بلیط از ماهشهر به

بلیط هواپیما شیراز ماهشهر

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما ماهشهر شیراز در قاره پیما - چارتر / لحظه آخری / آفری

برای سفر هوایی و آگاهی از قیمت بلیط هواپیما شیراز ماهشهر و یا خرید بلیط هواپیما به ماهشهر از تهران به شیراز , اصفهان , تبریز , بندرعباس , ارومیه , آبادان , کرمان , جزیره کیش , سنندج , ساری … با قاره پیما در تماس باشید .

و خرید بلیط هواپیما تهران ماهشهر تهرانخرید بلیط هواپیما ماهشهر اصفهان ماهشهرخرید بلیط هواپیما ماهشهر شیراز ماهشهرخرید بلیط هواپیما ماهشهر مشهد ماهشهر

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره پروازهای شیراز ماهشهر شیراز شامل 

قیمت پروازهای شیراز به ماهشهر – برنامه پروازی شیراز ماهشهر شیراز – روزهای پرواز از ماهشهر به شیراز و شیراز به ماهشهر – نوع هواپیما در پروازهای شیراز ماهشهر – امکانات هواپیما در مسیر ماهشهر شیراز – مدت زمان پرواز شیراز به ماهشهر – ساعات پرواز (ساعت حرکت) بلیط ماهشهر – مقدار بار مجاز در پروازهای چارتر و سیستمی ماهشهر – شرایط تغییر تاریخ و کنسل کردن پرواز و … می توانید

توسط سایت قاره پیما ( GharePeyma.com ) بلیت پرواز مورد نظر خود را انتخاب و با ارزانترین قیمت و سریعترین زمان ممکن 24 ساعت شبانه روز حتی روزهای تعطیل رزرو و خریداری فرمائید.

شما می توانید برای آگاهی از آفر و تخفیف های پروازهای ماهشهر به صورت تلفنی و یا آنلاین (اینترنتی) از تمام پرواز های چارتری و سیستمی و نرخ بلیط آنها آگاه شده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

بلیط لحظه آخری ماهشهر به شیراز و شیراز به ماهشهر

قاره پیما این امکان را برای شما فراهم کرده است که به وسیله خدمات این سایت بلیط هواپیما خارجی مورد نظر خود را حتی چند ساعت مانده پرواز ( بلیت لحظه آخری) خریداری فرمائید که در ادامه به توضیح آن می پردازیم.

ادامه مطلب…

راهنمای بهترین مسیرهای پروازی ( پرواز ماهشهر شیراز ) برای رزرو و خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما ماهشهر شیراز ماهشهر چارتری و سیسمتی و خرید اینترنتی به ترتیب از ارزانترین ( بلیط ارزان شیراز ماهشهر چارتر ) قیمت بیلیط هواپیما ماهشهر به شیراز به بیشترین (گرانترین) قیمت بیلیت رفت و برگشت ماهشهر به شیراز به شرح زیر است:

قیمت بلیط رفت و برگشت شیراز ماهشهر کارون Karun Airlines : ( ارزانترین نرخ پروازهای ماهشهر به شیراز در قاره پیما )

جریمه کنسلی بلیط ماهشهر شیراز, بار مجاز در پروازهای ماهشهر شیراز فرودگاه ماهشهر ( MRX ) مدت زمان پرواز از ماهشهر به شیراز 00 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه شیراز ( SYZ )

روزهای پروازهای شیراز به ماهشهر کارون :

هواپیمایی کارون هفته ای 1 پرواز در روزهای چهارشنبه از شیراز به ماهشهر در ساعات و با شماره پروازهای زیر انجام می دهد .

پرواز شیراز ماهشهر هواپیمایی کارون در ساعت 16:50 بعد از ظهر با شماره پرواز 2535 شیراز را به سمت ماهشهر ترک کرده و پس از 30 دقیقه در ساعت 17:20 در فرودگاه ماهشهر فرود می آید .

مدت  زمان پرواز شیراز ماهشهر کارون 30 دقیقه می باشد .

تاریخ و ساعت پروازهای ماهشهر شیراز هواپیمایی کارون :

پروازهای برگشت از ماهشهر به شیراز کارون همانند پروازهای رفت 1 بار در هفته در روزهای چهارشنبه انجام می شود .

هواپیمایی کارون در مسیر برگشت از ماهشهر به شیراز در ساعت 19:00 از ماهشهر پرواز خود را با شماره 2536 آغاز کرده  و در ساعت 19:30 وارد شیراز می شود .

طول پروازهای ماهشهر به شیراز 30  دقیقه می باشد .

مقدار بار مجاز در پروازهای شیراز ماهشهر کارون چند کیلوگرم می باشد :

مقدار بار مجاز در پروازهای ماهشهر شیراز با هواپیمایی کارون بسته به نوع پرواز یعنی چارتری با سیستمی متفاوت است ولی به طور معمول 1 چمدان 20 کلوگرمی می باشد . حتما قبل از خرید بلیط از میزان بار مجاز پرواز خود آگاه شوید تا در فرودگاه با مشکل اضافه بار و هزینه اضافه بار روبرو نشوید .

رزرو اینترنتی بلیط هواپیما از ماهشهر به شیراز با کارون ( بلیط چارتر و سیستمی )

برای مشاهده قیمت و رزرو و خرید اینترنتی بلیط هواپیما ماهشهر وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط شیراز ماهشهر قاره پیما شده و پس از وارد کردن مبدا و مفصد و جستجو در تاریخ های مختلف بلیط مورد نظر خود را انتخاب و با گارانتی ارزانترین قیمت ممکن بلیط خود را کاملا به صورت اینترنتی رزرو و خریداری نمائید .

