بلیط از چابهار به

بلیط هواپیما چابهار مشهد

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما مشهد چابهار در قاره پیما - چارتر / لحظه آخری / آفری

برای سفر هوایی و آگاهی از قیمت بلیط هواپیما چابهار مشهد و یا خرید بلیط هواپیما به چابهار از تهران به شیراز , اصفهان , تبریز , بندرعباس , ارومیه , آبادان , کرمان , جزیره کیش , سنندج , ساری … با قاره پیما در تماس باشید .

و خرید بلیط چابهار بندرعباس – خرید بلیط چابهار ایرانشهر – خرید بلیط چابهار مشهدخرید بلیط چابهار شیرازخرید بلیط چابهار تهرانخرید بلیط چابهار زاهدان

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره پروازهای چابهار مشهد چابهار شامل 

قیمت پروازهای مشهد به چابهار – برنامه پروازی چابهار مشهد چابهار – روزهای پرواز از چابهار به مشهد و مشهد به چابهار – نوع هواپیما در پروازهای مشهد چابهار – امکانات هواپیما در مسیر چابهار مشهد – مدت زمان پرواز مشهد به چابهار – ساعات پرواز (ساعت حرکت) بلیط چابهار – مقدار بار مجاز در پروازهای چارتر و سیستمی ایلام – شرایط تغییر تاریخ و کنسل کردن پرواز و … می توانید

توسط سایت قاره پیما ( GharePeyma.com ) بلیت پرواز مورد نظر خود را انتخاب و با ارزانترین قیمت و سریعترین زمان ممکن 24 ساعت شبانه روز حتی روزهای تعطیل رزرو و خریداری فرمائید.

شما می توانید برای آگاهی از آفر و تخفیف های پروازهای چابهار به صورت تلفنی و یا آنلاین (اینترنتی) از تمام پرواز های چارتری و سیستمی و نرخ بلیط آنها آگاه شده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

بلیط لحظه آخری چابهار به مشهد و مشهد به چابهار

قاره پیما این امکان را برای شما فراهم کرده است که به وسیله خدمات این سایت بلیط هواپیما خارجی مورد نظر خود را حتی چند ساعت مانده پرواز ( بلیت لحظه آخری) خریداری فرمائید که در ادامه به توضیح آن می پردازیم.

ادامه مطلب…

شما می توانید برای آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط هواپیما چابهار مشهد چابهار چارتری و سیسمتی به صورت تلفنی و یا آنلاین (اینترنتی) از تمام پرواز های چارتری و سیستمی و نرخ بلیط آنها آگاه شده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

راهنمای بهترین مسیرهای پروازی ( پرواز چابهار مشهد ) برای رزرو و خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما چابهار مشهد چابهار چارتری و سیسمتی و خرید اینترنتی به ترتیب از ارزانترین ( بلیط ارزان مشهد چابهار چارتر ) قیمت بیلیط هواپیما چابهار به مشهد به بیشترین (گرانترین) قیمت بیلیت رفت و برگشت چابهار به مشهد به شرح زیر است:

قیمت پروازهای رفت و برگشت چابهار مشهد آسمان Aseman Airlines : ( خرید بلیط چارتر و ارزان قیمت مشهد چابهار در قاره پیما )

روزهای پروازهای چابهار مشهد , ساعت پرواز از چابهار به مشهد فرودگاه چابهار ( ZBR ) مدت زمان پرواز از چابهار به مشهد 1 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه مشهد ( MHD )

ساعت و روزهای پروازهای مشهد به چابهار آسمان :

پروازهای مشهد به چابهار هواپیمایی آسمان در حال حاضر هفته ای 2 بار در روزهای سه شنبه و جمعه در ساعات و با شماره پروازهای زیر انجام می شود .

هواپیمایی آسمان در روزهای سه شنبه با شماره پرواز 3929 در ساعت 14:45 مشهد را به سمت چابهار ترک کرده و در ساعت 16:00 بعد از ظهر وارد چابهار می شود .

پروازهای مشهد به چابهار هواپیمایی آسمان در روزهای جمعه در ساعت 10:00 با شماره پرواز 3929 از مشهد به چابهار پرواز خود را آغاز کرده و در ساعت 11:15 وارد چابهار می شود .

مدت کل پرواز مشهد چابهار 1 ساعت و 15 دقیقه می باشد .

برنامه پروازهای برگشت از چابهار به مشهد آسمان :

پروازهای برگشت چابهار به مشهد آسمان همانند پروازهای رفت هفته ای 2 بار در روزهای سه شنبه و جمعه انجام می شود .

پرواز چابهار به مشهد روزهای سه شنبه آسمان با شماره پرواز 3928 در ساعت 17:55 بعد از ظهر چابهار را به سمت مشهد ترک کرده و در ساعت 19:10 وارد چابهار می شود .

آسمان در روزهای جمعه از چابهار به مشهد در ساعت 13:15 بعد از ظهر با شماره 3928 پرواز مشهد چابهار را آغاز کرده و در ساعت 14:30 وارد چابهار می شود .

