قیمت بلیط ارزان

ارزانترین قیمت بلیط اتیوپی

شما در قاره پیما امکان آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط اتیوپی در تاریخ های مختلف و رزرو و خرید آن را به صورت اینترنتی ، حضوری ، تلفنی و ... به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته را دارید . توجه داشته باشید در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین ایران و اتیوپی وجود ندارد و تمام پروازها حداقل دارای 1 یا 2 توقف در کشورهای مختلف هستند .

ارزانترین قیمت بلیط اتیوپی

فروش ویژه بلیط هواپیما اتیوپی در قاره پیما

جهت آگاهی از قیمت های ویژه بلیط اتیوپی قاره پیما با شماره های 09121931613 - 34252774-026 با ما در تماس باشید

قاره پیما همچنین امکان خرید بلیط سوتو Soto ( بلیط دو سر خارجی و بلیط هایی که مبدا آنها ایران نمی باشد ) را برای هموطنان عزیز فراهم نموده است

در حال حاضر جهت پرواز از ایران به اتیوپی شما می توانید از خطوط هواپیمایی زیر استفاده نمائید :

 1. هواپیمایی امارات Emirates Airlines : که در حال حاضر از مشهد و تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به اتیوپی پرواز می کند .
 2. هواپیمایی ترکیش Turkish Airlines : که در حال حاضر از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به اتیوپی پرواز می کند .
 3. هواپیمایی قطری Qatar Airways : که در حال حاضر از تهران - مشهد و شیراز پرواز دارد و پس از یک توقف در دوحه قطر به اتیوپی پرواز می کند .
 4. هواپیمایی لوفتهانزا Lufthansa Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در فرانکفورت آلمان به اتیوپی پرواز می کند .
 5. هواپیمایی عمان Oman Air Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در مسقط عمان به اتیوپی پرواز می کند .
 6. هواپیمایی گلف ایر Gulf Air Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران - مشهد و شیراز پرواز دارد و پس از یک توقف در بحرین به اتیوپی پرواز می کند .
 7. هواپیمایی فلای دبی flydubai Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران - مشهد - شیراز - تبریز - لار - اهواز - اصفهان - بندرعباس و همدان پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به اتیوپی پرواز می کند .
 8. هواپیمایی اتیوپی Ethiopian Airlines : که مناسب پروازهای داخلی اتیوپی و قاره آفریقا می باشد .

توجه داشته باشید قاره پیما نمایندگی رسمی تمام ایرلاین های موجود می باشد و شما می توانید بلیط خود را پس از مقایسه قیمت تمام ایرلاین های موجود و آگاهی بهترین مسیر و ارزانترین قیمت بلیط اتیوپی از قاره پیما خریداری نمائید .

در زیر مسیرهای پرواز به شهرهای پر تردد اتیوپی از ایران آمده است :

 1. آدیس آبابا اتیوپی : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی امارات - قطری - ترکیش - عمان ایر - گلف ایر - لوفتهانزا و فلای دبی با یک توقف به آدیس آبابا اتیوپی با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 2. آربا مینچ اتیوپی : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی گلف ایر - کویت ایرویز - اتیوپی -لوفتهانزا - آلیتالیا - اطلس جت با 2 توقف به آربا مینچ اتیوپی با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 3. جهت آگاهی از مسیرهای پروازی به سایر شهرهای اتیوپی و جزئیات تمام پروازها به اتیوپی ( مدت زمان و میزان توقف و غیره ) به این قسمت مراجعه نمائید .

 

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای اتیوپی :

بلیط مورد نظر خود را حداقل 2 ماه قبل از سفر خریداری نمائید تا بتوانید از بهترین مسیر و ارزانترین قیمت استفاده نمائید .

بلیط مورد نظر خود را بعد از دریافت ویزا خریداری نمائید زیرا در بعضی مواقع کنسل کردن بلیط جریمه های سنگینی دارد .

توجه فرمائید:

رزرو بلیط در سایت قاره پیما کاملا رایگان بوده و برای رزرو هیچ مبلغی از شما دریافت نمی شود.

بلیط خریداری شده شما توسط سایت قاره پیما بدون دریافت هیچ هزینه ای به تمام نقاط ایران ارسال می گردد.

شما با هر بار خرید از قاره پیما معادل 0.5% کل مبلغ خرید خود را برای خرید های بعدی تخفیف می گیرید.

بلیط به تمام شهرهای اتیوپی

رزرو هتل در تمام شهرهای اتیوپی

پروازهای داخلی اتیوپی

دریافت ویزا اتیوپی

تلفن تماس : 02634252774 | 02633321642

موبایل : 09121931613 | 09021931613 | 09201931613

بستن