اتیوپی

بلیط هواپیما آدیس آبابا

رزرو و خرید بلیط هواپیما به آدیس آبابا با ارزانترین قیمت در قاره پیما - چارتر / آفری / لحظه آخری

خرید بلیط هواپیما آدیس آبابا با ارزانترین قیمت در قاره پیما

قیمت ویژه بلیط هواپیما آدیس آبابا چارتر و سیستم در قاره پیما : در متن زیر اطلاعات مورد نیاز در مورد قیمت بلیط آدیس آبابا – مدت زمان پرواز تهران به آدیس آبابا و ارزانترین پروازهای آدیس آبابا و رزرو بلیط آدیس آبابا و خرید بلیط ارزان آدیس آبابا ( تهران آدیس آبابا – تبریز آدیس آبابا – مشهد آدیس آبابا – شیراز آدیس آبابا – اصفهان آدیس آبابا )

و لیست کلیه پروازهای آدیس آبابا و برنامه و ساعت های پروازهای آدیس آبابا و بلیط لحظه آخری آدیس آبابا و قیمت بلیط رفت و برگشت تهران آدیس آبابا به طور کامل شرح داده شده است لطفا با ما همراه باشید .

 

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما چارتر آفری و لحظه آخری آدیس آبابا در قاره پیما
بلیط هواپیما ارزان آدیس آبابا – قاره پیما

فروش ویژه بلیط چارتر آدیس آبابا رفت و برگشت ( چارتر تهران آدیس آبابا و چارتر تبریز آدیس آبابا و چارتر شیراز آدیس آبابا و چارتر مشهد آدیس آبابا و چارتر اصفهان آدیس آبابا ) با ارزانترین قیمت

بهترین پروازهای تهران به آدیس آبابا – ارزانترین پروازهای آدیس آبابا :

ارزانترین نرخ هواپیمای تهران آدیس آبابا – قیمت بلیط پروازهای لحظه آخری هواپیما به آدیس آبابا :

در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین ایران و آدیس آبابا وجود ندارد و تمام پروازها دارای حداقل 1 توقف در کشورهای دیگر می باشند .

در متن زیر اطلاعات دقیق در مورد ایرلاین های مسیر آدیس آبابا از ایران – ارزانترین بلیط چارتر آدیس آبابا – مدت زمان پرواز آدیس آبابا – میزان بار – روزها و ساعات پرواز و غیره … به طور کامل شرح داده شده است لطفا با ما همراه باشید .

 

قیمت بلیط هواپیما آدیس آبابا – ارزانترین قیمت بلیط آدیس آبابا از تهران شیراز مشهد تبریز و اصفهان با ترکیش Turkish Airlines :

هواپیمایی ترکیش خط هواپیمایی دولتی کشور ترکیه می باشد و بزرگترین ایرلاین دنیا از نظر تعداد مقاصد پروازی می باشد . ترکیش به آدیس آبابا و بیشتر شهرهای دنیا پرواز مستقیم از استانبول انجام می دهد . شما می توانید از شهرهای زیر در ایران به آدیس آبابا با ترکیش پرواز انجام دهید . تهران آدیس آبابا – مشهد آدیس آبابا – شیراز آدیس آبابا – اهواز آدیس آبابا – تبریز آدیس آبابا – کرمانشاه آدیس آبابا و اصفهان آدیس آبابا . قیمت بلیط هواپیما آدیس آبابا

درباره پروازهای آدیس آبابا با ترکیش :

پروازهای هواپیمایی ترکیش به آدیس آبابا از ایران مستقیم نبوده و ترکیش پس از پرواز از تهران مشهد شیراز و یا اصفهان در استانبول توقفی کوتاه داشته سپس ادامه مسیر خود به سمت آدیس آبابا را انجام می دهد .

بلیط آدیس آبابا :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به استانبول 3 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه استانبول ترکیه (IST)
  فرودگاه استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به آدیس آبابا 5 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه  Addis Ababa آدیس آبابا (ADD)
کل طول زمان پرواز در هوا:8 ساعت و 50 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:1 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان سفر:10 ساعت و 05 دقیقه

قیمت بلیط آدیس آبابا :

  فرودگاه  Addis Ababa آدیس آبابا (ADD) مدت زمان پرواز از آدیس آبابا به استانبول 5 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه استانبول ترکیه (IST)
  فرودگاه استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به تهران 3 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:8 ساعت و 50 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:2 ساعت و 45 دقیقه – کل طول زمان سفر:11 ساعت و 35 دقیقه

ساعت پروازهای تهران به آدیس آبابا ترکیش :

پروازهای رفت آدیس آبابا ترکیش در حال حاضر همه روزه و در ساعات و با شماره پروازهای زیر انجام می شود .

پرواز از تهران به آدیس آبابا در ساعت 15:05 بعد از ظهر با شماره TK871 از تهران پرواز خود به آدیس آبابا را آغاز کرده و پس از توقف 1 ساعت و 15 دقیقه ای در ساعت 00:55 به وقت بوینس آیرس در فرودگاه آدیس آبابا فرود می آید .

مدت پرواز تهران تا آدیس آبابا با ترکیش 10 ساعت و 05 دقیقه است .

شماره پروازهای برگشت از آدیس آبابا ترکیش :

در مسیر برگشت از آدیس آبابا به تهران ایرلاین ترکیش همانند پروازهای رفت همه روز پرواز انجام می دهد .

پرواز شماره TK677 در ساعت 01:50 شب از آدیس آبابا به سمت تهران پرواز خود را آغاز کرده و پس از توقف 2 ساعت و 45 دقیقه ای در ساعت 14:00 بهد از ظهر وارد فروداه امام تهران می شود .

مدت پرواز آدیس آبابا تا تهران با ترکیش 11 ساعت و 35 دقیقه است .

پرواز ترکیش روزانه 3 تا 4 پرواز مختلف از تهران دارد که ما در بالا مناسب ترین پرواز ترکیش برای سفر به آدیس آبابا را به شما پیشنهاد کرده این سایر پرواز ها زمان توقف بسیار کم و یا بسیار زیاد دارند که قاره پیما برای سفر به آدیس آبابا آنها را به شما پیشنهاد نمی کند .

وزن بار بلیط های آدیس آبابا :

هواپیمایی ترکیش در مسیر ایران به آدیس آبابا به مسافران خود اجازه حمل 1 چمدان 30 کیلوگرمی را می دهد .

این میزان بار در برخی از تاریخ ها و کلاس های پروازی مختلف متفاوت می باشد حتما قبل و بعد از خرید بلیط از میزان بار مجاز پرواز خود آگاه شوید تا با مشکل اضافه بار مواجه نشوید .

خرید آنلاین بلیط پروازهای آدیس آبابا با ارزانترین قیمت ممکن :

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما آدیس آبابا می توانید وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط هواپیما سایت شده و پس از جستجو و پیدا کردن پرواز مورد نظر مشخصات خود را وارد کرده و بلیط خود را به صورت کاملا آنلاین رزرو و مبلغ بلیط را با کارت های عضو شتاب پرداخت نمائید .

توجه داشته باشید :

ارزانترین پرواز ترکیش از ایران به آدیس آبابا از تهران انجام می شود ولی چنانچه مسافری می خواهد از سایر شهرهای ایران که ترکیش از آنها پرواز تهیه نماید قاره پیما بدون هیچ مشکلی بلیط مورد نظر آنها را صادر می نماید در نظر داشته باشید ترکیش در حال حاضر از 7 شهر تهران مشهد اصفهان شیراز اهواز تبریز و کرمانشاه پروازهای خود به سمت ترکیه را انجام می دهد . و به زودی برنامه پروازی ترکیش از کلیه این شهر ها به آدیس آبابا در همین قسمت از سایت برای شما هموطنان عزیز ارائه خواهد شد .

