پرواز های مستقیم

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ماهان تهران سنتپترزبورگ تهران

چنانچه قصد سفر به سنت پترزبورگ روسیه را دارید بهترین و تنها پرواز مستقیم از تهران به سنت پترزبورگ به وسیله هواپیمایی ماهان Mahan Airlines انجام می گیرد.در جدول زیر روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ماهان تهران سنتپترزبورگ تهران و قیمت لیط تهران سنتت پترزبورگ ماهان به طور کامل شرح داده شده است. (  کلیه پروازهای سنت پترزورگ روسیه )

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ماهان تهران سنتپترزبورگ تهران

فروش ویژه بلیط سنت پترزببورگ روسیه در قاره پیما

جهت دریافت نرخ ویژه بلیط سنت پترزببورگ قاره پیما با شماره های 09121931613 - 88476799-021 در تماس باشید

برنامه پروازی ایرلاین ماهان Mahan Airlines ( روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ماهان تهران سنتپترزبورگ تهران ) به سنت پترزبورگ روسیه به شرح زیر است:

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ماهان تهران سنتپترزبورگ تهران

 روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ماهان تهران سنتپترزبورگ تهران و قیمت بلیط تهران سنت پترزبورگ ماهان:

  پرواز های رفت تهران سنت پترزورگ ماهان و قیمت بلیط تهران سنت پترزورگ ماهان:
هفته ای 4 پرواز از تهران به سنت پترزبورگ در روز های شنبه و یک شنبه و سه شنبه و پنج شنبه و در ساعت 07:15 AM از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه سنت پترزبورگ روسیه انجام می شود.

مدت زمان پرواز تهران سنت پترزبورگ 3 ساعت و 50 دقیقه می باشد.

 پرواز های برگشت سنت پترزورگ تهران ماهان و قیمت بلیط سنت پترزورگ تهران ماهان:
هفته ای 4 پرواز از سنت پترزبورگ به تهران در روز های شنبه و یک شنبه و سه شنبه و پنج شنبه و در ساعت 12:30 PM از فرودگاه سنت پترزبورگ به امام خمینی انجام می شود.

مدت زمان پرواز سنت پترزبورگ تهران 3 ساعت و 50 دقیقه می باشد.

در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی ماهان برنامه پروازی بالا را تغییر می دهد ( در اکثر ماه های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد ) ( برنامه پروازهای خارجی ماهان  )
لذا برای آگاهی دقیق تر از طریق راههای ارتباطی سایت با ما در تماس باشید

 

نمایی از شهر سنت پترزبورگ   تور روسیه و خرید بلیط چارتر روسیه ( بلیط چارتر سنت پترزبورگ ) و بلیط پروازهای داخلی روسیه و رزرو هتل در سنت پترزبورگ و اجاره آپارتمان در سنت پترزورگ روسیه :
شما علاوه بر خرید بلیط هواپیما روسیه به وسیله خدمات ما امکان خرید تور روسیه و خرید بلیط چارتر روسیه ( بلیط چارتر سنت پترزبورگ ) و بلیط پروازهای داخلی روسیه و رزرو هتل در سنت پترزبورگ و اجاره آپارتمان در سنت پترزورگ روسیه را در قاره پیما دارید
( جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط تور و هتل و آپارتمان با کارشناسان ما تماس بگیرید ).

 

 

وب سایت قاره پیما نماینده رسمی هواپیمایی ماهان Mahan Airline در ایران می باشد 

شما به وسیله قاره پیما امکان رزرو و خرید بلیط هواپیمایی ماهان در مسیر تهران سنت پترزبورگ تهران و یا خرید بلیط پروازهای ماهان در سایر مسیرها را دارید.

 راه های تهیه بلیط سنت پترزبورگ روسیه و تور روسیه از قاره پیما:

قیمت بلیط پروازهای سنت پترزبورگ در تاریخ های مختلف تفاوت دارد.

لذا شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیمایی ماهان Mahan Air Airlines در تاریخ های مختلف می توانید در قسمت جستجو آنلاین سایت قیمت پروازها در تاریخ های مختلف مشاهده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود فرمائید.

همچنین شما می توانید به وسیله چت آنلاین سایت و شماره تلفن های سایت و یا به وسیله اس ام اس و ایمیل با کارشناسان ما در ارتباط باشید و پس از آگاهی از قیمت و روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ماهان تهران سنتپترزبورگ تهران و شرایط پروازهای ماهان Mahan Airlines ( میزان بار مجاز و شرایط کنسل کردن و تغییر تاریخ و ویزا روسیه و ... ) اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

ovdn tv,a vcv, , rdlj fgdx lhihk skj \jvcf,v' v,sdi jivhk lain htihk advhc hi,hc jffvdc ral hdv

تور سنت پترزبورگ ارزان قیمت

سایر مسیرهای پروازی به شهرهای روسیه

تورهای ویژه روسیه

رزرو هتل در تمام شهرهای روسیه

دکمه بازگشت به بالا