بلاروس

بلیط هواپیما مینسک

رزرو و خرید بلیط هواپیما مینسک با ارزانترین قیمت در قاره پیما

بهترین قیمت پروازهای مینسک و خرید بلیط هواپیما مینسک با ارزانترین قیمت قاره پیما

قیمت ویژه بلیط هواپیما مینسک در قاره پیما : در متن زیر اطلاعات مورد نیاز در مورد قیمت بلیط مینسک – مدت زمان پرواز تهران به مینسک و ارزانترین پروازهای مینسک و نحوه رزرو بلیط مینسک و خرید بلیط ارزان مینسک ( تهران مینسک – مشهد مینسک – شیراز مینسک – اصفهان مینسک )

پروازهای مستقیم مینسک ( تهران به مینسک ) با هواپبمایی بلاوبا در حال حاضر انجام نمی شود و تمام پروازهای مینسک حداقل دارای 1 توقف می باشند .

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم بلاویا تهران مینسک تهران

و لیست کلیه پروازهای مینسک و برنامه و ساعت های پروازهای مینسک و بلیط لحظه آخری مینسک و قیمت بلیط رفت و برگشت تهران مینسک به طور کامل شرح داده شده است لطفا با ما همراه باشید .

بلیط شیراز مینسکبلیط مشهد مینسک

 

توجه داشته باشید در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین تهران و مینسک و پرواز چارتر و بلیط چارتر مینسک وجود ندارد

بهترین پروازهای تهران به مینسک – ارزانترین پروازهای مینسک :

قیمت بلیط پرواز مینسک ارزان – ارزانترین پرواز از تهران به مینسک با اوکراین اینترنشنال :

در حال حاضر بهترین پرواز از تهران به مینسک از نظر قیمت و میزان توقف هواپیمای اوکرانی Ukraine International می باشد . هواپیمایی اوکراینی هفته ای 4 پروازاز تهران به مینسک با یک توقف در کیف دارد . اکراین اینترنتشنال در حال حاضر تنها از تهران پرواز به مینسک و یا سایر شهر های دنیا انجام می دهد .

قیمت بلیط هواپیما مینسک ارزان
پروازهای اوکراینی از تهران به مینسک تا اطلاع ثانوی انجام نمی شود

مسیر پرواز از تهران به مینسک با اوکراین اینترنتشنال :

هواپیمایی اکراین پرواز مستقیم بین ایران و مینسک انجام نمی دهد این پرواز پس از برخواستن از فرودگاه امام تهران در فرودگاه کیف توقفی 1 ساعت و 45 دقیقه داشته سپس پرواز خود به سمت مینسک را ادامه می دهد .

بلیط رفت تهران به مینسک :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به کیف 4 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه بوریسپیل Kiev Borispol کی یف اکراین (KBP)
  فرودگاه بوریسپیل Kiev Borispol کی یف اکراین (KBP) مدت زمان پرواز از کی یف به مینسک 1 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه مینسک Minsk Intl 2 (MSQ)
کل طول زمان پرواز در هوا:5 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:1 ساعت و 45 دقیقه – کل طول زمان سفر:7 ساعت و 00 دقیقه

بلیط برگشت تهران به مینسک :

  فرودگاه مینسک Minsk Intl 2 (MSQ) مدت زمان پرواز از مینسک به کیف 1 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه بوریسپیل Kiev Borispol کی یف اکراین (KBP)
  فرودگاه بوریسپیل Kiev Borispol کی یف اکراین (KBP) مدت زمان پرواز از کییف به تهران 4 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:5 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:1 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان سفر:6 ساعت و 30 دقیقه

ساعت پروازهای تهران مینسک هواپیمایی اکراین :

پروازهای تهران به مینسک ایرلاین اوکراین 4 روز در هفته در روزهای شنبه ، دو شنبه ، چهار شنبه و پنج شنبه با شماره پرواز PS752 از تهران در ساعت 05:15 پرواز کرده پس از 1 ساعت و 45 دقیقه توقف در فرودگاه بوریسپیل کیف پرواز خود به سمت مینسک را ادامه داده و در ساعت 11:50 به وقت وینسک در فرودگاه این شهر فرود می آید .

مدت زمان پرواز به مینسک 7 ساعت می باشد .