 

قیمت بلیط رفت و برگشت آدیس آبابا – رزرو آنلاین پروازهای بوینس آیرس از تهران مشهد شیراز و اصفهان به بوینس آیرس با هواپیمایی قطری Qatar Airways :

پروازهای آدیس آبابا قطر ایرویز در حال حاضر یکی از بهترین پروازهای این مسیر می باشد که از کیفیت و خدمات عالی و توقف های بسیار کمی برخوردار است .

قطر ایرویز به دلیل کیفیت بسیار بالای پروازهای خود به خصوص در کلاس های بیزینس و فرست کلاس طرفداران بسیار زیادی دارد .

توجه داشته باشید برای پرواز به آدیس آبابا با قطری نیاز به ویزای ترازیت قطر نمی باشد و مسافران ایرانی تا 24 ساعت می توانند در سالن ترازیت فرودگاه قطر منتظر پرواز بعدی خود باشند .

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره پروازهای قطر ایرویز به آدیس آبابا شامل : قیمت بلیط یک طرفه و رفت و برگشت آدیس آبابا – جریمه کنسلی و تغییر تاریخ بلیط ، میزان بار مجاز و هر کیلو اضافه بار ، روزها و ساعات پروازهای آدیس آبابا و … با شماره های ما در تماس باشید .

مسیر پروازی قطری به آدیس آبابا :

بلیط های آدیس آبابا قطر ایرویز مستقیم نبوده و هواپیما پس از پرواز از مبدا خود از تهران مشهد شیراز یا اصفهان در دوحه توقفی کوتاه مدت داشته سپس ادامه مسیر خود به سمت آدیس آبابا را از دوحه انجام می دهد . قیمت بلیط رفت و برگشت آدیس آبابا

نرخ پروازهای یک طرفه تهران آدیس آبابا :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به دوحه 2 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH)
فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH) مدت زمان پرواز از دوحه به آدیس آبابا 4 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه  Addis Ababa آدیس آبابا (ADD)
کل طول زمان پرواز در هوا:6 ساعت و 05 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:5 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان سفر:11 ساعت و 05 دقیقه

قیمت بلیط یک طرفه برگشت آدیس آبابا :

  فرودگاه  Addis Ababa آدیس آبابا (ADD) مدت زمان پرواز از بوینس آیرس به دوحه 4 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH)
فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH) مدت زمان پرواز از دوحه به تهران 2 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:6 ساعت و 05 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:2 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان سفر:8 ساعت و 05 دقیقه

روزهای پروازهای تهران به آدیس آبابا قطری :

قطر ایرویز در مسیر تهران به آدیس آبابا در حال حاضر در تمام روزها و ماه های سال پرواز در ساعات زیر انجام می شود .

پرواز شماره QR483 در ساعت 12:30 ظهر تهران را به سمت آدیس آبابا ترک کرده و پس از توقف 5 ساعته در دوحه در ساعت 23:50 شب به وقت آدیس آبابا در فرودگاه بول آدیس آبابا فرود می آید .

طول پروازهای تهران آدیس آبابا قطر ایرویز 11 ساعت و 05 دقیقه می باشد .

تاریخ و ساعات پروازهای برگشت از آدیس آبابا :

در مسیر برگشت از آدیس آبابا به تهران نیز قطر ایرویز همه روز و در تمام فصول سال پرواز در برنامه خود دارد .

هواپیما در ساعت 01:10 بامداد از آدیس آبابا به سمت تهران پرواز خود را آغاز کرده ( شماره پرواز QR1428 ) و پس از توقف 2 ساعته در دوحه در ساعت 10:40 صبح وارد تهران می شود .

طول پروازهای آدیس آبابا تهران قطر ایرویز 8 ساعت و 05 دقیقه می باشد .

تعداد چمدان و وزن بار مجاز در پروازهای آدیس آبابا :

هواپیمایی قطر ایرویز در مسیر آدیس آبابا خود به مسافران اجازه حمل 1 چمدان 30 کیلویی را می دهد .

این میزان در تاریخ خاص و کلاس های مختلف متفاوت می باشد حتما قبل از خرید بلیط از میزان بار مجاز در پروازهای قطر ایرویز آگاه شوید تا با مشکل اضافه بار روبرو نشوید .

رزرو و خرید اینترنتی بلیط آدیس آبابا با ارزانترین قیمت در قاره پیما :

برای آگاهی از بهترین نرخ پروازهای چارتر و لحظه آخری آدیس آبابا وارد صفحات تلگرام و اینستاگرام قاره پیما شده و از تخفیف های لحظه ای بلیط های آدیس آبابا قاره پیما آگاه شده و بلیط خود را با ارزانترین قیمت ممکن رزرو و خریداری نمائید .

برای خرید بلیط هواپیما با قطر ایرویز از تهران به آدیس آبابا با شماره های ما در تماس باشید تا همکاران و کارشناسان قاره پیما در تماس باشید تا از قیمت بلیط های آدیس آبابا آگاه شوید و بلیط خود را با ارزانترین قیمت ممکن رزرو و خریداری نمائید .

همچنین برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما آدیس آبابا با گارانتی ارزانترین قیمت ممکن و 2 ساعت شبانه روز وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط هواپیما سایت شده و بلیط خود را رزرو و خریداری نمائید .

 

بلیط چارتر و لحظه آخری آدیس آبابا – بهترین قیمت و بیشترین تخفیف پروازهای آدیس آبابا از تهران مشهد و شیراز با هواپیمایی امارات Emirates Airlines :

یکی دیگر از پروازهای ایران به اتیوپی بوسیله هواپیمایی امارات انجام می شود .

در حال حاضر امکان پرواز از مشهد شیراز و تهران به آدیس آبابا با هواپیمایی امارات ایرلاینز از ایران وجود دارد .

هواپیمایی امارات بهترین خط هوایی امارات و یکی از بهترین خطوط هواپیمایی دنیا می باشد .

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره پروازهای آدیس آبابا امارات با قاره پیما در تماس باشید .

پروازهای ایران به آدیس آبابا هواپیمایی امارات چگونه است :

هواپیمایی امارات پرواز مستقیم از ایران به آدیس آبابا انجام نمی دهد و هواپیما پس از پرواز از تهران مشهد و شیراز در دبی توقفی کوتاه داشته سپس ادامه مسیر خود به سمت آدیس آبابا را از دبی انجام می دهد .

بلیط چارتر و لحظه آخری آدیس آبابا

مبلغ بلیط رفت بوینس آیرس :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به دوبی 2 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB)
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB) مدت زمان پرواز از دوبی به آدیس آبابا 4 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه  Addis Ababa آدیس آبابا (ADD)
کل طول زمان پرواز در هوا:6 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:19 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان سفر:25 ساعت و 10 دقیقه

هزینه سفر هوایی از بوینس آیرس به تهران :

  فرودگاه  Addis Ababa آدیس آبابا (ADD) مدت زمان پرواز از آدیس آبابا به دبی 4 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB)
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB) مدت زمان پرواز از دبی به تهران 2 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:6 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:1 ساعت و 40 دقیقه – کل طول زمان سفر:7 ساعت و 50 دقیقه

تاریخ پروازهای امارات به آدیس آبابا :

امارات نیز همانند سایر پروازها همه روز از تهران به آدیس آبابا پرواز انجام می دهد .

پروا شماره EK972 هواپیمایی امارات در ساعت 11:05 صبح تهران را به سمت آدیس آبابا ترک کرده و پس از توقف 19 ساعته در دبی در ساعت 12:40 بعد از ظهر وارد آدیس آبابا می شود .

