پروازهای داخلی پرتغال

قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی پرتغال

وب سایت قاره پیما امکان آگاهی شما از قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی پرتغال را به صورت آنلاین ( اینترنتی ) فراهم نموده است .

سفر هوایی هم از نظر قیمت و هم از نظر زمان بسیار به صرفه تر از سفر زمینی می باشد

شما علاوه بر خرید بلیط داخلی پرتغال و سایر کشور های دنیا به صورت اینترنتی امکان آگاهی از قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی پرتغال به صورت تلفنی ( از طریق مشاوره با کارشناسان ما  ) و یا مراجعه حضوری به دفتر قاره پیما و یا استفاده از چت آنلاین سایت را به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته دارید .

ایرلاین های مختلفی در خاک پرتغال پروازهای داخلی مستقیم بین شهرهای پرتغال انجام می دهند که این خطوط هواپیمایی عبارتند از :

رزرو و خرید بلیط هواپیما با ایرلاین تاپ پرتغال هواپیمایی تاپ TAP Airlines رزرو و خرید بلیط هواپیما با ایرلاین ساتا پرتغال هواپیمایی ساتا sata Airlines
رزرو و خرید بلیط هواپیما با ایزی جت بریتانیا هواپیمایی ایزی جت easyJet Airlines
 رزرو و خرید بلیط هواپیمایی ایسلند اکسپرس فلکس فلایت  هواپیمایی ایسلند اکسپرس iceLand Express Airlines

در زیر فهرست شهرهای پرتغال برای آگاهی شما از قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی پرتغال به همراه نام 3 حرفی فرودگاه هر شهر آمده است .

 1. فارو (FAO)
 2. فونچال (FNC)
 3. اورتا (HOR)
 4. لیسبون (LIS)
 5. پیکو (PIX)
 6. پونتا دلگلدا (PDL)
 7. پورتو (OPO)
 8. پورتو سانتو (PXO)
 9. ترسیرا (TER)
 10. سانتا ماریا (SMA)
 11. سنت جورج
 12. ویلا رئال

قاره پیما نمایندگی رسمی هواپیمایی ایزی جت easyjet Airlines - هواپیمایی تاپ پرتغال TAP Airlines - هواپیمایی ساتا پرتغال sata Airlines - هواپیمایی ایسلند اکسپرس Iceland Express در ایران می باشد و شما امکان رزرو و خرید بلیط این خطوط هواپیمایی به سریع ترین روش ممکن در قاره پیما را دارید.

بلیط به تمام شهرهای پرتغال

رزرو هتل در تمام شهرهای پرتغال

دریافت ویزا پرتغال

صدور بلیط و قیمت پروازهای داخلی اروپا

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتلتماس با ما