روزهای پرواز از مینسک به تهران با اوکراینی :

در مسیر برگشت مینسک به تهران نیز هفته ای 4 پرواز با شماره PS892 از مینسک در ساعت 18:30 دقیقه پرواز کرده و پس از توقف 1 ساعت و 15 دقیقه ای در کییف در ساعت 01:05 در فرودگاه امام تهارن فرود می آید این پرواز در روزهای یک شنبه – سه شنبه – چهارشنبه و جمعه انجام می شود .

مدت پرواز مینسک به تهران 6 ساعت 30 دقیقه می باشد .

روزهای پرواز مینسک در برخی از ماه های سال ممکن است تغییر کند جهت آگاهی از قیمت بلیط هواپیمایی اوکراینی به مینسک و خرید بلیط تهران مینسک با شماره های ما در تماس باشید .

میزان بار پروازهای مینسک با اوکراین اینترنشنال :

بار مجاز پرواز تهران به مینسک هواپیمایی بین المللی اوکراین 23 کیلو گرم می باشد این مقدار در پروازهای بیزینس و فرست کلاس بیشتر می شود حتما توجه داشته قیل از خرید بلیط مینسک میزان بار را سوال بفرمائیدچون در بعضی از تاریخ ها میزان بار کم و زیاد می شود .

بلیط ارزان قیمت مینسک با اوکراین اینترنشنال :

قیمت بلیط پروازهای مینسک به صورت ساعتی و روزانه در حال تغییر می باشد جهت آگاهی دقیق از قیمت بلیط تهران به مینسک و قیمت بلیط یک طرفه مینسک و قیمت بلیط رفت و برگشت تهران مینسک تهران با شماره های ما در تماس باشید تا همکاران ما شما را از بهترین ترخ های بلیط مینسک با خبر نمایند .

پروازهای هواپیمایی اوکراینی تا اطلاع ثانوی انجام نمی شود 

 

خرید اینترنتی بلیط تهران به مینسک – درباره بلیط مینسک با هواپیمایی ترکیش Turkish Airlines :

شما به وسیله هواپیمایی ترکیش نیز همانند هواپیمایی اوکراین امکان پرواز به مینسک با یک توقف در استانبول را دارید هموطنان عزیز می توانند با هواپیمایی ترکیه علاوه بر پرواز از تهران به مینسک از مشهد به مینسک – شیراز به مینسک – اهواز به مینسک – تبریز به مینسک – کرمانشاه به مینسک و اصفهان به مینسک نیز پرواز با یک توقف در استانبول داشته باشید .

پرواز هواپیما از تهران به مینسک
بیشترین تخفیف خرید اینترنتی پروازهای مینسک – قاره پیما

پرواز هواپیما از تهران به مینسک چگونه است :

پروازهای ترکیش پس ار برخواستن از فرودگاه مبدا خود در ایران تهران / مشهد / شیراز / اصفهان / اهواز / تبریز و کرمانشاه در فرودگاه آتا ترک استانبول توقفی کوتاه داشته سپس به سمت فرودگاه مینسک پرواز خود را دامه می دهد .

رزرو بلیط یک طرفه از تهران به مینسک :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به استانبول 3 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST)
  فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به مینسک 3 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه مینسک Minsk Intl 2 (MSQ)
کل طول زمان پرواز در هوا:5 ساعت و 55 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:2 ساعت و 50 دقیقه – کل طول زمان سفر:8 ساعت و 45 دقیقه

رزرو بلیط مینسک به تهران در قاره پیما :

  فرودگاه مینسک Minsk Intl 2 (MSQ) مدت زمان پرواز از مینسک به استانبول 3 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST)
  فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به تهران 3 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:5 ساعت و 55 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:5 ساعت و 40 دقیقه – کل طول زمان سفر:11 ساعت و 35 دقیقه

برنامه پروازهای رفت مینسک با هواپیمای ترکیش از تهران :

پروازهای مینسک هواپیمایی ترکیه از تهران به صورت روزانه انجام می شود این پرواز هر روز در ساعت 05:15 با شماره پرواز TK879 از تهران پرواز کرده و پس از توقف 2 ساعت و 50 قیقه ای در فرودگاه استانبول به سمت مینسک پرواز خود را ادامه می دهد و در ساعت 15:50 به وقت مینسک در فرودگاه شماره 2 مینسک به زمین می نشیند .