مدت زمان پرواز ایران به آدیس آبابا با هواپیمایی امارات 25 ساعت و 10 دقیقه می باشد .

برنامه بلیط های آدیس آبابا به تهران ایرلاین امارات :

در مسیر برگشت نیز ایرلاین امارات همه روزه و در ساعات و با شماره پروازهای زیر پرواز انجام می شود .

پرواز آدیس آبابا به تهران ایرلاین امارات همه روزه در ساعت 15:15 با شماره EK724 از آدیس آبابا به تهران پرواز خود را شروع کرده و پس از توقف 1 ساعت و 40 دقیقه ای در ساعت 23:40 وارد تهران می شود . مدت زمان پرواز آدیس آبابا به ایران با هواپیمایی امارات 7 ساعت و 50 دقیقه می باشد .

حداکثر وزن چمدان های پروازهای امارات به آدیس آبابا :

پروازهای آدیس آبابا با هواپیمایی امارات مسافران می توانند یک چمدان 30 کیلویی در قسمت بار و یک چمدان 7 کیلویی در قسمت کابین همراه داشته باشند .

حتما قبل از خرید بلیط از میزان بار مجاز در پروازهای امارات به آگاه شوید زیرا امکان اضافه کردن بار بدون پرداخت هزینه اضافه وجود ندارد .

ارزانترین بلیط هواپیما آدیس آبابا در قاره پیما :

برای خرید بلیط آدیس آبابا با ارزانترین قیمت ممکن از تهران مشهد و شیراز با شماره های ما در تماس باشید تا کارشناسان قاره پیما بهترین نرخ پروازهای آدیس آبابا را در تاریخ های محتلف به شما اطلاع داده و شما بلیط خود را با گارانتی ارزانترین قیمت ممکن رزرو و خریداری نمائید .

برای استفاده از تخفیف های قاره پیما در مسیر آدیس آبابا با شماره های ما در تماس باشید .

برای رزرو و خرید اینترنتی بلیط آدیس آبابا با ارزانترین قیمت و به صورت 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط هواپیما سایت شده و بلیط خود را رزرو و خریداری نمائید .

 

بلیط ارزان قیمت آدیس آبابا – کمترین قیمت پروازهای آدیس آبابا از تهران مشهد شیراز و لار  فلای دبی Flyduabi Airlines :

فلای دبی یکی دیگر از خطوط هواپیمایی عربی فعال در ایران می باشد که از لار – شیراز – مشهد و تهران پرواز به آدیس آبابا در برنامه خود دارد .

فلای دبی از ایرلاین های ارزان قیمت عربی می باشد که دلیل این ارزانی کیفیت بد پرواز و خدمات نمی باشد .

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره پروازهای آدیس آبابا فلای دبی با ما همراه باشید .

پروازهای ایران به آدیس آبابا فلای دبی چگونه است :

هواپیمایی فلای دبی پرواز مستقیم از ایران به آدیس آبابا انجام نمی دهد و هواپیما پس از پرواز از تهران مشهد شیراز و لار  در دبی توقفی کوتاه داشته سپس ادامه مسیر خود به سمت آدیس آبابا را از دبی انجام می دهد .

بلیط ارزان قیمت آدیس آبابا

ارزانترین پرواز ایران آدیس آبابا :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به دوبی 2 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB)
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB) مدت زمان پرواز از دوبی به آدیس آبابا 4 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه  Addis Ababa آدیس آبابا (ADD)
کل طول زمان پرواز در هوا:6 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:22 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان سفر:28 ساعت و 20 دقیقه

کمترین نرخ پروازهای تهران از آدیس آبابا :

  فرودگاه  Addis Ababa آدیس آبابا (ADD) مدت زمان پرواز از آدیس آبابا به دبی 4 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB)
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB) مدت زمان پرواز از دبی به تهران 2 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:6 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:00 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان سفر:00 ساعت و 00 دقیقه

 

برنامه پروازهای فلای دبی از تهران به آدیس آبابا :

پروازهای رفت تهران به آدیس آبابا در حال حاضر تنها هفته ای 1 بار در روزهای 5 شنبه انجام می شود .

هواپیما در ساعت 15:10 از تهران با شماره FZ242 پرواز خود را آغاز کرده و پس از توقف 22 ساعت و 10 دقیقه ای در دبی در ساعت 19:35 شب وارد آدیس آبابا می شود .

مدت زمان پرواز تهران به آدیس آبابا با فلای دبی 28 ساعت و 20 دقیقه می باشد .

شماره پرواز ها و تاریخ پروازهای آدیس آبابا :

در حال حاضر برنامه پروازهای برگشت مشخص نمی باشد .

مدت زمان پرواز آدیس آبابا به تهران با فلای دبی 00 ساعت و 00 دقیقه می باشد .

وزن بار مجاز در پروازهی فای دبی به آدیس آبابا :

پروازهای آدیس آبابا با فلای دبی مسافران می توانند یک چمدان 23 کیلویی در قسمت بار و یک چمدان 7 کیلویی در قسمت کابین همراه داشته باشند .

حتما قبل از خرید بلیط از میزان بار مجاز در پروازهای امارات به آگاه شوید زیرا امکان اضافه کردن بار بدون پرداخت هزینه اضافه وجود ندارد .

ارزانترین نرخ بلیط های آدیس آبابا در قاره پیما :

برای خرید بلیط هواپیما آدیس آبابا با بهترین و کمترین نرخ ممکن با شماره های ما در تماس باشید و یا به مراجعه به قسمت خرید اینترنتی بلیط هواپیما سایت و جستجو در تاریخ ها و ایرلاین های مختلف بهترین نرخ پروازهای آدیس آبابا را جستجو کرده و با گارانتی ارزانترین قیمت ممکن به صورت 24 ساعته رزرو و خریداری نمائید .

 

رزرو اینترنتی بلیط هواپیما آدیس آبابا – ارزانترین قیمت بلیط آدیس آبابا با لوفتانزا Lufthansa Airlines :

لوفتهانزا یکی دیگر از ایرلاین های مسیر تهران به آدیس آبابا می باشد که پرواز با یک توقف از تهران به آدیس آبابا انجام می دهد .

توجه داشته باشید برای پرواز به آدیس آبابا با لوفتهانزا نیاز به ویزای ترازیت آلمان و یا ویزای مولتی شنگن می باشد .

لوفتهانزا یکی از ایمن ترین و بهترین خطوط هواپیمایی دنیا می باشد که جوایز بین المللی بسیار زیادی را تا کنون دریافت نموده است .

برای کشب اطلاعات بیشتر درباره پروازهای آدیس آبابا لوفتانزا شامل : قیمت بلیط رفت و برگشت آدیس آبابا ، برنامه روزها و ساعات پرواز آدیس آبابا ، هزینه هر کیلو اضافه بار و میزان بار مجاز ، جریمه تغییر تاریخ و کنسل کردن بلیط های آدیس آبابا و … با شماره های ما در تماس باشید .

رزرو اینترنتی بلیط هواپیما آدیس آبابا

پرواز با لوفتانزا به آدیس آبابا چگونه است :

لوفتانزا پس از پرواز از تهران در آدیس آبابا توقف داشته سپس ادامه مسیر خود به سمت آدیس آبابا را از فرانکفورت انجام می دهد .

