانبول توقف کرده و پس از تعویض هواپیما ادامه مسیر خود به سمت فرانکفورت را انجام میدهد  .

هزینه بلیط های لحظه آخری فرانکفورت
ارزانترین پرواز تهران فرانکفورت – قاره پیما

کمترین قیمت بلیط تهران فرانکفورت :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به استانبول 3 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه صبیحا گوکچن Istanbul Sabiha Gokcen استانبول ترکیه (SAW)
فرودگاه صبیحا گوکچن Istanbul Sabiha Gokcen استانبول ترکیه (SAW) مدت زمان پرواز از استانبول به فرانکفورت 3 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه Frankfurt فرانکفورت (FRA)
کل طول زمان پرواز در هوا:6 ساعت و 35 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:5 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان سفر:11 ساعت و 50 دقیقه

 

کمترین نرخ بلیط فرانکفورت تهران :

  فرودگاه Frankfurt فرانکفورت (FRA) مدت زمان پرواز از فرانکفورت به استانبول 3 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه صبیحا گوکچن Istanbul Sabiha Gokcen استانبول ترکیه (SAW)
فرودگاه صبیحا گوکچن Istanbul Sabiha Gokcen استانبول ترکیه (SAW) مدت زمان پرواز از استانبول به تهران 3 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:6 ساعت و 35 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:1 ساعت و 35 دقیقه – کل طول زمان سفر:8 ساعت و 10 دقیقه

 

زمان پروازهای فرانکفورت با پگاسوس :

هواپیمایی پگاسوس همه روزه از تهران به فرانکفورت پرواز انجام میدهد . کشخصات این پرواز به شکل زیر می باشد .

هواپیما همه روزه از تهران در ساعت 04:40 حرکت خود را آغاز کرده ( شماره پرواز PC513 ) و پس از توقف 5 ساعت و 15 دقیقه ای در استانبول در ساعت 14:05 بعد از ظهر وارد فرودگاه فرانکفورت می شود .

مدت سفر هوایی از تهران تا فرانکفورت با پگاسوس 11 ساعت و 50 دقیقه می باشد .

شماره پروازهای فرانکفورت به تهران ایرلاین پگاسوس و برنامه پروازها :

پروازهای برگشت نیز همانند پروازهای رفت همه روزه و در تمام فصول سال انجام می شود .

هواپیما در مسیر فرانکفورت به تهران در ساعت 17:25 با شماره پرواز PC996 پرواز خود را آغاز کرده و پس از توقف 1 ساعت و 35 دقیقه ای در ساعت 03:45 صبح وارد تهران می شود .

مدت سفر هوایی از فرانکفورت تا تهران با پگاسوس 8 ساعت و 10 دقیقه می باشد .

پرواز ها پگاسوس چند کیلو بار دارند :

تمام پروازهای پگاسوس دارای بار نمی باشند و فقط برخی از پروازهای ایران ایرلاین به فرانکفورت به مسافران اجازه حمل بار را می دهند .

بلیط های پگاسوس قاره پیما به مسافران خود اجازه اضافه بار 20 – 30 و 40 کیلوگرم را با پرداخت هزینه می دهد .

نرخ بلیط ارزان یک طرفه و رفت و برگشت فرانکفورت در قاره پیما :

برای خرید بلیط رفت و رفت و برگشت فرانکفورت با شماره های ما در تماس باشید و یا پس از وارد شدن به قسمت خرید اینترنتی بلیط قاره پیما می توانید از مبلغ بلیط های چارتر و آفر دار و تخفیف هورده فرانکفورت قاره پیما آگاه شده و بلیط خود را به صورت تلفنی – حضوری و یا اینترنتی با بهترین قیمت ممکن خریداری نمائید .

خرید بلیط آفری هواپیما فرانکفورت – خرید بلیط لحظه آخری و تخفیف دار تهران شیراز مشهد تبریز و اصفهان به فرانکفورت با ترکیش Turkish Airlines :

هواپیمایی ترکیش خط هواپیمایی دولتی کشور ترکیه می باشد و بزرگترین ایرلاین دنیا از نظر تعداد مقاصد پروازی می باشد .

ترکیش به فرانکفورت و بیشتر شهرهای دنیا پرواز مستقیم از استانبول انجام می دهد .

شما می توانید از شهرهای زیر در ایران به فرانکفورت با ترکیش پرواز انجام دهید .

تهران فرانکفورت – مشهد فرانکفورت – شیراز فرانکفورت – اهواز فرانکفورت – تبریز فرانکفورت – کرمانشاه فرانکفورت و اصفهان فرانکفورت .

خرید بلیط آفری هواپیما فرانکفورت
بیشترین تخفیف رزرو اینترنتی بلیط فرانکفورت – قاره پیما

درباره پروازهای فرانکفورت با ترکیش :

پروازهای هواپیمایی ترکیش به فرانکفورت از ایران مستقیم نبوده و ترکیش پس از پرواز از تهران مشهد شیراز و یا اصفهان در استانبول توقفی کوتاه داشته سپس ادامه مسیر خود به سمت فرانکفورت را انجام می دهد .

بلیط فرانکفورت :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به استانبول 3 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه استانبول ترکیه (IST)
  فرودگاه استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به فرانکفورت 3 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه Frankfurt فرانکفورت (FRA)
کل طول زمان پرواز در هوا:6 ساعت و 55 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:1 ساعت و 35 دقیقه – کل طول زمان سفر:8 ساعت و 30 دقیقه

قیمت بلیط فرانکفورت :

  فرودگاه Frankfurt فرانکفورت (FRA) مدت زمان پرواز از فرانکفورت به استانبول 3 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه استانبول ترکیه (IST)
  فرودگاه استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به تهران 3 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:6 ساعت و 55 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:2 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان سفر:9 ساعت و 10دقیقه

ساعت پروازهای تهران به فرانکفورت ترکیش :

هواپیمایی ترکیش در مسیر تهران فرانکفورت به صورت روزانه پرواز انجام می دهد .

پرواز فرانکفورت ترکیش از تهران در ساعت 15:20 با شماره TK871 پرواز خود را آغاز کرده و پس از توقف 1 ساعت و 35 دقیقه ای در استانبول در ساعت 21:10 به وقت فرانکفورت در فرانکفورت فرود می آید .

مدت پرواز تهران تا فرانکفورت با ترکیش 8 ساعت و 30 دقیقه است .

شماره پروازهای برگشت از فرانکفورت ترکیش :

پروازهای فرانکفورت به تهران ترکیش نیز به صورت روزانه انجام می شود .

پرواز شماره TK1594 همه روز در ساعت 19:05 از فرانکفورت پرواز خود را شروع کرده و پس از توقف 2 ساعت و 15 دقیقه ای در ساعت 06:05 ظهر وارد فرودگاه امام تهران می شود .

مدت پرواز فرانکفورت تا تهران با ترکیش 9 ساعت و 10 دقیقه است .

پرواز ترکیش روزانه 3 تا 4 پرواز مختلف از تهران دارد که ما در بالا مناسب ترین پرواز ترکیش برای سفر به فرانکفورت را به شما پیشنها کرده این سایر پرواز ها زمان توقف بسیار کم و یا بسیار زیاد دارند که قاره پیما برای سفر به فرانکفورت آنها را به شما پیشنهاد نمی کند .

وزن بار بلیط های فرانکفورت :

هواپیمایی ترکیش در مسیر ایران به فرانکفورت به مسافران خود اجازه حمل 1 چمدان 30 کیلوگرمی را می دهد .

این میزان بار در برخی از تاریخ ها و کلاس های پروازی مختلف متفاوت می باشد حتما قبل و بعد از خرید بلیط از میزان بار مجاز پرواز خود آگاه شوید تا با مشکل اضافه بار مواجه نشوید .

خرید آنلاین بلیط پروازهای فرانکفورت با ارزانترین قیمت ممکن :

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما فرانکفورت می توانید وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط هواپیما سایت شده و پس از جستجو و پیدا کردن پرواز مورد نظر مشخصات خود را وارد کرده و بلیط خود را به صورت کاملا آنلاین رزرو و مبلغ بلیط را با کارت های عضو شتاب پرداخت نمائید .

توجه داشته باشید :

ارزانترین پرواز ترکیش از ایران به فرانکفورت از تهران انجام می شود ولی چنانچه مسافری می خواهد از سایر شهرهای ایران که ترکیش از آنها پرواز تهیه نماید قاره پیما بدون هیچ مشکلی بلیط مورد نظر آنها را صادر می نماید در نظر داشته باشید

ترکیش در حال حاضر از 7 شهر تهران مشهد اصفهان شیراز اهواز تبریز و کرمانشاه پروازهای خود به سمت ترکیه را انجام می دهد . و به زودی برنامه پروازی ترکیش از کلیه این شهر ها به فرانکفورت در همین قسمت از سایت برای شما هموطنان عزیز ارائه خواهد شد .

