بلیط از بندر لنگه به

بلیط هواپیما شیراز بندرلنگه

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما شیراز بندرلنگه در قاره پیما - چارتر / لحظه آخری / آفری

برای سفر هوایی و آگاهی از قیمت بلیط هواپیما شیراز بندرلنگه و یا خرید بلیط هواپیما به بندرلنگه از تهران به شیراز , اصفهان , تبریز , بندرعباس , ارومیه , آبادان , کرمان , جزیره کیش , سنندج , ساری … با قاره پیما در تماس باشید .

خرید بلیط هواپیما تهران بندرلنگه هرمزگان تهرانخرید بلیط هواپیما بندرلنگه شیراز بندرلنگه

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره پروازهای شیراز بندرلنگه تهران شامل 

قیمت پروازهای شیراز به بندرلنگه – برنامه پروازی بندرلنگه شیراز بندرلنگه – روزهای پرواز از بندرلنگه به شیراز و شیراز به بندرلنگه – نوع هواپیما در پروازهای شیراز بندرلنگه – امکانات هواپیما در مسیر بندرلنگه شیراز – مدت زمان پرواز شیراز به بندرلنگه – ساعات پرواز (ساعت حرکت) بلیط بندرلنگه – مقدار بار مجاز در پروازهای چارتر و سیستمی بندرلنگه – شرایط تغییر تاریخ و کنسل کردن پرواز و … می توانید

توسط سایت قاره پیما ( GharePeyma.com ) بلیت پرواز مورد نظر خود را انتخاب و با ارزانترین قیمت و سریعترین زمان ممکن 24 ساعت شبانه روز حتی روزهای تعطیل رزرو و خریداری فرمائید .

شما می توانید برای آگاهی از آفر و تخفیف های پروازهای بندرلنگه به صورت تلفنی و یا آنلاین (اینترنتی) از تمام پرواز های چارتری و سیستمی و نرخ بلیط آنها آگاه شده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

بلیط لحظه آخری بندرلنگه به شیراز و شیراز به بندرلنگه

قاره پیما این امکان را برای شما فراهم کرده است که به وسیله خدمات این سایت بلیط هواپیما خارجی مورد نظر خود را حتی چند ساعت مانده پرواز ( بلیت لحظه آخری) خریداری فرمائید که در ادامه به توضیح آن می پردازیم.

ادامه مطلب…

راهنمای بهترین مسیرهای پروازی ( پرواز بندرلنگه شیراز ) برای رزرو و خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما بندرلنگه شیراز بندرلنگه چارتری و سیسمتی و خرید اینترنتی به ترتیب از ارزانترین ( بلیط ارزان شیراز بندرلنگه چارتر ) قیمت بیلیط هواپیما بندرلنگه به شیراز به بیشترین (گرانترین) قیمت بیلیت رفت و برگشت بندرلنگه به شیراز به شرح زیر است:

پرواز بندرلنگه شیراز ایران ایر Iran Air Airlines : ( قیمت بلیط چارتر شیراز بندرلنگه شیراز و روزهای و ساعات پرواز ایران ایر بندرلنگه شیراز بندرلنگه )

روزهای پروازهای شیراز بندرلنگه , ساعت پرواز از شیراز به بندرلنگه فرودگاه بندر لنگه ( BDH ) مدت زمان پرواز از بندرلنگه به شیراز 00 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه شیراز ( SYZ )

روزها و ساعات پروازهای رفت شیراز بندر لنگه ایران ایر :

ایران ایر در مسیر شیراز به بندرلنگه هفته ای 2 پرواز در روزهای شنبه و چهارشنبه در ساعات و با شماره پروازهای زیر انجام می دهد .

پرواز روزهای شنبه و چهارشنبه ایران ایر با شماره 3434 از شیراز به سمت بندرلنگه در ساعت 08:55 پرواز خود را آغاز کرده و پس از 35 دقیقه پرواز در ساعت 09:30 وارد فرودگاه بندرلنگه می شود .