خرید بلیط آدیس آبابا از تهران :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به فرانکفورت 5 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه فرانکفورت Frankfurt آلمان (FRA)
  فرودگاه فرانکفورت Frankfurt آلمان (FRA) مدت زمان پرواز از فرانکفورت به آدیس آبابا 6 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه  Addis Ababa آدیس آبابا (ADD)
کل طول زمان پرواز در هوا:12 ساعت و 05 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:7 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان سفر:19 ساعت و 25 دقیقه

رزرو بلیط تهران از آدیس آبابا :

  فرودگاه  Addis Ababa آدیس آبابا (ADD) مدت زمان پرواز از آدیس آبابا به فرانکفورت 6 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه فرانکفورت Frankfurt آلمان (FRA)
  فرودگاه فرانکفورت Frankfurt آلمان (FRA) مدت زمان پرواز از فرانکفورت به تهران 5 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:12 ساعت و 05 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:8 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان سفر:20 ساعت و 25 دقیقه

برنامه پروازهای تهران به آدیس آبابا با لوفتانزا :

لوفتهانزا در مسیر آدیس آبابا از تهران در حال حاضر همه روزه در ساعات و با شماره پروازهای زیر انجام می دهد .

هواپیما در ساعت 02:25 با شماره LH601 از تهران به آدیس آبابا پرواز خود را آغاز کرده و پس از توقف 7 ساعت و 10 دقیقه ای در ساعت 21:40 وارد آدیس آبابا می شود .

مدت سفر هوایی از تهران تا آدیس آبابا با لوفتهانزا 19 ساعت و 25 دقیقه می باشد .

روزها و ساعات پروازهای آدیس آبابا تهران لوفتانزا :

در مسیر برگشت از آدیس آبابا به تهران ایرلاین لوفتهانزا همه روزه انجام می شود .

پرواز شماره LH599 در ساعت 23:50 آدیس آبابا را به سمت تهران ترک کرده و پس از توقف 8 ساعت و 10 دقیقه ای در ساعت 21:05 وارد تهران می شود .

مدت سفر هوایی از آدیس آبابا تا تهران با لوفتهانزا 20 ساعت و 25 دقیقه می باشد .

وزن بار مجاز پروازهای لوفتانزا به آدیس آبابا چند کیلوگرم می باشد :

لوفتهانزا به مسافران خود در مسیر تهران به آدیس آبابا اجازه حمل 1 چمدان 30 کیلوگرمی در قسمت بار و یک ساک 7 کیلوگرمی در قسمت کابین را می دهد .

این مقدار بار در تاریخ های مختلف و کلاس های پروازی مختلف متفاوت است حتما قبل از خرید بلیط از میزان بار پرواز حود آگاه شوید تا با مشکل اضافه با روبرو نشوید .

خرید آنلاین بلیط چارتر آفری و لحظه آخری آدیس آبابا در قاره پیما :

برای خرید بلیط رفت و برگشت و یک طرفه رفت یا برگشت از ایران به آدیس آبابا با لوفتانزا وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط هواپیما قاره پیما شده و پس از وارد کردن مبدا و مقصد و تاریخ رفت و برگشت و جستجو در تاریخ های مختلف و مقایسه آنها پرواز مورد نظر خود را انتخاب و به صورت اینترنتی خریداری نمائید .

شما با عضویت در تلگرام و اینستاگرام قاره پیما می توانید از بلیط های تخفیف خوره و چارتری آدیس آبابا قاره پیما آگاه شوید .

 

گرانترین پروازهای آدیس آبابا – بهترین نرخ بلیط های تهران به آدیس آبابا آسترین ایرلاینز Austrian Airlines :

هواپیمایی اتریشی زیر مجموعه ایرلاین لوفتهانزا و یکی از ایمن ترین و بهترین ایرلاین های دنیا و یکی از گرانترین ایرلاین های جهان می باشد . برای پرواز به آدیس آبابا با هواپیمایی اتریش نیاز به ویزای ترانزیت اتریش می باشید . در متن زیر اطلاعات تکمیلی درباره پروازهای تهران به آدیس آبابا اتریشی شامل : نرخ بلیط آدیس آبابا – نحوه خرید و رزرو بلیط هواپیما آدیس آبابا – برنامه پروازهای آدیس آبابا و … به طور کامل شرح داده شده است . گرانترین پروازهای آدیس آبابا

پرواز با اتریشی به آدیس آبابا چگونه است :

هواپیمایی اتریش پس از پرواز از تهران در وین اتریش توقف داشته و پس از تعویض خواپیما ادامه مسیر خود را از وین به سمت آدیس آبابا ادامه می دهد .

قیمت بلیط یک طرفه آدیس آبابا :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به وین 4 ساعت و 40 دقیقه
فرودگاه وین Vienna اتریش (VIE)
  فرودگاه وین Vienna اتریش (VIE) مدت زمان پرواز از وین به آدیس آبابا 6 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه  Addis Ababa آدیس آبابا (ADD)
کل طول زمان پرواز در هوا:10 ساعت و 45 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:16 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان سفر:27 ساعت و 15 دقیقه

قیمت بلیط هواپیما آدیس آبابا به تهران :

  فرودگاه  Addis Ababa آدیس آبابا (ADD) مدت زمان پرواز از آدیس آبابا به وین 6 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه وین Vienna اتریش (VIE)
  فرودگاه وین Vienna اتریش (VIE) مدت زمان پرواز از وین به تهران 4 ساعت و 40 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:5 ساعت و 45 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:7 ساعت و 25 دقیقه – کل طول زمان سفر:13 ساعت و 10 دقیقه

زمان پروازهای آدیس آبابا اتریشی و شماره پروازهای آدیس آبابا :

پروازهای تهران به آدیس آبابا اتریشی همه روزه در ساعت 03:45 صبح از تهران ( شماره پرواز OS872 ) پرواز کرده و پس از توقف 16 ساعت و 30 دقیقه ای در ساعت 06:50 وارد آدیس آبابا می شود . مدت سفر هوایی از تهران تا آدیس آبابا با اتریشی 27 ساعت و 15 دقیقه می باشد .

برنامه پرواز های برگشت از آدیس آبابا آسترین ایرلاین :

پروازهای برگشت از آدیس آبابا به تهران استرین همانند پروازهای رفت همه روزه انجام می شود . پرواز شماره OS152 از آدیس آبابا در ساعت 01:05 آغاز شده و پس از توقف 7 ساعت و 25 دقیقه ای در ساعت 20:00 وارد تهران می شود . مدت سفر هوایی از آدیس آبابا تا تهران با اتریشی 13 ساعت و 10 دقیقه می باشد .

تعداد چمدان های پرواز آدیس آبابا هواپیمایی اتریشی :

اتریشی به مسافران خود در مسیر تهران به آدیس آبابا اجازه حمل 1 چمدان 23 کیلوگرمی در قسمت بار و یک ساک 7 کیلورمی در قسمت کابین را می دهد . این مقدار بار در تاریخ های مختلف و کلاس های پروازی مختلف متفاوت است حتما قبل از خرید بلیط از میزان بار پرواز حود آگاه شوید تا با مشکل اضافه با روبرو نشوید

فروش بلیط ارزان قیمت آدیس آبابا با اتریشی در قاره پیما :

برای خرید بلیط رفت و برگشت و یک طرفه رفت یا برگشت از ایران به آدیس آبابا با آسترین وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط هواپیما قاره پیما شده و پس از وارد کردن مبدا و مقصد و تاریخ رفت و برگشت و جستجو در تاریخ های مختلف و مقایسه آنها پرواز مورد نظر خود را اتخاب و به صورت اینترنتی خریداری نمائید . شما با عضویت در تلگرام و اینستاگرام قاره پیما می توانید از بلیط های تخفیف خوره و چارتری آدیس آبابا قاره پیما آگاه شوید

 

سایر پروازهای تهران به آدیس آبابا – پروازهایی که دیگر انجام نمی شوند و یا میزان توقف و مدت توقف های طولانی مدت دارند .