هزینه بلیط تهران فرانکفورت – بهترین قیمت بلیط هواپیما فرانکفورت از تهران با ایرفلوت Aeroflot Airlines :

هواپیمایی ایرفلوت ایرلاین دولتی کشور روسیه می باشد که پرواز های تهران به فرانکفورت با یک توقف در مسکو به صورت روزانه برگزار می کند .

پروازهای قرانکفورت ایرفلوت به دلیل ارزانی و هدن نیاز به ویزای ترانزیت روسیه برای ایرانیان یکی از بهترین گزینه های پرواز به فرانکفورت از تهران می باشد .

توجه داشته باشید در صورت کنسل کردن پروازهای ایرفلوت هیچ پولی استرداد نشده و کل هزینه بلیط سوخت خواهد شد .

در متن زیر اطلاعات تکمیلی درباره پروازهای تهران به مسکو با ایرلاین ایرفلوت روسیه آماده است با ما همراه باشید …

هزینه بلیط تهران فرانکفورت
رزرو آنلاین بلیط فرانکفورت – قاره پیما

درباره پروازهای فرانکفورت با ایرفلوت :

هواپیمایی ایرفلوت پس از برخواستن از تهران در مسکو توقفی کوتاه داشته سپس ادامه مسیر خود به سمت فرانکفورت را از مسکو انجام می دهد .

رزور آنلاین پروازهای فرانکفورت :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به مسکو 4 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه مسکو Moscow روسیه (SVO)
  فرودگاه مسکو Moscow روسیه (SVO) مدت زمان پرواز از مسکو به فرانکفورت 3 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه Frankfurt فرانکفورت (FRA)
کل طول زمان پرواز در هوا:7 ساعت و 35 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:2 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان سفر:9 ساعت و 35 دقیقه

خرید اینترنتی بلیط هواپیما فرانکفورت به تهران :

  فرودگاه Frankfurt فرانکفورت (FRA) مدت زمان پرواز از فرانکفورت به مسکو 3 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه مسکو Moscow روسیه (SVO)
  فرودگاه مسکو Moscow روسیه (SVO) مدت زمان پرواز از مسکو به تهران 4 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:7 ساعت و 35 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:2 ساعت و 35 دقیقه – کل طول زمان سفر:10 ساعت و 10 دقیقه

زمان پروازهای ایرفلوت به فرانکفورت از تهران :

هواپیمایی ایرفلوت در تمام روزها و ماه های سال از تهران به فرانکفورت پرواز با مشخصات زیر انجام می شود .

پروازهای ایرفلوت همه روزه در ساعت 03:30 صبح با شماره SU513 تهران را به سمت فرانکفورت ترک کرده و پس از توقف 2 ساعته در مسکو در ساعت 10:25 صبح وارد فرانکقورت می شود .

مدت زمان پرواز تهران فرانکفورت با ایرفلوت 9 ساعت 35 دقیقه می باشد .

ساعت پروازهای فرانکفورت به تهران ایرفلوت :

پروازهای برگشت از فرانکفورت ایرفلوت به تهران نیز همانند بلیط های رفت همه روزه در ساعت 14:05 از فرانکفورت پرواز کرده و پس از توقف 2 ساعت 35 دقیقه ای در ساعت 02:25 صبح وارد فرودگاه امام تهران می شود .

مدت زمان پرواز تهران فرانکفورت با ایرفلوت 10 ساعت 10 دقیقه می باشد .

جداکثر بار پرواز فرانکفورت ایرفلوت چند کیلو است :

پروازهای ایرفلوت در مسیر فرانکفورت اجازه حمل یک چمدان 23 کیلوگرمی را به مسافران خود می دهد .

توجه داشته باشید تمام پروازهای ایرفلوت دارای بار نمی باشد و در صورتی که پروازی را انتخاب کردید که دارای بار نمی باشد در فرودگاه با پرداخت 100 دلار می توانید یک چمدان 23 کیلوگرمی به بار خود اضافه نمائید .

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما به فرانکفورت با هواپیمایی ایرفلوت در قاره پیما :

هزینه بلیط هواپیما فرانکفورت در تاریخ های مختلف متفاوت می باشد برای خرید بلیط هواپیما به فرانکفورت با ارزانترین قیمت در قاره پیما با شماره های ما در تماس باشید تا کارشناسان قاره پیما پس از جستجو بهترین نرخ پروازهای تهران به فرانکفورت با ایرلاین ایرفلوت را به شما اعلام نمایند .

برای حرید بلیط های چارتر و لحظه آخری فرانکفورت می توانید در شبکه های اجتماعی قاره پیما عضو شده و از تخفیف ها و آفرهای پروازهای فرانکفورت قاره پیما آگاه شوید و بلیط خود را با ارزانترین قیمت خریداری نمائید .

خرید بلیط هواپیما به فرانکفورت – نرخ بلیط های فرانکفورت از تهران مشهد و شیراز با هواپیمایی امارات Emirates Airlines :

هواپیمایی امارات یکی از بهترین پروازهای خارجی فعال در ایران می باشد که پروازهای بسیار با کیفیتی از ایران ( تهران – مشهد و شیراز ) به فرانکفورت انجام می دهد .

هواپیمایی امارات در پروازهای خود از ایراناین ویزای ترانزیت امارات نمی خواهد و مسافران ایرانی می توانند تا 24 ساعت در سالن ترانزیت فرودگاه امارات منتظر پرواز بعدی خود باشند .

در متن زیر اطلاعات تکمیلی درباره پروازهای ایران به فرانکفورت هواپیمایی امارات شامل قیمت بلیط هواپیما فرانکفورت – برنامه بلیط های فرانکفورت – روزهای پرواز – میزان بار و جریمه کنسلی و … به طور کامل شرخ داده است .

پرواز با ایرلاین امارات به فرانکفورت چگونه است :

هواپیمایی امارات پس از پرواز از فرودگاه مبدا خود در ایران ( تهران – مشهد – شیراز ) در دبی توقفی کوتاه داشته و پس از تعویض هواپیما ادامه مسیر خود به سمت فرانکفورت را انجام می دهد .

نرخ بلیط های فرانکفورت از تهران مشهد و شیراز
بلیط فرانکفورت امارات – قاره پیما

رزرو بلیط فرانکفورت :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به دوبی 2 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB)
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB) مدت زمان پرواز از دوبی به فرانکفورت 7 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه Frankfurt فرانکفورت (FRA)
کل طول زمان پرواز در هوا:9 ساعت و 05 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:1 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان سفر:10 ساعت و 25 دقیقه

 

مبلغ بلیط برگشت از فرانکفورت :

  فرودگاه Frankfurt فرانکفورت (FRA) مدت زمان پرواز از فرانکفورت به دبی 7 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB)
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB) مدت زمان پرواز از دبی به تهران 2 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:9 ساعت و 05 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:1 ساعت و 05 دقیقه – کل طول زمان سفر:10 ساعت و 10 دقیقه

 

ساعت پروازهای تهران فرانکفورت هواپیمایی امارات :

هواپیمایی امارات همه روزه و در تمام ماه ها و فصول سال از تهران به فرانکفورت پرواز با یک توقف در دبی انجام می دهد .

هواپیما از تهران در ساعت 11:40 صبح پرواز کرده و پس از توقف 1 ساعت و 20 دقیقه ای در ساعت 19:25 وارد فرانکفورت می شود . شماره پرواز تهران به فرانکفورت ایرلاین امارات EK972 است .

مدت زمان پرواز ایران به فرانکفورت با هواپیمایی امارات 10 ساعت و 25 دقیقه می باشد .

برنامه بلیط های فرانکفورت به تهران ایرلاین امارات :

پروازهای برگشت از فرانکفورت به تهران هواپیمایی امارات همانند پروازهای رفت همه روزه در ساعت 22:20 شب از فرانکفورت پرواز کرده و پس از توقف 1 ساعت و 5 دقیقه ای در ساعت 10:25 وارد فرودگاه امام تهران می شود . شماره این پرواز EK49 می باشد .

مدت زمان پرواز فرانکفورت به تهران با هواپیمایی امارات 10 ساعت و 10 دقیقه می باشد .

مقدار بار بلیط های فرانکفورت ایرلاین امارات :

هواپیمایی امارات به مسافران خود اجازه حمل 1 چمدان 30 کیلوگرمی را می دهد .

حتما قبل از خرید بلیط از میزان بار مجاز پرواز خود آگاه شوید تا در فرودگاه با جریمه اضافه بار روبرو نشوید چون در بعضی تاریخ ها این میزان کمتر می شود .

پروازهای تهران به فرانکفورت امارات چند است :

قیمت بلیط هواپیما در تاریخ های مختلف متفاوت می باشد برای خرید بلیط هواپیما از تهران و سایر شهرهای ایران به فرانکفورت با ارزانترین قیمت ممکن با شماره های ما در تماس باشید تا از تخفیف های ویژه پروازهای فرانکفورت قاره پیما آگاه شوید .

همچنین برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما به فرانکفورت وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط سایت شده و خرید خود را با گارانتی ارزانترین قیمت ممکن خریداری نمائید .

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما فرانکفورت – بلیط فرانکفورت از تهران مشهد و شیراز با هواپیمایی قطری Qatar Airways :

هواپیمایی قطر ایرویز یکی از بهترین پروازهای ایران به فرانکفورت از نظر کیفیت می باشد .

قطر ایرویز هواپیمایی 5 ستاره جهان می باشد که پروازهای اکونومی – بیزینس و فرست کلاس بسیار با کیفیتی انجام می دهد اگر به دنبال خرید بلیط هواپیما با کیفیت از ایران به فرانکفورت هستید فطر ایرویز بهترین گزینه می باشد .

برای خرید بلیط قطر ایرویز با بهترین قیمت با شماره های ما در تماس باشید .

مسیر بلیط های فرانکفورت قطر ایرویز :

پروازهای قطر ایرویز از ایران به فرانکفورت مستقیم نبوده و هواپیما پس از پرواز از فرودگاه های تهران با مشهد و با شیراز در دوحه توقف داشته سپس ادامه مسیر خود به سمت فرانکفورت را انجام می دهد .

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما فرانکفورت
خرید اینترنتی پروازهای فرانکفورت – قاره پیما

نرخ بلیط رفت فرانکفورت :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به دوحه 2 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH)
فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH) مدت زمان پرواز از دوحه به فرانکفورت 6 ساعت و 50 دقیقه
فرودگاه Frankfurt فرانکفورت (FRA)
کل طول زمان پرواز در هوا:8 ساعت و 55 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:1 ساعت و 25 دقیقه – کل طول زمان سفر:10 ساعت و 20 دقیقه

 

نرخ بلیط برگشت فرانکفورت :

  فرودگاه Frankfurt فرانکفورت (FRA) مدت زمان پرواز از فرانکفورت به دوحه 6 ساعت و 50 دقیقه
فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH)
فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH) مدت زمان پرواز از دوحه به تهران 2 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:8 ساعت و 55 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:00 ساعت و 55 دقیقه – کل طول زمان سفر:9 ساعت و 50 دقیقه

 

برنامه پروازهای فرانکفورت قطر ایرویز :

هواپیمایی قطری در تمام روزهای هفته و سال پرواز از تهارن به فرانکفورت در برنامه پروازی خود با شماره پرواز و ساعات زیر انجام می دهد .

پرواز شماره QR499 قطر ایرویز تهران را به سمت فرانکفورت در ساعت 23:40 ترک کرده و پس از توقف 1 ساعت و 25 دقیقه ای در ساعت 07:10 وارد فرودگاه فرانکفورت می شود .

مدت پروازهای تهران به فرانکفورت با قطر ایرویز 10 ساعت و 20 دقیقه می باشد .

روزهای پروازهای فرانکفورت به تهران قطری :

پروازهای فرانکفورت به تهران قطر ایرویز نیز همه روزه و در تمام روزهای سال انجام می شود .

هواپیما از فرانکفورت در ساعت 10:55 پرواز خود را آغاز کرده با شماره QR70 و پس از توقف 55 دقیقه در دوحه در ساعت 22:25 وارد تهران می شود .

مدت پروازهای فرانکفورت به تهران با قطر ایرویز 9 ساعت و 50 دقیقه می باشد .

وزن چمدان های پروازهای فرانکفورت قطر ایرویز :

مسافران در پروازهای فرانکفورت با قطر ایرویز می توانند با خود یک چمدان 23 کیلویی و یک ساک دستی 7 کیلویی داشته باشند .

این میزان بار در برخی تاریخ ها کمتر یا بیشتر می شود حتما قبل از خرید بلیط هواپیما از میزان دقیق بار پرواز مورد نظر خود آگاه شده سپس ادقام به خرید بلیط نمائید .

رزرو بلیط های فروانکفورت قطر ایرویز با ارزانترین قیمت در قاره پیما :

برای رزرو و خرید بلیط هواپیما به فرانکفورت با هواپیمایی قطر ایرویز با ارزانترین قیمت با شماره های ما درتماس باشید تا از بهترین پیشنهادهای پروازهای قطر ایرویز فرانکفورت آگاه شوید .

شما می توانید برای خرید اینترنتی بلیط وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط هواپیما سایت شده و بلیط خود را پس از جستجو و مقایشه در سریع ترین زمان ممکن رزرو و خریداری نمائید .

رزرو آنلاین بلیط فرانکفورت – خرید بلیط های تهران مشهد و شیراز به فرانکفورت با عمان ایر Oman Air Airlines :

هواپیمایی عمان ایر یکی از ایرلاین های ارزان قیمت و با کیفیت فعال در ایران می باشد که به شهرهای تهران مشهد و شیراز پرواز انجام می دهد .

عمان ایر ایرلاین دولتی کشور عمان می باشد و ناوگان آن تماما هواپیما های مدن بوئینگ و ایرباس می باشند .

برای خرید بلیطهای فرانکفورت عمان ایر با قاره پیما در تماس باشید .

درباره بلیط های فرانکفورت عمان ایر :

هواپیما پرواز مستقیم از تهران به فرانکفورت با عمان ایر انجام نمی دهد و پس از پرواز از ایران در مسقط توقف کوتاه داشته سپس ادامه مسیر خود به سمت فرانکفورت را انجام می دهد .

رزرو آنلاین بلیط فرانکفورت
بلیط ارزان قیمت فرانکفورت با عمان ایر – قاره پیما

قیمت بلیط رفت و برگشت فرانکفورت :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به مسقط 2 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه مسقط Muscat عمان (MCT)
فرودگاه مسقط Muscat عمان (MCT) مدت زمان پرواز از مسقط به فرانکفورت 7 ساعت و 45 دقیقه
فرودگاه Frankfurt فرانکفورت (FRA)
کل طول زمان پرواز در هوا:10 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:6 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان سفر:16 ساعت و 20 دقیقه
  فرودگاه Frankfurt فرانکفورت (FRA) مدت زمان پرواز از فرانکفورت به مسقط 7 ساعت و 45 دقیقه
فرودگاه مسقط Muscat عمان (MCT)
فرودگاه مسقط Muscat عمان (MCT) مدت زمان پرواز از مسقط به تهران 2 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:10 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:6 ساعت و 25 دقیقه – کل طول زمان سفر:16 ساعت و 45 دقیقه

 

روزهای پروازهای فرانفکورت با عمان ایر و ساعت پرواز :

پروازهای عمان ایر از تهران به فرانکفورت به صورت روزانه در تمام ماه های سال انجام می شود .

پرواز شماره WY434 همه روز در ساعت 17:55 تهران را به سمت فرانکفورت ترک کرده و پس از توقف 6 ساعته در مسقط ادامه مسیر خود به سمت فرانکفورت را ادامه داده و در ساعت 07:05 وارد فرودگاه فرانکفورت می شود .

میزان زمان پرواز از تهران تا فرانکفورت با عمان ایر 16 ساعت و 20 دقیقه می باشد .

روزها و برنامه بلیط های برگشت از فرانکفورت عمان ایر :

بلیط های برگشت نیز همانند پروازهای رفت همه روه در ساعت 10:35 با شماره WY116 پرواز خود را آغاز کرده و پس از توقف 6 ساعت و 25 دقیقه ای در ساعت 04:35 وارد تهران می شود .

میزان زمان پرواز از فرانکفورت تا تهران با عمان ایر 16 ساعت و 45 دقیقه می باشد .

مقدار بار قابل حمل در پروازهای فرانکفورت عمان ایر :

عمان ایر به مسافران مسیر فرانکفورت اجازه حمل 1 چمدان 23 کیلوگرمی را می دهد – این مقدار در تمام تاریخ ها وجود ندارد حتما قبل از خرید بلیط از میزان بار پرواز خود آگاه شوید چون بعد از خرید امکان اضافه کردن بار به پرواز بدون پرداخت هزینه وجود ندارد .

قیمت بلیط رفت و برگشت فرانکفورت با عمان ایر :

برای آگاهی از قیمت پروازهای بک طرفه و رفت و برگشت از تهران مشهد و شیراز به فرانکفورت با شماره های ما در تماس باشید تا از بهترین نرخ پروازهای فرانکفورت قاره پیما آگاه شده و بلیط خود را با کمترین و بهترین قیمت ممکن خریداری نمائید .

بهترین پروازهای فرانکفورت – هزینه بلیط های تهران به فرانکفورتآسترین ایرلاینز Austrian Airlines :

هواپیمایی اتریشی زیر مجموعه ایرلاین لوفتهانزا و یکی از ایمن ترین و بهترین ایرلاین های دنیا و یکی از گرانترین ایرلاین های جهان می باشد .

برای پرواز به فرانکفورت با هواپیمایی اتریش نیاز به ویزای ترانزیت اتریش نمی باشید .

در متن زیر اطلاعات تکمیلی درباره پروازهای تهران به فرانکفورت اتریشی شامل : نرخ بلیط فرانکفورت – نحوه خرید و رزرو بلیط هواپیما فرانکفورت – برنامه پروازهای فرانکفورت و … به طور کامل شرح داده شده است .

بهترین پروازهای فرانکفورت
بلیط فرانکفورت اتریشی – قاره پیما

مسیر پروازهای تهران به فرانکفورت هواپیمایی اتریش :

هواپیمایی اتریش پس از پرواز از تهران در وین اتریش توقف داشته و پس از تعویض خواپیما ادامه مسیر خود را از وین به سمت فرانکفورت ادامه می دهد .

قیمت بلیط یک طرفه فرانکفورت :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به وین 4 ساعت و 40 دقیقه
فرودگاه وین Vienna اتریش (VIE)
  فرودگاه وین Vienna اتریش (VIE) مدت زمان پرواز از وین به فرانکفورت 1 ساعت و 40 دقیقه
فرودگاه Frankfurt فرانکفورت (FRA)
کل طول زمان پرواز در هوا:6 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:1 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان سفر:7 ساعت و 30 دقیقه

قیمت بلیط هواپیما فرانکفورت به تهران :

  فرودگاه Frankfurt فرانکفورت (FRA) مدت زمان پرواز از فرانکفورت به وین 1 ساعت و 40 دقیقه
فرودگاه وین Vienna اتریش (VIE)
  فرودگاه وین Vienna اتریش (VIE) مدت زمان پرواز از وین به تهران 4 ساعت و 40 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:6 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:2 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان سفر:9 ساعت و 20 دقیقه

زمان پروازهای فرانکفورت اتریشی و شماره پروازهای فرانکفورت :

پروازهای تهران به فرانکفورت اتریشی همه روزه در ساعت 03:45 صبح از تهران ( شماره پرواز OS872 ) پرواز کرده و پس از توقف 1 ساعت و 10 دقیقه ای در ساعت 08:40 وارد فرانکفورت می شود .

مدت سفر هوایی از تهران تا فرانکفورت با اتریشی 7 ساعت و 45 دقیقه می باشد .

برنامه پرواز های برگشت از فرانکفورت آسترین ایرلاین :

پروازهای برگشت از فرانکفورت به تهران استرین همانند پروازهای رفت همه روزه انجام می شود .

پرواز شماره OS122 از فرانکفورت در ساعت 09:50 آغاز شده و پس از توقف 2 ساعت و 00 دقیقه ای در ساعت 20:05 وارد تهران می شود .

مدت سفر هوایی از هامبورگ تا تهران با اتریشی 7 ساعت و 40 دقیقه می باشد .

تعداد چمدان های پرواز فرانکفورت هواپیمایی اتریشی :

اتریشی به مسافران خود در مسیر تهران به فرانکفورت اجازه حمل 1 چمدان 23 کیلوگرمی در قسمت بار و یک ساک 7 کیلورمی در قسمت کابین را می دهد .

این مقدار بار در تاریخ های مختلف و کلاس های پروازی مختلف متفاوت است حتما قبل از خرید بلیط از میزان بار پرواز حود آگاه شوید تا با مشکل اضافه با روبرو نشوید

فروش بلیط ارزان قیمت فرانکفورت با اتریشی در قاره پیما :

برای خرید بلیط رفت و برگشت و یک طرفه رفت یا برگشت از ایران به فرانکفورت با آسترین وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط هواپیما قاره پیما شده و پس از وارد کردن مبدا و مقصد و تاریخ رفت و برگشت و جستجو در تاریخ های مختلف و مقایسه آنها پرواز مورد نظر خود را اتخاب و به صورت اینترنتی خریداری نمائید .

شما با عضویت در تلگرام و اینستاگرام قاره پیما می توانید از بلیط های تخفیف خوره و چارتری فرانکفورت قاره پیما آگاه شوید

قیمت بلیط فرانکفورت – بلیط هواپیما تهران فرانکفورت با هواپیمایی آذربایجان Azerbaijan  Airlines :

پروازهای آزال در حال حاضر تنها از تهران به فرانکفورت انجام می شود .

قیمت بلیط فرانکفورت
خرید اینترنتی پروازهای آذربایجان به فرانکفورت – قاره پیما

درباره پروازهای فرانکفورت هواپیمایی آذربایجان :

پروازهای آزال از تهران به فرانکفورت مستقیم نبوده و هواپیما پس از پرواز از تهران در باکو توقف داشته سپس ادامه مسیر خود به سمت فرانکفورت را انجام می دهد .

بلیط ارزان فرانکفورت از تهران :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به باکو 1 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه حیدر علی اف Baku Heydar Int باکو آذربایجان (GYD)
  فرودگاه حیدر علی اف Baku Heydar Int باکو آذربایجان (GYD) مدت زمان پرواز از باکو به فرانکفورت 5 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه Frankfurt فرانکفورت (FRA)
کل طول زمان پرواز در هوا:6 ساعت و 35 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:15 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان سفر:21 ساعت و 45 دقیقه

بلیط ارزان تهران از فرانکفورت :

  فرودگاه Frankfurt فرانکفورت (FRA) مدت زمان پرواز از فرانکفورت به باکو 5 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه حیدر علی اف Baku Heydar Int باکو آذربایجان (GYD)
  فرودگاه حیدر علی اف Baku Heydar Int باکو آذربایجان (GYD) مدت زمان پرواز از یاکو به تهران 1 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:6 ساعت و 35 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:3 ساعت و 05 دقیقه – کل طول زمان سفر:9 ساعت و 40 دقیقه

برنامه پروازهای آزال به فرانکفورت :

پروازهای رفت هواپیمایی آذربایجان به فرانکفورت از تهران 2 بار در هفته در روزهای 1 شنبه و 2 شنبه انجام می شود .

هواپیما در ساعت 12:25 تهران را ترک کرده با شماره J29018 و پس از توقف حدودا 15 ساعته در باکو در ساعت 07:45 صبح وارد فرانکفورت می شود .

طول پروازهای تهران به فرانکفورت آزال 21 ساعت و 45 دقیقه می باشد .

روزهای بلیط های برگشت از فرانکفورت آزال :

بر خلاف بلیط های رفت بلیط های برگشت آزال از فرانکفورت به تهران همه روزه ادر می شود .

پرواز شماره J26612 از فرانکفورت در ساعت 13:45 جرکت خود را آغاز کرده و پس از 3 ساعت و 5 دقیقه توقف در باکو در ساعت 01:25 وارد فرانکفورت می شود .

طول پروازهای فرانکفورت به تهران آزال 9 ساعت و 40 دقیقه می باشد .

درباره بار بلیط های فرانکفورت هواپیمایی آذربایجان :

هواپیمایی آذربایجان به مسافران خود اجازه حمل 1 چمدان 20 کیلوگرمی را می دهد .

فروش بلیط چارتر و لحظه آخری فرانکفورت در قاره پیما :

برای خرید بلیط های چارتر و آفری فرانکفورت می توانید در شبکه های اجتماعی قاره پیما عضو شده و بلیط خود را با ارزانترین قیمت ممکن خریداری نمائید .

سایر پروازهای تهران به فرانکفورت – پروازهایی که دیگر انجام نمی شوند و یا تعداد یا میزان توقف های طولانی مدت دارند 

پرواز تهران فرانکفورت ایژین یونان Aegean Airlines :

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران فرانکفورت آلمان تهران فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به آتن 4 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه آتن Athens یونان (ATH)
فرودگاه آتن Athens یونان (ATH) مدت زمان پرواز از آتن به فرانکفورت 3 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه فرانکفورت Frankfurt آلمان (FRA)
کل طول زمان پرواز در هوا:7 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:3 ساعت و 55 دقیقه – کل طول زمان سفر:10 ساعت و 55 دقیقه

قیمت بلیط فرانکفورت بلاویا بلاروس Belavia Airlines :

قیمت بلیط فرانکفورت بلاویا فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به مینسک 4 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه مینسک Minsk Intl 2 بلاروس (MSQ)
فرودگاه مینسک Minsk Intl 2 بلاروس (MSQ) مدت زمان پرواز از مینسک به فرانکفورت 2 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه فرانکفورت Frankfurt آلمان (FRA)
کل طول زمان پرواز در هوا:6 ساعت و 45 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:6 ساعت و 05 دقیقه – کل طول زمان سفر:12 ساعت و 50 دقیقه

پروازهای بلاویا به مقصد ایران در حال حاضر انجام نمی شود

نرخ پرواز تهران فرانکفورت ایر برلین آلمان Air Berlin Airlines:

نرخ پرواز تهران فرانکفورت ایر برلین فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به ابوظبی 2 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه ابوظبی Abu Dhabi امارات (AUH)
فرودگاه ابوظبی Abu Dhabi امارات (AUH) مدت زمان پرواز از ابوظبی به فرانکفورت 7 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه فرانکفورت Frankfurt آلمان (FRA)
کل طول زمان پرواز در هوا:9 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:2 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان سفر:11 ساعت و 50 دقیقه

بلیط ارزان فرانکفورت اتحاد ایرویز امارات Etihad Airways + ایرلاین ایر برلین آلمان Air Berlin Airlines:

بلیط ارزان فرانکفورت اتحاد ایرویز فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به ابوظبی 2 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه ابوظبی Abu Dhabi امارات (AUH)
فرودگاه ابوظبی Abu Dhabi امارات (AUH) مدت زمان پرواز از ابوظبی به فرانکفورت 7 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه فرانکفورت Frankfurt آلمان (FRA)
کل طول زمان پرواز در هوا:9 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:2 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان سفر:11 ساعت و 50 دقیقه

پرواز فرانکفورت اتحاد ایرویز امارات Etihad Airways :

پرواز فرانکفورت اتحاد فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به ابوظبی 2 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه ابوظبی Abu Dhabi امارات (AUH)
فرودگاه ابوظبی Abu Dhabi امارات (AUH) مدت زمان پرواز از ابوظبی به فرانکفورت 7 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه فرانکفورت Frankfurt آلمان (FRA)
کل طول زمان پرواز در هوا:9 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:2 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان سفر:11 ساعت و 50 دقیقه

هزینه بلیط فرانکفورت ایرفرانس فرانسه Air France Airlines:

هزینه بلیط فرانکفورت ایرفرانس فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به پاریس 1 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه پاریس Paris فرانسه (CDG)
فرودگاه پاریس Paris فرانسه (CDG) مدت زمان پرواز از پاریس به فرانکفورت 5 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه فرانکفورت Frankfurt آلمان (FRA)
کل طول زمان پرواز در هوا:7 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:4 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان سفر:11 ساعت و 15 دقیقه

ارزانترین پرواز تهران فرانکفورت بریتیش ایرویز بریتانیا British Airways Airlines:

ارزانترین پرواز تهران فرانکفورت فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به لندن 6 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه هیترو London Heathrow لندن انگلستان (LHR)
فرودگاه هیترو London Heathrow لندن انگلستان (LHR) مدت زمان پرواز از لندن به فرانکفورت 1 ساعت و 50 دقیقه
فرودگاه فرانکفورت Frankfurt آلمان (FRA)
کل طول زمان پرواز در هوا:7 ساعت و 50 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:4 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان سفر:11 ساعت و 50 دقیقه

نرخ بلیط تهران فرانکفورت آلیتالیا ایتالیا Alitalia Airlines :

نرخ بلیط تهران فرانکفورت فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به رم 5 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه فیومیچینو Rome Fiumicino رم ایتالیا (FCO)
فرودگاه فیومیچینو Rome Fiumicino رم ایتالیا (FCO) مدت زمان پرواز از رم به فرانکفورت 2 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه فرانکفورت Frankfurt آلمان (FRA)
کل طول زمان پرواز در هوا:7 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:2 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان سفر:9 ساعت و 50 دقیقه

هزینه سفر فرانکفورت گلف ایر بحرین Gulf Air Airlines :

هزینه سفر فرانکفورت فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به بحرین 2 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه بحرین Bahrain بحرین (BAH)
فرودگاه بحرین Bahrain بحرین (BAH) مدت زمان پرواز از بحرین به فرانکفورت 5 ساعت و 40 دقیقه
فرودگاه فرانکفورت Frankfurt آلمان (FRA)
کل طول زمان پرواز در هوا:8 ساعت و 40 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:0 ساعت و 55 دقیقه – کل طول زمان سفر:9 ساعت و 35 دقیقه

تهران فرانکفورت اطلس جت ترکیه Atlasjet Airlines + ایرلاین اونور ایر ترکیه Onur Air Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به استانبول 3 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) – توقف 4 ساعته
  فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به فرانکفورت 3 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه فرانکفورت Frankfurt آلمان (FRA)
کل طول زمان پرواز در هوا:6 ساعت و 45 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:6 ساعت و 25 دقیقه – کل طول زمان سفر:11 ساعت و 10 دقیقه

بلیط هواپیما تهران فرانکفورت اطلس جت ترکیه Atlasjet Airlines + ترکیش ایرلاین ترکیه Turkish Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به استانبول 3 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) – توقف 5 ساعته
  فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به فرانکفورت 3 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه فرانکفورت Frankfurt آلمان (FRA)
کل طول زمان پرواز در هوا:6 ساعت و 50 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:4 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان سفر:11 ساعت و 00 دقیقه
 

نکاتی در مورد مسیرهای پروازی فوق:

ترتیب مسیر های پروازی فوق ( ارزانترین ایرلاین ( ارزانترین بلیط فرانکفورت ) به گرانترین قیمت بلیط رفت و برگشت تهران فرانکفورت ) با توجه به میانگین ارزش بلیط هر ایرلاین در طول یک سال گرفته شده و این امکان وجود دارد که ترتیب آنها در تاریخ های مختلف کمی با موارد ذکر شده بالا تفاوت داشته باشد.

لذا شما برای آگاهی دقیق از مسیرهای پروازی و قیمت بلیط مورد نظر خود می توانید به صورت تلفنی( با کمک گرفتن از کارشناسان قاره پیما ) – و یا آنلاین ( با استفاده از چت آنلاین سایت ) – و یا استفاده از قسمت جستجو آنلاین بلیط سایت بهترین مسیر پروازی و بلیط را انتخاب کرده و سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود نمائید.

rdlj vcv, , ovdn fgdx i,h\dlh fi tvhk;t,jvj fh hvchk rdlj

 

سوالات متداول درباره پروازهای فرانکفورت و بلیط فرانکفورت :

💵 قیمت بلیط یک طرفه و رفت و برگشت فرانکفورت چقدر است ؟

شروع قیمت پروازهای رفت و برگشت فرانکفورت از 4 میلیون تومان به بالا می باشد .

🚀 آیا پرواز مستقیم از تهران به فرانکفورت وجود دارد ؟

هواپیمایی ایران ایر و لوفتهانزا پرواز مستقیم از تهران به فرانکفورت انجام می دهند . ( پروازهای ایران ایر تا اطلاع ثانوی انجام نمی شود )

✈️ بهترین خط هواپیمایی برای سفر به فرانکفورت کدام است ؟

انتخاب خط هوایی برای سفر به فرانکفورت بستگی به فصل مسافرت به لس آنجلس دارد برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید .

⏱️ مدت زمان پرواز از ایران به فرانکفورت ؟

مدت پرواز مستقیم از تهران به فرانکفورت 5 ساعت و 30 دقیقه می باشد .

🧳 میزان بار مجاز در پروازهای فرانکفورت چقدر است ؟

مقدار بار مجاز بستگی به ایرلاین شما دارد ولی به طور معمول 2 چمدان 23 کیلوگرمی می باشد برای اطلاعات بیشتر با ما درتماس باشید .

✔️ آیا امکان تغییر تاریخ و کنسلی بلیط هواپیما فرانکفورت وجود دارد ؟

امکان کنسلی و تغییر تاریخ پرواز با پرداخت جریمه وجود دارد – میزان جریمه بستگی به ایرلاین و زمان تغییر تاریخ یا کنسلی دارد .

🏨 آیا در قاره پیما امکان رزرو هتل فرانکفورت وجود دارد ؟

برای رزرو هتل با ارزانترین قیمت در فرانکفورت وارد صفحه هتل در فرانکفورت قاره پیما شوید .

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران فرانکفورت آلمان تهران ؟

پروازهای مستقیم ایران ایر از تهران به فرانکفورت در روزهای شنبه و چهارشنبه انجام می شود .

 

فرودگاه های فرانکفورت

برای انجام پرواز به سمت منچستر مقصد اولیه تمامی مسافران فرودگاه های آن می باشد که بنا بر محلی که از آنجا می آیید و مقصدی که دارید در حین سفر و خرید بلیط شما محل این فرودگاه ها درج می گردد.
در ادامه به فرودگاه شهر فرانکفورت اشاره خواهیم کرد.

فرودگاه بین‌المللی فرانکفورت Frankfurt International Airport

فرودگاه فرانکفورت

یک فرودگاه همگانی مسافربری می باشد که دارای باند فرود آسفالت می باشد و در ارتفاع 364 متری از سطح دریا تاسیس گردیده و به انجام فعالیت ها و ارائه خدماتش به گردشگران و مسافران می پردازد.
این مجموعه خدماتی فرودگاه اصلی است که در فرانکفورت، پنجمین شهر بزرگ آلمان قرار دارد و هر ساله پذیرای مسافران بسیاری از اکثر نقاط جهان بوده و همچنین مسافران بسیاری را به شهر ها و کشور های مختلف جا به جا می کند.
فرودگاه بین المللی فرانکفورت پس از فرودگاه هیترو در شهر لندن، فرودگاه شاردوگل در پاریس و فرودگاه بین المللی در شهر آمستردام بعنوان چهارمین فرودگاه پر رفت و آمد و شلوغ در اروپا شناخته شده میباشد.
ایرلاین های بسیاری هر روز پرواز های مختلفی را از این فرودگاه انجام می دهند.
در هنگام انتظار در این فرودگاه برای انجام پروازتان می توانید از خدمات آن که شامل اینترنت، صرافی، بانک، رستوران، کافی شاپ می باشد می توانند بهره مند شوند.

درباره فرانکفورت

فرانکفورت بزرگترین شهر آلمان در ایالت هسن می باشد و بعنوان پنجمین شهر بزرگ آلمان شناخته شده می باشد.
این شهر امروزه یکی از ثروتمند ترین مراکز اروپا و همچنین مرکز فرهنگ و ادبیات نیز می باشد.
فرانکفورت مهمترین شهر اقتصادی در قاره اروپا و قرارگاه بانک مرکزی اروپا نیز می باشد.
فرانکفورت شهری ایت که دارای سالن های تئاتر، مراکز خرید، اماکن دیدنی، خانه اپرا، آسمان خراش های بلند و … می باشد که باعث محبوبیتش در میان گردشگران گردیده و هرساله این شهر پذیرای مسافرانی است که اقامت در این شهر را برای تعطیلات خود انتخاب می نمایند.
اکثر ساکنین در این شهر را مسیحیان تشکیل می دهند و مابقی آنرا به میزان درصد های مختلف پیروان ادیان های مختلف تشکیل می دهند.

آب و هوای فرانکفورت

آب و هوای این شهر اقیانوسی است.
تابستان ها در آن گرم بوده و به علت دارای بودن انواع تفریحات، جشن ها و برگزاری فستیوال ها مملو از گردشگران مشتاق می باشد و قابل ذکر قیمت ها در این فصلی کمی بالاتر از دیگر فصول می باشد.
زمستان در فرانکفورت سرد می باشدو اگر قصد سفر به آنجا را دارید باید حتما” به همراه خود لباس های گرم نیز داشته باشید.
پاییز نیز فصلی با دارا بودن آب و هوایی معتدل و مطلوب می باشد زیرا از گرمای تابستان کاسته شده و به سرمای بسیار زیاد زمستان هنوز نرسیده است.
بهار نیز فصل طبیعت سبز و شکوفه های بهاری می باشد که با حضور خود در این فصل در فرانکفورت می توانید از تمامی زیبایی های آن نهایت لذت را ببرید.

مراکز دیدنی و جاذبه های گردشگری فرانکفورت

این شهر پر تردد و محبوب همانند بسیاری دیگر از شهرها دارای مراکز دیدنی می باشد که گردشگران بسیاری را به همین علت به خود جلب می کند که در ادامه به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد.

 • مرکز شهر قدیمی فرانکفورت Römerberg
 • خانه و موزه‌ گوته Goethe House and Museum
 • موزه تاریخ طبیعی زنکنبرگ Senckenberg
 • خانه‌ کهن اپرا Opernplatz
 • کلیسای جامع سنت بارتولومیو St. Bartholomew’s Cathedral
 • کلیسای سنت پاول Paulskirche
 • منطقه‌ هاوت واخه Hauptwache
 • برج اشنهایمر Eschenheimer

مراکز خرید فرانکفورت

یکی از جذاب ترین قسمت های هر سفر بعد از دیدن اماکنی دیدنی خرید کردن در فروشگاه ها و مراکز خرید می باشد.
در فرانکفورت همانند بسیاری از کشورها و شهر ها می توانید از مغازه ها، فروشگاه اه و مراکز خرید آن انواع وسایل مورد نیاز و حتی سوغاتی برای خود و عزیزانتان را تهیه نمایید.
در این متن به برخی از محبوب ترین و پرتردد ترین مراکز خرید فرانکفورت اشاره خواهیم کرد.

 • زیل گالری Zeilgalerie
 • خیابان گوته Goethe Street
 • خیابان کایزر Kaiser
 • نورد وست زنتروم NordWestZentrum
 • مرکز خرید اسکای‌لاین پلازا Skyline Plaza
 • مرکز خرید هسن سنتر Hessen Center

معروف ترین رستوران ها و بارهای فرانکفورت

 • رستوران  ایبِت زوپِشتوبه

 • رستوران هولبینز

 • رستوران قلب آفریقا

 • رستوران ویلا روچیلد

 • رستوران زاگِس

 • رستوران ماین تُوِر

 • رستوران ویلا مرِتون

 • رستوران آیوری کلاب

 • رستوران اپفلوین سالزر 

 • رستوران فرانسوی

بهترین غذا های فرانکفورت

 • اشنیتزل (Schnitzel)

 • مالوتیشن (Maultaschen)

 • شوینشسک (Schweinshaxe)

 • فرانكفورتر (Frankfurter)

 • اسپارگل (Spargel)

 • کوندل (Knodel)

 • ساربراتن  (Sauerbraten)

 • شازوالدر کیسچورت (Schwarzwalder Kirschtorte)

معروف ترین رستوران ها و بارهای فرانکفورت

 • رستوران  ایبِت زوپِشتوبه

 • رستوران هولبینز

 • رستوران قلب آفریقا

 • رستوران ویلا روچیلد

 • رستوران زاگِس

 • رستوران ماین تُوِر

 • رستوران ویلا مرِتون

 • رستوران آیوری کلاب

 • رستوران اپفلوین سالزر 

 • رستوران فرانسوی

قیمت پروازهای فرانکفورت

قیمت بلیط فرانکفورت به متغییر های مختلفی بستگی دارد که شامل :

 • زمان سفر به فرانکفورت
 • بلیط یک طرفه یا رفت و برگشت به فرانکفورت
 • نرخ ارز
 • فصل مورد نظر برای سفر به فرانکفورت ( شلوغ یا خلوت )
 • پرواز چارتر یا سیستم
 • ایرلاین مورد نظر برای پرواز به فرانکفورت
 • شهر مورد نظر برای پرواز از آنجا به فرانکفورت
 • بلیط بزرگسال – کودک یا نوزاد
 • کلاس پروازی …

توجه داشته باشید به دلیل وجود متغییر های زیاد امکان بیان قیمت دقیق برای پروازهای ایران به فرانکفورت وجود ندارد .

بهترین روش برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیما به فرانکفورت تماس با قاره پیما و یا جستجو آنلاین در سایت در تاریخ های مختلف و ایرلاین های مختلف و مقایسه قیمت های آنها می باشد .

 

نحوه خرید بلیط فرانکفورت از قاره پیما :

برای خرید بلیط پروازهای فرانکفورت از قاره پیما پس از وارد شدن به سایت قاره پیما مراحل زیر می بایستی انجام شود .

مرحله اول رزرو و خرید پروازهای فرانکفورت

در ابتدا بایستی مشخص نماید بلیط خود را به صورت یک طرفه یا رفت و برگشت ی خواهید برای این منظور بر روی گزینه یک طرفه و با دوطرفه کلیک کلید .

پس از کلیک بر روزی گزینه یک طرفه مشاهده می فرمائید که قسمت تاریخ بلیط برگشت حذف می شود .

مرحله دوم

در این مرحله می بایستی شهر مبدا و مقصد خود را وارد نمائید که برای پرواز فرانکفورت می بایستی کلمه فرانکفورت – Frankfurt  و یا FRA را تاپ نمائید .

اگر می خواهید از ایران به فرانکفورت سفر کنید FRA را در مقصد و در غیر این صورت FRA را در مبدا وارد نمائید .

در قسمت مبدا و مقصد همچنین می بایستی یکی از شهرهای ایران یا هر شهری که می خواهید از آنجا به فرانکفورت پرواز داشته باشید را وارد نمائید .

مرحله سوم 

در این مرحله می بایستی تاریخ رفت و برگشت خود به فرانکفورت را وارد نمائید . 

برای راحتی خرید شما امکان انتخاب تاریخ به دو صورت شمسی و میلادی در قاره پیما برای شما فراهم شده است . 

مرحله چهارم رزرو و خرید پروازهای فرانکفورت

انتخاب تعداد مسافر در این قسمت تعداد مسافر ها را وارد نمائید توجه داشته باشید در این قسمت امکان 3 انتخاب وجود دارد

 • تعداد افراد بزرگسال ( افراد بالای 12 سال بزرگسال محسوب می شوند )
 • تعداد کودک ( کودکان زیر 12 سال کودک محسوب می شوند )
 • نعداد نوزاد ( کودکان زیر 2 سال نوازد محسوب می شود )

در انتخاب خود در مرحله دقت داشته زیر نرخ بلیط برای هر رده سنی متفاوت است و در صورت اشتباه هزینه نهایی بلیط ها به صورت اشتباه ( بیشتر یا کمتر ) به شما نمایش داده خواهد شد .

مرحله پنجم 

در این قسمت می بایستی کلاس پروازی مورد نظر خود را انتخاب نمایید . کلاس های پروازی فرانکفورت شامل گروه های زیر می باشد .

 • اکونومی
 • پریمیوم اکونومی
 • بیزینس
 • پریمیوم بیزینس
 • فرست
 • پریمیوم فرست

پس از انتخاب و انجام تمام مراحل بالا روز دکمه جستجو پرواز کلیک کرده و پس از انتظار چند ثانیه ای قاره پیما کلیه پروازهای مسیر انتخابی را برای رزرو و خرید برای شما به نمایش می گذارد .

در این مرحله شما می توانید در فیلتر های سایت برای راحت تر کردن انتخاب خود استفاده نمائید .

با استفاده از فیلتر های سایت شما امکان فیلتر کردن نتایج به صورت زیر را دارید 

 • فیلتر بر اساس ایرلاین ( به طور مثال اگر در این قسمت هواپیمایی قطر ایرویز را انتخاب نمائید سیستم به شما تنها پروازهای قطر ایرویز را به نمایش می گذارد )
 • فیلتر بر اساس پرواز بدون توقف – یا 1 توقف و… ( در صورت انتخاب پرواز بدون توقف در صورت وجود این پرواز در تاریخ انتخابی تنها پروازهای مستقیم برای شما به نمایش در خواهد آمد )
 • فیلتر بر اساس میزان توقف
 • قبلتر بر اساس زمان پرواز
 • فیلتر بر اساس مدت پرواز 

پس از مقایسه و انتخاب پرواز خود روی گزینه خرید بلیط کلیک کرده و پس از وارد کردن اطلاعات درخواستی ( اطلاعات دقیقا از روی پاسپورت وارد شود ) و پرداخت هزینه بلیط مورد نظر شما صادر و برای دانلود در خدمت شما گذاشته می شود . همچنین بلیط به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد .

 

نحوه جستجو پروازهای فرانکفورت در قاره پیما :

برای جستجو بلیط ابتدا باید وارد قسمت جستجو پروازهای خارجی قاره پیما شوید سپس پس از انتخاب نوع بلیط ( یک طرفه یا رفت و برگشت ) و شهر مبدا و مقصد (Frankfurt – FRA) را انتخاب کرده

در مرحله بعد تاریخ رفت و برگشت را مشخص نمائید سپس تعداد مسافرها ( بزرگسال +11 ، کودک -11 و نوزاد – 2 ) را انتخاب و در مرحله نهایی کلاس پروازی ( اکونومی – پریمیم اکونومی ، بیزینس – پریمیوم بیزینس ، فرست – فریمیوم فرست ) را انتخاب و بر دکمه جستجو پرواز کلید می کند و پس از پند ثانیه پروازهای شما به نمایش در می آید.

رزرو بلیط پرواز فرانکفورت :

بعد از انتخاب دکمه جستجو اطلاعات پرواز ها از ارزانترین به گرانترین برای شما به همراه سایر اطلاعات شامل زمان پرواز – طول پرواز – میزان بار – قوانین بلیط و … نمایش داده می شود

پس از بررسی و انتخاب پرواز و تائید آن وارد مرحله ثبت مسافرها و نهایی کردن رزرو خود می شود.

پروازهای چارتر فرانکفورت :

در مسیر ایران به فرانکفورت پرواز چارتری وجود ندارد و متاسفانه امکان خرید بلیط های چارتر فرانکفورت با قیمت های بسیار ارزان وجود ندارد.

خرید بلیط لحظه آخری فرانکفورت :

بلیط لحظه آخری فرانکفورت در واقع همان بلیط های سیستمی مسیر فرانکفورت می باشند با این تفاوت که در بعضی مواقع به دلیل پر نشدن پروازهای خطوط هواپیمایی در ساعاتی مانده به پرواز برای پر کردن پرواز خود بلیط های خود را با نرخ بسیار پایین تری می فروشند.

البته توجه داشته باشید در فصل های پر مسافر در برخی مواقع بلیط های لحظه آخری گران تر از بلیط های سیستمی معمولی می باشند و همه این بلیط ها ارزان نیستند.

در قاره پیما پس از جستجو بلیط های لحظه آخری به صورت مجزا در بالای صفحه با لوگوی مخصوص در کنار آنها برای شما به نمایش گذاشته می شوند.

فیلم آموزشی خرید اینترنتی بلیط از قاره پیما :

به زودی فیلم آموزشی خرید بلیط فرانکفورت از قاره پیما در این مکان قرار داده می شود.

 

✔️ مزایای خرید بلیط فرانکفورت از قاره پیما

دلایل رزرو و خرید پرواز فرانکفورت از قاره پیما

خرید بلیط هواپیما فرانکفورت با ارزانترین قمیت 

قاره پیما ارزانترین قیمت بلیط فرانکفورت را به شما ارائه می دهد شما می توانید پس از جستجو در تماس وب سایت های فروش اینترتی بلیط از ارزانی قیمت پروازهای فرانکفورت اطمینان حاصل کرده سپس بلیط خود را با کمترین قیمت ممکن از ما خریداری نمائید .

امکان رزرو بلیط و هتل فرانکفورت به صورت همزان

شما در قاره پیما علاوه بر امکان رزرو بلیط امکان رزرو هتل در فرانکفورت را نیز به صورت آنلاین و اینترنتی از قاره پیما دارید که این کار باعث کاهش زمان و هزینه شما برای خرید بلیط و رزرو هتل های فرانکفورت می شود .

پشتیبانی شبانه روزی قاره پیما با تیم پشتیبانی حرفه ای 

ما همواره در تلاشیم تا به بهترین نوع و در سریع ترین زمان ممکن و به صورت شبانه روزی پاسخ گوی تمام مشتریان عزیز خود باشیم و شما در هنگام خرید بلیط در واقع عضوی از خانواده ما شده و از تمام خدمات ما بهرمند می شود .

استرداد آنلاین پروازهای فرانکفورت در سریع ترین زمان ممکن

ما در قاره پیما امکان استرداد آنلاین بلیط را برای شما فراهم نموده این تا مسافران محترم بدن نیاز به مراجعه حضوری و حتما بدون نیاز به تماس با ما پروازهای خریداری شده خود را به صورت کاملا آنلاین کنسل و هزینه بلیط را در سریع ترین زمان ممکن پس از استرداد بلیط از طرف ایرلاین دریافت نمایند .

امکان مقایسه قیمت های ایرلاین مختلف قبل از خرید بلیط

یکی دیگر از مزایای خرید بلیط از ما امکان مقایسه بین ایرلاین های مختلف و تاریخ های مختلف و انتخاب کاملا آگاهانه بلیط می باشد .

 

استفاده از سایر خدمات فرانکفورت با تخفیف های ویژه 

شما با خرید بلیط هواپیما تخفیف های ویژه ما برای سایر خدمات سفر از جمله ویزا – هتل – ترانسفر – بیمه مسافرتی – تشریفات اختصاصی فرودگاه و … را نیز خریداری می نمائید . 

 

رزرو هتل در فرانکفورت 

رزرو هتل های فرانکفورت با ارزانترین قیمت

قاره پیما امکان رزرو آنلاین و بدون واسطه هتل های فرانکفورت را نیز به صورت کاملا اینترنتی و با کمترین قیمت برای شما فراهم نموده است .