طول پرواز شیراز به بندرلنگه و بندرلنگه به شیراز 35 دقیقه می باشد .

برنامه پروازهای برگشت از بندرلنگه به شیراز ایران ایر :

در مسیر برگشت از شیراز به بندرلنگه ایران ایر همانند پروازهای رفت هفته ای 2 بار در روزهای شنبه و 4 شنبه انجام می دهد .

پرواز روز شنبه از بندرلنگه به تهران با شماره پرواز 235 در ساعت 10:35 از بندر لنگه پرواز خود را آغاز کرده و در ساعت 11:10 وارد شیراز می شود . ایران ایر در مسیر برگشت در روزهای چهارشنبه با شماره پرواز 3435 در ساعت 10:50 صبح از بندرلنگه پرواز خود را آغاز کرده و پس از 1 ساعت در ساعت 11:25 وارد شیراز می شود . مدت زمان پرواز بندرلنگه به شیراز ایران ایر 35 دقیقه می باشد .

وزن بار مجاز در پروازهای شیراز بندرلنگه ایران ایر :

مقدار بار مجاز در پروازهای بندرلنگه شیراز با هواپیمایی ایران ایر بسته به نوع پرواز یعنی چارتری با سیستمی متفاوت است ولی به طور معمول 1 چمدان 20 کلوگرمی می باشد . حتما قبل از خرید بلیط از میزان بار مجاز پرواز خود آگاه شوید تا در فرودگاه با مشکل اضافه بار و هزینه اضافه بار روبرو نشوید .

ارزانترین قیمت پروازهای شیراز بندرلنگه شیراز در قاره پیما

برای مشاهده قیمت و رزرو و خرید اینترنتی بلیط هواپیما بندرلنگه وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط بندرلنگه شیراز قاره پیما شده و پس از وارد کردن مبدا و مفصد و جستجو در تاریخ های مختلف بلیط مورد نظر خود را انتخاب و با گارانتی ارزانترین قیمت ممکن بلیط خود را کاملا به صورت اینترنتی رزرو و خریداری نمائید .

همچنین جهت آگاهی از تخفیف های پروازهای بندرلنگه می توانید در شبکه های اجتماعی قاره پیما در تلگرام و اینستاگرام عضو شده و از آخری تخفیف ها و نرخ پروازهای آفری و لحظه آخری و دقیقه 90 بندرلنگه شیراز آگاه شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره پروازهای ایران ایر به شیراز بندرلنگه می توانید با شماره های ما در تماس باشید .

کمترین قیمت پروازهای بندرلنگه شیراز آسمان Iran Aseman Airlines : ( بهترین نرخ پروازهای شیراز بندرلنگه در قاره پیما )

جریمه کنسلی بلیط بندرلنگه شیراز , بار مجاز در پروازهای بندرلنگه شیراز فرودگاه بندر لنگه ( BDH ) مدت زمان پرواز از بندرلنگه به شیراز 00 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه شیراز ( SYZ )

برنامه پروازهای رفت و برگشت آسمان شیراز بندرلنگه شیراز :

پروازهای آسمان بندرلنگه به شیراز و شیراز به بندرلنگه تنها به صورت چارتر و در ماه های پر در رفت و آمد انجام می شود و برنامه خاصی ندارد .

مدت زمان پرواز بندرلنگه به شیراز و شیراز به بندرلنگه و بندرلنگه به شیراز 35 دقیقه می باشد .

حداکثر بار در پروازهای آسمان شیراز بندر لنگه :

وزن مجاز بار در پروازهای آسمان شیراز بندرلنگه 20 کیلوگرم می باشد .

رزرو و خرید اینترنتی پروازهای بندرلنگه شیراز در قاره پیما

برای خرید بلیط بندرلنگه از شیراز و شیراز از بندرلنگه با هواپیمایی آسمان با شماره های ما در تماس باشید و یا در قسمت خرید اینترنتی بلیط قاره پیما وارد قسمت خرید اینترنتی پروازهای قاره پیما شده و بلیط خود را با گارانتی ارزانترین قیمت ممکن رزرو و خریداری نمائید .