 

بلیط تهران آدیس آبابا عمان ایر Oman Air Airlines :

بلیط تهران آدیس آبابا فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به مسقط 2 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه مسقط Muscat عمان (MCT) – توقف 8 ساعته
فرودگاه مسقط Muscat عمان (MCT) مدت زمان پرواز از مسقط به آدیس آبابا 4 ساعت و 40 دقیقه
فرودگاه  Addis Ababa آدیس آبابا (ADD)
کل طول زمان پرواز در هوا:6 ساعت و 40 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:7 ساعت و 55 دقیقه – کل طول زمان سفر:14 ساعت و 35 دقیقه

 

 

خرید اینترنتی بلیط آدیس آبابا به تهران امارات Emirates Airlines + ایرلاین اتیوپی Ethiopian Airlines :

خرید اینترنتی بلیط آدیس آبابا فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به دوبی 2 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB) – توقف 4 ساعته
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB) مدت زمان پرواز از دوبی به آدیس آبابا 4 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه  Addis Ababa آدیس آبابا (ADD)
کل طول زمان پرواز در هوا:6 ساعت و 35 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:4 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان سفر:10 ساعت و 45 دقیقه

 

رزرو بلیط آدیس آبابا گلف ایر بحرین Gulf Air Airlines :

رزرو بلیط آدیس آبابا فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به بحرین 1 ساعت و 55 دقیقه
فرودگاه بحرین Bahrain بحرین (BAH)
فرودگاه بحرین Bahrain بحرین (BAH) مدت زمان پرواز از بحرین به آدیس آبابا 3 ساعت و 40 دقیقه
فرودگاه  Addis Ababa آدیس آبابا (ADD)
کل طول زمان پرواز در هوا:5 ساعت و 35 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:0 ساعت و 45 دقیقه – کل طول زمان سفر:6 ساعت و 20 دقیقه

بلیط ارزان قیمت آدیس آبابا آذربایجان Azerbaijan Airlines + ترکیش ایرلاین ترکیه Turkish Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به باکو 1 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه حیدر علی اف Baku Heydar Int باکو آذربایجان (GYD) – توقف 5 ساعته
  فرودگاه حیدر علی اف Baku Heydar Int باکو آذربایجان (GYD) مدت زمان پرواز از باکو به استانبول 3 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) – توقف 8 ساعته
  فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به آدیس آبابا 5 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه  Addis Ababa آدیس آبابا (ADD)
کل طول زمان پرواز در هوا:9 ساعت و 50 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:13 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان سفر:23 ساعت و 20 دقیقه

پروازهای تهران به آدیس آبابا اطلس جت ترکیه Atlasjet Airlines + ایرلاین قطر ایرویز قطر Qatar Airways :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به استانبول 3 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) – توقف 6 ساعته
  فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به دوحه 4 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH)
  فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH) مدت زمان پرواز از دوحه به آدیس آبابا 4 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه  Addis Ababa آدیس آبابا (ADD)
کل طول زمان پرواز در هوا:11 ساعت و 40 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:9 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان سفر:21 ساعت و 00 دقیقه

رزرو بلیط آدیس آبابا اتحاد امارات Etihad Airways + ایرلاین اتیوپی Ethiopian Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به ابوظبی 2 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه ابوظبی Abu Dhabi امارات (AUH)
  فرودگاه ابوظبی Abu Dhabi امارات (AUH) مدت زمان پرواز از ابوظبی به کامپالا 15 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه عنتبی Entebbe Kampala کامپالا اوگاندا (EBB)
  فرودگاه عنتبی Entebbe Kampala کامپالا اوگاندا (EBB) مدت زمان پرواز از کامپالا به آدیس آبابا 3 ساعت و 50 دقیقه
فرودگاه  Addis Ababa آدیس آبابا (ADD)
کل طول زمان پرواز در هوا:11 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:2 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان سفر:13 ساعت و 50 دقیقه

مبلغ بلیط آدیس آبابا گلف ایر بحرین Gulf Air Airlines + ایرلاین کانتاس استرالیا Qantas Airways Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به بحرین 2 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه بحرین Bahrain بحرین (BAH)
  فرودگاه بحرین Bahrain بحرین (BAH) مدت زمان پرواز از بحرین به دوبی 1 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB) – توقف 4 ساعته
  فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB) مدت زمان پرواز از دوبی به آدیس آبابا 4 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه  Addis Ababa آدیس آبابا (ADD)
کل طول زمان پرواز در هوا:7 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:8 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان سفر:15 ساعت و 30 دقیقه

 هزینه بلیط آدیس آبابا گلف ایر بحرین Gulf Air Airlines + ایرلاین امارات Emirates Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به بحرین 2 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه بحرین Bahrain بحرین (BAH)
  فرودگاه بحرین Bahrain بحرین (BAH) مدت زمان پرواز از بحرین به دوبی 1 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB) – توقف 6 ساعته
  فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB) مدت زمان پرواز از دوبی به آدیس آبابا 4 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه  Addis Ababa آدیس آبابا (ADD)
کل طول زمان پرواز در هوا:7 ساعت و 05 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:8 ساعت و 25 دقیقه – کل طول زمان سفر:15 ساعت و 30 دقیقه

برنامه پروازهای آدیس آبابا لوفتهانزا آلمان Lufthansa Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به وین 4 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه وین Vienna اتریش (VIE)
  فرودگاه وین Vienna اتریش (VIE) مدت زمان پرواز از وین به فرانکفورت 1 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه فرانکفورت Frankfurt آلمان (FRA)
  فرودگاه فرانکفورت Frankfurt آلمان (FRA) مدت زمان پرواز از فرانکفورت به آدیس آبابا 9 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه  Addis Ababa آدیس آبابا (ADD)
کل طول زمان پرواز در هوا:15 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:3 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان سفر:18 ساعت و 20 دقیقه

روزهای پرواز آدیس آبابا ایرفلوت روسیه Aeroflot Airlines + ترکیش ایرلاین ترکیه Turkish Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به مسکو 3 ساعت و 50 دقیقه
فرودگاه مسکو Moscow روسیه (SVO)
  فرودگاه مسکو Moscow روسیه (SVO) مدت زمان پرواز از مسکو به استانبول 3 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) – توقف 5 ساعته
  فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به آدیس آبابا 5 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه  Addis Ababa آدیس آبابا (ADD)
کل طول زمان پرواز در هوا:12 ساعت و 45 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:7 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان سفر:20 ساعت و 05 دقیقه

بلیط آدیس آبابا چنده ترکیش ایرلاین ترکیه Turkish Airlines + ایرلاین اتیوپی Ethiopian Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به استانبول 3 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST)
  فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به ریاض 4 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه ریاض Riyadh عربستان سعودی (RUH) – توقف 4 ساعته
  فرودگاه ریاض Riyadh عربستان سعودی (RUH) مدت زمان پرواز از ریاض به آدیس آبابا 3 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه  Addis Ababa آدیس آبابا (ADD)
کل طول زمان پرواز در هوا:11 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:6 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان سفر:17 ساعت و 30 دقیقه

 

 

قیمت پروازهای آدیس آبابا

قیمت بلیط آدیس آبابا به متغییر های مختلفی بستگی دارد که شامل :

 • زمان سفر به آدیس آبابا
 • بلیط یک طرفه یا رفت و برگشت به آدیس آبابا
 • نرخ ارز
 • فصل مورد نظر برای سفر به آدیس آبابا ( شلوغ یا خلوت )
 • پرواز چارتر یا سیستم
 • ایرلاین مورد نظر برای پرواز به آدیس آبابا
 • شهر مورد نظر برای پرواز از آنجا به آدیس آبابا
 • بلیط بزرگسال – کودک یا نوزاد
 • کلاس پروازی …

توجه داشته باشید به دلیل وجود متغییر های زیاد امکان بیان قیمت دقیق برای پروازهای ایران به آدیس آبابا وجود ندارد .

