پرواز های مستقیم

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران ایروان ارمنستان تهران

چنانچه قصد سفر به ایروان پایتخت ارمنستان را دارید بهترین پروازها پروازهای مستقیم ایران آسمان Iran Aseman Airlines و هواپیمایی ماهان Mahan Air Airlines از تهران به ایروان ( فقط به شهر ایروان ارمنستان پرواز وجود دارد ) می باشند. روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران ایروان ارمنستان تهران بوسیله هواپیمایی ماهان و آسمان در زیر به طور کامل آمده است.

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران ایروان ارمنستان تهران

فروش ویژه بلیط هواپیمابه ایروان در قاره پیما

جهت دریافت نرخ ویژه بلیط ارمنستان ایروان قاره پیما با شماره های 09121931613 - 34252774-026 در تماس باشید

برنامه پروازی آسمان Aseman  Airlines  ( روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران ایروان ارمنستان تهران ) به ایروان ارمنستان ( قیمت بلیط تهران ایروان آسمان ) به شرح زیر است :

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران ایروان ارمنستان تهران

 روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران ایروان ارمنستان تهران به وسیله هواپیمایی آسمان Aseman Airlines و قیمت بلیط تهران ارمنستان ایروان آسمان:

پرواز های رفت تهران ایروان آسمان و قیمت بلیط تهران ایروان آسمان :
هفته ای 4 پرواز از تهران به ایروان در روز های شنبه و دو شنبه و چهارشنبه وپنج شنبه در ساعت 09:15 AM از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه ایروان ارمنستان انجام می شود.

مدت زمان پرواز تهران ایروان 1 ساعت و 30 دقیقه می باشد.

پروازهای برگشت ارمنستان تهران آسمان و قیمت بلیط ارمنستان تهران آسمان :
هفته ای 4 پرواز از ایروان به تهران در روز های شنبه و دو شنبه و چهارشنبه وپنج شنبه در ساعت 12:15 PM از فرودگاه ایروان ارمنستان به فرودگاه امام خمینی تهران انجام می شود.

مدت زمان پرواز ایروان به تهران 1 ساعت و 30 دقیقه می باشد.

در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی ایران آسمان برنامه پروازی بالا را تغییر می دهد ( در اکثر ماه های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد )

لذا برای آگاهی دقیق تر از طریق راههای ارتباطی سایت با ما در تماس باشید

پرواز های آسمان به ایروان در حال حاضر انجام نمی شود

 

برنامه پروازی ماهان Mahan Air Airlines  ( روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران ایروان ارمنستان تهران ) به ایروان ارمنستان ( قیمت بلیط تهران ایروان ماهان ) به شرح زیر است :

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران ایروان ارمنستان تهران

 روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران ایروان ارمنستان تهران به وسیله هواپیمایی ماهان ایر Mahan Air Airlines و قیمت بلیط تهران ارمنستان ماهان:

پرواز های رفت تهران ارمنستان ماهان و قیمت بلیط تهران ارمنستان ماهان:
هفته ای 5 پرواز از تهران به ایروان در روز های شنبه ، یک شنبه ، دوشنبه ، سه شنبه ، چهار شنبه ، پنج شنبه ، جمعه در ساعت 08:30 AM از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه ایروان ارمنستان انجام می شود.

مدت زمان پرواز 1 ساعت و 30 دقیقه می باشد.

پروازهای برگشت ایروان تهران ماهان و قیمت بلیط ایروان تهران ماهان:
هفته ای 5 پرواز از ایروان به تهران در روز های شنبه ، یک شنبه ، دوشنبه ، سه شنبه ، چهار شنبه ، پنج شنبه ، جمعه در ساعت 16:10 PM از فرودگاه فرودگاه ایروان ارمنستان به فرودگاه امام خمینی تهران انجام می شود.

مدت زمان پرواز 1 ساعت و 30 دقیقه می باشد.

در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی ماهان برنامه پروازی بالا را تغییر می دهد ( در اکثر ماه های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد )( برنامه پروازهای خارجی ماهان )

لذا برای آگاهی دقیق تر از طریق راههای ارتباطی سایت با ما در تماس باشید

 

نمایی از شهر ایروان

تور ارمنستان و خرید بلیط چارتر ارمنستان ( بلیط چارتر ایروان ) و بلیط پروازهای داخلی ارمنستان و رزرو هتل در ایروان و اجاره آپارتمان در ایروان ارمنستان :

شما علاوه بر خرید بلیط هواپیما ارمنستان به وسیله خدمات ما امکان خرید تور ارمنستان و بلیط چارتر ارمنستان ( بلیط چارتر ایروان )  و بلیط پروازهای داخلی ارمنستان و رزرو هتل در ایروان و اجاره آپارتمان در ایروان ارمنستان را در قاره پیما دارید
( جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط تور و هتل و آپارتمان با کارشناسان ما تماس بگیرید ).

 

وب سایت قاره پیما نماینده رسمی هواپیمایی ماهان و ایران آسمان در ایران می باشد 

شما به وسیله قاره پیما امکان رزرو و خرید بلیط هواپیمایی ایران آسمان و ماهان در مسیر تهران ایروان تهران و یا خرید بلیط پروازهای ایران آسمان و ماهان در سایر مسیرها را دارید.

راه های تهیه بلیط ایروان ارمنستان و تور ارمنستان از قاره پیما:

قیمت بلیط پروازهای ایروان در تاریخ های مختلف تفاوت دارد.

لذا شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیمایی ایران آسمان و ماهان در تاریخ های مختلف می توانید در قسمت جستجو آنلاین سایت قیمت پروازها در تاریخ های مختلف مشاهده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود فرمائید.

همچنین شما می توانید به وسیله چت آنلاین سایت و شماره تلفن های سایت و یا به وسیله اس ام اس و ایمیل با کارشناسان ما در ارتباط باشید و پس از آگاهی از قیمت و روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران ایروان ارمنستان تهران و شرایط پروازهای ایران آسمان و ماهان ( میزان بار مجاز و شرایط کنسل کردن و تغییر تاریخ و ویزا ارمنستان و ... ) اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

بلیط اتوبوس ارزان ارمنستان

ovdn tv,a vcv, , rdlj fgdx i,h\dlh jivhk hdv,hk hvlksjhk

پروازهای چارتر ارمنستان قاره پیما

سایر مسیرهای پروازی به ایروان ارمنستان

رزرو هتل در تمام شهرهای ارمنستان

تورهای ویژه ارمنستان

بستن