مدت زمان پرواز از تهران به مینسک 8 ساعت و 45 دقیقه می باشد .

برنامه پروازهای برگشت مینسک با هواپیمای ترکیش به تهران :

پروازهای برگشت مینسک به تهران نیز همانند پروازهای رفت به صورت روزانه انجام می شود این پرواز با شماره TK284 همه روز در ساعت 16:45 از مینسک پرواز کرده و پس از توقف 6 ساعت و 40 دقیقه ای در استانبول در ساعت 05:45 به وقت تهران در فرودگاه امام فرود می آید .

پرواز ترکیش روزانه 3 تا 4 پرواز مختلف از تهران دارد که ما در بالا مناسب ترین پرواز ترکیش برای سفر به مینسک را به شما پیشنها کرده این سایر پرواز ها زمان توقف بیسار کم و یا بسیار زیاد دارند که قاره پیما برای سفر به منسک آنها را به شما پیشنهاد نمی کند

مقدار بار پروازهای ترکیش در مسیر تهران مینسک :

مقدار بار مجاز پروازهای مینسک با هواپیمایی ترکیش 30 کیلو گرم می باشد . مسافران محترم توجه داشته باشند حتما قیل از خرید بلیط از میزان بار خود با خیر شوند زیرا در بعضی از تاریخ ها و پرواز ها مقدار بار کم و زیاد می شود

قیمت بلیط رفت و برگشت مینسک :

برای آگاهی از قیمت بلیط مینسک و نحوه رزرو و خرید آنلاین بلیط از قاره پیما با شماره های ما در تماس باشید تا کارشناسان ما اطلاعات مورد نیاز شما را به شما اطلاع دهند

توجه داشته باشید :

ارزانترین پرواز ترکیش از ایران به مینسک از تهران انجام می شود ولی چنانچه مسافری می خواهد از سایر شهرهای ایران که ترکیش از آنها پرواز تهیه نماید قاره پیما بدون هیچ مشکلی بلیط مورد نظر آنها را صادر می نماید در نظر داشته باشید

ترکیش در حال حاضر از 7 شهر تهران مشهد اصفهان شیراز اهواز تبریز و کرمانشاه پروازهای خود به سمت ترکیه را انجام می دهد . و به زودی برنامه پروازی ترکیش از کلیه این شهر ها به مینسک در همین قسمت از سایت برای شما هموطنان عزیز ارائه خواهد شد .

 

هزینه بلیط مینسک – هزینه بلیط تهران به مینسک با ایرفلوت Aeroflot Airlines :

برای سفر به مینسک با هواپیمایی ایرفلوت روسیه نیاز به ویزای ترانزیت روسیه دارید هواپیمایی ایرفلوت در مسیر هایی که توقف کمتر از 24 ساعت نیاز به ویزای ترانزیت ندارد و فقط پروازهای مینسک این ایرلاین به ویزای ترانزیت روسیه نیاز دارد .

هزینه بلیط تهران به مینسک
ارزانترین قیمت بلیط مینسک – قاره پیما

پرواز تهران مینسک با ایر فلوت :

برای سفر به مینسکبا هواپیمایی روسیه این ایرلاین ابتدا از فرودگاه امام تهران پرواز کرده و پس توقف حدودا 1 ساعته در مسکو ادامه مسیر خود به سمت مینسک را ادامه می دهد .

هزینه پرواز یک طرفه به مینسک :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به مسکو 4 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه مسکو Moscow روسیه (SVO)
  فرودگاه مسکو Moscow روسیه (SVO) مدت زمان پرواز از مسکو به مینسک 1 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه مینسک Minsk Intl 2 (MSQ)
کل طول زمان پرواز در هوا:8 ساعت و 25 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:1 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان سفر:9 ساعت و 24 دقیقه

مبلغ پروازهای برگشت مینسک به تهران :

  فرودگاه مینسک Minsk Intl 2 (MSQ) مدت زمان پرواز از مینسک به مسکو 1 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه مسکو Moscow روسیه (SVO)
  فرودگاه مسکو Moscow روسیه (SVO) مدت زمان پرواز از مسکو به تهران 4 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:8 ساعت و 25 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:3 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان سفر:11 ساعت و 25 دقیقه

زمان پروازهای مینسک رفت :

ایرلاین ایرفلوت روسیه هفته ای 7 پرواز در روزهای شنبه ، یک شنبه ، دو شنبه ، سه شنبه ، چهارشنبه ، پنج شنبه و جمعه با شماره پرواز SU513 راس ساعت 04:30 از تهران پرواز کرده و پس از توقف 1 ساعته در مسکو به سمت مینسک پرواز کرده و در ساعت 10:30 در فرودگاه مینسک 2 فرود می آید .

