بلیط از چابهار به

بلیط هواپیما زاهدان چابهار

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما چابهار زاهدان در قاره پیما - چارتر / لحظه آخری / آفری

برای سفر هوایی و آگاهی از قیمت بلیط هواپیما زاهدان چابهار و یا خرید بلیط هواپیما به چابهار از تهران به شیراز , اصفهان , تبریز , بندرعباس , ارومیه , آبادان , کرمان , جزیره کیش , سنندج , ساری … با قاره پیما در تماس باشید .

و خرید بلیط چابهار بندرعباس – خرید بلیط چابهار ایرانشهر – خرید بلیط چابهار مشهدخرید بلیط چابهار شیرازخرید بلیط چابهار تهرانخرید بلیط چابهار زاهدان

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره پروازهای چابهار زاهدان چابهار شامل 

قیمت پروازهای چابهار به زاهدان – برنامه پروازی زاهدان چابهار زاهدان – روزهای پرواز از زاهدان به چابهار و چابهار به زاهدان – نوع هواپیما در پروازهای چابهار زاهدان – امکانات هواپیما در مسیر زاهدان چابهار – مدت زمان پرواز چابهار به زاهدان – ساعات پرواز (ساعت حرکت) بلیط زاهدان – مقدار بار مجاز در پروازهای چارتر و سیستمی ایلام – شرایط تغییر تاریخ و کنسل کردن پرواز و … می توانید

توسط سایت قاره پیما ( GharePeyma.com ) بلیت پرواز مورد نظر خود را انتخاب و با ارزانترین قیمت و سریعترین زمان ممکن 24 ساعت شبانه روز حتی روزهای تعطیل رزرو و خریداری فرمائید.

شما می توانید برای آگاهی از آفر و تخفیف های پروازهای ایلام به صورت تلفنی و یا آنلاین (اینترنتی) از تمام پرواز های چارتری و سیستمی و نرخ بلیط آنها آگاه شده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

بلیط لحظه آخری چابهار به زاهدان و زاهدان به چابهار

قاره پیما این امکان را برای شما فراهم کرده است که به وسیله خدمات این سایت بلیط هواپیما خارجی مورد نظر خود را حتی چند ساعت مانده پرواز ( بلیت لحظه آخری) خریداری فرمائید که در ادامه به توضیح آن می پردازیم.

ادامه مطلب…

شما می توانید برای آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط هواپیما چابهار زاهدان چابهار چارتری و سیسمتی به صورت تلفنی و یا آنلاین (اینترنتی) از تمام پرواز های چارتری و سیستمی و نرخ بلیط آنها آگاه شده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

راهنمای بهترین مسیرهای پروازی ( پرواز چابهار زاهدان ) برای رزرو و خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما چابهار زاهدان چابهار چارتری و سیسمتی و خرید اینترنتی به ترتیب از ارزانترین ( بلیط ارزان زاهدان چابهار چارتر ) قیمت بیلیط هواپیما چابهار به زاهدان به بیشترین (گرانترین) قیمت بیلیت رفت و برگشت چابهار به زاهدان به شرح زیر است:

قیمت پرواز رفت و برگشت چابهار زاهدان ایران ایر Iran Air Airlines : ( رزرو اینترنتی بلیط چارتر زاهدان به چابهار با ارزانترین قیمت در قاره پیما )

روزهای پروازهای زاهدان چابهار , ساعت پرواز از زاهدان به چابهار فرودگاه چابهار ( ZBR ) مدت زمان پرواز از چابهار به زاهدان 00 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه زاهدان ( ZAH )

روزهای پروازهای زاهدان به چابهار ایران ایر :

ایران ایر در حال حاضر هفته ای 3 پرواز در روزهای یک شنبه – سه شنبه و پنج شنبه از زاهدان به چابهار در ساعات و با شماره پروازهای زیر انجام می دهد .

پرواز روز 1 شنبه ایران ایر زاهدان چابهار با شماره پرواز 382 در ساعت 08:40 صبح زاهدان را به سمت چابهار ترک کرده و در ساعت 09:05 پس از 25 دقیقه پرواز وارد چابهار می شود .

