پرواز های مستقیم

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم بلاویا تهران مینسک تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم بلاویا تهران مینسک تهران ( برنامه پرواز بلاویا از تهران به مینسک بلاروس ) در جدول زیر به طور کامل شرح داده است .

چنانچه قست سفر از تهران به به مینسک بلاروس را دارید بهترین پروازها پروازهای مستقیم هواپیمایی بلاویا Belavia Airlines از تهران به مینسک بلاروس می باشند .

( از ابتدا سال 1397 پروازهای مستقیم بلارویا به تهران تا اطلاع ثانوی انجام نمی شود )

فروش ویژه بلیط بلاروس در قاره پیما

جهت آگاهی از قیمت های فوق العاده پرواز های مینسک بلاروس ( با پرواز های دیگر بجز بلاویا ) از کلیه شهرهای ایران با شماره های 09121931613 و 34252774-026 با ما در تماس باشید

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم بلاویا تهران مینسک تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم بلاویا تهران مینسک تهران عبارتند از:

پرواز های رفت:
هفته ای 2 پرواز از تهران به مینسک در روز های شنبه و چهارشنبه و در ساعت 03:40 AM از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه مینسک 2 بلاروس انجام می شود مدت زمان پرواز 4 ساعت و 5 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت:
هفته ای 2 پرواز از مینسک به تهران در روز های سه شنبه و جمعه و در ساعت 10:15 PM از فرودگاه فرودگاه مینسک 2 بلاروس به امام خمینی انجام می شود مدت زمان پرواز 4 ساعت و 5 دقیقه می باشد.
در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی بلاویا برنامه پروازی بالا را تغییر می دهد ( در اکثر ماه های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد ) لذا برای آگاهی دقیق تر از طریق راههای ارتباطی سایت با ما در تماس باشید

 ( از ابتدا سال 1397 پروازهای مستقیم بلارویا به تهران تا اطلاع ثانوی انجام نمی شود )

 

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم بلاویا تهران مینسک تهران

رزرو تور و خرید بلیط هتل و اجاره آپارتمان در مینسک بلاروس :

 شما علاوه بر خرید بلیط هواپیما به وسیله خدمات ما امکان خرید بلیط هتل و یا اجاره آپارتمان در شهر مینسک بلاروس و یا استفاده از تور های 2 ، 3  ویا 6 شبه در مینسک بلاروس را نیز دارید ( جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط تور و هتل و آپارتمان با کارشناسان ما تماس بگیرید ).

وب سایت قاره پیما نماینده رسمی هواپیمایی بلاویا در ایران می باشد 

شما به وسیله قاره پیما امکان رزرو و خرید بلیط هواپیمایی بلاویا در مسیر تهران مینسک تهران و یا خرید بلیط پروازهای بلاویا در سایر مسیرها را دارید.

 راه های تهیه بلیط و تور مینسک بلاروس از قاره پیما :

قیمت بلیط پروازهای بلاویا در تاریخ های مختلف تفاوت دارد لذا شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیمایی بلاویا در تاریخ های مختلف می توانید در قسمت جستجو آنلاین سایت قیمت پروازها در تاریخ های مختلف مشاهده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود فرمائید

همچنین شما می توانید به وسیله چت آنلاین سایت و شماره تلفن های سایت و یا به وسیله اس ام اس و ایمیل با کارشناسان ما در ارتباط باشید و پس از آگاهی از قیمت و روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم بلاویا تهران مینسک تهران و شرایط پروازهای بلاویا ( میزان بار مجاز و شرایط کنسل کردن و تغییر تاریخ و ویزا بلاروس و ... ) اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

سایر مسیرهای پروازی به مینسک بلاروس

رزرو هتل در تمام شهرهای بلاروس

دریافت ویزا بلاروس

Open

Close
بستن