مدت پرواز از ایران به مینسک 9 ساعت و 24 دقیقه می باشد .

زمان پروازهای مینسک برگشت :

پروازهای برگشت نیز همانند پرواز های برگشت به صورت روزانه در ساعت 17:35 با شماره پرواز SU1843 از مینسک پرواز کرده و پس از توقف 3 ساعته در مسکو در ساعت 02:45 در فرودگاه امام تهران فرود می آید .

مدت پرواز از مینسک به ایران 11 ساعت و 24 دقیقه می باشد .

مقدار بار پروازهای مینسک چند کیلو گرم است :

میزان بار مجاز ایرفلوت 30 کیلو گرم می باشد البته بسته به کلاس پرواز این میزان کم و زیاد می شود حتما قبل از خرید بلیط میزان بار هر پرواز را مشاهده نماید

نرخ بلیط مینسک – ارزانترین پروازمینسک کدام است :

قیمت بلیط در تاریخ های مختلف متفاوت می باشد شما می توانید برای آگاهی از قمیت بلیط مینسک یک طرفه و رفت و برگشت ئر قسمت جستجو آنلاین سایت پرواز خود را انتخاب و خریداری نمائید و یا با تماس با شماره های از قیمت بلیط در تاریخ های آگاه شوید

 

خرید آنلاین پروازهای مینسک – بلیط تهران / اصفهان / شیراز به مینسک با ایرلاین اتریشی Austrian Airlines :

پروازهای مینسک هواپیمایی اتریشی از تهران و اصفهان با یک توقف در وین انجام می شود هواپیمایی اتریشی یکی از بهترین ایرلاین های دنیا و از گرانترین ایرلاین های دنیا می باشد .

بلیط تهران / اصفهان / شیراز به مینسک
فروش ویژه بلیط مینسک – قاره پیما

بلیط های مینسک با هواپیمایی اتریش یا آسترین :

پروازهای مینسک با هواپیمایی اتریشی پس از برخواستن از تهران اصفهان و یا شیراز در فرودگاه شهر وین اتریش توقف کرده و پس از توقف 4 ساعت ادامه پرواز خود به سمت مینسک را انجام می دهد .

قیمت بلیط مینسک از تهران :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به وین 4 ساعت و 40 دقیقه
فرودگاه وین Vienna اتریش (VIE)
  فرودگاه وین Vienna اتریش (VIE) مدت زمان پرواز از تهران به وین 1 ساعت و 50 دقیقه
فرودگاه مینسک Minsk Intl 2 (MSQ)
کل طول زمان پرواز در هوا:6 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:4 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان سفر:10 ساعت و 30 دقیقه

پرواز تهران از مینسک :

  فرودگاه مینسک Minsk Intl 2 (MSQ) مدت زمان پرواز از مینسک به وین 1 ساعت و 50 دقیقه
فرودگاه وین Vienna اتریش (VIE)
  فرودگاه وین Vienna اتریش (VIE) مدت زمان پرواز از وین به تهران 4 ساعت و 40 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:7 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:7 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان سفر:14 ساعت و 45 دقیقه

شماره پروازهای مینسک از تهران :

پروازهای مینسک در روزهای یک شنبه ، دو شنبه ، سه شنبه ، چهارشنبه و جمعه در ساعت 03:50 با شماره پرواز OS872 از تهران پرواز کرده و پس از توقف 4 ساعته در وین در ساعت 13:45 دقیقه در مینسک فرود می آید .