بهترین روش برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیما به آدیس آبابا تماس با قاره پیما و یا جستجو آنلاین در سایت در تاریخ های مختلف و ایرلاین های مختلف و مقایسه قیمت های آنها می باشد .

 

دیدنی های آدیس آبابا

بهترین جاهای دیدنی آدیس آبابا به پیشنهاد قاره پیما که حتما باید آنها را در سفر به آدیس آبابا ببینید

 • آبشار نیل آبی Blue Nile Falls 
 • فاسیل قبی Fasil Ghebbi 
 •   کلیسای سنت جورج ، لالیبلا Church of Saint George, Lalibela 
 • آتشفشان آرتا آله erta ale volcano 
 • غارهای صف عمر Sof Omar Caves  

بهترین سوغاتی های آدیس آبابا

 • منسوجات Textiles

 • دانه های قهوه Coffee beans

 • سبد baskets

 • ادویه ها Spices

 • ظروف سفالی  Clay pottery

 • لباس clothing

 • مجسمه های چوبی Wood sculptures

ارزانترین و بهترین پاساژ ها و بازارهای آدیس آبابا

 • مرکز خرید ادنا Edna Mall

 • فروشگاه بزرگ زفمش Zefmesh Grand Mall

 • دمبل سیتی سنتر Dembel City Center

 • مرکز خرید مافی Mafi City Center

بهترین غذا های آدیس آبابا

 • اینجرا Injera
 • شیرو اتیوپی ethiopian Shiro
 • آتکیلت ووت atkilt wot
 • آزیفا Azifa
 • اینگودی تایبز Inguday Tibs
 • کیک آلیچا Kik Alicha
 • چچبسا Chechebsa
 • پستریز اتیوپی Ethiopian Pastries

معروف ترین رستوران ها و بارهای آدیس آبابا

 • رستوران فرهنگی هبیر اتیوپی Hibir Ethiopia Cultural Restaurant
 • بن آببا Ben Abeba
 • رستوران اتیوپی سیمرت Simret Ethiopian Restaurant
 • رستوران شرایتون اتیوپی Sheraton Restaurant Ethiopia

قیمت پروازهای آدیس آبابا

قیمت بلیط آدیس آبابا به متغییر های مختلفی بستگی دارد که شامل :

 • زمان سفر به آدیس آبابا
 • بلیط یک طرفه یا رفت و برگشت به آدیس آبابا
 • نرخ ارز
 • فصل مورد نظر برای سفر به آدیس آبابا ( شلوغ یا خلوت )
 • پرواز چارتر یا سیستم
 • ایرلاین مورد نظر برای پرواز به آدیس آبابا
 • شهر مورد نظر برای پرواز از آنجا به آدیس آبابا
 • بلیط بزرگسال – کودک یا نوزاد
 • کلاس پروازی …

توجه داشته باشید به دلیل وجود متغییر های زیاد امکان بیان قیمت دقیق برای پروازهای ایران به آدیس آبابا وجود ندارد .

بهترین روش برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیما به آدیس آبابا تماس با قاره پیما و یا جستجو آنلاین در سایت در تاریخ های مختلف و ایرلاین های مختلف و مقایسه قیمت های آنها می باشد .

 

نحوه خرید بلیط آدیس آبابا از قاره پیما :

برای خرید بلیط پروازهای آدیس آبابا از قاره پیما پس از وارد شدن به سایت قاره پیما مراحل زیر می بایستی انجام شود .

مرحله اول رزرو و خرید پروازهای آدیس آبابا

در ایتدا بایستی مشخص نماید بلیط خود را به صورت یک طرفه یا رفت و برگشت ی خواهید برای این منظور بر روی گزینه یک طرفه و با دوطرفه کلیک کلید .

پس از کلیک بر روزی گزینه یک طرفه مشاهده می فرمائید که قسمت تاریخ بلیط برگشت حذف می شود .

مرحله دوم

در این مرحله می بایستی شهر مبدا و مقصد خود را وارد نمائید که برای پرواز آدیس آبابا می بایستی کلمه آدیس آبابا – Addis Ababa و یا ADD را تاپ نمائید .

اگر می خواهید از ایران به آدیس آبابا سفر کنید ADD را در مقصد و در غیر این صورت ADD را در مبدا وارد نمائید .

در قسمت مبدا و مقصد همچنین می بایستی یکی از شهرهای ایران یا هر شهری که می خواهید از آنجا به آدیس آبابا پرواز داشته باشید را وارد نمائید .

مرحله سوم 

در این مرحله می بایستی تاریخ رفت و برگشت خود به آدیس آبابا را وارد نمائید . 

برای راحتی خرید شما امکان انتخاب تاریخ به دو صورت شمسی و میلادی در آدیس آبابا برای شما فراهم شده است . 

مرحله چهارم رزرو و خرید پروازهای آدیس آبابا

انتخاب تعداد مسافر در این قسمت تعداد مسافر ها را وارد نمائید توجه داشته باشید در این قسمت امکان 3 انتخاب وجود دارد

 • تعداد افراد بزرگسال ( افراد بالای 12 سال بزرگسال محسوب می شوند )
 • تعداد کودک ( کودکان زیر 12 سال کودک محسوب می شوند )
 • نعداد نوزاد ( کودکان زیر 2 سال نوازد محسوب می شود )

در انتخاب خود در مرحله دقت داشته زیر نرخ بلیط برای هر رده سنی متفاوت است و در صورت اشتباه هزینه نهایی بلیط ها به صورت اشتباه ( بیشتر یا کمتر ) به شما نمایش داده خواهد شد .

مرحله پنجم 

در این قسمت می بایستی کلاس پروازی مورد نظر خود را انتخاب نمایید . کلاس های پروازی آدیس آبابا شامل گروه های زیر می باشد .

 • اکونومی
 • پریمیوم اکونومی
 • بیزینس
 • پریمیوم بیزینس
 • فرست
 • پریمیوم فرست

پس از انتخاب و انجام تمام مراحل بالا روز دکمه جستجو پرواز کلیک کرده و پس از انتظار چند ثانیه ای قاره پیما کلیه پروازهای مسیر انتخابی را برای رزرو و خرید برای شما به نمایش می گذارد .

در این مرحله شما می توانید در فیلتر های سایت برای راحت تر کردن انتخاب خود استفاده نمائید .

با استفاده از فیلتر های سایت شما امکان فیلتر کردن نتایج به صورت زیر را دارید 

 • فیلتر بر اساس ایرلاین ( به طور مثال اگر در این قسمت هواپیمایی قطر ایرویز را انتخاب نمائید سیستم به شما تنها پروازهای قطر ایرویز را به نمایش می گذارد )
 • فیلتر بر اساس پرواز بدون توقف – یا 1 توقف و… ( در صورت انتخاب پرواز بدون توقف در صورت وجود این پرواز در تاریخ انتخابی تنها پروازهای مستقیم برای شما به نمایش در خواهد آمد )
 • فیلتر بر اساس میزان توقف
 • قبلتر بر اساس زمان پرواز
 • فیلتر بر اساس مدت پرواز 

پس از مقایسه و انتخاب پرواز خود روی گزینه خرید بلیط کلیک کرده و پس از وارد کردن اطلاعات درخواستی ( اطلاعات دقیقا از روی پاسپورت وارد شود ) و پرداخت هزینه بلیط مورد نظر شما صادر و برای دانلود در خدمت شما گذاشته می شود . همچنین بلیط به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد .

 

دلایل رزرو و خرید پرواز آدیس آبابا از قاره پیما

خرید بلیط هواپیما آدیس آبابا با ارزانترین قمیت 

قاره پیما ارزانترین قیمت بلیط آدیس آبابا را به شما ارائه می دهد شما می توانید پس از جستجو در تماس وب سایت های فروش اینترتی بلیط از ارزانی قیمت پروازهای آدیس آبابا اطمینان حاصل کرده سپس بلیط خود را با کمترین قیمت ممکن از ما خریداری نمائید .

امکان رزرو بلیط و هتل آدیس آبابا به صورت همزان

شما در قاره پیما علاوه بر امکان رزرو بلیط امکان رزرو هتل در آدیس آبابا را نیز به صورت آنلاین و اینترنتی از قاره پیما دارید که این کار باعث کاهش زمان و هزینه شما برای خرید بلیط و رزرو هتل های آدیس آبابا می شود .

پشتیبانی شبانه روزی قاره پیما با تیم پشتیبانی حرفه ای 

ما همواره در تلاشیم تا به بهترین نوع و در سریع ترین زمان ممکن و به صورت شبانه روزی پاسخ گوی تمام مشتریان عزیز خود باشیم و شما در هنگام خرید بلیط در واقع عضوی از خانواده ما شده و از تمام خدمات ما بهمرمند می شود .

استرداد آنلاین پروازهای آدیس آبابا  در سریع ترین زمان ممکن

ما در قاره پیما امکان استرداد آنلاین بلیط را برای شما فراهم نموده این تا مسافران محترم بدن نیاز به مراجعه حضوری و حتما بدون نیاز به تماس با ما پروازهای خریداری شده خود را به صورت کاملا آنلاین کنسل و هزینه بلیط را در سریع ترین زمان ممکن پس از استرداد بلیط از طرف ایرلاین دریافت نمایند .

امکان مقایسه قیمت های ایرلاین مختلف قبل از خرید بلیط

یکی دیگر از مزایای خرید بلیط از ما امکان مقایسه بین ایرلاین های مختلف و تاریخ های مختلف و انتخاب کاملا آگاهانه بلیط می باشد .

استفاده از سایر خدمات قاره پیما با تخفیف های ویژه 

شما با خرید بلیط هواپیما تخفیف های ویژه ما برای سایر خدمات سفر از جمله ویزا – هتل – ترانسفر – بیمه مسافرتی – تشریفات اختصاصی فرودگاه و … را نیز خریداری می نمائید . 

 

رزرو هتل های آدیس آبابا با ارزانترین قیمت

قاره پیما امکان رزرو آنلاین و بدون واسطه هتل های آدیس آبابا را نیز به صورت کاملا اینترنتی و با کمترین قیمت برای شما فراهم نموده است .

شما می توانید هنگام رزرو بلیط آدیس آبابا خود و یا قبل و بعد از رزور پرواز قیمت هتل مورد نظر خود را نیز در تاریخ های مختلف مشاهده نمائید .

علاوه بر قیمت شما در قاره پیما امکان مشاهده اطلاعات کاملی درباره هتل ها و همچنین نظر مسافران قبلی قاره پیما درباره هتل را مشاهده کرده و با استفاده از این اطلاعات بهترین هتل را متناسب با بودجه و تاریخ و دلیل سفر خود انتخاب و رزرو نمائید .

 

نحوه خرید و قیمت بلیط پروازهای چارتر آدیس آبابا

در هنگام جستجو در پروازهای ایران به آدیس آبابا در صورت وجود پروازهای چارتر این پروازهای با علامت چارتر برای شما به نمایش گذاشته خواهند شد .

درباره پروازهای چارتر 

پروازهای چارتر بر خلاف تصور عموم همیشه ارزان نمی باشند و در تاریخ های پر تقاضا قیمت این پروازهای از پروازهای سیستمی گران تر است .

همچنین پروازهای چارتر آدیس آبابا در تمام فصول و تاریخ ها وجود ندارد و تنها در فصول پر مسافر آژانس قاره پیما اقدام به چارتر پروازهای تهران به آدیس آبابا و آدیس آبابا به تهران می نمائید .

قبل از خرید بلیط چارتر به نکات زیر توجه فرمائید :

پروازهای چارتر به هیچ عنوان قابل استرداد نمی باشند و در صورتی کنسلی از طرف مسافر یا دیر رسیدن به پرداخت هیچ مبلغی به شما استرداد نخواهد شد و پرواز جایگزین به شما داده نخواهد شد .

نرخ نوزاد کودک و بزرگسال در پروازهای چارتر یکسان بود و تمام بلیط ها به عنوان بزرگسال محاسبه می شود .

تمام خدمات پرواز ( کیترینگ و … ) در بلیط چارتر و سیستمی یکسان است .

امکان تغییر تاریخ در پروازهای چارتر وجود ندارد و در صورت تغییر پرواز کامل سوخت می شود و می بایستی بلیط جدید خریداری نمائید .

 

خرید بلیط ارزان آدیس آبابا

قاره پیما بلیط های خود را با گارانتی ارزانترین قیمت بازار به شما ارائه می دهد در صورت مشاهده پروازهای ارزنتر و اطلاع به قاره پیما بلیط شما با قمت اعلامی شما و حتی ارزانترین به شما فروخته خواهد شد .

 

اطلاعات کاربردی در آدیس آبابا برای ایرانیان 

 • زبان رسمی : امهری
 • واحد پول : بیر اتیوپی
 • اختلاف ساعت با تهران :  دو ساعت از تهران عقب تر است.
 • کد کشور : +251
 • کد شهری : 
 • شماره‌های اضطراری : 
 • جهت رانندگی : راست
 • نوع برق شهری : در این کشور ولتاژ برق شهری ۲۲۰ ولت و فرکانس ۶۰ هرتز است

 

بلیط لحظه آخری آدیس آبابا

بلیط های لحظه آخری آدیس آبابا در قاره پیما با باکس لحظه آخری در هنگام رزرو به شما نمایش داده خواهند شد .

بلیط های لحظه آخری در فصول خلوت سال بسیار ارزان می باشند و گاهی با 90 درصد تخفیف به شما عرضه می شوند . 

بلیط های لحظه آخری معمولا 1 روز یا چند ساعت مانده به پرواز با قیمت های مناسب ارائه می شوند .

قیمت بلیط های لحظه آخری آدیس آبابا به صورت لحظه ای تغییر می کند بنابرین در صورت مشاهده قیمت مناسب خرید خود را هر چه سریع تر انجام دهید .

در فصول پر مسافر در بعضی مواقه قیمت پروازهای لحظه آخری گران تر از پروازهای عادی می شود پس پروازهای لحظه آخری همیشه گزینه مناسبی برای انجام سفر ارزان نمی باشند .

 

اطلاعات کامل درباره بلیط و پروازهای آدیس آبابا :

مدت زمان پروازهای آدیس آبابا

طول پرواز های آدیس آبابا با محاسبه زمان توقف حدودا 10 ساعت می باشد . البته این زمان در ایرلاین های مختلف به دلیل تفاوت در میزان توقف و مسیر پروازی متفاوت است .

فاصله هوایی از تهران به آدیس آبابا

طول مسافت هوایی از تهران به آدیس آبابا حدودا 1520 کیلومتر می باشد .