درباره فرودگاه بندر لنگه هرمزگان Bandar Lengeh Airport:

درباره فرودگاه بندر لنگه هرمزگان Bandar Lengeh Airport:
فرودگاه بندر لنگه – خرید بلیط ارزان قیمت بندرلنگه شیراز در قاره پیما

فرودگاه بندرلنگه در جنوب غربی بندلنگه و در فاصله 10 کیلومتری از این شهر واقع شده است. بندرلنگه به دلیل موقعیت مخصوص جغرافیایی، از گذشته های دور به عنوان یک ایستگاه ترانزیتی بار و مسافر فعالیت می نموده است. در ارتباط با ترابری زمینی، کامیون های حامل کالا که بین استان های فارس و اصفهان و همچنین در امتداد راه ساحلی جنوب کشور تردد می نمایند از بندرلنگه عبور می نمایند.   از ۱۴ شهریور ۱۳۸۵ فرودگاه بندرلنگه با پرواز بین‌المللی بندرلنگه-دبی به عنوان مرز مجاز هوایی شناخته شد. در سال ۲۰۱۶ میلادی ۲۹۰ نشست و برخاست هواپیما در این فرودگاه انجام شد و ۱۹٬۳۴۳ کیلوگرم بار و ۸۶٬۷۰۷ نفر مسافر از طریق آن جابجا شدند. در حال حاضر هواپیمایی ایران ایر و قشم ایر و آسمان پروازهای تهران بندرلنگه و شیراز بندرلنگه انجام می دهند.

پروازهای داخلی فرودگاه بندرلنگه هرمزگان :

درباره فرودگاه شیراز ( شهید دستغیب ) Shiraz International Airport :

درباره فرودگاه شیراز ( شهید دستغیب ) Shiraz International Airport
فرودگاه شیراز – ارزانترین پروازهای شیراز بندرلنگه در قاره پیما

فرودگاه بین‌المللی شیراز یا فرودگاه شهید دستغیب یکی از مجهزترین فرودگاه‌های کشور از لحاظ تجهیزات ناوبری و الکترونیک است فرودگاه شیراز چهارم فرودگاه پر رفت و آمد کشور بهد از فرودگاه های تهران و مشهد می باشد فرودگاه شیراز در جنوی این شهر واقع شده است و 7 کیلومتر با شیراز فاصله دارد این فرودگاه پس از فرودگاه امام خمینی مجهزترین فرودگاه ایران از لحاظ تجهیزات ناوبری و الکترونیک است. اکنون فرودگاه شیراز دارای 13 مسیر هوایی (ROUTE) می باشد. این فرودگاه پایگاه منطقه جنوب هواپیمایی آسمان است. این فرودگاه دارای یک شرکت هواپیمایی به نام سپهران است.

پروازهای داخلی فرودگاه شیراز :

نکاتی در مورد مسیرهای پروازی فوق و خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما بندرلنگه شیراز بندرلنگه چارتری:

ترتیب مسیر های پروازی فوق ( ارزانترین ایرلاین به گرانترین قیمت بلیط هواپیما بندرلنگه شیراز بندرلنگه ) با توجه به میانگین ارزش بلیط هر ایرلاین در طول یک سال گرفته شده و این امکان وجود دارد که ترتیب آنها در تاریخ های مختلف کمی با موارد ذکر شده بالا تفاوت داشته باشد.

لذا شما برای آگاهی دقیق از مسیرهای پروازی و قیمت بلیط مورد نظر خود می توانید به صورت تلفنی( با کمک گرفتن از کارشناسان قاره پیما ) – و یا آنلاین ( با استفاده از چت آنلاین سایت ) – و یا استفاده از قسمت جستجو آنلاین بلیط سایت بهترین مسیر پروازی و بلیط را انتخاب کرده و سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود نمائید.

vcv, , ovdn hdkjvkjd \v,hcihd advhc fi fknvgk’i fh hvchkjvdk rdlj nv rhvi \dlh

یک دیدگاه

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتلتماس با ما