مدت پرواز تهران به مینسک 10 ساعت و 30 دقیقه

شماره پروازهای تهران از مینسک :

پروازهای مینسک به تهران با اتریشی در روزهای شنبه ، 1 شنبه ، 2 شنبه ، 4 شنبه ، 5 شنبه و جمعه با شماره پرواز OS690 در ساعت 05:45 از مینسک پرواز کرده و پس از توقف 7 ساعت و 10 دقیقه ای در وین در ساعت 20:00 در فرودگاه امام تهران فرود می آید .

مدت پرواز مینسک به تهران 14 ساعت و 45 دقیقه

حداکثر بار مجاز پروازهای مینسک :

میزان بار مجاز هواپیمایی اتریشی 30 کیلو گرم می باشد البته بسته به کلاس پرواز این میزان کم و زیاد می شود حتما قبل از خرید بلیط میزان بار هر پرواز را مشاهده نماید

رزرو و خرید بلیط هواپیما از تهران به مینسک :

برای آگاهی از قیمت و رزرو و خرید بلیط تهران مینسک – اصفهان مینسک و شیراز مینسک در تاریخ های مختلف یک طرفه و رفت و برگشت با شماره های ما در تماس باشید .

 

خرید بلیط پرواز تهران مینسک – تهران به مینسک با لوفتهانزا Lufthansa Airlines :

لوفتهانزا امن ترین ایرلاین دنیا و بزرگترین ایرلاین کشور آلمان و قاره اروپا می باشد و فرودگاه اصلی این ایرلاین در فرودگاه فرانکفورت آلمان می باشد و در حال حاضر پرواز با یک توقف از تهران به مینسک انجام می دهد .

خرید بلیط پرواز تهران مینسک
پرواز به مینسک با لوفتهانزا – قاره پیما

بلیط هواپیما تهران مینسک با لوفتهانزا :

برای پرواز با هواپیمایی لوفتهانزا از تهران به مینسک هواپیما پس از برخواستن از تهران در فرانکفورت آلمان فرود آمده و پس از توقف حدودا 5 ساعته ادامه پرواز خود به سمت مینسک را انجام می دهد . .

بلیط یک طرفه تهران به مینسک :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به فرانکفورت 5 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه فرانکفورت Frankfurt آلمان (FRA)
  فرودگاه فرانکفورت Frankfurt آلمان (FRA) مدت زمان پرواز از فرانکفورت به مینسک 2 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه مینسک Minsk Intl 2 (MSQ)
کل طول زمان پرواز در هوا:7 ساعت و 45 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:4 ساعت و 50 دقیقه – کل طول زمان سفر:12 ساعت و 35 دقیقه

نرخ بلیط مینسک به تهران :

  فرودگاه مینسک Minsk Intl 2 (MSQ) مدت زمان پرواز از مینسک به فرانکفورت 2 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه فرانکفورت Frankfurt آلمان (FRA)
  فرودگاه فرانکفورت Frankfurt آلمان (FRA) مدت زمان پرواز از فرانکفورت به تهران 5 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:7 ساعت و 45 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:5 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان سفر:12 ساعت و 45 دقیقه

روزهای پروازهای مینسک :

پرواز لوفتهانزا به مینسک در 7 روز هفته انجام می شود ساعات این پرواز در ساعت 02:25 با شماره پرواز LH601 از تهران آغاز شده پس از توقف 4 ساعت و 50 دقیقه ای در ساعت 14:30 در فرودگاه مینسک 2 بر زمین می نشیند .

مدت پرواز مینسک از ایران 12 ساعت و 35 دقیقه می باشد

ساعت ها و روزهای پروازهای مینسک :

هر روزه در ساعت 08:00 پرواز لوفتهانزا با شماره پرواز LH1489 از مینسک پرواز کرده و پس از توقف 5 ساعته در فرانکفورت در ساعت 21:00 در فرودگاه امام فرود می آید

مدت پرواز مین به ایران 12 ساعت و 45 دقیقه می باشد

میزان بار مجاز هواپیمایی لوفتهانزا :

میزان بار مجاز هواپیمایی لوفتهانزا 30 کیلو گرم می باشد البته بسته به کلاس پرواز این میزان کم و زیاد می شود حتما قبل از خرید بلیط میزان بار هر پرواز را مشاهده نماید

نحوه خرید بلیط مینسک از قاره پیما :

برای آگاهی از قیمت و رزرو و خرید بلیط تهران لندن با شماره های ما در تماس باشید .