مدت زمان پرواز چابهار به مشهد آسمان 1 ساعت 15 دقیقه می باشد .

وزن بار مجاز در پروازهای چابهار مشهد آسمان :

مقدار بار مجاز در پروازهای چابهار مشهد با هواپیمایی آسمان بسته به نوع پرواز یعنی چارتری با سیستمی متفاوت است ولی به طور معمول 1 چمدان 20 کلوگرمی می باشد .

حتما قبل از خرید بلیط از میزان بار مجاز پرواز خود آگاه شوید تا در فرودگاه با مشکل اضافه بار و هزینه اضافه بار روبرو نشوید .

قیمت بلیط هواپیما از مشهد به چابهار با آسمان ( بلیط چارتر و سیستمی )

برای مشاهده قیمت و رزرو و خرید اینترنتی بلیط هواپیما چابهار وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط چابهار مشهد قاره پیما شده و پس از وارد کردن مبدا و مفصد و جستجو در تاریخ های مختلف بلیط مورد نظر خود را انتخاب و با گارانتی ارزانترین قیمت ممکن بلیط خود را کاملا به صورت اینترنتی رزرو و خریداری نمائید .

همچنین جهت آگاهی از تخفیف های پروازهای چابهار می توانید در شبکه های اجتماعی قاره پیما در تلگرام و اینستاگرام عضو شده و از آخری تخفیف ها و نرخ پروازهای آفری و لحظه آخری و دقیقه 90 چابهار آگاه شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره پروازهای آسمان به مشهد از چابهار می توانید با شماره های ما در تماس باشید .

رزرو اینترنتی پروازهای چابهار مشهد زاگرس Zagros Airlines : ( خرید بلیط چارتر و ارزان قیمت مشهد چابهار در قاره پیما )

جریمه کنسلی بلیط مشهد چابهار , بار مجاز در پروازهای مشهد چابهار فرودگاه چابهار ( ZBR ) مدت زمان پرواز از چابهار به مشهد 1 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه مشهد ( MHD )

تاریخ پروازهای مشهد به چابهار زاگرس :

پروازهای زاگرس مشهد به چابهار هفته ای 2 بار در روزهای یک شنبه و چهارشنبه انجام می شود .

پرواز شماره 4133 در روزهای 1 شنبه و 4 شنبه از مشهد به چابهار در ساعت 14:50 پرواز خود را آغاز کرده و در ساعت 16:05 وارد چابهار می شود .

مدت زمان پرواز مشهد به چابهار زاگرس 1 ساعت و 15 دقیقه می باشد .

زمان پروازهای چابهار به مشهد زاگرس :

در مسیر برگشت از چابهار به مشهد هواپیمایی زاگرس همانند پروازهای رفت هفته ای 2 بار در روزهای 1 شنبه و چهارشنبه پرواز انجام می دهد .

پروازهای زاگرس از چابهار به مشهد با شماره 4132 در ساعت 17:30 از چابهار به مشهد پرواز خود را آغاز کرده و در ساعت 18:45 وارد مشهد می شود .

مدت زمان پرواز چابهار به مشهد آسمان 1 ساعت 15 دقیقه می باشد .

مقدار بار مجاز در پروازهای زاگرس چابهار به مشهد :

پروازهای زاگرس به مسافران خود اجازه حمل 1 چمدان 20 کیلویی در قسمت بار و یک ساک 7 کیلویی در قسمت کابین را می دهد .

کمترین قیمت پروازهای چابهار مشهد چابهار در قاره پیما

برای خرید بلیط چابهار از مشهد با ارزانترین قیمت با شماره های ما در تماس باشید .

یا در قسمت خرید اینترنتی بلیط قاره پیما پرواز مورد نظر خود را جستجو کرده و رزرو و خریداری نمائید .

درباره فرودگاه چابهار ( فرودگاه کنارک ) Konarak Airport :

فرودگاه کنارک در شمال شرقی شهر چابهار واقع شده است و 49 کیلومتر با شهر چابهار فاصله دارد

فرودگاه کنارک فرودگاهی در کنارک در شهرستان کنارک است که به دلیل فاصلهٔ حدود 50 کیلومتری با بندر راهبردی چابهار، رفت‌وآمد فراوانی در آن صورت می‌گیرد.

درباره فرودگاه چابهار ( فرودگاه کنارک ) Konarak Airport
فرودگاه چابهار – ارزانترین نرخ پروازهای چابهار به مشهد در قاره پیما

قرار است که به زودی فرودگاه بین‌المللی چابهار در منطقه آزاد تجاری-صنعتی چابهار ساخته شود. از جمله مشخصه‌های این فرودگاه تفکیک ترمینال پروازهای نظامی و پروازهای داخلی و بین‌المللی می‌باشد. 