آیا برای سفر به آدیس آبابا به ویزا نیاز هست ؟

بله قبل از سفر به آدیس آبابا می بایستی ویزا تهیه نمائید .

اخذ ویزای اتیوپی در قاره پیما به صورت کاملا اینترنتی و با ارزانترین قیمت انجام می شود .

جهت آگاهی از شرایط – مدارک و قیمت دریافت ویزا وارد قسمت ویزا سایت قاره پیما شده و ویزا خود را به صورت آنلاین ثبت سفارش و دریافت نمائید .

ویزای آنلاین اتیوپی

امکان رزرو بلیط یک طرفه آدیس آبابا وجود دارد یا حتما می بایستی بلیط رفت و برگشت آدیس آبابا تهیه شود ؟

بله حتما می بایست برای ورود به آدیس آبابا با ویزای توریستی بلیط رفت و برگشت تهیه نمائید .

اگر با بلیط یک طرفه به آدیس آبابا سفر کنید یا از در فرودگاه های ایران به شما اجازه وارد شدن به هواپیما را نخواهند دارد و یا از فرودگاه آدیس آبابا دیپورت می شوید .

آیا ارائه رزرو هتل در آدیس آبابا در فرودگاه آدیس آبابا الزامی است ؟

بله حتما در فرودگاه آدیس آبابا می بایستی رزرو هتل در آدیس آبابا را همراه خود داشته باشید .

امکان تغییر نام و تاریخ در بلیط های آدیس آبابا وجود دارد ؟

امکان تغییر نام در پروازهای چارتری با پرداخت هزینه ای کم وجود دارد ولی در پروازهای سیستمی آدیس آبابا این امکان وجود دارد و می بایستی بلیط را با جریمه کنسل و بلیط جدید خریداری نمائید .

در مورد تغییر تاریخ چه در پروازهای چارتر و چه در سیستمی امکان تغییر تاریخ وجود ندارد و می بایستی بلیط کنسل  بلیط جدید صادر شود .

فاصله مرکز شهر تا فرودگاه آدیس آبابا چقدر است؟

فاصله فرودگاه تا مرکز شهر آدیس آبابا تنها 45 دقیقه می باشد .

 

هزینه حمل و نقل – رستوران – تفریحات و اقامت در آدیس آبابا

گردشگران و مسافران آدیس آبابا باید به این نکته توجه نمایند که برای سفر به این کشور می بایست هزینه هایی پرداخت نمایند.

برای اطلاع دقیق از قیمت هتل ها، خورد و خوراک و … به علت اینکه هزینه ها در این کشور به صورت متغییر می باشند می بایست قبل از سفر خود در مورد قیمت های دقیق بررسی های لازم را انجام بدهید و از آنها اطلاع یابید.

 

تلفن های ضروری در آدیس آبابا

شماره های ضروری آدیس آبابا

 • پلیس:
 • آتش‌نشانی:
 • فوریت‌های پزشکی:

آدرس و شماره تماس سفارت ایران در آدیس آبابا:

 • BISRATE GABRAEL ROAD NEAR TO AFRICAN UNION CHAR PERSON RESIDENCE
 • 00251113727600 

 

 

نکاتی در مورد مسیرهای پروازی آدیس آبابا :

ترتیب مسیر های پروازی فوق ( ارزانترین ایرلاین ( ارزانترین بلیط هواپیما آدیس آبابا ) به گرانترین قیمت بلیط رفت و برگشت تهران آدیس آبابا ) با توجه به میانگین ارزش بلیط هر ایرلاین در طول یک سال گرفته شده و این امکان وجود دارد که ترتیب آنها در تاریخ های مختلف کمی با موارد ذکر شده بالا تفاوت داشته باشد.

لذا شما برای آگاهی دقیق از مسیرهای پروازی و قیمت بلیط مورد نظر خود می توانید به صورت تلفنی( با کمک گرفتن از کارشناسان قاره پیما ) – و یا آنلاین ( با استفاده از چت آنلاین سایت ) – و یا استفاده از قسمت جستجو آنلاین بلیط سایت بهترین مسیر پروازی و بلیط را انتخاب کرده و سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود نمائید.

ovdn tv,a vcv, , rdlj fgdx i,h\dlh hc jivhk fi Hnds Hfhfh hjd,\d hvchk ]hvjv lain hwtihk advhc hi,hc jfvdc

 

 

سوالات متداول درباره بلیط آدیس آبابا :

 

💵 قیمت بلیط یک طرفه و رفت و برگشت آدیس آبابا چقدر است ؟

قیمت پروازهای آدیس آبابا بستگی به ایرلاین و تاریخ پرواز شما دارد این پروازهای از 8 تا 15 میلیون تومان قیمت دارند .

🚀 آیا پرواز مستقیم از ایران به آدیس آبابا وجود دارد ؟

متاسفانه در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین ایران و آدیس آبابا وجود ندارد و تمام پرواز ها دارای یک توقف می باشد .

⏱️ مدت زمان پرواز از ایران به آدیس آبابا ؟

پروازهای آدیس آبابا با اضافه شدن میزان توقف حدودا 10 ساعت می باشد .

✈️ بهترین خط هواپیمایی برای سفر به آدیس آبابا کدام است ؟

خطوط هواپیمایی امارات و قطر ایرویز و ترکیش در حال حاضر بهترین ایرلاین ها برای پرواز از ایران به آدیس آبابا می باشد .

🧳 میزان بار مجاز در پروازهای ژوهانسبورگ چقدر است ؟

مقدار بار مجاز بستگی به ایرلاین شما دارد ولی به طور معمول 2 چمدان 23 کیلوگرمی می باشد برای اطلاعات بیشتر با ما درتماس باشید .

✔️ آیا امکان تغییر تاریخ و کنسلی بلیط هواپیما آدیس آبابا وجود دارد ؟

امکان کنسلی و تغییر تاریخ پرواز با پرداخت جریمه وجود دارد – میزان جریمه بستگی به ایرلاین و زمان تغییر تاریخ یا کنسلی دارد .

🛂 آیا برای سفر به اتیوپی نیاز به ویزا هست ؟

بله برای سفر به اتیوپی نیاز به ویزا می باشد .
برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید وارد صفحه ویزای اتیوپی قاره پیما شوید .

🏨 آیا در قاره پیما امکان رزرو هتل آدیس آبابا وجود دارد ؟

برای رزرو هتل با ارزانترین قیمت در آدیس آبابا وارد صفحه هتل در آدیس آبابا قاره پیما شوید .

 

بلیط به تمام شهرها

رزرو و خرید بلیط هواپیما به آدیس آبابا 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به آربا مینچ 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به لالیبلا 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به دیرداوه 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به اسوسا 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به باهیر دار 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به ماکالا 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به گاندر 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به جیجیگا 

رزرو و خرید بلیط هواپیما خارجی به جیما 

رزرو و خرید بلیط هواپیما خارجی به اکسوم 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به گامبلا 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به اینداسلاسی 

رزرو و خرید بلیط هواپیما خارجی به حمرا 

رزرو هتل در تمام شهرها

قیمت و رزرو هتل در آدیس آبابا 

پروازهای داخلی

قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی اتیوپی

دریافت ویزا 

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور اتیوپی

یک دیدگاه

 1. با سلام
  چنانجه سوالی در مورد پروازهای آدیس آبابا دارید سوال خود را در این قسمت وارد نمائید – کارشناسان قاره پیما در سریع ترین زمان ممکن به سوالات شما جواب خواهند داد . ( به سوالات در مورد قیمت بلیط آدیس آبابا پاسخ داده نخواهد شد برای آگاهی از قیمت بلیط وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط سایت قاره پیما شوید )

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتلتماس با ما