سایر پروازهای مینسک – پروازهایی که دیگر انجام نمی شوند و یا توقف های طولانی مدت دارند

پروازهای مستقیم تهران مینسک بلاویا بلاروس Belavia Airlines :

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم بلاویا تهران مینسک تهران

پروازهای مستقیم تهران مینسک فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران بلاروس مینسک 4 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه مینسک Minsk Intl 2 (MSQ)
کل طول زمان پرواز در هوا:4 ساعت و 05 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:0 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان سفر:4 ساعت و 05 دقیقه

 

تا اطلاع ثانوی پروازهای مستقیم مینسک بلاویا به ایران برگزار نمی شود

قیمت بلیط هواپیما به مینسک آذربایجان Azerbaijan Airlines :

قیمت بلیط هواپیما به مینسک فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به باکو 1 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه حیدر علی اف Baku Heydar Int باکو آذربایجان (GYD) – توقف 4 ساعته
فرودگاه حیدر علی اف Baku Heydar Int باکو آذربایجان (GYD) مدت زمان پرواز از باکو به مینسک 3 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه مینسک Minsk Intl 2 (MSQ)

کل طول زمان پرواز در هوا:4 ساعت و 55 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:4 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان سفر:9 ساعت و 15 دقیقه

قیمت بلیط رفت و برگشت مینسک اتحاد امارات Etihad Airways :

قیمت بلیط رفت و برگشت مینسک فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به ابوظبی 2 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه ابوظبی Abu Dhabi امارات (AUH)
فرودگاه ابوظبی Abu Dhabi امارات (AUH) مدت زمان پرواز از ابوظبی به مینسک 6 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه مینسک Minsk Intl 2 (MSQ)

کل طول زمان پرواز در هوا:8 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:8 ساعت و 25 دقیقه – کل طول زمان سفر:16 ساعت و 55 دقیقه

در حال حاضر پروازهای اتحاد به ایران انجام نمی شود

رزرو بلیط مینسک اس 7 روسیه S7 Airlines :

رزرو بلیط مینسک فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به مسکو 4 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه مسکو Moscow روسیه (SVO)
فرودگاه مسکو Moscow روسیه (SVO) مدت زمان پرواز از مسکو به مینسک 1 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه مینسک Minsk Intl 2 (MSQ)
کل طول زمان پرواز در هوا:5 ساعت و 35 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:3 ساعت و 55 دقیقه – کل طول زمان سفر:9 ساعت و 30 دقیقه

هزینه بلیط هواپیما به مینسک آذربایجان Azerbaijan Airlines + ایرلاین اس 7 روسیه S7 Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به باکو 1 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه حیدر علی اف Baku Heydar Int باکو آذربایجان (GYD)
  فرودگاه حیدر علی اف Baku Heydar Int باکو آذربایجان (GYD) مدت زمان پرواز از باکو به روسیه 2 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه دومودوف Moscow Domodedovo روسیه (DME)
  فرودگاه دومودوف Moscow Domodedovo روسیه (DME) مدت زمان پرواز از روسیه به مینسک 1 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه مینسک Minsk Intl 2 (MSQ)
کل طول زمان پرواز در هوا:5 ساعت و 55 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:5 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان سفر:11 ساعت و 10 دقیقه

مبلغ بلیط مینسک آذربایجان Azerbaijan Airlines + ایرلاین ایر فلوت روسیه Aerofolt Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به باکو 1 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه حیدر علی اف Baku Heydar Int باکو آذربایجان (GYD)
  فرودگاه حیدر علی اف Baku Heydar Int باکو آذربایجان (GYD) مدت زمان پرواز از باکو به روسیه 3 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه مسکو Moscow روسیه (SVO) – توقف 4 ساعته
  فرودگاه مسکو Moscow روسیه (SVO) مدت زمان پرواز از روسیه به مینسک 1 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه مینسک Minsk Intl 2 (MSQ)
کل طول زمان پرواز در هوا:6 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:6 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان سفر:12 ساعت و 10 دقیقه