در روزهای 3 شنبه هواپیما در ساعت 09:45 صبح از زاهدان به سمت چابهار پرواز خود را آغاز کرده و در ساعت 10:10 وارد چابهار می شود شماره این پرواز 382 می باشد .

پروازهای زاهدان تا چابهار روز 5 شنبه ایران ایر نیز با شماره پرواز 382 در ساعت 08:55 زاهدان را به سمت چابهار ترک کرده و در ساعت 09:20 وارد فرودگاه چابهار می شود .

مدت پرواز زاهدان چابهار ایران ایر 25 دقیقه می باشد .

تاریخ و برنامه پروازهای چابهار به زاهدان ایران ایر :

در مسیر برشت از چابهار به زاهدان نیز هواپیمایی ایران ایر همانند مسیر رفت هفته ای 3 پرواز در روزهای 1 شنبه – 3 شنبه و 5 شنبه انجام می دهد .

ایران ایر در روزهای 1 شنبه چابهار را به سمت زاهدان در ساعت 10:25 صبح با شماره 383 ترک کرده و پس از 25 دقیقه پرواز در ساعت 10:40 وارد فرودگاه زاهدان می شود .

پروازهاز چابهار زاهدان روزهای 3 شنبه نیز با شماره پرواز 383 در ساعت 11:35 صبح از زاهدان به چابهار پرواز خود را آغاز کرده و در سات 12:00 هر وارد راهدان می شود .

روزهای 5 شنبه پرواز چابهار به زاهدان ایران ایر در ساعت 10:50 صبح چابهار را به سمت زاهدان ترک کرده و در ساعت 11:15 وارد زاهدان می شود شماره پرواز چابهار به زاهدان ایران ایر 383 می باشد .

طوا پرواز پرواز چابهار زاهدان ایران ایر 25 دقیقه می باشد .

وزن بار مجاز در پروازهای زاهدان چابهار ایران ایر :

مقدار بار مجاز در پروازهای زاهدان چابهار با هواپیمایی ایران ایر بسته به نوع پرواز یعنی چارتری با سیستمی متفاوت است ولی به طور معمول 1 چمدان 20 کلوگرمی می باشد .

حتما قبل از خرید بلیط از میزان بار مجاز پرواز خود آگاه شوید تا در فرودگاه با مشکل اضافه بار و هزینه اضافه بار روبرو نشوید .

قیمت بلیط هواپیما از زاهدان به چابهار با ایران ایر ( بلیط چارتر و سیستمی )

برای مشاهده قیمت و رزرو و خرید اینترنتی بلیط هواپیما چابهار وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط چابهار زاهدان قاره پیما شده و پس از وارد کردن مبدا و مفصد و جستجو در تاریخ های مختلف بلیط مورد نظر خود را انتخاب و با گارانتی ارزانترین قیمت ممکن بلیط خود را کاملا به صورت اینترنتی رزرو و خریداری نمائید .

همچنین جهت آگاهی از تخفیف های پروازهای چابهار می توانید در شبکه های اجتماعی قاره پیما در تلگرام و اینستاگرام عضو شده و از آخری تخفیف ها و نرخ پروازهای آفری و لحظه آخری و دقیقه 90 چابهار آگاه شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره پروازهای ایران ایر به چابهار زاهدان می توانید با شماره های ما در تماس باشید .

پرواز چارتر چابهار زاهدان آسمان Aseman Airlines : ( بهترین آفر پروازهای لحه آخری زاهدان چابهار در قاره پیما )

 جریمه کنسلی بلیط چابهار زاهدان , بار مجاز در پروازهای چابهار زاهدان فرودگاه چابهار ( ZBR ) مدت زمان پرواز از چابهار به زاهدان 00 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه زاهدان ( ZAH )

ساعت پروازهای رفت و برگشت زاهدان چابهار آسمان :

پروازهای هواپیمایی آسمان بین زاهدان و چابهار تنها به صورت چارتر و در فصول پر مسافر انجام می شود و برنامه مشخص ندارد . برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ما در تماس باشید .

حداکثثر بار در پرواز زاهدان چابهار آسمان :

هواپیمایی آسمان در مسیر چابهار به زاهدان به مسافران خود اجازه حمل 1 چمدان 20 کیلویی در قسمت بار و یک چمدان 7 کیلویی در قسمت کابین را می دهد .

خرید اینترنتی بلیط پرواز های زاهدان چابهار زاهدان در قاره پیما 

برای رزرو و خرید اینترنتی پروازهای زاهدان چابهار با ارزانترین نرخ ممکن وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط هواپیما سایت شده و پس از جستجو در تاریخ های مختلف بلیط خود را با گارانتی ارزانترین قیمت ممکن رزرو و خریداری نمائید .

درباره فرودگاه چابهار ( فرودگاه کنارک ) Konarak Airport :

فرودگاه کنارک در شمال شرقی شهر چابهار واقع شده است و 49 کیلومتر با شهر چابهار فاصله دارد

فرودگاه کنارک فرودگاهی در کنارک در شهرستان کنارک است که به دلیل فاصلهٔ حدود 50 کیلومتری با بندر راهبردی چابهار، رفت‌وآمد فراوانی در آن صورت می‌گیرد.

قرار است که به زودی فرودگاه بین‌المللی چابهار در منطقه آزاد تجاری-صنعتی چابهار ساخته شود. از جمله مشخصه‌های این فرودگاه تفکیک ترمینال پروازهای نظامی و پروازهای داخلی و بین‌المللی می‌باشد. 

درباره فرودگاه چابهار ( فرودگاه کنارک ) Konarak Airport
فرودگاه چابهار – بهترین نرخ پروازهای زاهدان چابهار در قاره پیما

پروازهای داخلی فرودگاه چابهار – فرودگاه کنارک :

درباره فرودگاه زاهدان Zahedan Airport :

فرودگاه زاهدان در شمالی شرقی شهر زاهدان، در استان سیستان و بلوچستان قرار گرفته‌است و اصلی ترین فرودگاه این استان است.

فرودگاه زاهدان تا شهر زاهدان 9 کیلومتر فاصله دارد و یکی از فرودگاه های بین المللی ایران می باشد

این فرودگاه در سال 1332 بطور رسمی افتتاح گردید و به عنوان هشتمین فرودگاه بین المللی کشور و دارا بودن موقعیت ویژه ای که در شرق کشور از آن برخوردار است، اهمیت بسزایی در حمل و نقل و توسعه استان دارد.

درباره فرودگاه زاهدان Zahedan Airport
فرودگاه زاهدان – کمترین نرخ پروازهای زاهدان چابهار در قاره پیما

پروازهای داخلی فرودگاه زاهدان :

نکاتی در مورد مسیرهای پروازی فوق و خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما چابهار زاهدان چابهار چارتری:

ترتیب مسیر های پروازی فوق ( ارزانترین ایرلاین به گرانترین قیمت بلیط هواپیما چابهار زاهدان چابهار ) با توجه به میانگین ارزش بلیط هر ایرلاین در طول یک سال گرفته شده و این امکان وجود دارد که ترتیب آنها در تاریخ های مختلف کمی با موارد ذکر شده بالا تفاوت داشته باشد.

لذا شما برای آگاهی دقیق از مسیرهای پروازی و قیمت بلیط مورد نظر خود می توانید به صورت تلفنی( با کمک گرفتن از کارشناسان قاره پیما ) – و یا آنلاین ( با استفاده از چت آنلاین سایت ) – و یا استفاده از قسمت جستجو آنلاین بلیط سایت بهترین مسیر پروازی و بلیط را انتخاب کرده و سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود نمائید.

vcv, , ovdn hdkjvkjd \v,hcihd chinhk fi ]hfihv nv rhvi \dlh

‫7 دیدگاه ها

   1. با سلام
    در حال حاضر هفته ای 2 پرواز از زاهدان به چابهار انجام می شود .
    با تشکر از پیام شما – تیم پشتیبانی قاره پیما

 1. سلام خسته نباشین میخواستم بلیط زاهدان به چابهار واسه تاریخ یکشنبه 1401/05/30 ساعت 8:50 کنسل کنم.

  1. با سلام
   در صورتی که درخواست کنسلی بلیط دارید لطفا با شماره های قاره پیما تماس گرفته و شماره رزرو خود را اعلام فرمائید .
   با تشکر از پیام شما – تیم پشتیبانی قاره پیما

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتلتماس با ما