خانه / قیمت بلیط ارزان / ارزانترین قیمت بلیط لهستان

ارزانترین قیمت بلیط لهستان

شما در قاره پیما امکان آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط لهستان در تاریخ های مختلف و رزرو و خرید آن را به صورت اینترنتی ، حضوری ، تلفنی و ... به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته را دارید . توجه داشته باشید در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین ایران و لهستان وجود ندارد و تمام پروازها حداقل دارای 1 یا 2 توقف در کشورهای مختلف هستند .

ارزانترین قیمت بلیط لهستان

ارزانترین قیمت بلیط لهستان

در حال حاضر جهت پرواز از ایران به لهستان شما می توانید از خطوط هواپیمایی زیر استفاده نمائید :

 1. هواپیمایی ترکیش Turkish Airlines : که در حال حاضر از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به لهستان پرواز می کند .
 2. هواپیمایی آژین Aegean Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در آتن یونان به لهستان پرواز می کند .
 3. هواپیمایی بلاویا Belavia Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در مینسک بلاروس به لهستان پرواز می کند .
 4. هواپیمایی اکراینی Ukraine Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در کی یف اکراین به لهستان پرواز می کند .
 5. هواپیمایی امارات Emirates Airlines : که در حال حاضر از مشهد و تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به لهستان پرواز می کند .
 6. هواپیمایی قطری Qatar Airways : که در حال حاضر از تهران - مشهد و شیراز پرواز دارد و پس از یک توقف در دوحه قطر به لهستان پرواز می کند .
 7. هواپیمایی لوفتهانزا Lufthansa Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در فرانکفورت آلمان به لهستان پرواز می کند .
 8. هواپیمایی آلیتالیا Alitalia Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در رم ایتالیا به لهستان پرواز می کند .
 9. هواپیمایی ایرفلوت Aeroflot Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در مسکو روسیه به لهستان پرواز می کند .
 10. هواپیمایی اتریشی Austrian Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در وین اتریش به لهستان پرواز می کند .
 11. هواپیمایی لوت LOT Airlines : که پروازی از ایران ندارد و برای پروازهای داخلی لهستان و پرواز از کشورهای اروپایی به لهستان و بلعکس مناسب می باشد .

توجه داشته باشید قاره پیما نمایندگی رسمی تمام ایرلاین های موجود می باشد و شما می توانید بلیط خود را پس از مقایسه قیمت تمام ایرلاین های موجود و آگاهی بهترین مسیر و ارزانترین قیمت بلیط لهستان از قاره پیما خریداری نمائید .

 

در زیر مسیرهای پرواز به شهرهای پر تردد لهستان از ایران آمده است :

 1. ورشو لهستان : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ترکیش - آژین - بلاویا - اکراینی - اتریشی - ایرفلوت - امارات - قطری - آلیتالیا - لوفتهانزا و لوت با یک توقف به ورشو لهستان با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 2. کراکوف لهستان : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی لوفتهانزا - اتریشی و لوت با یک توقف به کراکوف لهستان با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 3. وروتسلاو لهستان : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی لوفتهانزا و لوت با یک توقف به وروتسلاو لهستان با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 4. گدانسک لهستان : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی لوفتهانزا و لوت با یک توقف به گدانسک لهستان با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 5. ژشوف لهستان : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی لوفتهانزا و لوت با یک توقف به ژشوف لهستان با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 6. پوزنان لهستان : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی لوفتهانزا و لوت با یک توقف به پوزنان لهستان با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 7. کاتوویتس لهستان : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی لوفتهانزا و لوت با یک توقف به کاتوویتس لهستان با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 8. جهت آگاهی از مسیرهای پروازی به سایر شهرهای لهستان و جزئیات تمام پروازها به لهستان ( مدت زمان و میزان توقف و غیره ) به این قسمت مراجعه نمائید .

 

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای لهستان :

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای لهستان :

بلیط مورد نظر خود را حداقل 2 ماه قبل از سفر خریداری نمائید تا بتوانید از بهترین مسیر و ارزانترین قیمت استفاده نمائید .

بلیط مورد نظر خود را بعد از دریافت ویزا خریداری نمائید زیرا در بعضی مواقع کنسل کردن بلیط جریمه های سنگینی دارد .

توجه فرمائید:

توجه فرمائید:

رزرو بلیط در سایت قاره پیما کاملا رایگان بوده و برای رزرو هیچ مبلغی از شما دریافت نمی شود.

بلیط خریداری شده شما توسط سایت قاره پیما بدون دریافت هیچ هزینه ای به تمام نقاط ایران ارسال می گردد.

شما با هر بار خرید از قاره پیما معادل 0.5% کل مبلغ خرید خود را برای خرید های بعدی تخفیف می گیرید.