بلیط مینسک چنده ایر فلوت روسیه Aerofolt Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به مسکو 4 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه مسکو Moscow روسیه (SVO)
  فرودگاه مسکو Moscow روسیه (SVO) مدت زمان پرواز از مسکو به سنت پترزبورگ 1 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه سنت پترزبورگ St Petersburg روسیه (LED) – توقف 21 ساعته
  فرودگاه سنت پترزبورگ St Petersburg روسیه (LED) مدت زمان پرواز از سنت پترزبورگ به مینسک 2 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه مینسک Minsk Intl 2 (MSQ)
کل طول زمان پرواز در هوا:7 ساعت و 25 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:23 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان سفر:30 ساعت و 25 دقیقه

روزهای پرواز تهران به مینسک آلیتالیا ایتالیا Alitalia Airlines + ایرلاین بلاویا بلاروس Belavia Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به رم 5 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه فیومیچینو Rome Fiumicino رم ایتالیا (FCO) – توقف 4 ساعته
  فرودگاه فیومیچینو Rome Fiumicino رم ایتالیا (FCO) مدت زمان پرواز از رم به ورشو 2 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه ورشو Warsaw لهستان (WAW)
  فرودگاه ورشو Warsaw لهستان (WAW) مدت زمان پرواز از ورشو به مینسک 1 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه مینسک Minsk Intl 2 (MSQ)
کل طول زمان پرواز در هوا:8 ساعت و 45 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:7 ساعت و 45 دقیقه – کل طول زمان سفر:16 ساعت و 30 دقیقه

برنامه پروازهای مینسک اطلس جت ترکیه Atlasjet Airlines + ایرلاین ایر فلوت روسیه Aerofolt Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به استانبول 3 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST)
  فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به روسیه 3 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه مسکو Moscow روسیه (SVO)
  فرودگاه مسکو Moscow روسیه (SVO) مدت زمان پرواز از روسیه به مینسک 1 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه مینسک Minsk Intl 2 (MSQ)
کل طول زمان پرواز در هوا:8 ساعت و 25 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:7 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان سفر:15 ساعت و 35 دقیقه

قیمت بلیط از مسنیک به تهران ترکیه Turkish Airlines + ایرلاین لوفتهانزا آلمان Lufthansa Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به استانبول 3 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST)
  فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به فرانکفورت 3 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه فرانکفورت Frankfurt آلمان (FRA)
  فرودگاه فرانکفورت Frankfurt آلمان (FRA) مدت زمان پرواز از فرانکفورت به مینسک 2 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه مینسک Minsk Intl 2 (MSQ)
کل طول زمان پرواز در هوا:9 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:4 ساعت و 45 دقیقه – کل طول زمان سفر:13 ساعت و 45 دقیقه

پروازهای ارزان مینسک آذربایجان Azerbaijan Airlines + ایرلاین ترنس ایرو روسیه Transaero Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به باکو 1 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه حیدر علی اف Baku Heydar Int باکو آذربایجان (GYD) – توقف 6 ساعته
  فرودگاه حیدر علی اف Baku Heydar Int باکو آذربایجان (GYD) مدت زمان پرواز از باکو به روسیه 3 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه مسکو Moscow روسیه (SVO) – توقف 6 ساعته
  فرودگاه دومودوف Moscow Domodedovo روسیه (DME) مدت زمان پرواز از روسیه به مینسک 1 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه مینسک Minsk Intl 2 (MSQ)
کل طول زمان پرواز در هوا:5 ساعت و 55 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:12 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان سفر:18 ساعت و 10 دقیقه

خرید بلیط تهران از مینسک اکراین Ukraine Airlines + ایرلاین بلاویا بلاروس Belavia Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به کی یف4 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه بوریسپیل Kiev Borispol کی یف اکراین (KBP)
  فرودگاه بوریسپیل Kiev Borispol کی یف اکراین (KBP) مدت زمان پرواز از کی یف به مینسک 1 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه مینسک Minsk Intl 2 (MSQ)
کل طول زمان پرواز در هوا:5 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:1 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان سفر:6 ساعت و 35 دقیقه

قیمت بلیط تهران مینسک تهران اطلس جت ترکیه Atlasjet Airlines + ایرلاین بلاویا بلاروس Belavia Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به استانبول 3 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) – توقف 4 ساعته
  فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به مینسک 3 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه مینسک Minsk Intl 2 (MSQ)
کل طول زمان پرواز در هوا:5 ساعت و 45 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:4 ساعت و 50 دقیقه – کل طول زمان سفر:10 ساعت و 35 دقیقه

