استرالیا

بلیط هواپیما بریزبن

رزرو و خرید بلیط هواپیما بریزبن با ارزانترین قیمت در قاره پیما

بهترین پروازهای بریزبن و خرید بلیط هواپیما بریزبن با ارزانترین قیمت قاره پیما

 

قیمت ویژه بلیط هواپیما بریزبن در قاره پیما : در متن زیر اطلاعات مورد نیاز در مورد قیمت بلیط بریزبن – مدت زمان پرواز تهران به بریزبن و ارزانترین پروازهای بریزبن و نحوه رزرو بلیط بریزبن و خرید بلیط ارزان بریزبن ( تهران بریزبن – مشهد بریزبن – شیراز بریزبن – اصفهان بریزبن )

و لیست کلیه پروازهای بریزبن و برنامه و ساعت های پروازهای بریزبن و بلیط لحظه آخری بریزبن و قیمت بلیط رفت و برگشت تهران بریزبن به طور کامل شرح داده شده است لطفا با ما همراه باشید .

 

 

ارزانترین قیمت بلیط و پروازهای بریزبن چارتر آفری و لحظه آخری در قاره پیما
بلیط هواپیما ارزان بریزبن – قاره پیما

درباره بریزبن :

 • فرودگاه های بریزبن
 • درباره سیدنی
 • آب و هوای بریزبن
 • مراکز دیدنی بریزبن
 • مراکز خرید بریزبن

راهنمای خرید بلیط بریزبن :

توجه داشته باشید در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین تهران و بریزبن و پرواز چارتر و بلیط چارتر بریزبن وجود ندارد

 

بهترین پروازهای تهران به بریزبن – ارزانترین پروازهای بریزبن :

 

قیمت بلیط هواپیما بریزبن با هواپیمایی امارات :

در حال حاضر تنها هواپیمایی امارات پرواز با یک توقف از تهران به بریزبن و مشهد به بریزبن انجام می دهد در متن زیر اطلاعات کامل در مورد قیمت بلیط بریزبن – مدت زمان پروازهای بریزبن – روزها و ساعت پروازهای بریزبن – مسیر پروازهای بریزبن – مقدار بار مجاز و شماره پروازهای بریزبن و … آمده است .

درباره پروازهای تهران به بریزبن با امارات ایرلاینز :

هواپیمایی امارات پس از برخواستن از فرودگاه تهران و یا مشهد در فرودگاه دبی DXB توقفی کوتاه داشته سپس از دبی ادامه مسیر خود به سمت بریزبن را انجام میدهد هواپیمایی امارات در بعضی مواقع با هواپیمایی کانتاس شیر می شود . قیمت بلیط هواپیما بریزبن

قیمت بلیط هواپیما تهران بریزبن :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به دبی 2 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه دبی Dubai امارات (DXB)
فرودگاه دبی Dubai امارات (DXB) مدت زمان پرواز از دبی به بریزبن 14 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه بریزبن Brisbane (BNE)
کل طول زمان پرواز در هوا:16 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:7 ساعت و 35 دقیقه – کل طول زمان سفر:23 ساعت و 50 دقیقه

 

قیمت بلیط هواپیما بریزبن به تهران :

  فرودگاه بریزبن Brisbane (BNE) مدت زمان پرواز از بریزبن به دبی 14 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB)
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB) مدت زمان پرواز از دبی به تهران 2 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:16 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:2 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان سفر:18 ساعت و 45 دقیقه

 

برنامه پروازهای بریزبن با هواپیمایی امارات :

پروازهای بریزبن با هواپیمایی امارات 7 روز در هفته با شماره EK972 در روزهای شنبه و یک شنبه و دوشنبه و سه شنبه و چهارشنبه و جمعه در ساعت 11:05 دقیقه از تهران پرواز کرده و پس از توقف 7 ساعت و 35 دقیقه ای در دبی پرواز خود به سمت بریزبن را ادامه داده و در ساعت 22:45 ببه وقت بریزبن در فروداه بریزبن فرود می آید . مدت پرواز تهران به بریزبن 23 ساعت و 50 دقیقه می باشد

برای برگشت از بریزبن به تهران نیز هفته ای 7 پرواز ببا شماره پرواز EK435 در ساعت 20:45 به وقت بریزبن آغاز شده و در پس از توقف 2 ساعت و 30 دقیقه ای در دبی در ساعت 09:40 به وقت تهران در فرودگاه امام تهران به زمین می نشیند . مدت زمان پرواز بریزبن به تهران 18 ساعت و 45 دقیقه می باشد

درباره روزها و ساعت های پروازهای بریزبن :

ساعات و روزهای اعلام شده در بالا ممکن است در برخی از ماه های سال تغییر کند لذا برای آگاهی از روزها و ساعات دقیق پرواز در تاریخ مود نظر شما با شماره های ما در ارتباط باشید

مقدار بار مجاز پروازهای بریزبن با امارات :

میزان بار مجاز هواپیمایی امارات مسیر تهران بریزبن و بریزبن به تهران دو چمدان 25 تا 30 کیلوگرم می باشد این مقدار برای پروازهای اکونومی می باشد و برای پروازهای بیزینیس و فرست کلاس این مقدار افزایش پیدا می کند.

همیشه برای بررسی مقدار بار مجاز توجه داشته باشید مقدار باری که در بلیط ذکر شده درست می باشد و حتما قبل از سفر مقدار بار مجاز را داخل بلیط چک نمائید.

قیمت بلیط رفت و برگشت بریزبن از تهران و مشهد :

قیمت های بلیط تهران به بریزبن رفت و برگشت و یک طرفه در تاریخ های مختلف متفاوت می باشد شما برای آگاهی از قیمت بلیط تهران به ملبورن با قطر ایرویز می توانید با شماره های ما در تماس باشید و یا از قسمت جستجو آنلاین سایت بلیط خود را خریداری نمایید .

 

رزرو بلیط بریزبن با ایرلاین امارات + کانتاس :

هواپیمایی کانتاس تعداد از صندلیهای هواپیمایی امارات را چارتر کرده و با نام خود ولی با هواپیمایی امارات پرواز از تهران به بریزبن انجام میدهد . در زیر اطلاعات تکمیلی در مورد پرواز تهران و مشهد بریزبن به طور کامل آمده است .

مسیر پرواز های تهران و مشهد بریزبن :

همانند پروازهای امارات که در بالا ذکر شد این پروازهای نیز بعد از برخواستن از فرودگاه تهران و یا مشهد در دبی توقف کرده سپس پرواز ادامه خود به سمت بریزببن را ادامه می دهد .

رزرو بلیط بریزبنمسیر پرواز های تهران

خرید اینترنتی بلیط تهران بریزبن :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به دبی 2 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB)
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB) مدت زمان پرواز از دبی به ملبورن 14 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه ملبورن Melbourne (MEL)
کل طول زمان پرواز در هوا:18 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:5 ساعت و 50 دقیقه – کل طول زمان سفر:24 ساعت و 05 دقیقه

 

خرید آنلاین بلیط بریزبن به تهران :

  فرودگاه ملبورن Melbourne (MEL) مدت زمان پرواز از ملبورن به دبی 14 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB)
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB) مدت زمان پرواز از دبی به تهران 2 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:18 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:2 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان سفر:20 ساعت و 25 دقیقه

 

مدت زمان پروازهای بریزبن :

پروازهای بریزبن با هواپیمایی امارات 7 روز در هفته با شماره EK972 در روزهای شنبه و یک شنبه و دوشنبه و سه شنبه و چهارشنبه و جمعه در ساعت 11:05 دقیقه از تهران پرواز کرده و پس از توقف 7 ساعت و 35 دقیقه ای در دبی پرواز خود به سمت بریزبن را ادامه داده و در ساعت 22:45 به وقت بریزبن در فروداه بریزبن فرود می آید .

مدت پرواز تهران به بریزبن 23 ساعت و 50 دقیقه می باشد

برای برگشت از بریزبن به تهران نیز هفته ای 7 پرواز ببا شماره پرواز EK435 در ساعت 20:45 به وقت بریزبن آغاز شده و در پس از توقف 2 ساعت و 30 دقیقه ای در دبی در ساعت 09:40 به وقت تهران در فرودگاه امام تهران به زمین می نشیند .

مدت زمان پرواز بریزبن به تهران 18 ساعت و 45 دقیقه می باشد

درباره ساعت پرواز به بریزبن :

ساعات و روزهای اعلام شده در بالا ممکن است در برخی از ماه های سال تغییر کند لذا برای آگاهی از روزها و ساعات دقیق پرواز در تاریخ مود نظر شما با شماره های ما در ارتباط باشید

حداکثر بار مجاز پروازهای بریزبن :

میزان بار مجاز هواپیمایی امارات + کانتاس مسیر تهران بریزبن دو چمدان 25 تا 30 کیلوگرم می باشد این مقدار برای پروازهای اکونومی می باشد و برای پروازهای بیزینیس و فرست کلاس این مقدار افزایش پیدا می کند.

همیشه برای بررسی مقدار بار مجاز توجه داشته باشید مقدار باری که در بلیط ذکر شده درست می باشد و حتما قبل از سفر مقدار بار مجاز را داخل بلیط چک نمائید.

ارزانترین بلیط بریزبن با هواپیمایی امارات :

قیمت های بلیط تهران به بریزبن رفت و برگشت و یک طرفه در تاریخ های مختلف متفاوت می باشد شما برای آگاهی از قیمت بلیط تهران به ملبورن با هواپیمایی امارات و کانتاس می توانید با شماره های ما در تماس باشید و یا از قسمت جستجو آنلاین سایت بلیط خود را خریداری نمایید .

 

بلیط ارزان هواپیما به بریزبن با عمان ایر :

برای سفر از تهران به بریزبن با هواپیمایی عمان ایر پرواز دارای 2 توقف در مسقط و ابوظبی می باشد .

عمان ایر یکی از بهترین خطوط هواپیمایی خاورماینه می باشد که در حال حاضر پروازهای ارزان قیمت از تهران و مشهد به سایر نقاط دنیا انجام می دهد .

مسیر پرواز به بریزبن با هواپیمایی عمان ایر :

برای سفر از تهران و مشهد به بریزبن با عمان ایر هواپیما پس از بر خواستین از فرودگاه تهران و یا مشهد ابتدا توقفی کوتاه در مسقط عمان داشته سپس به سمت ابوظبی رفته و پس از توقف مجدد از آنجا به سمت بریزبن پرواز خود را ادامه می دهد .

بلیط ارزان هواپیما

بلیط ارزان هواپیما تهران بریزبن :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به مسقط 2 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه مسقط Muscat عمان (MCT)
فرودگاه مسقط Muscat عمان (MCT) مدت زمان پرواز از مسقط به ابوظبی 1 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه ابوظبی Abu Dhabi امارات (AUH)
  فرودگاه ابوظبی Abu Dhabi امارات (AUH) مدت زمان پرواز از ابوظبی به بریزبن 13 ساعت و 45 دقیقه
  فرودگاه بریزبن Brisbane (BNE)
کل طول زمان پرواز در هوا:17 ساعت و 25 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:12 ساعت و 50 دقیقه – کل طول زمان سفر:30 ساعت و 15 دقیقه

 

بلیط ارزان هواپیما بریزبن تهران :

  فرودگاه بریزبن Brisbane (BNE) مدت زمان پرواز از بریزبن به ابوظبی 13 ساعت و 45 دقیقه
فرودگاه ابوظبی Abu Dhabi امارات (AUH)
فرودگاه ابوظبی Abu Dhabi امارات (AUH) مدت زمان پرواز از ابوظبی به مسقط 1 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه مسقط Muscat عمان (MCT)
  فرودگاه مسقط Muscat عمان (MCT) مدت زمان پرواز از مسقط به تهران 2 ساعت و 35 دقیقه
  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:17 ساعت و 25 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:6 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان سفر:23 ساعت و 45 دقیقه

 

شماره پرواز عمان ایر به بریزبن و برنامه پروازی :

برای سفر با عمان ایر به بریزبن توجه داشته باشید که عمان ایر هفته ای 7 پرواز و روزی یک پرواز از تهران به بریزین با شماره پرواز WY432 در ساعت 04:30 از تهران پرواز کرده و پس از توقف 30 ساعت و 15 دقیقه ای در مسقط و ابوظبی ادامه پرواز به بریزبن را انجام می دهد.

مدت زمان پرواز تهران به بریزبن 30 ساعت و 15 دقیقه می باشد

در مسیر برگشت از بریزبن به تهران با هواپیمایی عمان ایر نیز این ایرلاین هفته ای پرواز در روزهای شنبه و یک شنبه و دوشنبه و سه شنبه و چهارشنبه و پنج شنبه و جمعه با شماره پرواز WY5485 در ساعت 22:25 به وقت بریزبن پرواز کرده و پس از توقف 4 ساعت و 40 دقیقه ای در ابوظبی و توقف 1 ساعت و 40 دقیقه ای در مسقط در ساعت 16:05 دقیقه در فرودگاه امام تهران فرود می آید.

مدت زمان پرواز بریزبن به تهران 23 ساعت و 45 دقیقه می باشد

درباره برنامه پروازها به بریزبن :

ساعات و روزهای اعلام شده در بالا ممکن است در برخی از ماه های سال تغییر کند لذا برای آگاهی از روزها و ساعات دقیق پرواز در تاریخ مود نظر شما با شماره های ما در ارتباط باشید

بار پروازهای بریزبن چند کیلو است :

میزان بار مجاز هواپیمایی عمان ایر مسیر تهران بریزبن دو چمدان 25 تا 30 کیلوگرم می باشد این مقدار برای پروازهای اکونومی می باشد و برای پروازهای بیزینیس و فرست کلاس این مقدار افزایش پیدا می کند.

همیشه برای بررسی مقدار بار مجاز توجه داشته باشید مقدار باری که در بلیط ذکر شده درست می باشد و حتما قبل از سفر مقدار بار مجاز را داخل بلیط چک نمائید.

نرخ و هزینه و مبلغ بلیط پروازهای بریزبن :

قیمت های بلیط تهران به بریزبن رفت و برگشت و یک طرفه در تاریخ های مختلف متفاوت می باشد شما برای آگاهی از قیمت بلیط تهران به ملبورن با هواپیمایی عمان ایر می توانید با شماره های ما در تماس باشید و یا از قسمت جستجو آنلاین سایت بلیط خود را خریداری نمایید .

 

هزینه بلیط تهران بریزبن با قطر ایرویز و ویرجین :

پروازهای قطر ایرویز + ویرجین به بریزبن حداقل دارای 2 توقف در شهر دوحه و ملبورن می باشد سپس به بریزبن پرواز خود را ادامه می دهد در زیر اطلاعات تکمیلی در مورد این پرواز به طور کامل آمده است . با ما همراه باشید

درباره پرواز با قطر ایرویز به بریزبن :

پروازهای قطر ایرویز و ویرجین به مقصد استرالیا دارای 2 توقف در دوحه و سیدنی/ملبورن/آدلاید هستند و پرواز با یک توقف با قطر ایرویز از تهران به بریزبن وجود ندارد

هزینه بلیط تهران بریزبندرباره پرواز با قطر ایرویز به بریزبن

پرواز تهران بریزبن :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به دوحه 2 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH)
فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH) مدت زمان پرواز از دوحه به ملبورن 11 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه ملبورن Melbourne (MEL)
  فرودگاه ملبورن Melbourne (MEL) مدت زمان پرواز از ملبورن به بریزبن 3 ساعت و 00 دقیقه
  فرودگاه بریزبن Brisbane (BNE)
کل طول زمان پرواز در هوا:16 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:6 ساعت و 50 دقیقه – کل طول زمان سفر:23 ساعت و 10 دقیقه

 

پرواز بریزبن تهران :

  فرودگاه بریزبن Brisbane (BNE) مدت زمان پرواز از بریزبن به ملبورن 3 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه ملبورن Melbourne (MEL)
فرودگاه ملبورن Melbourne (MEL) مدت زمان پرواز از ملبورن به دوحه 11 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH)
  فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH) مدت زمان پرواز از دوحه به تهران 2 ساعت و 20 دقیقه
  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:17 ساعت و 25 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:6 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان سفر:23 ساعت و 45 دقیقه

 

برنامه پرواز قطر ایرویز به بریزبن :

پروازهای تهران به بریزبن با قطر ایرویز 7 روز هفته با شماره پرواز QR483 و در ساعت 12:30 دقیقه از تهران حرکت کرده و پس از توقف 6 سات و 50 دقیقه ای در دوحه و ملبورن در ساعت 22:10 در فروداه بریزبن به زمین می نشیند .

مدت زمان پرواز تهران به بریزبن 23 ساعت و 10 دقیقه می باشد

در مسیر برگشت از بریزبن به تهران با هواپیمایی قطر 7 روز در هفته با شماره پرواز VA336 در ساعت 15:55 به وقت بریزبن پرواز کرده و پس از توقف 6 ساعته در ملبورن و دوحه در ساعت 10:40 به وقت تهران در فرودگاه امام فرود می آید .

مدت زمان پرواز بریزبن به تهران 23 ساعت و 45 دقیقه می باشد

روزهای پرواز بریزبن با قطری :

ساعات و روزهای اعلام شده در بالا ممکن است در برخی از ماه های سال تغییر کند لذا برای آگاهی از روزها و ساعات دقیق پرواز در تاریخ مود نظر شما با شماره های ما در ارتباط باشید

حداکثر بار پروازهای بریزبن :

میزان بار مجاز هواپیمایی قطر + ویرجین مسیر تهران بریزبن دو چمدان 25 تا 30 کیلوگرم می باشد این مقدار برای پروازهای اکونومی می باشد و برای پروازهای بیزینیس و فرست کلاس این مقدار افزایش پیدا می کند. همیشه برای بررسی مقدار بار مجاز توجه داشته باشید مقدار باری که در بلیط ذکر شده درست می باشد و حتما قبل از سفر مقدار بار مجاز را داخل بلیط چک نمائید.

قیمت بلیط هواپیما از تهران به بریزبن :

قیمت های بلیط تهران به بریزبن رفت و برگشت و یک طرفه در تاریخ های مختلف متفاوت می باشد شما برای آگاهی از قیمت بلیط تهران به ملبورن با هواپیمایی قطری و ویرجین می توانید با شماره های ما در تماس باشید و یا از قسمت جستجو آنلاین سایت بلیط خود را خریداری نمایید .

 

رزرو بلیط هواپبما به بریزبن با ترکیش :

مسافران عزیز توجه داشته باشند برای سفر به بریزبن با ترکیش پرواز دارای 2 توقف در استانبول و سنگاپور می باشد و پرواز با یک توقف از تهران به بریزبن به وسیله هواپیمایی ترکیش وجو ندارد اطلاات این پرواز در زیر به طور کامل آمده است .

پرواز به بریزبن با ترکیش ایرلاینز :

هواپیمایی ترکیش پس از برخواستن از تهران/تبریز/مشهد/شیراز در استانبول و سنگاپور توقف داشته سپس ادامه مسیر خود به سمت بریزبن را انجام می دهد . رزرو بلیط هواپبما

رزرو بلیط بریزبن از تهران :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به استانبول 3 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST)
فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به سنگاپور 10 ساعت و 40 دقیقه
فرودگاه چانگی Singapore Changi سنگاپور (SIN)
  فرودگاه چانگی Singapore Changi سنگاپور (SIN) مدت زمان پرواز از سنگاپور به بریزبن 8 ساعت و 00 دقیقه
  فرودگاه بریزبن Brisbane (BNE)
کل طول زمان پرواز در هوا:16 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:17 ساعت و 40 دقیقه – کل طول زمان سفر:34 ساعت و 00 دقیقه

 

رزرو بلیط تهران از بریزبن :

  فرودگاه بریزبن Brisbane (BNE) مدت زمان پرواز از بریزبن به سنگاپور 8 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه چانگی Singapore Changi سنگاپور (SIN)
فرودگاه چانگی Singapore Changi سنگاپور (SIN) مدت زمان پرواز از سنگاپور به استانبول 10 ساعت و 40 دقیقه
فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST)
  فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به تهران 3 ساعت و 30 دقیقه
  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:16 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:12 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان سفر:28 ساعت و 50 دقیقه

 

پروازهای ترکیش به بریزبن :

ترکیش ایرلاینز هر روز هفته با شماره پرواز TK873 در ساعت 05:15 از تهران حرکت کرده و پس از 2 توقف در استانبول و سنگاپور در ساعت 07:15 به وقت بریزبن در فرودگاه بریزبن فرود می آید .

مدت زمان پرواز تهران به بریزبن 34 ساعت و 00 دقیقه می باشد

پروازهای برگشت ترکیش از بریزبن نیز همانند پروازهای رفت روز در هفته و با 2 توقف در استانبول و سنگاپور انجام می شود شماره این پرواز Tk9323 در ساعت 09:10 از بریزبن پرواز کرده و در ساعت 13:55 در فروداه امام تهران فرود می آید .

مدت زمان پرواز بریزبن به تهران 28 ساعت و 50 دقیقه می باشد

ساعت پروازهای بریزبن :

ساعات و روزهای اعلام شده در بالا ممکن است در برخی از ماه های سال تغییر کند لذا برای آگاهی از روزها و ساعات دقیق پرواز در تاریخ مود نظر شما با شماره های ما در ارتباط باشید

مقدار بار پروازهای بریزبن :

میزان بار مجاز هواپیمایی ترکیش مسیر تهران بریزبن دو چمدان 25 تا 30 کیلوگرم می باشد این مقدار برای پروازهای اکونومی می باشد و برای پروازهای بیزینیس و فرست کلاس این مقدار افزایش پیدا می کند. همیشه برای بررسی مقدار بار مجاز توجه داشته باشید مقدار باری که در بلیط ذکر شده درست می باشد و حتما قبل از سفر مقدار بار مجاز را داخل بلیط چک نمائید.

ارزانترین پرواز به بریزبن :

قیمت های بلیط تهران به بریزبن رفت و برگشت و یک طرفه در تاریخ های مختلف متفاوت می باشد شما برای آگاهی از قیمت بلیط تهران به ملبورن با هواپیمایی ترکیش و ویرجین می توانید با شماره های ما در تماس باشید و یا از قسمت جستجو آنلاین سایت بلیط خود را خریداری نمایید .

 

پرواز به بریزبن با چاینا ساترن

برای سفر با هواپیمایی چاینا ساترن به بریزبن نیاز به ویزای ترانزیت چین می باشد این پرواز دارای 2 توقف در اورومچی و گوانگجو چین قبل از رسیدن به بریزبن می باشد .

مسیر پروازهای بریزبن با هواپیمایی چین

هواپیمایی جنوب چین پس از برخواستن از تهران در فرودگاه پکن یا ارومچی یک توقف یپی در فرودگاه گوانگجو توقفی دیگر داشته پس به سمت بریزبن پرواز خود را ادامه می دهد .

پرواز به بریزبن با چاینا ساترن

ارزانترین بلیط تهران بریزبن :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به اورومچی 8 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه اورومچی Urumqi چین (URC)
فرودگاه اورومچی Urumqi چین (URC) مدت زمان پرواز از اورومچی به گوانگژو 4 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه گوانگژو Guangzhou چین (CAN)
  فرودگاه گوانگژو Guangzhou چین (CAN) مدت زمان پرواز از گوانگجو به بریزبن 6 ساعت و 00 دقیقه
  فرودگاه بریزبن Brisbane (BNE)
کل طول زمان پرواز در هوا:18 ساعت و 35 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:4 ساعت و 45 دقیقه – کل طول زمان سفر:23 ساعت و 20 دقیقه

 

ارزانترین بلیط بریزبن به تهران :

  فرودگاه بریزبن Brisbane (BNE) مدت زمان پرواز از بریزبن به گوانگجو 6 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه گوانگژو Guangzhou چین (CAN)
فرودگاه گوانگژو Guangzhou چین (CAN) مدت زمان پرواز از گوانگجو به اورومچی 4 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه اورومچی Urumqi چین (URC)
  فرودگاه اورومچی Urumqi چین (URC) مدت زمان پرواز از اورومچی به تهران 8 ساعت و 00 دقیقه
  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
ل طول زمان پرواز در هوا:18 ساعت و 35 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:3 ساعت و 55 دقیقه – کل طول زمان سفر:22 ساعت و 30 دقیقه

برنامه پروازهای بریزبن چاینا ساترن

پروازهای بریزبن با چاینا ساترن هر روز انجام می شود شماره این پرواز CZ6026 می باشد و در ساعت 22:35 از تهران پرواز کرده و پس از توقف در ارومچی/پکن و گوانگژو پرواز خود به سمت بریزبن را ادامه داده و در ساعت 08:30 به وقت بریزبن به زمین می نشیند

مدت زمان پرواز تهران به بریزبن 23 ساعت و 20 دقیقه می باشد

برای برگشت از بریزبن به تهران با چاینا ساترن نیز همه روزه چاینا ساترن با شماره پرواز CZ382 در ساعت 10:10 دقیقه از بریزبن پرواز کرده و پس از توقف در گوانجو و ارومچی پرواز خود به سمت تهران را انجام می دهد و در ساعت 21:15 در تهران به زمین می نشیند .

مدت زمان پرواز بریزبن به تهران 22 ساعت و 30 دقیقه می باشد

درباره ساعات پروازهای بریزبن

ساعات و روزهای اعلام شده در بالا ممکن است در برخی از ماه های سال تغییر کند لذا برای آگاهی از روزها و ساعات دقیق پرواز در تاریخ مود نظر شما با شماره های ما در ارتباط باشید

چند کیلو گرم بار از تهران به بریزبن می توانید ببرید

میزان بار مجاز هواپیمایی چاینا ساترن مسیر تهران بریزبن دو چمدان 25 تا 30 کیلوگرم می باشد این مقدار برای پروازهای اکونومی می باشد و برای پروازهای بیزینیس و فرست کلاس این مقدار افزایش پیدا می کند. همیشه برای بررسی مقدار بار مجاز توجه داشته باشید مقدار باری که در بلیط ذکر شده درست می باشد و حتما قبل از سفر مقدار بار مجاز را داخل بلیط چک نمائید.

قیمت بلیط هواپیما از تهران به بریزبن

قیمت های بلیط تهران به بریزبن رفت و برگشت و یک طرفه در تاریخ های مختلف متفاوت می باشد شما برای آگاهی از قیمت بلیط تهران به ملبورن با هواپیمایی ترکیش و ویرجین می توانید با شماره های ما در تماس باشید و یا از قسمت جستجو آنلاین سایت بلیط خود را خریداری نمایید .

 

نرخ بلیط بریزبن با قطر ایرویز و کانتاس :

پروازهای قطر ایرویز کانتاس به بریزبن حداقل دارای 2 توقف در شهر دوحه و ملبورن می باشد سپس به بریزبن پرواز خود را ادامه می دهد در زیر اطلاعات تکمیلی در مورد این پرواز به طور کامل آمده است . با ما همراه باشید

پروازهای بریزبن با قطری و کانتاس :

پروازهای قطر ایرویز و ویرجین به مقصد استرالیا دارای 2 توقف در دوحه و سیدنی/ملبورن/آدلاید هستند و پرواز با یک توقف با قطر ایرویز از تهران به بریزبن وجود ندارد پروازهای بریزبن با قطری و کانتاسنرخ بلیط بریزبن با قطر ایرویز و کانتاس

نرخ بلیط تهران به بریزبن :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به دوحه 2 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH)
فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH) مدت زمان پرواز از دوحه به ملبورن 11 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه ملبورن Melbourne (MEL)
  فرودگاه ملبورن Melbourne (MEL) مدت زمان پرواز از ملبورن به بریزبن 3 ساعت و 00 دقیقه
  فرودگاه بریزبن Brisbane (BNE)
کل طول زمان پرواز در هوا:16 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:6 ساعت و 50 دقیقه – کل طول زمان سفر:23 ساعت و 10 دقیقه

 

پرواز بریزبن تهران :

  فرودگاه بریزبن Brisbane (BNE) مدت زمان پرواز از بریزبن به ملبورن 3 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه ملبورن Melbourne (MEL)
فرودگاه ملبورن Melbourne (MEL) مدت زمان پرواز از ملبورن به دوحه 11 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH)
  فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH) مدت زمان پرواز از دوحه به تهران 2 ساعت و 20 دقیقه
  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:17 ساعت و 25 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:6 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان سفر:23 ساعت و 45 دقیقه

 

روزهای پرواز بریزبن از تهران :

پروازهای تهران به بریزبن با قطر ایرویز 7 روز هفته با شماره پرواز QR483 و در ساعت 12:30 دقیقه از تهران حرکت کرده و پس از توقف 6 سات و 50 دقیقه ای در دوحه و ملبورن در ساعت 22:10 در فروداه بریزبن به زمین می نشیند .

مدت زمان پرواز تهران به بریزبن 23 ساعت و 10 دقیقه می باشد در مسیر برگشت از بریزبن به تهران با هواپیمایی قطر 7 روز در هفته با شماره پرواز VA336 در ساعت 15:55 به وقت بریزبن پرواز کرده و پس از توقف 6 ساعته در ملبورن و دوحه در ساعت 10:40 به وقت تهران در فرودگاه امام فرود می آید . مدت زمان پرواز بریزبن به تهران 23 ساعت و 45 دقیقه می باشد

برنامه پروازهای بریزبن :

ساعات و روزهای اعلام شده در بالا ممکن است در برخی از ماه های سال تغییر کند لذا برای آگاهی از روزها و ساعات دقیق پرواز در تاریخ مود نظر شما با شماره های ما در ارتباط باشید

بار پروازهای بریزبن :

میزان بار مجاز هواپیمایی قطر + کانتاس مسیر تهران بریزبن دو چمدان 25 تا 30 کیلوگرم می باشد این مقدار برای پروازهای اکونومی می باشد و برای پروازهای بیزینیس و فرست کلاس این مقدار افزایش پیدا می کند. همیشه برای بررسی مقدار بار مجاز توجه داشته باشید مقدار باری که در بلیط ذکر شده درست می باشد و حتما قبل از سفر مقدار بار مجاز را داخل بلیط چک نمائید.

قیمت پروازهای بریزبن :

قیمت های بلیط تهران به بریزبن رفت و برگشت و یک طرفه در تاریخ های مختلف متفاوت می باشد شما برای آگاهی از قیمت بلیط تهران به ملبورن با هواپیمایی قطری و کانتاس می توانید با شماره های ما در تماس باشید و یا از قسمت جستجو آنلاین سایت بلیط خود را خریداری نمایید .

 

سایر پروازهای بریزبن – پروازهای که انجام نمی شوند و یا توقف های خیلی طولانی دارند

پرواز تهران بریزبن اتحاد امارات Etihad Airways :

پرواز تهران بریزبن اتحاد فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به ابوظبی 2 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه ابوظبی Abu Dhabi امارات (AUH)
فرودگاه ابوظبی Abu Dhabi امارات (AUH) مدت زمان پرواز از ابوظبی به بریزبن 13 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه بریزبن Brisbane (BNE)

کل طول زمان پرواز در هوا:19 ساعت و 25 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:3 ساعت و 35 دقیقه – کل طول زمان سفر:23 ساعت و 00 دقیقه

پرواز های اتحاد در حال حاضر از ایران انجام نمی شود

 

خرید بلیط تهران بریزبن قطر ایرویز قطر Qatar Airways + ایرلاین اتحاد امارات Etihad Airways :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به دوحه 2 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH)
  فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH) مدت زمان پرواز از دوحه به سنگاپور 7 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه چانگی Singapore Changi سنگاپور (SIN)
  فرودگاه چانگی Singapore Changi سنگاپور (SIN) مدت زمان پرواز از سنگاپور به بریزبن 8 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه بریزبن Brisbane (BNE)
کل طول زمان پرواز در هوا:17 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:8 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان سفر:22 ساعت و 50 دقیقه

 

خرید اینترنتی بلیط بریزبن قطر ایرویز قطر Qatar Airways + ایرلاین مالزی Malaysia Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به دوحه 2 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH) – توقف 7 ساعته
  فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH) مدت زمان پرواز از دوحه به کوالالامپور 7 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه کوالالامپور Kuala Lumpur مالزی (KUL)
  فرودگاه کوالالامپور Kuala Lumpur مالزی (KUL) مدت زمان پرواز از کوالالامپور به بریزبن 8 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه بریزبن Brisbane (BNE)
کل طول زمان پرواز در هوا:17 ساعت و 40 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:9 ساعت و 05 دقیقه – کل طول زمان سفر:26 ساعت و 45 دقیقه

 

پرواز های تهران بریزبن ارزان عمان ایر Oman Air Airlines + ایرلاین تای ایرویز تایلند Thai Airways :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به مسقط 2 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه مسقط Muscat عمان (MCT)
  فرودگاه مسقط Muscat عمان (MCT) مدت زمان پرواز از مسقط به بانکوک 5 ساعت و 50 دقیقه
فرودگاه بانکوک Bangkok تایلند (BKK) – توقف 5 ساعته
  فرودگاه بانکوک Bangkok تایلند (BKK) مدت زمان پرواز از بانکوک به بریزبن 9 ساعت و 06 دقیقه
فرودگاه بریزبن Brisbane (BNE)
کل طول زمان پرواز در هوا:17 ساعت و 31 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:6 ساعت و 54 دقیقه – کل طول زمان سفر:24 ساعت و 25 دقیقه

 

نرخ بلیط بریزبن امارات Emirates Airlines + ایرلاین کانتاس ایرویز استرالیا Qantas Airways + جت استار ایرویز استرالیا Jetstar Airways :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به دوبی 2 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB)
  فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB) مدت زمان پرواز از دوبی به ملبورن 10 ساعت و 40 دقیقه
فرودگاه ملبورن Melbourne (MEL)
  فرودگاه ملبورن Melbourne (MEL) مدت زمان پرواز از ملبورن به بریزبن 1 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه بریزبن Brisbane (BNE)
کل طول زمان پرواز در هوا:17 ساعت و 35 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:6 ساعت و 55 دقیقه – کل طول زمان سفر:24 ساعت و 30 دقیقه

 

هزینه و مبلغ بلیط بریزبن قطر ایرویز قطر Qatar Airways + ایرلاین تای ایرویز تایلند Thai Airways :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به دوحه 2 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH)
  فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH) مدت زمان پرواز از دوحه به بانکوک 6 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه بانکوک Bangkok تایلند (BKK) – توقف 5 ساعته
  فرودگاه بانکوک Bangkok تایلند (BKK) مدت زمان پرواز از بانکوک به بریزبن 9 ساعت و 06 دقیقه
فرودگاه بریزبن Brisbane (BNE)
کل طول زمان پرواز در هوا:17 ساعت و 21 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:7 ساعت و 54 دقیقه – کل طول زمان سفر:25 ساعت و 15 دقیقه

 

رزرو و خرید بلیط هواپیما از بریزبن به تهران ترکیش ایرلاین ترکیه Turkish Airlines + ایرلاین کانتاس ایرویز استرالیا Qantas Airways :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به استانبول 3 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) – توقف 7 ساعته
  فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به بانکوک 10 ساعت و 40 دقیقه
فرودگاه چانگی Singapore Changi سنگاپور (SIN)
  فرودگاه چانگی Singapore Changi سنگاپور (SIN) مدت زمان پرواز از بانکوک به بریزبن 8 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه بریزبن Brisbane (BNE)
کل طول زمان پرواز در هوا:22 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:10 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان سفر:32 ساعت و 25 دقیقه

هوای بریزبن چگونه است ؟

با توجه به شرایط جغرافیایی که شهر بریزبن در ایالت کوئینزلند دارا هست در اغلب اوقات سال این شهر دارای هوای گرم است و میانگین بیشترین حد دما در بریزبن حدود ۲۶ درجه سانتی گراد است

در این ماه ها به راحتی می توانید در آب های این شهر به شنا بپردازید. اما در فصل های پاییز و زمستان دمای هوا کاهش پیدا می کند و نسیم ‌های خنکی می‌ وزد. هوای منطقه در زمستان از حالت گرمسیری فاصله می ‌گیرد، با این وجود، انقدر سرد نیست که نشود با یک ژاکت و پوشش سبک، به راحتی در محیط‌ های بیرونی بخواهید سپری کنید.

 

قیمت پروازهای بریزبن

قیمت بلیط بریزبن به متغییر های مختلفی بستگی دارد که شامل :

 • زمان سفر به بریزبن
 • بلیط یک طرفه یا رفت و برگشت به بریزبن
 • نرخ ارز
 • فصل مورد نظر برای سفر به بریزبن ( شلوغ یا خلوت )
 • پرواز چارتر یا سیستم
 • ایرلاین مورد نظر برای پرواز به بریزبن
 • شهر مورد نظر برای پرواز از آنجا به بریزبن
 • بلیط بزرگسال – کودک یا نوزاد
 • کلاس پروازی …

توجه داشته باشید به دلیل وجود متغییر های زیاد امکان بیان قیمت دقیق برای پروازهای ایران به بریزبن وجود ندارد .

بهترین روش برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیما به بریزبن تماس با قاره پیما و یا جستجو آنلاین در سایت در تاریخ های مختلف و ایرلاین های مختلف و مقایسه قیمت های آنها می باشد .

 

مناسب ترین زمان سفر به بریزبن

بهترین زمان سفر به بریزبن از نظر آب و هوا در فصل تابستان می باشد در این فصل به دلیل افزایش تعداد گردشگران قیمت بلیط هواپیمای بریزبن رزرو هتل در بریزبن در کل تورهای مسافرتی بریزبن افزایش پیدا می کند .

اگر به دنبال سفر ارزان به بریزبن هستید قاره پیما زمستان ها را به شما پیشنهاد می دهد در این فصل به دلیل کاهش تعداد توریست ها قیمت پروازهای بریزبن و هتل و آپارتمان و سوئیت های بریزبن کاهش چشمگیری پیدا می کند .

 

نحوه خرید بلیط بریزبن از قاره پیما :

برای خرید بلیط پروازهای بریزبن از قاره پیما پس از وارد شدن به سایت قاره پیما مراحل زیر می بایستی انجام شود .

مرحله اول رزرو و خرید پروازهای بریزبن

در ابتدا بایستی مشخص نماید بلیط خود را به صورت یک طرفه یا رفت و برگشتی خواهید برای این منظور بر روی گزینه یک طرفه و با دوطرفه کلیک کلید .

پس از کلیک بر روزی گزینه یک طرفه مشاهده می فرمائید که قسمت تاریخ بلیط برگشت حذف می شود .

مرحله دوم

در این مرحله می بایستی شهر مبدا و مقصد خود را وارد نمائید که برای پرواز بریزبن می بایستی کلمه بریزبن – Brisbane و یا BNE را تاپ نمائید .

اگر می خواهید از ایران به بریزبن سفر کنید BNE را در مقصد و در غیر این صورت BNE را در مبدا وارد نمائید .

در قسمت مبدا و مقصد همچنین می بایستی یکی از شهرهای ایران یا هر شهری که می خواهید از آنجا به بریزبن پرواز داشته باشید را وارد نمائید .

مرحله سوم 

در این مرحله می بایستی تاریخ رفت و برگشت خود به بریزبن را وارد نمائید . 

برای راحتی خرید شما امکان انتخاب تاریخ به دو صورت شمسی و میلادی در قاره پیما برای شما فراهم شده است . 

مرحله چهارم رزرو و خرید پروازهای بریزبن

انتخاب تعداد مسافر در این قسمت تعداد مسافر ها را وارد نمائید توجه داشته باشید در این قسمت امکان 3 انتخاب وجود دارد

 • تعداد افراد بزرگسال ( افراد بالای 12 سال بزرگسال محسوب می شوند )
 • تعداد کودک ( کودکان زیر 12 سال کودک محسوب می شوند )
 • نعداد نوزاد ( کودکان زیر 2 سال نوازد محسوب می شود )

در انتخاب خود در مرحله دقت داشته زیر نرخ بلیط برای هر رده سنی متفاوت است و در صورت اشتباه هزینه نهایی بلیط ها به صورت اشتباه ( بیشتر یا کمتر ) به شما نمایش داده خواهد شد .

مرحله پنجم 

در این قسمت می بایستی کلاس پروازی مورد نظر خود را انتخاب نمایید . کلاس های پروازی بریزبن شامل گروه های زیر می باشد .

 • اکونومی
 • پریمیوم اکونومی
 • بیزینس
 • پریمیوم بیزینس
 • فرست
 • پریمیوم فرست

پس از انتخاب و انجام تمام مراحل بالا روز دکمه جستجو پرواز کلیک کرده و پس از انتظار چند ثانیه ای قاره پیما کلیه پروازهای مسیر انتخابی را برای رزرو و خرید برای شما به نمایش می گذارد .

در این مرحله شما می توانید در فیلتر های سایت برای راحت تر کردن انتخاب خود استفاده نمائید .

با استفاده از فیلتر های سایت شما امکان فیلتر کردن نتایج به صورت زیر را دارید 

 • فیلتر بر اساس ایرلاین ( به طور مثال اگر در این قسمت هواپیمایی قطر ایرویز را انتخاب نمائید سیستم به شما تنها پروازهای قطر ایرویز را به نمایش می گذارد )
 • فیلتر بر اساس پرواز بدون توقف – یا 1 توقف و… ( در صورت انتخاب پرواز بدون توقف در صورت وجود این پرواز در تاریخ انتخابی تنها پروازهای مستقیم برای شما به نمایش در خواهد آمد )
 • فیلتر بر اساس میزان توقف
 • قبلتر بر اساس زمان پرواز
 • فیلتر بر اساس مدت پرواز 

پس از مقایسه و انتخاب پرواز خود روی گزینه خرید بلیط کلیک کرده و پس از وارد کردن اطلاعات درخواستی ( اطلاعات دقیقا از روی پاسپورت وارد شود ) و پرداخت هزینه بلیط مورد نظر شما صادر و برای دانلود در خدمت شما گذاشته می شود . همچنین بلیط به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد .

 

دلایل رزرو و خرید پرواز بریزبن از قاره پیما

خرید بلیط هواپیما بریزبن با ارزانترین قمیت 

قاره پیما ارزانترین قیمت بلیط بریزبن را به شما ارائه می دهد شما می توانید پس از جستجو در تماس وب سایت های فروش اینترتی بلیط از ارزانی قیمت پروازهای بریزبن اطمینان حاصل کرده سپس بلیط خود را با کمترین قیمت ممکن از ما خریداری نمائید .

امکان رزرو بلیط و هتل بریزبن به صورت همزمان

شما در قاره پیما علاوه بر امکان رزرو بلیط امکان رزرو هتل در بریزبن را نیز به صورت آنلاین و اینترنتی از قاره پیما دارید که این کار باعث کاهش زمان و هزینه شما برای خرید بلیط و رزرو هتل های بریزبن می شود .

پشتیبانی شبانه روزی قاره پیما با تیم پشتیبانی حرفه ای 

ما همواره در تلاشیم تا به بهترین نوع و در سریع ترین زمان ممکن و به صورت شبانه روزی پاسخ گوی تمام مشتریان عزیز خود باشیم و شما در هنگام خرید بلیط در واقع عضوی از خانواده ما شده و از تمام خدمات ما بهرمند می شود .

استرداد آنلاین پروازهای بریزبن در سریع ترین زمان ممکن

ما در قاره پیما امکان استرداد آنلاین بلیط را برای شما فراهم نموده این تا مسافران محترم بدن نیاز به مراجعه حضوری و حتما بدون نیاز به تماس با ما پروازهای خریداری شده خود را به صورت کاملا آنلاین کنسل و هزینه بلیط را در سریع ترین زمان ممکن پس از استرداد بلیط از طرف ایرلاین دریافت نمایند .

امکان مقایسه قیمت های ایرلاین مختلف قبل از خرید بلیط

یکی دیگر از مزایای خرید بلیط از ما امکان مقایسه بین ایرلاین های مختلف و تاریخ های مختلف و انتخاب کاملا آگاهانه بلیط می باشد .

استفاده از سایر خدمات بریزبن با تخفیف های ویژه 

شما با خرید بلیط هواپیما تخفیف های ویژه ما برای سایر خدمات سفر از جمله ویزا – هتل – ترانسفر – بیمه مسافرتی – تشریفات اختصاصی فرودگاه و … را نیز خریداری می نمائید . 

 

رزرو هتل های بریزبن با ارزانترین قیمت

قاره پیما امکان رزرو آنلاین و بدون واسطه هتل های بریزبن را نیز به صورت کاملا اینترنتی و با کمترین قیمت برای شما فراهم نموده است .

شما می توانید هنگام رزرو بلیط بریزبن خود و یا قبل و بعد از رزور پرواز قیمت هتل مورد نظر خود را نیز در تاریخ های مختلف مشاهده نمائید .

علاوه بر قیمت شما در قاره پیما امکان مشاهده اطلاعات کاملی درباره هتل ها و همچنین نظر مسافران قبلی قاره پیما درباره هتل را مشاهده کرده و با استفاده از این اطلاعات بهترین هتل را متناسب با بودجه و تاریخ و دلیل سفر خود انتخاب و رزرو نمائید .

 

دیدنی های بریزبن

بهترین جاهای دیدنی بریزبن به پیشنهاد قاره پیما که حتما باید آنها را در سفر به بریزبن ببینید

 1. کوه بیروا | Beerwah

 2. پارک ملی لمینگتون | Lamington

 3. کوه کولوم | Coolum

 4. جنگل مت کو تا | Mt Coot-tha

 5. آبشار کندالیلا | Kondalilla

 6. چرخ بریزبن | Wheel of Brisbane

 7. پناهگاه کوالای لون ‌پاین | Lone Pine

 8. تورهای قایق ‌سواری آریا کروز | Aria Cruises

 9. بالا رفتن از پل استوری | Story Bridge

 10.  گالری هنر مدرن

 11. باغ های گیاه شناسی بریزبن

 12. سبزه زارهای خیابان روما | Roma Street Parklands

 13. مرکز ماجراجویی ریوِرلایف | Riverlife Adventure Center

 14. جزیره سنت هلنا | St. Helena Island

 15. بالون های هوای گرم

 

بهترین سوغاتی های بریزبن

 1. تخته برش آشپزخانه از جنس چوب کافور

 2. سنگ های اپال یا چشم گربه ای

 3. چکمه ها و بوت های برند UGG

 4. طراحی جواهرات دایناسور!

 5. کلاه گاوچرانی

 6. تابلو های نقاشی Ken Done

 7. چرم کانگورو

 8. برگ های اکالیپتوس از جنس طلا

 9. دانه ماکادمیا

 10. چوب کریکت

 11. روغن شترمرغ

 

ارزانترین و بهترین پاساژ ها و بازارهای بریزبن

 

بهترین غذا های بریزبن

 • دسر پاولولا

 • لامینگتون 

 • همبرگر مخصوص

 • پای گوشت

 • چیکو رول مرغ 

 • بیسکوییت لذیذ آزناک

 

معروف ترین رستوران ها و بارهای بریزبن

 • رستوران جراردز بیسترو

 • رستوران بکوفینو

 • رستوران اوتو

 • رستوران ای‌ کو

 • جولیوس پیتزاریا

 • رستوران سونو

 • استوک هاوس

 • رستوران بابلز

 • رستوران کافه پیرل

 • رستوران لانگ تایم

 • رستوران هپی بوی

 • ۱۸۸۹ انوتکا

 • رستوران کت برد سیت

 • چور برگر

 • رستوران پونی داینینگ

 • رستوران هونتو

 • رستوران دیتور

 • رستوران پاتینا

 • رستوران اوربانه

 

نحوه خرید و قیمت بلیط پروازهای چارتر بریزبن 

در هنگام جستجو در پروازهای ایران به بریزبن در صورت وجود پروازهای چارتر این پروازهای با علامت چارتر برای شما به نمایش گذاشته خواهند شد .

درباره پروازهای چارتر 

پروازهای چارتر بر خلاف تصور عموم همیشه ارزان نمی باشند و در تاریخ های پر تقاضا قیمت این پروازهای از پروازهای سیستمی گران تر است .

همچنین پروازهای چارتر بریزبن در تمام فصول و تاریخ ها وجود ندارد و تنها در فصول پر مسافر آژانس قاره پیما اقدام به چارتر پروازهای تهران به بریزبن و بریزبن به تهران می نمائید .

قبل از خرید بلیط چارتر به نکات زیر توجه فرمائید :

پروازهای چارتر به هیچ عنوان قابل استرداد نمی باشند و در صورتی کنسلی از طرف مسافر یا دیر رسیدن به پرداخت هیچ مبلغی به شما استرداد نخواهد شد و پرواز جایگزین به شما داده نخواهد شد .

نرخ نوزاد کودک و بزرگسال در پروازهای چارتر یکسان بود و تمام بلیط ها به عنوان بزرگسال محاسبه می شود .

تمام خدمات پرواز ( کیترینگ و … ) در بلیط چارتر و سیستمی یکسان است .

امکان تغییر تاریخ در پروازهای چارتر وجود ندارد و در صورت تغییر پرواز کامل سوخت می شود و می بایستی بلیط جدید خریداری نمائید .

 

اطلاعات کاربردی درباره بریزبن برای ایرانیان

 • زبان رسمی : انگلیسی با گویش استرالیایی
 • واحد پول : دلار استرالیا
 • اختلاف ساعت با تهران : ۶:۳۰+
 • کد کشور : 
 • کد شهری : 
 • شماره‌های اضطراری : 000
 • جهت رانندگی :
 • نوع برق شهری : ۲۳۰ ولت و ۵۰ هرتز

 

بلیط لحظه آخری بریزبن

بلیط های لحظه آخری بریزبن در قاره پیما با باکس لحظه آخری در هنگام رزرو به شما نمایش داده خواهند شد .

بلیط های لحظه آخری در فصول خلوت سال بسیار ارزان می باشند و گاهی با 90 درصد تخفیف به شما عرضه می شوند . 

بلیط های لحظه آخری معمولا 1 روز یا چند ساعت مانده به پرواز با قیمت های مناسب ارائه می شوند .

قیمت بلیط های لحظه آخری بریزبن به صورت لحظه ای تغییر می کند بنابرین در صورت مشاهده قیمت مناسب خرید خود را هر چه سریع تر انجام دهید .

در فصول پر مسافر در بعضی مواقع قیمت پروازهای لحظه آخری گران تر از پروازهای عادی می شود پس پروازهای لحظه آخری همیشه گزینه مناسبی برای انجام سفر ارزان نمی باشند .

 

اطلاعات کامل درباره بلیط و پروازهای بریزبن :

مدت زمان پروازهای بریزبن

پروازهای تهران به بریزبن با محاسبه 1 توقف حدودا بین 23 تا 30 ساعت بسته به ایرلاین و میزان توقف متفاوت است .

فاصله هوایی از تهران به بریزبن

طول مسافت هوایی از تهران به بریزبن حدودا 18900 کیلومتر می باشد .

آیا برای سفر به بریزبن به ویزا نیاز هست ؟

بله ایرانیان عزیز می بایستی قبل از سفر به بریزبن ویزای کانادا را دریافت نمایند .

و امکان سفر به بریزبن بدون دریافت ویزا وجود ندارد

قیمت ویزای استرالیا

امکان رزرو بلیط یک طرفه بریزبن وجود دارد یا حتما می بایستی بلیط رفت و برگشت بریزبن تهیه شود ؟

برای پرواز به بریزبن با ویزای توریستی حتما می بایستی بلیط رفت و برگشت خریداری نمائید ولی این قانون برای سایر ویزا های کانادا ( تجاری – کاری – دانشجویی و … ) متفاوت است .

آیا ارائه رزرو هتل در بریزبن در فرودگاه بریزبن الزامی است ؟

بله حتما می بایستی برای سفر به بریزبن رزرو هتل در شهر بریزبن را ارائه نماید .

امکان تغییر نام و تاریخ در بلیط های بریزبن وجود دارد ؟

امکان تغییر نام در پروازهای چارتری با پرداخت هزینه ای کم وجود دارد ولی در پروازهای سیستمی بریزبن این امکان وجود دارد و می بایستی بلیط را با جریمه کنسل و بلیط جدید خریداری نمائید .

در مورد تغییر تاریخ چه در پروازهای چارتر و چه در سیستمی امکان تغییر تاریخ وجود ندارد و می بایستی بلیط کنسل  بلیط جدید صادر شود .

فاصله مرکز شهر تا فرودگاه بریزبن چقدر است؟

فاصله فرودگاه تا مرکز شهر بریزبن تنها 30 دقیقه می باشد .

 

هزینه حمل و نقل – رستوران – تفریحات و اقامت در بریزبن

سفر به بریزبن یکی از سفر های پر هزینه برای هر مسافر می باشد.
هر متقاضی سفر به بریزبن باید بداند که سفر به این کشور همانند دیگر کشورها دارای هزینه هایی می باشد که در ادامه ایم مطلب به برخی از مهمترین هزینه هایی که در سفر خود با انها مواجه می شوید اشاره خواهیم کرد.
هزینه هر شب اقامت مسافران در هتل های بریزبن جدای از ستاره های این هتل می توان از هر شب 80 دلار بریزبن الی 300 دلار بریزبن در نظر گرفت.
اگر بخواهید بیشتر از یک هفته در بریزبن بمانید و در آپارتمان ها به جای هتل ها اقامت داشته باشید و در مدت زمان حضور خود آپرتمان اجاره کنید:
برای یک آپارتمان 1 خوابه مبلغی حدود 1300 الی 1700 دلار بریزبن می بایست بپردازید.
برای یک آپارتمان 2 الی 3 اتاق خوابه مبلغی حدود 2000 الی 3100 دلار بریزبن می بایست بپردازید.
برای خورد و خوراک و برای یک وعده غذایی در رستوران می بایست 10 الی 12 دلار بریزبن می بایست پبردازید.
اگر اهل فست فود هستید برای هر وعده غذایی می بایست از 6 الی 10 دلار بریزبن بپردازید.
برای حمل و نقل در بریزبن مسافران می توانند از قطارها، اتوبوس‌ها و تراموا ها نیز استفاده نمایند.
برای استفاده از بلیط تک سفره مترو می بایست 4 دلار بریزبن بپردازید.
برای استفاده از تاکسی هزینه ورودی اولیه 4 دلار بریزبن و به ازای هر کیلومتر 2 دلار بریزبن به این مبلغ اضافه می گردد.

 

شماره های ضروری بریزبن

 • آمبولانس: 
 • شماره اضطراری از تلفن همراه:
 • شماره اضطراری ملی:

آدرس و شماره تماس سفارت ایران در بریزبن :

متاسفانه ایران در بریزبن سفارت و کنسولگری ندارد 

ساعات کاری سرکونسولگری ایران در بریزبن :

 

نکاتی در مورد مسیرهای پروازی بریزبن:

ترتیب مسیر های پروازی فوق ( ارزانترین ایرلاین ( ارزانترین بلیط بریزبن ) به گرانترین قیمت بلیط رفت و برگشت تهران بریزبن ) با توجه به میانگین ارزش بلیط هر ایرلاین در طول یک سال گرفته شده و این امکان وجود دارد که ترتیب آنها در تاریخ های مختلف کمی با موارد ذکر شده بالا تفاوت داشته باشد.

لذا شما برای آگاهی دقیق از مسیرهای پروازی و قیمت بلیط مورد نظر خود می توانید به صورت تلفنی( با کمک گرفتن از کارشناسان قاره پیما ) – و یا آنلاین ( با استفاده از چت آنلاین سایت ) – و یا استفاده از قسمت جستجو آنلاین بلیط سایت بهترین مسیر پروازی و بلیط را انتخاب کرده و سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود نمائید.

ovdn tv,a vcv, , rdlj fgdx i,h\dlh hc jivhk fi fvdcfk hsjvhgdh hvchk ]hvjv lain hwtihk advhc jfvdc

 

سوالات متداول درباره پروازهای بریزبن :

💵 قیمت بلیط یک طرفه و رفت و برگشت بریزبن چقدر است ؟

قیمت پروازهای بریزبن بستگی به ایرلاین و تاریخ پرواز شما دارد این پروازهای از 10 تا 25 میلیون تومان قیمت دارند .

🚀 آیا پرواز مستقیم از ایران به بریزبن وجود دارد ؟

متاسفانه در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین ایران و بریزبن وجود ندارد و تمام پرواز ها دارای یک توقف می باشد .

✈️ بهترین خط هواپیمایی برای سفر به بریزبن کدام است ؟

هواپیمایی امارات در حال حاضر بهترین ایرلاین ها برای پرواز از ایران به بریزبن می باشد .

⏱️ مدت زمان پرواز از ایران به بریزبن ؟

پروازهای بریزبن با اضافه شدن میزان توقف حدودا 15 ساعت می باشد .

🧳 میزان بار مجاز در پروازهای بریزبن چقدر است ؟

مقدار بار مجاز بستگی به ایرلاین شما دارد ولی به طور معمول 2 چمدان 23 کیلوگرمی می باشد برای اطلاعات بیشتر با ما درتماس باشید .

✔️ آیا امکان تغییر تاریخ و کنسلی بلیط هواپیما بریزبن وجود دارد ؟

امکان کنسلی و تغییر تاریخ پرواز با پرداخت جریمه وجود دارد – میزان جریمه بستگی به ایرلاین و زمان تغییر تاریخ یا کنسلی دارد .

🏨 آیا در قاره پیما امکان رزرو هتل بریزبن وجود دارد ؟

برای رزرو هتل با ارزانترین قیمت در بریزبن وارد صفحه هتل در بریزبن  قاره پیما شوید .

بلیط به تمام شهرها

بلیط هواپیما سیدنی

بلیط هواپیما ملبورن

پروازهای مشهد بریزبن

رزرو و خرید بلیط هواپیما به بریزبن

رزرو و خرید بلیط هواپیما به پرت

رزرو و خرید بلیط هواپیما به آدلاید

رزرو و خرید بلیط هواپیما خارجی به کنز

رزرو و خرید بلیط هواپیما به گلد کوست

رزرو و خرید بلیط هواپیما به داروین

رزرو و خرید بلیط هواپیما به کانبرا

رزرو و خرید بلیط هواپیما به هوبارت

رزرو و خرید بلیط هواپیما به تانزویل

رزرو و خرید بلیط هواپیما به آلیس اسپرینگز

رزرو و خرید بلیط هواپیما به مکای استرالیا

رزرو و خرید بلیط هواپیما به نیوکاسل

رزرو و حرید بلیط هواپیما به لانکستون

رزرو و خرید بلیط هواپیما به آیرز راک

رزرو و خرید بلیط هواپیما به سانشاین کوست

رزرو هتل در تمام شهرها

قیمت و رزرو هتل در سیدنی

قیمت و رزرو هتل در ملبورن

قیمت و رزرو هتل در بریزبن

قیمت و رزرو هتل در پرت

قیمت و رزرو هتل در آدلاید

قیمت و رزرو هتل در کانبرا

پروازهای داخلی

قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی

دریافت ویزا استرالیا

اخذ ویزای استرالیا

آموزش و پرداخت هزینه ویزای

نحوه پرداخت هزینه سفارت (ویزا) در ImmiAccount

یک دیدگاه

 1. با سلام
  چنانجه سوالی در مورد پروازهای بریزبن دارید سوال خود را در این قسمت وارد نمائید – کارشناسان قاره پیما در سریع ترین زمان ممکن به سوالات شما جواب خواهند داد . ( به سوالات در مورد قیمت بلیط بریزبن پاسخ داده نخواهد شد برای آگاهی از قیمت بلیط وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط سایت قاره پیما شوید )

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتلتماس با ما