قیمت بلیط ارزان

ارزانترین قیمت بلیط پرتغال

شما در قاره پیما امکان آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط پرتغال در تاریخ های مختلف و رزرو و خرید آن را به صورت اینترنتی ، حضوری ، تلفنی و ... به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته را دارید . توجه داشته باشید در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین ایران و پرتغال وجود ندارد و تمام پروازها حداقل دارای 1 یا 2 توقف در کشورهای مختلف هستند .

ارزانترین قیمت بلیط پرتغال

فروش ویژه بلیط هواپیما پرتغال در قاره پیما

جهت آگاهی از قیمت های ویژه بلیط پرتغال قاره پیما با شماره های 09121931613 - 34252774-026 با ما در تماس باشید

قاره پیما همچنین امکان خرید بلیط سوتو Soto ( بلیط دو سر خارجی و بلیط هایی که مبدا آنها ایران نمی باشد ) را برای هموطنان عزیز فراهم نموده است

در حال حاضر جهت پرواز از ایران به پرتغال شما می توانید از خطوط هواپیمایی زیر استفاده نمائید :

  1. هواپیمایی ترکیش Turkish Airlines : که در حال حاضر از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به پرتغال پرواز می کند .
  2. هواپیمایی امارات Emirates Airlines : که در حال حاضر از مشهد و تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به پرتغال پرواز می کند .
  3. هواپیمایی لوفتهانزا Lufthansa Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در فرانکفورت آلمان به پرتغال پرواز می کند .
  4. هواپیمایی اتریشی Austrian Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در وین اتریش به پرتغال پرواز می کند
  5. هواپیمایی تاپ پرتغال TAP Portugal Airlines : که پروازی از ایران ندارد و برای پروازهای داخلی پرتغال و پرواز از کشورهای اروپایی به پرتغال و بلعکس مناسب می باشد .

توجه داشته باشید قاره پیما نمایندگی رسمی تمام ایرلاین های موجود می باشد و شما می توانید بلیط خود را پس از مقایسه قیمت تمام ایرلاین های موجود و آگاهی بهترین مسیر و ارزانترین قیمت بلیط پرتغال از قاره پیما خریداری نمائید .

در زیر مسیرهای پرواز به شهرهای پر تردد پرتغال از ایران آمده است :

  1. لیسبون پرتغال : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ترکیش - امارات - لوفتهانزا - اتریشی و تاپ با یک توقف به لیسبون پرتغال با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
  2. پورتو پرتغال : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ترکیش - لوفتهانزا و تاپ با یک توقف به پورتو پرتغال با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
  3. فارو پرتغال : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی لوفتهانزا و تاپ با یک توقف به فارو پرتغال با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
  4. جهت آگاهی از مسیرهای پروازی به سایر شهرهای پرتغال و جزئیات تمام پروازها به پرتغال ( مدت زمان و میزان توقف و غیره ) به این قسمت مراجعه نمائید .

 

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای پرتغال :

بلیط مورد نظر خود را حداقل 2 ماه قبل از سفر خریداری نمائید تا بتوانید از بهترین مسیر و ارزانترین قیمت استفاده نمائید .

بلیط مورد نظر خود را بعد از دریافت ویزا خریداری نمائید زیرا در بعضی مواقع کنسل کردن بلیط جریمه های سنگینی دارد .

توجه فرمائید:

رزرو بلیط در سایت قاره پیما کاملا رایگان بوده و برای رزرو هیچ مبلغی از شما دریافت نمی شود.

بلیط خریداری شده شما توسط سایت قاره پیما بدون دریافت هیچ هزینه ای به تمام نقاط ایران ارسال می گردد.

شما با هر بار خرید از قاره پیما معادل 0.5% کل مبلغ خرید خود را برای خرید های بعدی تخفیف می گیرید.

بلیط به تمام شهرهای پرتغال

رزرو هتل در تمام شهرهای پرتغال

پروازهای داخلی پرتغال

دریافت ویزا پرتغال

صدور و قیمت بلیط پروازهای داخلی اروپا

تلفن تماس : 33321642-026 | 34252774-026

موبایل : 09121931613 | 09021931613

بستن