پرداخت های ویزا استرالیا

نحوه پرداخت هزینه سفارت (ویزا) استرالیا در ImmiAccount

نحوه پرداخت هزینه سفارت (ویزا) استرالیا در ImmiAccount و مراحل ثبت درخواست آن در زیر به طور کامل شرح داده شده است :

برای انجام پرداخت و ثبت نام در سفارت استرالیا می بایستی وارد سایت https://www.border.gov.au/immiaccount شده و در آنجا اقدام به ساخت اکانت ImmiAccount نموده سپس فیلدهای خواسته شده را تکمیل و مدارک مورد نیاز را ارسال نمائید .

نحوه پرداخت هزینه سفارت (ویزا) استرالیا در ImmiAccount

شما زا طریق این سایت و ImmiAccount خود می توانید درخواست ویزا استرالیا و و اقامت خود را به طور کاملا آنلاین ارائه داده و دیگر نیز به ارسال مدارک به طور پستی و مراجعه حضوری وجود ندارد ( هزینه روش آنلاین از هزینه سایر روش ها پست و  مراجعه حضوری بسیار پائین تر است )

توجه داشته باشید :

  • امکان ارسال چندین درخواست ویزا و شهروندی به طور موازی با یکدیگر در این سایت وجود دارد .
  • در تمام مراحل پر کردن اطلاعات امکان  ذخیره آنها وجود دارد و الزامی وجود ندارد تا تمام مراحل را در یک بار ورود پر کنید .
  • از طریق اکانت ImmiAccount می توانید با سایر خدمات سایت سفارت از قبیل بیانیه های سلامت و بهداشت، ویزا یاب، تأیید آنلاین استحقاق ویزا و برآورد قیمت گذاری را در اختیار داشته باشید .
  • تا هنگامی که هزینه نهایی را پرداخت ننمائید هیچ یک از مراحل بررسی مدارک شما شروع نخواهد شد و تنها پرداخت نهایی هزینه ها ملاک شروع بررسی در خواست شما خواهد بود .
  • کلیه پرداخت ها می بایستی با استفاده از ویزا یا مستر کارت Visa or Master Cards و به دلار استرالیا انجام شود .

پس از ثبت اطلاعات می بایستی با استفاده از ویزا کارت و مستر کارت Visa & Master Cards هزینه پرداخت هزینه سفارت (ویزا) استرالیا در ImmiAccount را پرداخت نمائید

چنانچه در هر یک از مراحل نحوه پرداخت هزینه سفارت (ویزا) استرالیا در ImmiAccount به راهنمائی داشتید کارشناسان ما به طور 24 ساعته و 7 روز هفته آماده پاسخگویی به شما می باشند

همچنین چنانچه ویزا کارت و یا مستر کارت ندارید با استفاده از خدمات ما در سریع ترین زمان ممکن و با ارزانترین قیمت امکان پرداخت پرداخت هزینه سفارت (ویزا) استرالیا در ImmiAccount را در قاره پیما دارید .

نحوه پرداخت هزینه سفارت (ویزا) استرالیا در ImmiAccount توسط قاره پیما انجام شود می بایستی اطلاعات زیر را برای ما ارسال نمائید :

  • نام کاربری برای ورود به ImmiAccount
  • رمز عبور برای ورود به ImmiAccount
  • ذکر مبلغ قابل پرداخت به دلار استرالیا
  • نام و نام خانوادگی متقاضی اصلی (طبق پاسپورت)

بلیط به تمام شهرهای استرالیا

رزرو هتل در تمام شهرهای استرالیا

پروازهای داخلی استرالیا

دریافت ویزا استرالیا

دکمه بازگشت به بالا
Open

تماس با ما