پروازهای داخلی فرودگاه چابهار – فرودگاه کنارک :

درباره فرودگاه مشهد Mashhad International Airport :

فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد فرودگاهی بین‌المللی مشهد می باشد که در زمینی به مساحت ۵۴۰ هکتار در قسمت جنوب شرقی شهر مشهد و به فاصله 5 کیلومتری از شهر مشهد قرار دارد و با دو باند موازی ظرفیت پذیرش کلیهٔ هواپیماها تا ردهٔ بویینگ ۷۴۷ را دارد.

این فرودگاه دومین فرودگاه پر رفت‌وآمد ایران بعد از فرودگاه بین‌المللی مهرآباد و بالاتر از فرودگاه بین‌المللی امام خمینی است.

از لحاظ تعداد پروازهای ورودی و خروجی روزانه، دارای رتبهٔ نخست در ایران است. بیش از ۱۴ شرکت داخلی و ۱۶ شرکت خارجی به فرودگاه بین‌المللی مشهد پرواز دارند و ظرفیت این فرودگاه سالانه حدود ۸ میلیون مسافر داخلی و خارجی است و هر ساله بیش از ۲۷ هزار زائر حج تمتع و ۲۰۸ هزار زائر حج عمره را می‌پذیرد. در مجموع شهر مشهد ۲۵ میلیون مسافر داخلی و خارجی را پذیرا است.

درباره فرودگاه مشهد Mashhad International Airport
فرودگاه چابهار – رزرو اینترنتی پروازهای مشهد چابهار در قاره پیما

در این فرودگاه امکان اجاره خودرو در داخل و خارج ایران توسط شرکت یوروپکار وجود دارد. همچنین فرودگاه مشهد اولین پارکینگ طبقاتی فرودگاهی ایران با ظرفیت بیش از هزار خودرو را دارد. فرودگاه مشهد در مهر ۹۴ به خط ۱ مترو مشهد متصل شد.

پروازهای داخلی فرودگاه مشهد :

 • قیمت بلیط هواپیما مشهد آبادان
 • قیمت بلیط هواپیما مشهد زابل
 • قیمت بلیط هواپیما مشهد اردبیل
 • قیمت بلیط هواپیما مشهد اراک
 • قیمت بلیط هواپیما مشهد اهواز
 • قیمت بلیط هواپیما مشهد یزد
 • قیمت بلیط هواپیما مشهد بندرعباس
 • قیمت بلیط هواپیما مشهد بوشهر
 • قیمت بلیط هواپیما مشهد شهرکرد
 • قیمت بلیط هواپیما مشهد دزفول
 • قیمت بلیط هواپیما مشهد گرگان
 • قیمت بلیط هواپیما مشهد قشم
 • قیمت بلیط هواپیما مشهد همدان
 • قیمت بلیط هواپیما مشهد اصفهان
 • قیمت بلیط هواپیما مشهد ایلام
 • قیمت بلیط هواپیما مشهد زنجان
 • قیمت بلیط هواپیما مشهد کرمان
 • قیمت بلیط هواپیما مشهد خرم آباد
 • قیمت بلیط هواپیما مشهد کیش
 • قیمت بلیط هواپیما مشهد کاشان
 • قیمت بلیط هواپیما مشهد کرمانشاه
 • قیمت بلیط هواپیما مشهد بندرماهشهر
 • قیمت بلیط هواپیما مشهد نوشهر
 • قیمت بلیط هواپیما مشهد ارومیه
 • قیمت بلیط هواپیما مشهد عسلویه
 • قیمت بلیط هواپیما مشهد رشت
 • قیمت بلیط هواپیما مشهد رامسر
 • قیمت بلیط هواپیما مشهد ساری
 • قیمت بلیط هواپیما مشهد شیراز
 • قیمت بلیط هواپیما مشهد تبریز
 • قیمت بلیط هواپیما مشهد تهران
 • قیمت بلیط هواپیما مشهد بیرجند
 • قیمت بلیط هواپیما مشهد زاهدان
 • قیمت بلیط هواپیما مشهد چابهار

نکاتی در مورد مسیرهای پروازی فوق و خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما چابهار مشهد چابهار چارتری:

ترتیب مسیر های پروازی فوق ( ارزانترین ایرلاین به گرانترین قیمت بلیط هواپیما چابهار مشهد چابهار ) با توجه به میانگین ارزش بلیط هر ایرلاین در طول یک سال گرفته شده و این امکان وجود دارد که ترتیب آنها در تاریخ های مختلف کمی با موارد ذکر شده بالا تفاوت داشته باشد.

لذا شما برای آگاهی دقیق از مسیرهای پروازی و قیمت بلیط مورد نظر خود می توانید به صورت تلفنی( با کمک گرفتن از کارشناسان قاره پیما ) – و یا آنلاین ( با استفاده از چت آنلاین سایت ) – و یا استفاده از قسمت جستجو آنلاین بلیط سایت بهترین مسیر پروازی و بلیط را انتخاب کرده و سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود نمائید.

rdlj fgdx vtj , fv’aj , ]hvjv lain ]hfihv

یک دیدگاه

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتلتماس با ما