همچنین جهت آگاهی از تخفیف های پروازهای ماهشهر می توانید در شبکه های اجتماعی قاره پیما در تلگرام و اینستاگرام عضو شده و از آخری تخفیف ها و نرخ پروازهای آفری و لحظه آخری و دقیقه 90 ماهشهر آگاه شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره پروازهای کارون به ماهشهر می توانید با شماره های ما در تماس باشید .

پرواز چارتر شیراز ماهشهر قشم ایر Qeshm Air Airlines : ( ارزانترین قیمت پروازهای آفری و لحظه آخری شیراز ماهشهر در قاره پیما )

روزهای پروازهای ماهشهر ایلام , ساعت پرواز از شیراز به ماهشهر فرودگاه ماهشهر ( MRX ) مدت زمان پرواز از ماهشهر به شیراز 00 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه شیراز ( SYZ )

برنامه پروازهای شیراز ماهشهر قشم ایر :

پروازهای شیراز ماهشهر قشم ایر هفته ای 1 بار در روزهای جمعه انجام می شود .

قشم ایر در پروازهای روز جمعه خود از شیراز به ماهشهر در ساعت 10:00 صبح و با شماره 1236 شیراز را به سمت ماهشهر ترک کرده و پس از 30 دقیقه پرواز در ساعت 10:30 وارد فرودگاه ماهشهر می شود .

مدت کل زمان پرواز شیراز ماهشهر قشم ایر 30 دقیقه می باشد .

تاریخ و زمان پروازهای ماهشهر شیراز قشم ایر :

در مسیر برگشت از ماهشهر به شیراز هواپیمایی قشم ایر همانند پروازهای رفت هفته ای 1 پرواز در روزهای چهارشنبه انجام می دهد .

پرواز در ساعت 14:05 با شماره 1235 ماهشهر را به سمت شیراز ترک کرده و در ساعت 14:35 در شیراز فرود می آید . مدت پروازهای پروازهای ماهشهر به شیراز قشم ایر 30 دقیقه می باشد .

وزن بار در پروازهای ماشهر به شیراز و شیراز به ماهشهر قشم ایر چند کیلو است :

قشم ایر به مسافران شیراز به ماهشهر خود اجازه حمل 1 چمدان 20 کیلویی در قسمت بار و 1 چمدان 7 کیلویی در قسمت کابین را می دهد .

خرید آنلاین بلیط پروازها قشم ایر از شیراز تا ماهشهر :

برای خرید اینترنتی پروازهای شیراز ماهشهر قشم ایر وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط هواپیما قاره پیما شده و بلیط خود را با گارانتی ارزانترین قیمت ممکن به صورت 24 ساعته رزرو و خریداری نمائید .

درباره فرودگاه ماهشهر خوزستان Mahshahr Airport:

درباره فرودگاه ماهشهر خوزستان Mahshahr Airport
فرودگاه ماهشهر – ارزانترین قیمت پروازهای ماهشهر شیراز در قاره پیما

فرودگاه ماهشهر در شهر ماهشهر در استان خوزستان قرار دارد. فرودگاه ماهشهر در جنوب غربی شهر ماهشهر و در فاصله 6 کیلومتری از این شهر واقه شده است. در حال حاضر ایرلاین های زاگرس – کارون و قشم ایر به شهر های تهران – اصفهان – شیراز و مشهد از ماهشهر پروازهای هفتگی انجام می دهند.

پروازهای داخلی فرودگاه ماهشهر خوزستان:

درباره فرودگاه شیراز ( شهید دستغیب ) Shiraz International Airport :

درباره فرودگاه شیراز ( شهید دستغیب ) Shiraz International Airport
فرودگاه شیراز – بهترین نرخ بلیط های شیراز ماهشهر در قاره پیما

فرودگاه بین‌المللی شیراز یا فرودگاه شهید دستغیب یکی از مجهزترین فرودگاه‌های کشور از لحاظ تجهیزات ناوبری و الکترونیک است فرودگاه شیراز چهارم فرودگاه پر رفت و آمد کشور بهد از فرودگاه های تهران و مشهد می باشد فرودگاه شیراز در جنوی این شهر واقع شده است و 7 کیلومتر با شیراز فاصله دارد این فرودگاه پس از فرودگاه امام خمینی مجهزترین فرودگاه ایران از لحاظ تجهیزات ناوبری و الکترونیک است. اکنون فرودگاه شیراز دارای 13 مسیر هوایی (ROUTE) می باشد. این فرودگاه پایگاه منطقه جنوب هواپیمایی آسمان است. این فرودگاه دارای یک شرکت هواپیمایی به نام سپهران است.

پروازهای داخلی فرودگاه شیراز :

نکاتی در مورد مسیرهای پروازی فوق و خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما ماهشهر شیراز ماهشهر چارتری:

ترتیب مسیر های پروازی فوق ( ارزانترین ایرلاین به گرانترین قیمت بلیط هواپیما ماهشهر شیراز ماهشهر ) با توجه به میانگین ارزش بلیط هر ایرلاین در طول یک سال گرفته شده و این امکان وجود دارد که ترتیب آنها در تاریخ های مختلف کمی با موارد ذکر شده بالا تفاوت داشته باشد.

لذا شما برای آگاهی دقیق از مسیرهای پروازی و قیمت بلیط مورد نظر خود می توانید به صورت تلفنی( با کمک گرفتن از کارشناسان قاره پیما ) – و یا آنلاین ( با استفاده از چت آنلاین سایت ) – و یا استفاده از قسمت جستجو آنلاین بلیط سایت بهترین مسیر پروازی و بلیط را انتخاب کرده و سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود نمائید.

ovdn tv,a vcv, , rdlj fgdx i,h\dlh lhiaiv advhc hvchk ]hvjv

یک دیدگاه

دکمه بازگشت به بالا
Open

تماس با ما