بلیط هواپیما به مینسک ترکیش ایرلاین ترکیه Turkish Airlines + ایرلاین بلاویا بلاروس Belavia Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به استانبول 3 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST)
  فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به مینسک 3 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه مینسک Minsk Intl 2 (MSQ)
کل طول زمان پرواز در هوا:5 ساعت و 45 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:1 ساعت و 40 دقیقه – کل طول زمان سفر:10 ساعت و 25 دقیقه

نکاتی در مورد مسیرهای پروازی ldks; :

ترتیب مسیر های پروازی فوق ( ارزانترین ایرلاین به گرانترین بلیط به مینسک ) با توجه به میانگین ارزش بلیط هر ایرلاین در طول یک سال گرفته شده و این امکان وجود دارد که ترتیب آنها در تاریخ های مختلف کمی با موارد ذکر شده بالا تفاوت داشته باشد.

لذا شما برای آگاهی دقیق از مسیرهای پروازی و قیمت پرواز مینسک به تهران مورد نظر خود می توانید به صورت تلفنی( با کمک گرفتن از کارشناسان قاره پیما ) – و یا آنلاین ( با استفاده از چت آنلاین سایت ) – و یا استفاده از قسمت جستجو آنلاین بلیط سایت بهترین مسیر پروازی و بلیط را انتخاب کرده و سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود نمائید.

ovdn tv,a vcv, , rdlj fgdx i,h\dlh hc jivhk fi ldks; lain hwtihk advhc hi,hc jfvdc

 
 
💵 قیمت بلیط یک طرفه و رفت و برگشت مینسک چقدر است ؟

شروع قیمت پروازهای رفت و برگشت مینسک از 4 میلیون تومان به بالا می باشد .

🚀 آیا پرواز مستقیم از تهران به مینسک وجود دارد ؟

متاسفانه در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین تهران و مینسک وجود ندارد و تمام پرواز ها دارای یک توقف می باشد .

✈️ بهترین خط هواپیمایی برای سفر به مینسک کدام است ؟

انتخاب خط هوایی برای سفر به مینسک بستگی به فصل مسافرت به مینسک دارد برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید .

⏱️ مدت زمان پرواز از ایران به مینسک ؟

پرواز به مینسک از ایران با حساب مدت زمان توقف ها حدودا 9 ساعت می باشد .

🧳 میزان بار مجاز در پروازهای مینسک چقدر است ؟

مقدار بار مجاز بستگی به ایرلاین شما دارد ولی به طور معمول 2 چمدان 23 کیلوگرمی می باشد برای اطلاعات بیشتر با ما درتماس باشید .

✔️ آیا امکان تغییر تاریخ و کنسلی بلیط پرواز مینسک وجود دارد ؟

امکان کنسلی و تغییر تاریخ پرواز با پرداخت جریمه وجود دارد – میزان جریمه بستگی به ایرلاین و زمان تغییر تاریخ یا کنسلی دارد .

🏨 آیا در قاره پیما امکان رزرو هتل مینسک وجود دارد ؟

برای رزرو هتل با ارزانترین قیمت در مینسک وارد صفحه هتل در مینسک قاره پیما شوید .

بلیط به تمام شهرها

رزرو و خرید بلیط هواپیما به مینسک

قیمت بلیط مشهد مینسک

رزرو هتل در تمام شهرها

قیمت و رزرو هتل در مینسک

هتل اسپوتنیک مینسک Sputnik Hotel Minsk

هتل اسپورت تایم مینسک Sport Time Hotel Minsk

هتل اوربیتا مینسک ORBITA hotel Minsk

هتل آی بی بی مینسک IBB Hotel Minsk

دریافت ویزا

اخذ ویزای بلاروس

3 دیدگاه

  1. با سلام
    چنانجه سوالی در مورد پروازهای مینسک دارید سوال خود را در این قسمت وارد نمائید – کارشناسان قاره پیما در سریع ترین زمان ممکن به سوالات شما جواب خواهند داد . ( به سوالات در مورد قیمت بلیط مینسک پاسخ داده نخواهد شد برای آگاهی از قیمت بلیط وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط سایت قاره پیما شوید )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا