بلاروس

بلیط هواپیما مینسک

رزرو و خرید بلیط هواپیما مینسک با ارزانترین قیمت در قاره پیما

بهترین قیمت پروازهای مینسک و خرید بلیط هواپیما مینسک با ارزانترین قیمت قاره پیما

قیمت ویژه بلیط هواپیما مینسک در قاره پیما : در متن زیر اطلاعات مورد نیاز در مورد قیمت بلیط مینسک – مدت زمان پرواز تهران به مینسک و ارزانترین پروازهای مینسک و نحوه رزرو بلیط مینسک و خرید بلیط ارزان مینسک ( تهران مینسک – مشهد مینسک – شیراز مینسک – اصفهان مینسک )

پروازهای مستقیم مینسک ( تهران به مینسک ) با هواپبمایی بلاوبا در حال حاضر انجام نمی شود و تمام پروازهای مینسک حداقل دارای 1 توقف می باشند .

 

ارزانترین قیمت بلیط و پروازهای مینسک به صورت چارتر آفری و لحظه آخری در قاره پیما
بلیط ارزان هواپیما مینسک – قاره پیما

 

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم بلاویا تهران مینسک تهران

و لیست کلیه پروازهای مینسک و برنامه و ساعت های پروازهای مینسک و بلیط لحظه آخری مینسک و قیمت بلیط رفت و برگشت تهران مینسک به طور کامل شرح داده شده است لطفا با ما همراه باشید .

بلیط شیراز مینسکبلیط مشهد مینسک

توجه داشته باشید در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین تهران و مینسک و پرواز چارتر و بلیط چارتر مینسک وجود ندارد

بهترین پروازهای تهران به مینسک – ارزانترین پروازهای مینسک :

قیمت بلیط پرواز مینسک ارزان – ارزانترین پرواز از تهران به مینسک با اوکراین اینترنشنال :

در حال حاضر بهترین پرواز از تهران به مینسک از نظر قیمت و میزان توقف هواپیمای اوکرانی Ukraine International می باشد . هواپیمایی اوکراینی هفته ای 4 پروازاز تهران به مینسک با یک توقف در کیف دارد . اکراین اینترنتشنال در حال حاضر تنها از تهران پرواز به مینسک و یا سایر شهر های دنیا انجام می دهد .

قیمت بلیط هواپیما مینسک ارزان
پروازهای اوکراینی از تهران به مینسک تا اطلاع ثانوی انجام نمی شود

مسیر پرواز از تهران به مینسک با اوکراین اینترنتشنال :

هواپیمایی اکراین پرواز مستقیم بین ایران و مینسک انجام نمی دهد این پرواز پس از برخواستن از فرودگاه امام تهران در فرودگاه کیف توقفی 1 ساعت و 45 دقیقه داشته سپس پرواز خود به سمت مینسک را ادامه می دهد .

بلیط رفت تهران به مینسک :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به کیف 4 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه بوریسپیل Kiev Borispol کی یف اکراین (KBP)
  فرودگاه بوریسپیل Kiev Borispol کی یف اکراین (KBP) مدت زمان پرواز از کی یف به مینسک 1 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه مینسک Minsk Intl 2 (MSQ)
کل طول زمان پرواز در هوا:5 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:1 ساعت و 45 دقیقه – کل طول زمان سفر:7 ساعت و 00 دقیقه

بلیط برگشت تهران به مینسک :

  فرودگاه مینسک Minsk Intl 2 (MSQ) مدت زمان پرواز از مینسک به کیف 1 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه بوریسپیل Kiev Borispol کی یف اکراین (KBP)
  فرودگاه بوریسپیل Kiev Borispol کی یف اکراین (KBP) مدت زمان پرواز از کییف به تهران 4 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:5 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:1 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان سفر:6 ساعت و 30 دقیقه

ساعت پروازهای تهران مینسک هواپیمایی اکراین :

پروازهای تهران به مینسک ایرلاین اوکراین 4 روز در هفته در روزهای شنبه ، دو شنبه ، چهار شنبه و پنج شنبه با شماره پرواز PS752 از تهران در ساعت 05:15 پرواز کرده پس از 1 ساعت و 45 دقیقه توقف در فرودگاه بوریسپیل کیف پرواز خود به سمت مینسک را ادامه داده و در ساعت 11:50 به وقت وینسک در فرودگاه این شهر فرود می آید .

مدت زمان پرواز به مینسک 7 ساعت می باشد .

روزهای پرواز از مینسک به تهران با اوکراینی :

در مسیر برگشت مینسک به تهران نیز هفته ای 4 پرواز با شماره PS892 از مینسک در ساعت 18:30 دقیقه پرواز کرده و پس از توقف 1 ساعت و 15 دقیقه ای در کییف در ساعت 01:05 در فرودگاه امام تهارن فرود می آید این پرواز در روزهای یک شنبه – سه شنبه – چهارشنبه و جمعه انجام می شود .

مدت پرواز مینسک به تهران 6 ساعت 30 دقیقه می باشد .

روزهای پرواز مینسک در برخی از ماه های سال ممکن است تغییر کند جهت آگاهی از قیمت بلیط هواپیمایی اوکراینی به مینسک و خرید بلیط تهران مینسک با شماره های ما در تماس باشید .

میزان بار پروازهای مینسک با اوکراین اینترنشنال :

بار مجاز پرواز تهران به مینسک هواپیمایی بین المللی اوکراین 23 کیلو گرم می باشد این مقدار در پروازهای بیزینس و فرست کلاس بیشتر می شود حتما توجه داشته قیل از خرید بلیط مینسک میزان بار را سوال بفرمائیدچون در بعضی از تاریخ ها میزان بار کم و زیاد می شود .

بلیط ارزان قیمت مینسک با اوکراین اینترنشنال :

قیمت بلیط پروازهای مینسک به صورت ساعتی و روزانه در حال تغییر می باشد جهت آگاهی دقیق از قیمت بلیط تهران به مینسک و قیمت بلیط یک طرفه مینسک و قیمت بلیط رفت و برگشت تهران مینسک تهران با شماره های ما در تماس باشید تا همکاران ما شما را از بهترین ترخ های بلیط مینسک با خبر نمایند .

پروازهای هواپیمایی اوکراینی تا اطلاع ثانوی انجام نمی شود 

خرید اینترنتی بلیط تهران به مینسک – درباره بلیط مینسک با هواپیمایی ترکیش Turkish Airlines :

شما به وسیله هواپیمایی ترکیش نیز همانند هواپیمایی اوکراین امکان پرواز به مینسک با یک توقف در استانبول را دارید هموطنان عزیز می توانند با هواپیمایی ترکیه علاوه بر پرواز از تهران به مینسک از مشهد به مینسک – شیراز به مینسک – اهواز به مینسک – تبریز به مینسک – کرمانشاه به مینسک و اصفهان به مینسک نیز پرواز با یک توقف در استانبول داشته باشید .

پرواز هواپیما از تهران به مینسک
بیشترین تخفیف خرید اینترنتی پروازهای مینسک – قاره پیما

پرواز هواپیما از تهران به مینسک چگونه است :

پروازهای ترکیش پس ار برخواستن از فرودگاه مبدا خود در ایران تهران / مشهد / شیراز / اصفهان / اهواز / تبریز و کرمانشاه در فرودگاه آتا ترک استانبول توقفی کوتاه داشته سپس به سمت فرودگاه مینسک پرواز خود را دامه می دهد .

رزرو بلیط یک طرفه از تهران به مینسک :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به استانبول 3 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST)
  فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به مینسک 3 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه مینسک Minsk Intl 2 (MSQ)
کل طول زمان پرواز در هوا:5 ساعت و 55 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:2 ساعت و 50 دقیقه – کل طول زمان سفر:8 ساعت و 45 دقیقه

رزرو بلیط مینسک به تهران در قاره پیما :

  فرودگاه مینسک Minsk Intl 2 (MSQ) مدت زمان پرواز از مینسک به استانبول 3 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST)
  فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به تهران 3 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:5 ساعت و 55 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:5 ساعت و 40 دقیقه – کل طول زمان سفر:11 ساعت و 35 دقیقه

برنامه پروازهای رفت مینسک با هواپیمای ترکیش از تهران :

پروازهای مینسک هواپیمایی ترکیه از تهران به صورت روزانه انجام می شود این پرواز هر روز در ساعت 05:15 با شماره پرواز TK879 از تهران پرواز کرده و پس از توقف 2 ساعت و 50 قیقه ای در فرودگاه استانبول به سمت مینسک پرواز خود را ادامه می دهد و در ساعت 15:50 به وقت مینسک در فرودگاه شماره 2 مینسک به زمین می نشیند .

مدت زمان پرواز از تهران به مینسک 8 ساعت و 45 دقیقه می باشد .

برنامه پروازهای برگشت مینسک با هواپیمای ترکیش به تهران :

پروازهای برگشت مینسک به تهران نیز همانند پروازهای رفت به صورت روزانه انجام می شود این پرواز با شماره TK284 همه روز در ساعت 16:45 از مینسک پرواز کرده و پس از توقف 6 ساعت و 40 دقیقه ای در استانبول در ساعت 05:45 به وقت تهران در فرودگاه امام فرود می آید .

پرواز ترکیش روزانه 3 تا 4 پرواز مختلف از تهران دارد که ما در بالا مناسب ترین پرواز ترکیش برای سفر به مینسک را به شما پیشنها کرده این سایر پرواز ها زمان توقف بیسار کم و یا بسیار زیاد دارند که قاره پیما برای سفر به منسک آنها را به شما پیشنهاد نمی کند

مقدار بار پروازهای ترکیش در مسیر تهران مینسک :

مقدار بار مجاز پروازهای مینسک با هواپیمایی ترکیش 30 کیلو گرم می باشد . مسافران محترم توجه داشته باشند حتما قیل از خرید بلیط از میزان بار خود با خیر شوند زیرا در بعضی از تاریخ ها و پرواز ها مقدار بار کم و زیاد می شود

قیمت بلیط رفت و برگشت مینسک :

برای آگاهی از قیمت بلیط مینسک و نحوه رزرو و خرید آنلاین بلیط از قاره پیما با شماره های ما در تماس باشید تا کارشناسان ما اطلاعات مورد نیاز شما را به شما اطلاع دهند

توجه داشته باشید :

ارزانترین پرواز ترکیش از ایران به مینسک از تهران انجام می شود ولی چنانچه مسافری می خواهد از سایر شهرهای ایران که ترکیش از آنها پرواز تهیه نماید قاره پیما بدون هیچ مشکلی بلیط مورد نظر آنها را صادر می نماید در نظر داشته باشید

ترکیش در حال حاضر از 7 شهر تهران مشهد اصفهان شیراز اهواز تبریز و کرمانشاه پروازهای خود به سمت ترکیه را انجام می دهد . و به زودی برنامه پروازی ترکیش از کلیه این شهر ها به مینسک در همین قسمت از سایت برای شما هموطنان عزیز ارائه خواهد شد .

هزینه بلیط مینسک – هزینه بلیط تهران به مینسک با ایرفلوت Aeroflot Airlines :

برای سفر به مینسک با هواپیمایی ایرفلوت روسیه نیاز به ویزای ترانزیت روسیه دارید هواپیمایی ایرفلوت در مسیر هایی که توقف کمتر از 24 ساعت نیاز به ویزای ترانزیت ندارد و فقط پروازهای مینسک این ایرلاین به ویزای ترانزیت روسیه نیاز دارد .

هزینه بلیط تهران به مینسک
ارزانترین قیمت بلیط مینسک – قاره پیما

پرواز تهران مینسک با ایر فلوت :

برای سفر به مینسکبا هواپیمایی روسیه این ایرلاین ابتدا از فرودگاه امام تهران پرواز کرده و پس توقف حدودا 1 ساعته در مسکو ادامه مسیر خود به سمت مینسک را ادامه می دهد .

هزینه پرواز یک طرفه به مینسک :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به مسکو 4 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه مسکو Moscow روسیه (SVO)
  فرودگاه مسکو Moscow روسیه (SVO) مدت زمان پرواز از مسکو به مینسک 1 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه مینسک Minsk Intl 2 (MSQ)
کل طول زمان پرواز در هوا:8 ساعت و 25 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:1 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان سفر:9 ساعت و 24 دقیقه

مبلغ پروازهای برگشت مینسک به تهران :

  فرودگاه مینسک Minsk Intl 2 (MSQ) مدت زمان پرواز از مینسک به مسکو 1 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه مسکو Moscow روسیه (SVO)
  فرودگاه مسکو Moscow روسیه (SVO) مدت زمان پرواز از مسکو به تهران 4 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:8 ساعت و 25 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:3 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان سفر:11 ساعت و 25 دقیقه

زمان پروازهای مینسک رفت :

ایرلاین ایرفلوت روسیه هفته ای 7 پرواز در روزهای شنبه ، یک شنبه ، دو شنبه ، سه شنبه ، چهارشنبه ، پنج شنبه و جمعه با شماره پرواز SU513 راس ساعت 04:30 از تهران پرواز کرده و پس از توقف 1 ساعته در مسکو به سمت مینسک پرواز کرده و در ساعت 10:30 در فرودگاه مینسک 2 فرود می آید .

مدت پرواز از ایران به مینسک 9 ساعت و 24 دقیقه می باشد .

زمان پروازهای مینسک برگشت :

پروازهای برگشت نیز همانند پرواز های برگشت به صورت روزانه در ساعت 17:35 با شماره پرواز SU1843 از مینسک پرواز کرده و پس از توقف 3 ساعته در مسکو در ساعت 02:45 در فرودگاه امام تهران فرود می آید .

مدت پرواز از مینسک به ایران 11 ساعت و 24 دقیقه می باشد .

مقدار بار پروازهای مینسک چند کیلو گرم است :

میزان بار مجاز ایرفلوت 30 کیلو گرم می باشد البته بسته به کلاس پرواز این میزان کم و زیاد می شود حتما قبل از خرید بلیط میزان بار هر پرواز را مشاهده نماید

نرخ بلیط مینسک – ارزانترین پروازمینسک کدام است :

قیمت بلیط در تاریخ های مختلف متفاوت می باشد شما می توانید برای آگاهی از قمیت بلیط مینسک یک طرفه و رفت و برگشت ئر قسمت جستجو آنلاین سایت پرواز خود را انتخاب و خریداری نمائید و یا با تماس با شماره های از قیمت بلیط در تاریخ های آگاه شوید

خرید آنلاین پروازهای مینسک – بلیط تهران / اصفهان / شیراز به مینسک با ایرلاین اتریشی Austrian Airlines :

پروازهای مینسک هواپیمایی اتریشی از تهران و اصفهان با یک توقف در وین انجام می شود هواپیمایی اتریشی یکی از بهترین ایرلاین های دنیا و از گرانترین ایرلاین های دنیا می باشد .

بلیط تهران / اصفهان / شیراز به مینسک
فروش ویژه بلیط مینسک – قاره پیما

بلیط های مینسک با هواپیمایی اتریش یا آسترین :

پروازهای مینسک با هواپیمایی اتریشی پس از برخواستن از تهران اصفهان و یا شیراز در فرودگاه شهر وین اتریش توقف کرده و پس از توقف 4 ساعت ادامه پرواز خود به سمت مینسک را انجام می دهد .

قیمت بلیط مینسک از تهران :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به وین 4 ساعت و 40 دقیقه
فرودگاه وین Vienna اتریش (VIE)
  فرودگاه وین Vienna اتریش (VIE) مدت زمان پرواز از تهران به وین 1 ساعت و 50 دقیقه
فرودگاه مینسک Minsk Intl 2 (MSQ)
کل طول زمان پرواز در هوا:6 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:4 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان سفر:10 ساعت و 30 دقیقه

پرواز تهران از مینسک :

  فرودگاه مینسک Minsk Intl 2 (MSQ) مدت زمان پرواز از مینسک به وین 1 ساعت و 50 دقیقه
فرودگاه وین Vienna اتریش (VIE)
  فرودگاه وین Vienna اتریش (VIE) مدت زمان پرواز از وین به تهران 4 ساعت و 40 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:7 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:7 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان سفر:14 ساعت و 45 دقیقه

شماره پروازهای مینسک از تهران :

پروازهای مینسک در روزهای یک شنبه ، دو شنبه ، سه شنبه ، چهارشنبه و جمعه در ساعت 03:50 با شماره پرواز OS872 از تهران پرواز کرده و پس از توقف 4 ساعته در وین در ساعت 13:45 دقیقه در مینسک فرود می آید .

مدت پرواز تهران به مینسک 10 ساعت و 30 دقیقه

شماره پروازهای تهران از مینسک :

پروازهای مینسک به تهران با اتریشی در روزهای شنبه ، 1 شنبه ، 2 شنبه ، 4 شنبه ، 5 شنبه و جمعه با شماره پرواز OS690 در ساعت 05:45 از مینسک پرواز کرده و پس از توقف 7 ساعت و 10 دقیقه ای در وین در ساعت 20:00 در فرودگاه امام تهران فرود می آید .

مدت پرواز مینسک به تهران 14 ساعت و 45 دقیقه

حداکثر بار مجاز پروازهای مینسک :

میزان بار مجاز هواپیمایی اتریشی 30 کیلو گرم می باشد البته بسته به کلاس پرواز این میزان کم و زیاد می شود حتما قبل از خرید بلیط میزان بار هر پرواز را مشاهده نماید

رزرو و خرید بلیط هواپیما از تهران به مینسک :

برای آگاهی از قیمت و رزرو و خرید بلیط تهران مینسک – اصفهان مینسک و شیراز مینسک در تاریخ های مختلف یک طرفه و رفت و برگشت با شماره های ما در تماس باشید .

خرید بلیط پرواز تهران مینسک – تهران به مینسک با لوفتهانزا Lufthansa Airlines :

لوفتهانزا امن ترین ایرلاین دنیا و بزرگترین ایرلاین کشور آلمان و قاره اروپا می باشد و فرودگاه اصلی این ایرلاین در فرودگاه فرانکفورت آلمان می باشد و در حال حاضر پرواز با یک توقف از تهران به مینسک انجام می دهد .

خرید بلیط پرواز تهران مینسک
پرواز به مینسک با لوفتهانزا – قاره پیما

بلیط هواپیما تهران مینسک با لوفتهانزا :

برای پرواز با هواپیمایی لوفتهانزا از تهران به مینسک هواپیما پس از برخواستن از تهران در فرانکفورت آلمان فرود آمده و پس از توقف حدودا 5 ساعته ادامه پرواز خود به سمت مینسک را انجام می دهد . .

بلیط یک طرفه تهران به مینسک :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به فرانکفورت 5 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه فرانکفورت Frankfurt آلمان (FRA)
  فرودگاه فرانکفورت Frankfurt آلمان (FRA) مدت زمان پرواز از فرانکفورت به مینسک 2 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه مینسک Minsk Intl 2 (MSQ)
کل طول زمان پرواز در هوا:7 ساعت و 45 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:4 ساعت و 50 دقیقه – کل طول زمان سفر:12 ساعت و 35 دقیقه

نرخ بلیط مینسک به تهران :

  فرودگاه مینسک Minsk Intl 2 (MSQ) مدت زمان پرواز از مینسک به فرانکفورت 2 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه فرانکفورت Frankfurt آلمان (FRA)
  فرودگاه فرانکفورت Frankfurt آلمان (FRA) مدت زمان پرواز از فرانکفورت به تهران 5 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:7 ساعت و 45 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:5 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان سفر:12 ساعت و 45 دقیقه

روزهای پروازهای مینسک :

پرواز لوفتهانزا به مینسک در 7 روز هفته انجام می شود ساعات این پرواز در ساعت 02:25 با شماره پرواز LH601 از تهران آغاز شده پس از توقف 4 ساعت و 50 دقیقه ای در ساعت 14:30 در فرودگاه مینسک 2 بر زمین می نشیند .

مدت پرواز مینسک از ایران 12 ساعت و 35 دقیقه می باشد

ساعت ها و روزهای پروازهای مینسک :

هر روزه در ساعت 08:00 پرواز لوفتهانزا با شماره پرواز LH1489 از مینسک پرواز کرده و پس از توقف 5 ساعته در فرانکفورت در ساعت 21:00 در فرودگاه امام فرود می آید

مدت پرواز مین به ایران 12 ساعت و 45 دقیقه می باشد

میزان بار مجاز هواپیمایی لوفتهانزا :

میزان بار مجاز هواپیمایی لوفتهانزا 30 کیلو گرم می باشد البته بسته به کلاس پرواز این میزان کم و زیاد می شود حتما قبل از خرید بلیط میزان بار هر پرواز را مشاهده نماید

نحوه خرید بلیط مینسک از قاره پیما :

برای آگاهی از قیمت و رزرو و خرید بلیط تهران لندن با شماره های ما در تماس باشید .

سایر پروازهای مینسک – پروازهایی که دیگر انجام نمی شوند و یا توقف های طولانی مدت دارند

پروازهای مستقیم تهران مینسک بلاویا بلاروس Belavia Airlines :

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم بلاویا تهران مینسک تهران

پروازهای مستقیم تهران مینسک فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران بلاروس مینسک 4 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه مینسک Minsk Intl 2 (MSQ)
کل طول زمان پرواز در هوا:4 ساعت و 05 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:0 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان سفر:4 ساعت و 05 دقیقه

تا اطلاع ثانوی پروازهای مستقیم مینسک بلاویا به ایران برگزار نمی شود

قیمت بلیط هواپیما به مینسک آذربایجان Azerbaijan Airlines :

قیمت بلیط هواپیما به مینسک فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به باکو 1 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه حیدر علی اف Baku Heydar Int باکو آذربایجان (GYD) – توقف 4 ساعته
فرودگاه حیدر علی اف Baku Heydar Int باکو آذربایجان (GYD) مدت زمان پرواز از باکو به مینسک 3 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه مینسک Minsk Intl 2 (MSQ)

کل طول زمان پرواز در هوا:4 ساعت و 55 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:4 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان سفر:9 ساعت و 15 دقیقه

قیمت بلیط رفت و برگشت مینسک اتحاد امارات Etihad Airways :

قیمت بلیط رفت و برگشت مینسک فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به ابوظبی 2 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه ابوظبی Abu Dhabi امارات (AUH)
فرودگاه ابوظبی Abu Dhabi امارات (AUH) مدت زمان پرواز از ابوظبی به مینسک 6 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه مینسک Minsk Intl 2 (MSQ)

کل طول زمان پرواز در هوا:8 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:8 ساعت و 25 دقیقه – کل طول زمان سفر:16 ساعت و 55 دقیقه

در حال حاضر پروازهای اتحاد به ایران انجام نمی شود

رزرو بلیط مینسک اس 7 روسیه S7 Airlines :

رزرو بلیط مینسک فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به مسکو 4 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه مسکو Moscow روسیه (SVO)
فرودگاه مسکو Moscow روسیه (SVO) مدت زمان پرواز از مسکو به مینسک 1 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه مینسک Minsk Intl 2 (MSQ)
کل طول زمان پرواز در هوا:5 ساعت و 35 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:3 ساعت و 55 دقیقه – کل طول زمان سفر:9 ساعت و 30 دقیقه

هزینه بلیط هواپیما به مینسک آذربایجان Azerbaijan Airlines + ایرلاین اس 7 روسیه S7 Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به باکو 1 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه حیدر علی اف Baku Heydar Int باکو آذربایجان (GYD)
  فرودگاه حیدر علی اف Baku Heydar Int باکو آذربایجان (GYD) مدت زمان پرواز از باکو به روسیه 2 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه دومودوف Moscow Domodedovo روسیه (DME)
  فرودگاه دومودوف Moscow Domodedovo روسیه (DME) مدت زمان پرواز از روسیه به مینسک 1 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه مینسک Minsk Intl 2 (MSQ)
کل طول زمان پرواز در هوا:5 ساعت و 55 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:5 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان سفر:11 ساعت و 10 دقیقه

مبلغ بلیط مینسک آذربایجان Azerbaijan Airlines + ایرلاین ایر فلوت روسیه Aerofolt Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به باکو 1 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه حیدر علی اف Baku Heydar Int باکو آذربایجان (GYD)
  فرودگاه حیدر علی اف Baku Heydar Int باکو آذربایجان (GYD) مدت زمان پرواز از باکو به روسیه 3 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه مسکو Moscow روسیه (SVO) – توقف 4 ساعته
  فرودگاه مسکو Moscow روسیه (SVO) مدت زمان پرواز از روسیه به مینسک 1 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه مینسک Minsk Intl 2 (MSQ)
کل طول زمان پرواز در هوا:6 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:6 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان سفر:12 ساعت و 10 دقیقه

بلیط مینسک چنده ایر فلوت روسیه Aerofolt Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به مسکو 4 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه مسکو Moscow روسیه (SVO)
  فرودگاه مسکو Moscow روسیه (SVO) مدت زمان پرواز از مسکو به سنت پترزبورگ 1 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه سنت پترزبورگ St Petersburg روسیه (LED) – توقف 21 ساعته
  فرودگاه سنت پترزبورگ St Petersburg روسیه (LED) مدت زمان پرواز از سنت پترزبورگ به مینسک 2 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه مینسک Minsk Intl 2 (MSQ)
کل طول زمان پرواز در هوا:7 ساعت و 25 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:23 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان سفر:30 ساعت و 25 دقیقه

روزهای پرواز تهران به مینسک آلیتالیا ایتالیا Alitalia Airlines + ایرلاین بلاویا بلاروس Belavia Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به رم 5 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه فیومیچینو Rome Fiumicino رم ایتالیا (FCO) – توقف 4 ساعته
  فرودگاه فیومیچینو Rome Fiumicino رم ایتالیا (FCO) مدت زمان پرواز از رم به ورشو 2 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه ورشو Warsaw لهستان (WAW)
  فرودگاه ورشو Warsaw لهستان (WAW) مدت زمان پرواز از ورشو به مینسک 1 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه مینسک Minsk Intl 2 (MSQ)
کل طول زمان پرواز در هوا:8 ساعت و 45 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:7 ساعت و 45 دقیقه – کل طول زمان سفر:16 ساعت و 30 دقیقه

برنامه پروازهای مینسک اطلس جت ترکیه Atlasjet Airlines + ایرلاین ایر فلوت روسیه Aerofolt Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به استانبول 3 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST)
  فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به روسیه 3 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه مسکو Moscow روسیه (SVO)
  فرودگاه مسکو Moscow روسیه (SVO) مدت زمان پرواز از روسیه به مینسک 1 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه مینسک Minsk Intl 2 (MSQ)
کل طول زمان پرواز در هوا:8 ساعت و 25 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:7 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان سفر:15 ساعت و 35 دقیقه

قیمت بلیط از مسنیک به تهران ترکیه Turkish Airlines + ایرلاین لوفتهانزا آلمان Lufthansa Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به استانبول 3 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST)
  فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به فرانکفورت 3 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه فرانکفورت Frankfurt آلمان (FRA)
  فرودگاه فرانکفورت Frankfurt آلمان (FRA) مدت زمان پرواز از فرانکفورت به مینسک 2 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه مینسک Minsk Intl 2 (MSQ)
کل طول زمان پرواز در هوا:9 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:4 ساعت و 45 دقیقه – کل طول زمان سفر:13 ساعت و 45 دقیقه

پروازهای ارزان مینسک آذربایجان Azerbaijan Airlines + ایرلاین ترنس ایرو روسیه Transaero Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به باکو 1 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه حیدر علی اف Baku Heydar Int باکو آذربایجان (GYD) – توقف 6 ساعته
  فرودگاه حیدر علی اف Baku Heydar Int باکو آذربایجان (GYD) مدت زمان پرواز از باکو به روسیه 3 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه مسکو Moscow روسیه (SVO) – توقف 6 ساعته
  فرودگاه دومودوف Moscow Domodedovo روسیه (DME) مدت زمان پرواز از روسیه به مینسک 1 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه مینسک Minsk Intl 2 (MSQ)
کل طول زمان پرواز در هوا:5 ساعت و 55 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:12 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان سفر:18 ساعت و 10 دقیقه

خرید بلیط تهران از مینسک اکراین Ukraine Airlines + ایرلاین بلاویا بلاروس Belavia Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به کی یف4 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه بوریسپیل Kiev Borispol کی یف اکراین (KBP)
  فرودگاه بوریسپیل Kiev Borispol کی یف اکراین (KBP) مدت زمان پرواز از کی یف به مینسک 1 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه مینسک Minsk Intl 2 (MSQ)
کل طول زمان پرواز در هوا:5 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:1 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان سفر:6 ساعت و 35 دقیقه

قیمت بلیط تهران مینسک تهران اطلس جت ترکیه Atlasjet Airlines + ایرلاین بلاویا بلاروس Belavia Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به استانبول 3 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) – توقف 4 ساعته
  فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به مینسک 3 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه مینسک Minsk Intl 2 (MSQ)
کل طول زمان پرواز در هوا:5 ساعت و 45 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:4 ساعت و 50 دقیقه – کل طول زمان سفر:10 ساعت و 35 دقیقه

بلیط هواپیما به مینسک ترکیش ایرلاین ترکیه Turkish Airlines + ایرلاین بلاویا بلاروس Belavia Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به استانبول 3 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST)
  فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به مینسک 3 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه مینسک Minsk Intl 2 (MSQ)
کل طول زمان پرواز در هوا:5 ساعت و 45 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:1 ساعت و 40 دقیقه – کل طول زمان سفر:10 ساعت و 25 دقیقه

نکاتی در مورد مسیرهای پروازی ldks; :

ترتیب مسیر های پروازی فوق ( ارزانترین ایرلاین به گرانترین بلیط به مینسک ) با توجه به میانگین ارزش بلیط هر ایرلاین در طول یک سال گرفته شده و این امکان وجود دارد که ترتیب آنها در تاریخ های مختلف کمی با موارد ذکر شده بالا تفاوت داشته باشد.

لذا شما برای آگاهی دقیق از مسیرهای پروازی و قیمت پرواز مینسک به تهران مورد نظر خود می توانید به صورت تلفنی( با کمک گرفتن از کارشناسان قاره پیما ) – و یا آنلاین ( با استفاده از چت آنلاین سایت ) – و یا استفاده از قسمت جستجو آنلاین بلیط سایت بهترین مسیر پروازی و بلیط را انتخاب کرده و سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود نمائید.

ovdn tv,a vcv, , rdlj fgdx i,h\dlh hc jivhk fi ldks; lain hwtihk advhc hi,hc jfvdc

 

سوالات متداول درباره بلیط هواپیما و پروازهای مینسک :

💵 قیمت بلیط یک طرفه و رفت و برگشت مینسک چقدر است ؟

شروع قیمت پروازهای رفت و برگشت مینسک از 4 میلیون تومان به بالا می باشد .

🚀 آیا پرواز مستقیم از تهران به مینسک وجود دارد ؟

متاسفانه در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین تهران و مینسک وجود ندارد و تمام پرواز ها دارای یک توقف می باشد .

✈️ بهترین خط هواپیمایی برای سفر به مینسک کدام است ؟

انتخاب خط هوایی برای سفر به مینسک بستگی به فصل مسافرت به مینسک دارد برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید .

⏱️ مدت زمان پرواز از ایران به مینسک ؟

پرواز به مینسک از ایران با حساب مدت زمان توقف ها حدودا 9 ساعت می باشد .

🧳 میزان بار مجاز در پروازهای مینسک چقدر است ؟

مقدار بار مجاز بستگی به ایرلاین شما دارد ولی به طور معمول 2 چمدان 23 کیلوگرمی می باشد برای اطلاعات بیشتر با ما درتماس باشید .

✔️ آیا امکان تغییر تاریخ و کنسلی بلیط پرواز مینسک وجود دارد ؟

امکان کنسلی و تغییر تاریخ پرواز با پرداخت جریمه وجود دارد – میزان جریمه بستگی به ایرلاین و زمان تغییر تاریخ یا کنسلی دارد .

🏨 آیا در قاره پیما امکان رزرو هتل مینسک وجود دارد ؟

برای رزرو هتل با ارزانترین قیمت در مینسک وارد صفحه هتل در مینسک قاره پیما شوید .

 

فرودگاه های مینسک

هر مسافر برای سفر خود به کشورهای مختلف اولین مکانی که به آنجا می رود فرودگاه کشور مقصد می باشد.
فرودگاه مقصد سفر هر مسافر و اطلاعات کامل آن در بلیط های مربوطه سفر به طور کامل قید میگردد.
در این متن به فرودگاه های مینسک برای اطلاعات بیشتر شما عزیزان اشاره خواهیم کرد.

فرودگاه بین المللی مینسک Minsk International Airport

فرودگاه مینسک

یک فرودگاه همگانی مسافربری می باشد که دارای باند فرود بتنی به طول 3641 متر می باشد و همچنین قابل ذکر است دارای ارتفاع 204 متری از سطح دریا می باشد.
این فرودگاه در سال 1979 فعالیت خود را آغاز کرده است و به مرور زمان و در طی گدر سال ها به گسترش و بیشتر شدن پرواز های آن افزوده است و هر ساله گردشگران بسیاری را از اکثر نقاط جهان و از مینسک به دیگر نقاط جا به جا کرده است.
این فرودگاه آخرین بار در سال 2012 شروع به بازسازی کرد و در سال 2014 این بازسازی به پایان رسید.
ایرلاین های بسیاری نظیر شرکت های هواپیمایی ایرفلوت، ایرچاینا، لوفت هانزا، ترکیش ایرلاینز و هواپیمایی اتحاد پرواز های متعددی را از این فرودگاه به مقاصد مختلف و حتی از کشور های دیگر به این فرودگاه را انجام می دهند.
در حین انتظار برای انجام پرواز های خود در این فرودگاه می توانید از امکانات آن نظیر: رستوران، کافی شاپ، صرافی، بانک، اتاق بازی کوکان، اتاق استراحت، خدمات پزشکی و … استفاده نمایید.
به طرق مختلف نظیر استفاده از تاکسی، اتوبوس، تراسفر فرودگاهی و وسایل نقلیه شخصی می توانید به این فرودگاه دسترسی داشته باشید.

درباره مینسک

مینسک پایتخت کشور بلاروس می باشد و همچنین بزرگترین شهر این کشور می باشد.
اکثر ساکنین این شهر را مسیحیان تشکیل می دهند که برخی از آنها معمولا” پیرو کلیسای ارتدکس بلاروسی یا کلیسای ارتدکس روسی هستند.
مردم شهر مینسک به دو زبان روسی و بلاروسی صحبت می کنند و عده کمی نیز به زبان انگلیسی صحبت می کنند و همچنین قابل ذکر است واحد پول مینسک روبل بلاروس می باشد.
این شهر صنعت اقتصادی بلاروس نیز می باشد و اکثر بسیار زیاد بودجه اقتصادی این کشور به مینسک تعلق دارد.
شهر مینسک دارای ساختمان ها و بناهای بسیار زیبا با معماری های منحصر به فردی می باشد که باعث گردیده گردشگران بسیاری برای سفر به این شهر جذب شوند.

آب و هوای مینسک

شهر مینسک دارای آب و هوای معتدلی می باشد.
تابستان ها در این شهر همانند بسیاری دیگر از نقاط گرم بوده و زمستان های آن سرد می باشد و اگر در زمستان قصد سفر به مینسک را داردی حتما می بایست به همراه خود لباس های گرم داشته باشید.
پاییز و بهار در این شهر آب و هوای مطلوب تری دارد.
بهار در این شهر دارای طبیعتی زیبا و سرسبز می باشد و میتوانید در کنار بازدید از جاذبه های گردشگری در این طبیعت زیبا نیز قدم بزنید.
پاییز نیز فصلی است که از گرما تابستان کاسته شده و هنوز به سرمای زمستان نرسیده و این فصب نیز زمان مناسبی برای سفر به مینسک می باشد.

مراکز دیدنی و جاذبه های گردشگری مینسک

این شهر محبوب، پر تردد و شلوغ همانند بسیاری دیگر از شهرها دارای مراکز دیدنی می باشد که گردشگران بسیاری را به همین علت به خود جذب می کند که در ادامه به برخی ازمهمترین و محبوبترین آنها اشاره خواهیم کرد.

 • قلعه میر mir castle
 • پارک ملی بلوزشکایا پوشچا Belovezhskaya Pushcha
 • کلیسای سنت سیمون Church of St. Simon
 • کتابخانه ملی بلاروس National Library of Belarus
 • میدان ویکتوری مینسک Victoria Minsk Square
 • جزیره اشک ها Island of Tears
 • سیرک دولتی بلاروس State Circus of Belarus
 • پارک گورکی Gorky Park
 • موزه هنرهای ملی بلاروس Museum of National Art of Belarus
 • موزه خط جنگ استالین Stalin War Line Museum
 • کاخ استقلال مینسک Minsk Independence Palace
 • باغ گیاه ‌شناسی مینسک Minsk Botanical Garden
 • موزه معماری سنتی و زندگی روستایی Museum of Traditional Architecture and Rural Life

مراکز خرید مینسک

یکی از محبوب ترین تفریحات در هر سفر خرید کردن از مراکز مربوطه می باشد شما با رفتن به این مکان ها می توانید اجناس و وسایل مورد نیاز خودتان و یا حتی سوغاتی برای دوستان و آشناهای خود تهیه نمایید.
در ادامه این متن ما به برخی از پرتردد ترین و محبوب ترین مراکز خرید ساخته شده در مینسک اشاره خواهیم کرد.

 • مرکز خرید زاموک مال zamok Mall
 • مرکز خرید تی اس یو ام TsUM Department Store
 • مرکز خرید استولیتسا Stolitsa Shopping Center
 • مرکز خرید گالریا مینسک galleria minsk shopping mall
 • مرکز خرید گالیلو Galileo Mall
 • مرکز خرید زرکالو Zerkalo Mall
 • مرکز خرید آرنا سیتی ARENA City mall
 • مرکز خرید دیاموند سیتی DiaMond city Mall

بهترین سوغاتی های مینسک

 • کتان طبیعی بلاروس Natural linen Belarus

 • والنکی Valenki 

 • شیرینی ها و شکلات های مینسک بلاروس sweets and chocolates
 • سوغاتی های چوبی wooden souvenirs
 • کتان طبیعی Natural linen
 • هنر سرامیک مینسک ceramic art

بهترین غذا های مینسک

 • سوپ برش Borscht soup

 • درانیکی Draniki

 • کلتسکی Kletski

 • ژورک Zhurek

 • ماچانکا Мачанка

 • کالدونی Колдуны

معروف ترین رستوران ها و بارهای مینسک

 • رستوران گرند کافه مینسک Grand Cafe restaurant

 • کافه رستوران نیوز مینسک News CAFE restaurant

 • کافه رستوران یونیون مینسک Union Coffee restaurant

 • کافه موبی دیک Моби Дик Кафе

قیمت پروازهای مینسک

قیمت بلیط استانبول به متغییر های مختلفی بستگی دارد که شامل :

 • زمان سفر به مینسک
 • بلیط یک طرفه یا رفت و برگشت به مینسک
 • نرخ ارز
 • فصل مورد نظر برای سفر به مینسک ( شلوغ یا خلوت )
 • پرواز چارتر یا سیستم
 • ایرلاین مورد نظر برای پرواز به مینسک
 • شهر مورد نظر برای پرواز از آنجا به مینسک
 • بلیط بزرگسال – کودک یا نوزاد
 • کلاس پروازی …

توجه داشته باشید به دلیل وجود متغییر های زیاد امکان بیان قیمت دقیق برای پروازهای ایران به مینسک وجود ندارد .

بهترین روش برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیما به مینسک تماس با قاره پیما و یا جستجو آنلاین در سایت در تاریخ های مختلف و ایرلاین های مختلف و مقایسه قیمت های آنها می باشد .

نحوه جستجو پروازهای مینسک در قاره پیما :

برای جستجو بلیط ابتدا باید وارد قسمت جستجو پروازهای خارجی قاره پیما شوید سپس پس از انتخاب نوع بلیط ( یک طرفه یا رفت و برگشت ) و شهر مبدا و مقصد (MINSK – MSQ) را انتخاب کرده

در مرحله بعد تاریخ رفت و برگشت را مشخص نمائید سپس تعداد مسافرها ( بزرگسال +11 ، کودک -11 و نوزاد – 2 ) را انتخاب و در مرحله نهایی کلاس پروازی ( اکونومی – پریمیم اکونومی ، بیزینس – پریمیوم بیزینس ، فرست – فریمیوم فرست ) را انتخاب و بر دکمه جستجو پرواز کلید می کند و پس از پند ثانیه پروازهای شما به نمایش در می آید.

رزرو بلیط پرواز مینسک :

بعد از انتخاب دکمه جستجو اطلاعات پرواز ها از ارزانترین به گرانترین برای شما به همراه سایر اطلاعات شامل زمان پرواز – طول پرواز – میزان بار – قوانین بلیط و … نمایش داده می شود

پس از بررسی و انتخاب پرواز و تائید آن وارد مرحله ثبت مسافرها و نهایی کردن رزرو خود می شود.

پروازهای چارتر مینسک :

در مسیر ایران به مینسک پرواز چارتری وجود ندارد و متاسفانه امکان خرید بلیط های چارتر مینسک با قیمت های بسیار ارزان وجود ندارد.

خرید بلیط لحظه آخری مینسک :

بلیط لحظه آخری مینسک در واقع همان بلیط های سیستمی مسیر مینسک می باشند با این تفاوت که در بعضی مواقع به دلیل پر نشدن پروازهای خطوط هواپیمایی در ساعاتی مانده به پرواز برای پر کردن پرواز خود بلیط های خود را با نرخ بسیار پایین تری می فروشند.

البته توجه داشته باشید در فصل های پر مسافر در برخی مواقع بلیط های لحظه آخری گران تر از بلیط های سیستمی معمولی می باشند و همه این بلیط ها ارزان نیستند.

در قاره پیما پس از جستجو بلیط های لحظه آخری به صورت مجزا در بالای صفحه با لوگوی مخصوص در کنار آنها برای شما به نمایش گذاشته می شوند.

فیلم آموزشی خرید اینترنتی بلیط از قاره پیما :

به زودی فیلم آموزشی خرید بلیط مینسک از قاره پیما در این مکان قرار داده می شود.

نحوه خرید بلیط مینسک از قاره پیما :

برای خرید بلیط پروازهای مینسک از قاره پیما پس از وارد شدن به سایت قاره پیما مراحل زیر می بایستی انجام شود .

مرحله اول رزرو و خرید پروازهای مینسک

در ایتدا بایستی مشخص نماید بلیط خود را به صورت یک طرفه یا رفت و برگشت ی خواهید برای این منظور بر روی گزینه یک طرفه و با دوطرفه کلیک کلید .

پس از کلیک بر روزی گزینه یک طرفه مشاهده می فرمائید که قسمت تاریخ بلیط برگشت حذف می شود .

مرحله دوم

در این مرحله می بایستی شهر مبدا و مقصد خود را وارد نمائید که برای پرواز مینسک می بایستی کلمه مینسک – Minsk و یا MSQ را تاپ نمائید .

اگر می خواهید از ایران به مینسک سفر کنید MSQ را در مقصد و در غیر این صورت MSQ را در مبدا وارد نمائید .

در قسمت مبدا و مقصد همچنین می بایستی یکی از شهرهای ایران یا هر شهری که می خواهید از آنجا به مینسک پرواز داشته باشید را وارد نمائید .

مرحله سوم 

در این مرحله می بایستی تاریخ رفت و برگشت خود به مینسک را وارد نمائید . 

برای راحتی خرید شما امکان انتخاب تاریخ به دو صورت شمسی و میلادی در قاره پیما برای شما فراهم شده است . 

مرحله چهارم رزرو و خرید پروازهای مینسک

انتخاب تعداد مسافر در این قسمت تعداد مسافر ها را وارد نمائید توجه داشته باشید در این قسمت امکان 3 انتخاب وجود دارد

 • تعداد افراد بزرگسال ( افراد بالای 12 سال بزرگسال محسوب می شوند )
 • تعداد کودک ( کودکان زیر 12 سال کودک محسوب می شوند )
 • نعداد نوزاد ( کودکان زیر 2 سال نوازد محسوب می شود )

در انتخاب خود در مرحله دقت داشته زیر نرخ بلیط برای هر رده سنی متفاوت است و در صورت اشتباه هزینه نهایی بلیط ها به صورت اشتباه ( بیشتر یا کمتر ) به شما نمایش داده خواهد شد .

مرحله پنجم 

در این قسمت می بایستی کلاس پروازی مورد نظر خود را انتخاب نمایید . کلاس های پروازی مینسک شامل گروه های زیر می باشد .

 • اکونومی
 • پریمیوم اکونومی
 • بیزینس
 • پریمیوم بیزینس
 • فرست
 • پریمیوم فرست

پس از انتخاب و انجام تمام مراحل بالا روز دکمه جستجو پرواز کلیک کرده و پس از انتظار چند ثانیه ای قاره پیما کلیه پروازهای مسیر انتخابی را برای رزرو و خرید برای شما به نمایش می گذارد .

در این مرحله شما می توانید در فیلتر های سایت برای راحت تر کردن انتخاب خود استفاده نمائید .

با استفاده از فیلتر های سایت شما امکان فیلتر کردن نتایج به صورت زیر را دارید 

 • فیلتر بر اساس ایرلاین ( به طور مثال اگر در این قسمت هواپیمایی قطر ایرویز را انتخاب نمائید سیستم به شما تنها پروازهای قطر ایرویز را به نمایش می گذارد )
 • فیلتر بر اساس پرواز بدون توقف – یا 1 توقف و… ( در صورت انتخاب پرواز بدون توقف در صورت وجود این پرواز در تاریخ انتخابی تنها پروازهای مستقیم برای شما به نمایش در خواهد آمد )
 • فیلتر بر اساس میزان توقف
 • قبلتر بر اساس زمان پرواز
 • فیلتر بر اساس مدت پرواز 

پس از مقایسه و انتخاب پرواز خود روی گزینه خرید بلیط کلیک کرده و پس از وارد کردن اطلاعات درخواستی ( اطلاعات دقیقا از روی پاسپورت وارد شود ) و پرداخت هزینه بلیط مورد نظر شما صادر و برای دانلود در خدمت شما گذاشته می شود . همچنین بلیط به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد .

دلایل رزرو و خرید پرواز مینسک از قاره پیما

خرید بلیط هواپیما مینسک با ارزانترین قمیت 

قاره پیما ارزانترین قیمت بلیط مینسک را به شما ارائه می دهد شما می توانید پس از جستجو در تماس وب سایت های فروش اینترتی بلیط از ارزانی قیمت پروازهای مینسک اطمینان حاصل کرده سپس بلیط خود را با کمترین قیمت ممکن از ما خریداری نمائید .

امکان رزرو بلیط و هتل مینسک به صورت همزان

شما در قاره پیما علاوه بر امکان رزرو بلیط امکان رزرو هتل در مینسک را نیز به صورت آنلاین و اینترنتی از قاره پیما دارید که این کار باعث کاهش زمان و هزینه شما برای خرید بلیط و رزرو هتل های مینسک می شود .

پشتیبانی شبانه روزی قاره پیما با تیم پشتیبانی حرفه ای 

ما همواره در تلاشیم تا به بهترین نوع و در سریع ترین زمان ممکن و به صورت شبانه روزی پاسخ گوی تمام مشتریان عزیز خود باشیم و شما در هنگام خرید بلیط در واقع عضوی از خانواده ما شده و از تمام خدمات ما بهمرمند می شود .

استرداد آنلاین پروازهای مینسک در سریع ترین زمان ممکن

ما در قاره پیما امکان استرداد آنلاین بلیط را برای شما فراهم نموده این تا مسافران محترم بدن نیاز به مراجعه حضوری و حتما بدون نیاز به تماس با ما پروازهای خریداری شده خود را به صورت کاملا آنلاین کنسل و هزینه بلیط را در سریع ترین زمان ممکن پس از استرداد بلیط از طرف ایرلاین دریافت نمایند .

امکان مقایسه قیمت های ایرلاین مختلف قبل از خرید بلیط

یکی دیگر از مزایای خرید بلیط از ما امکان مقایسه بین ایرلاین های مختلف و تاریخ های مختلف و انتخاب کاملا آگاهانه بلیط می باشد .

استفاده از سایر خدمات قاره پیما با تخفیف های ویژه 

شما با خرید بلیط هواپیما تخفیف های ویژه ما برای سایر خدمات سفر از جمله ویزا – هتل – ترانسفر – بیمه مسافرتی – تشریفات اختصاصی فرودگاه و … را نیز خریداری می نمائید . 

رزرو هتل های مینسک با ارزانترین قیمت

قاره پیما امکان رزرو آنلاین و بدون واسطه هتل های مینسک را نیز به صورت کاملا اینترنتی و با کمترین قیمت برای شما فراهم نموده است .

شما می توانید هنگام رزرو بلیط مینسک خود و یا قبل و بعد از رزور پرواز قیمت هتل مورد نظر خود را نیز در تاریخ های مختلف مشاهده نمائید .

علاوه بر قیمت شما در قاره پیما امکان مشاهده اطلاعات کاملی درباره هتل ها و همچنین نظر مسافران قبلی قاره پیما درباره هتل را مشاهده کرده و با استفاده از این اطلاعات بهترین هتل را متناسب با بودجه و تاریخ و دلیل سفر خود انتخاب و رزرو نمائید .

اطلاعات کاربردی در مینسک برای ایرانیان 

 • زبان رسمی : بلاروسی – روسی
 • واحد پول : روبل 
 • اختلاف ساعت با تهران : 30 دقیقه از تهران عثب تر است
 • کد کشور :00375
 • کد شهری : 
 • شماره‌های اضطراری : پلیس ۰۲و آتش نشانی ۰۱ و آمبولانس ۰۳
 • جهت رانندگی :
 • نوع برق شهری : 

اطلاعات کامل درباره بلیط و پروازهای مینسک :

مدت زمان پروازهای مینسک

با توجه به عدم وجود پروازهای مستقیم از تهران به مینسک طول زمان پرواز ها با محاسبه یک توقف حدودا 8 ساعت می باشد .

فاصله هوایی از تهران به مینسک

طول مسافت هوایی از تهران به مینسک حدودا 1210 کیلومتر می باشد .

آیا برای سفر به مینسک به ویزا نیاز هست ؟

بله ایرانیان عزیز قبل از سفر به مینسک می بایستی ویزای کشور بلاروس را دریافت نمائید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ویزای بلاروس وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط بلاروس سایت شوید .

شرایط دریافت ویزا بلاروس

امکان رزرو بلیط یک طرفه مینسک وجود دارد یا حتما می بایستی بلیط رفت و برگشت مینسک تهیه شود ؟

اگر با ویزای توریستی به مینسک سفر می کنید می بایستی بلیط رفت و برگشت تهیه نمائید . و امکان سفر با بلیط یک طرفه با ویزای توریستی به مینسک وجود ندارد .

اما اگر اقامت و یا ویزای تجاری – دانشجویی و … دارید قوانین برای شما متفاوت است .

آیا ارائه رزرو هتل در مینسک در فرودگاه مینسک الزامی است ؟

خیر نیازی به ارائه رزرو هتل در زمان وود به مینسک وجود ندارد .

امکان تغییر نام و تاریخ در بلیط های مینسک وجود دارد ؟

امکان تغییر نام در پروازهای چارتری با پرداخت هزینه ای کم وجود دارد ولی در پروازهای سیستمی مینسک این امکان وجود دارد و می بایستی بلیط را با جریمه کنسل و بلیط جدید خریداری نمائید .

در مورد تغییر تاریخ چه در پروازهای چارتر و چه در سیستمی امکان تغییر تاریخ وجود ندارد و می بایستی بلیط کنسل  بلیط جدید صادر شود .

فاصله مرکز شهر تا فرودگاه مینسک چقدر است؟

فاصله فرودگاه تا مرکز شهر مینسک تنها 40 دقیقه می باشد .

هزینه حمل و نقل – رستوران – تفریحات و اقامت در مینسک

برای سفر و زندگی در مینسک هزینه های متفاوتی می بایست هر شخص انجام دهد که در ایم مطلب ما به برخی از این هزینه ها اشاره خواهیم کرد.

می توان گفت که هزینه های زندگی در مینسک حدودا نزدیک به %6 از ایران کمتر می باشد اما این موضوع بدان معنا نیست که همه چیز را می توانید ارزانتر از جاهای دیگر در اختیار داشته باشید.

هزینه استفاده از یک رستوران و غذای معمولی برای هر وعده از 9 الی 12 دلار می باشد و برای استفاده از غذاهای یک رستوران متوسط مبلغی حدود 30 الی 40 دلار می بایست هزینه کنید.

برای استفاده از فست فود فروشی ها هزینه ای که می بایست انجام دهید چیزی حدود 5 الی 7 دلار می باشد.

برای رفت و آمد اگر می خواهید از تاکسی استفاده نمایید ورودی اولیه 1 دلار و به ازای هر 1 ساعت انتظار 3 الی 4 دلار به هززینه تاکسی شما اضافه می شود.

و برای حمل و نقل های داخلی هزینه بلیط یک طرفه حدودا کمتر از 1 دلار هزینه داد. اگر قصد اجاره آپارتمان در این کشور زیبا را دارید هزینه هایی که برای هر یک ماه می بایست بپردازید بسته به انتخاب محل آپارتمان و دوری و نزدیکی آن به مرکز شهر و مساحت و تعداد اتاق ها تعیین می شود که حدودا می توان گفت از 200 دلار شروع و به 600 دلار و یا بالاتر نیز می رسد. هزینه ی تحصیل در بلاروس با توجه به نوع رشته ی تحصیلی، سالانه حدود 2000 تا 5000 دلار می باشد.

 

 

شماره های ضروری مینسک

 • پلیس : 02
 • آتش‌نشانی : 01
 • فوریت‌های پزشکی : 03

آدرس و شماره تماس سفارت ایران در مینسک :

 •  Minsk , Staravilienski trakt 41а  

 • 2-3355300(17)375 +

ساعات کاری سفارت ایران در مینسک :

ساعت کار سفارت
دوشنبه تا جمعه
از ساعت 9 الی 18
ساعت کار بخش کنسولی
دوشنبه تا جمعه
از ساعت 9 الی 13

 

بلیط به تمام شهرها

رزرو و خرید بلیط هواپیما به مینسک

قیمت بلیط مشهد مینسک

رزرو هتل در تمام شهرها

قیمت و رزرو هتل در مینسک

هتل اسپوتنیک مینسک Sputnik Hotel Minsk

هتل اسپورت تایم مینسک Sport Time Hotel Minsk

هتل اوربیتا مینسک ORBITA hotel Minsk

هتل آی بی بی مینسک IBB Hotel Minsk

دریافت ویزا

اخذ ویزای بلاروس

‫3 دیدگاه ها

 1. با سلام
  چنانجه سوالی در مورد پروازهای مینسک دارید سوال خود را در این قسمت وارد نمائید – کارشناسان قاره پیما در سریع ترین زمان ممکن به سوالات شما جواب خواهند داد . ( به سوالات در مورد قیمت بلیط مینسک پاسخ داده نخواهد شد برای آگاهی از قیمت بلیط وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط سایت قاره پیما شوید )

 2. سلام پرواز تیرماه مینسک به تهران را چگونه می توان رزرو کرد

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتلتماس با ما