شما می توانید هنگام رزرو بلیط فرانکفورت خود و یا قبل و بعد از رزور پرواز قیمت هتل مورد نظر خود را نیز در تاریخ های مختلف مشاهده نمائید .

علاوه بر قیمت شما در قاره پیما امکان مشاهده اطلاعات کاملی درباره هتل ها و همچنین نظر مسافران قبلی قاره پیما درباره هتل را مشاهده کرده و با استفاده از این اطلاعات بهترین هتل را متناسب با بودجه و تاریخ و دلیل سفر خود انتخاب و رزرو نمائید .

 

اطلاعات کاربردی در فرانکفورت برای مسافران ایرانی

 • زبان رسمی: آلمانی
 • واحد پول: یورو
 • نوع برق شهری: ۲۳۰ ولت، ۵۰ هرتز
 • اختلاف ساعت با تهران: 2 و نیم ساعت از تهران عقب تر است.
 • کد کشور آلمان : +49
 • شماره‌های اضطراری :  

اطلاعات کامل درباره بلیط و پروازهای فرانکفورت :

مدت زمان پروازهای فرانکفورت

طول پروازهای مستقیم از تهران به فرانکفورت با ایران ایر و لوفتهانزا حدودا 5 ساعت و 30 دقیقه می باشد .

این میزان در سایر پروازها با محاسبه زمان توقف حداقل 10 ساعت می باشد .

فاصله هوایی از تهران به فرانکفورت 

طول مسافت هوایی از تهران به فرانکفورت حدودا 1700 کیلومتر می باشد .

آیا برای سفر به فرانکفورت به ویزا نیاز هست ؟

بله ایرانیان عزیز می بایستی قبل از سفر به فرانکفورت ویزای آلمان را دریافت نمایند .

و امکان سفر به فرانکفورت بدون دریافت ویزا وجود ندارد

فرم درخواست ویزای آلمان

امکان رزرو بلیط یک طرفه فرانکفورت وجود دارد یا حتما می بایستی بلیط رفت و برگشت فرانکفورت تهیه شود ؟

برای پرواز به فرانکفورت با ویزای توریستی حتما می بایستی بلیط رفت و برگشت خریداری نمائید ولی این قانون برای سایر ویزا های آلمان ( تجاری – کاری – دانشجویی و … ) متفاوت است .

آیا ارائه رزرو هتل در فرانکفورت در فرودگاه فرانکفورت الزامی است ؟

بله حتما می بایستی برای سفر به فرانکفورت رزرو هتل در شهر فرانکفورت را ارائه نماید .

امکان تغییر نام و تاریخ در بلیط های فرانکفورت وجود دارد ؟

امکان تغییر نام در پروازهای چارتری با پرداخت هزینه ای کم وجود دارد ولی در پروازهای سیستمی فرانکفورت این امکان وجود دارد و می بایستی بلیط را با جریمه کنسل و بلیط جدید خریداری نمائید .

در مورد تغییر تاریخ چه در پروازهای چارتر و چه در سیستمی امکان تغییر تاریخ وجود ندارد و می بایستی بلیط کنسل بلیط جدید صادر شود .

فاصله مرکز شهر تا فرودگاه فرانکفورت چقدر است؟

فاصله فرودگاه تا مرکز شهر فرانکفورت تنها 20 دقیقه می باشد .

 

هزینه حمل و نقل – رستوران – تفریحات و اقامت در فرانکفورت

برای سفر به کشور آلمان شما همانند دیگر کشورهایی که سفر می نمایید می بایست هزینه هایی را نیز انجام دهید ما در این متن به برخی از هزینه ها و میزان آنها که اشاره خواهیم کرد.

برای ایاب ذهاب در این کشور راه های مختلفی وجود دارد از جمله قطار تند رو که گرانترین آنها نحسوب می شود و برای استفاده از ان برای مسیر های کمی طولانی تر می بایست 160 الی 190 یورو بسته به مسافت پرداخت نمایید.

استفاده از قطار های درجه دو ارزانتر است و چیزی حدود 50 الی 80 یورو برای شما هزینه خواهد داشت.

برای استفاده از اتوبوس های درون شهری هزینه های حدود 1 الی 3 یورو می بایست پرداخت نمایید.

همچنین می توانید برای رفت و آمد خود از دوچرخه نیز استفاده نمایید که هزینه اجاره روزانه آن چیزی حدود 20 یورو می باشد.

برای اقمتتان در هتل های آلمان میزان پرداختی های شما بستگی به هتل و میزان ستاره هایی دارد که هتل مد نظر دارا می باشد.

برای اقامت در یک هتل 3 ستاره می بایست حدودا 100 الی 200 یورو برای هر شب اقامت بپردازید. برای اقامت در یک هتل 4 ستاره می بایست حدودا 200 الی 300 یورو به ازای هر شب بپردازید.

برای اقامت در یک هتل 5 ستاره می بایست حدودا مبلغی 400 یورو به بالا به ازای هر شب بپردازید. برای استفاده از رستوران ها نیز بسته به نوع رستوران از متوسط حدود 10 الی 20 یورو و رستوران شیک از 30 یورو به بالا می بایست هزینه نمایید.

تلفن های ضروری در فرانکفورت

شماره های ضروری فرانکفورت

 •  

آدرس و شماره تماس سفارت ایران در فرانکفورت:

 • Generalkonsulat der Islamischen Republik Iran
 •  Raimundstr 90 – 60320
 •  Frankfurt am Main
 • Deutschland
 • 5600070-004969

ساعات کاری سرکونسولگری ایران در فرانکفورت :

 
ساعت کار ویژه مراجعین کنسولی
دوشنبه تا جمعه
از ساعت 08:30 الی 12:00
ساعت پاسخگویی تلفنی بخش کنسولی
دوشنبه تا جمعه
از ساعت 14:30 الی 16:30

 

بلیط به تمام شهرهای آلمان

رزرو و خرید بلیط هواپیما به فرانکفورت 

پروازهای مشهد فرانکفورت

رزرو و خرید بلیط هواپیما خارجی به مونیخ 

رزرو و خرید بلیط هواپیما خارجی به برلین 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به دوسلدورف 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به هامبورگ

رزرو و خرید بلیط هواپیما به اشتوتگارت

رزرو و خرید بلیط هواپیما به نورنبرگ

رزرو و خرید بلیط هواپیما خارجی به کلن

رزرو و خرید بلیط هواپیما به هانوفر

رزرو و خرید بلیط هواپیما خارجی به برمن

رزرو هتل در تمام شهرهای آلمان

قیمت و رزرو هتل در فرانکفورت 

قیمت و رزرو هتل در مونیخ 

قیمت و رزرو هتل در برلین 

قیمت و رزرو هتل در دوسلدورف 

قیمت و رزرو هتل در هامبورگ 

قیمت و رزرو هتل در اشتوتگارت 

قیمت و رزرو هتل در نورنبرگ 

قیمت و رزرو هتل در کلن 

قیمت و رزرو هتل در هانوفر 

قیمت و رزرو هتل در برمن

پروازهای داخلی 

قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی آلمان

دریافت ویزا

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور آلمان

صدور بلیط و قیمت پروازهای داخلی اروپا

قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی اروپا

‫8 دیدگاه ها

 1. با سلام
  چنانجه سوالی در مورد پروازهای فرانکفورت دارید سوال خود را در این قسمت وارد نمائید – کارشناسان قاره پیما در سریع ترین زمان ممکن به سوالات شما جواب خواهند داد . ( به سوالات در مورد قیمت بلیط فرانکفورت پاسخ داده نخواهد شد برای آگاهی از قیمت بلیط وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط سایت قاره پیما شوید )

  1. با درود . من بلیط از فرانکفورت به تهران برای ۱۰ مهر معادل ۲ سپتامبر و برگشت از شما خریدم. در بلیط الکترونیک نوشته شده conformed. آیا بایستی مجددا سه روز قبل از پرواز reconformation بکنم یا احتیاجی نیست. ممنون میشم از جوابتان

 2. پروازهای لوفت‌هانزا که در تاریخ 8 می جمعه به علت ویروس کرونا متوقف شد کی باز می‌شوند و اگر باز نمی‌شوند جهت استرداد هزینه و تعویض پرواز از ایران به فرانکفورت و از فرانکفورت به کانادا تورنتو بهترین پیشنهاد شما از نظر قیمت و کیفیت و کلا انجام شدن پرواز کدام ایرلاین میباشد.
  با تشکر فراوان مشتری همیشگی ایر لاین لوفت‌هانزا حسین تفرشی

  1. با سلام در حال حاضر تنها هواپیمایی قطر ایرویز به تورنتو پرواز انجام می دهد . برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ما در تماس باشید .

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتلتماس با ما