ویزاویزا لهستان

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور لهستان

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور لهستان به شرح زیر است :

کشور لهستان عضو اتحادیه اروپا و پیمان شنگن می باشد و شما جهت مسافرت به لهستان به ویزا شنگن نیاز دارید . حضور شخض متقاضی ویزا در محل سفارت جهت مصاحبه و انگشت نگاری برای ویزا لهستان و شنگن الزامی می باشد . آدرس و تلفن سفارت لهستان در تهران : بلوار آفریقا - بلوار مینا - خیابان پیروز - پلاک 2 و تلفن : 88787262 می باشد همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت سفارت لهستان به تهران به آدرس اینترنتی : teheran.msz.gov.pl مراجعه نمائید .

در حال حاضر امکان اخذ ویزای لهستان و سایر کشورهای اروپایی در قاره پیما وجود ندارد لطفا به هیچ عنوان سوال نفرمائید

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور لهستان

مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزا لهستان :

 1. اصل پاسپورت با اعتبار حداقل 3 ماه بیشتز از تاریخ ویزا درخواستی  .
 2. فرم درخواست ویزا ( از سایت سفارت دریافت نمائید ) .
 3. کارت ملی و شناسنامه .
 4. 2 قطعه عکس رنگی 6 در 4 رنگی با پس زمینه سفید بدون روتوش .
 5. در صورتی که قبلا ویزا شنگن و یا ویزا کشور معتبر دیگری دریافت کرده اید کپی از آنها و مهر های ورود و خروج .
 6. نامه تمکن مالی و گردش 6 ماه آخر سپرده بانکی .
 7. گواهی اشتغال به کار که در آن تاریخ استخدام - سمت - میزان حقوق و مرخصی ذکر شده باشد به همراه فیش حقوقی . ( برای کارمنداگ و کارگران ) .
 8. پروانه کسب و یا ثبت شرکت و یا کارت بازرگانی . ( برای صاحبان مشاغل ) .
 9. گواهی بازنشستگی ( برای افراد بازنشسته ) .
 10. گواهی اشتغال به تحصیل ( برای دانشجویان ) .
 11. بیمه مسافرتی .
 12. سند مالکیت ( در صورت وجود ) .
 13. رزرو هتل و بلیط هواپیما .

جهت دریافت وقت سفارت می توانید به صورت حضوری و تلفنی و یا آنلاین با مراجعه به secure.e-konsulat.gov.pl/Default.aspx درخواست وقت خود را به سفارت لهستان بدهید .

نکاتی در مورد ویزا های لهستان :

اطلاعات کلی مربوط به روادید

روادید شنگن نوع C

اگر قصد اقامت در خاک کشور لهستان و یا دیگر کشورهای عضو شنگن (در طی یک یا چند بار بازدید) حداکثر تا 90 روز در یک دوره نیم ساله که از تاریخ نخستین ورودتان محاسبه می گردد را دارید و یا اگر قصد گذر (ترانزیت) توسط قطار، خودرو یا هواپیما را از خاک شنگن دارید، می بایستی برای روادید شنگن نوع C درخواست دهید.

روادید متحد شنگن (روادید معتبر شنگن نوع C) شما را قادر به اقامت در خاک تمامی کشورهای عضو شنگن می نماید.

روادید ملی نوع D

اگر قصد اقامت در خاک کشور لهستان را برای بیش از 90 روز (حداقل 91 روز) در یک دوره نیم ساله که از تاریخ نخستین ورودتان محاسبه می گردد را دارید، می بایستی برای روادید شنگن نوع D درخواست دهید.  

روادبد ملی نوع D شما را قادر به:

 • اقامت در خاک کشور لهستان در طول اعتبار روادید می نماید،
 • سفر به دیگر کشورهای عضو شنگن تا مدت سه ماه در طول مدت زمان نیم ساله می نماید.

روادید ترانزیت در فرودگاه

اگر قصد سفر هوایی از کشور سومی به کشور سوم دیگر با توقف کوتاه در فرودگاه منطقه شنگن (در خاک کشور جمهوری لهستان) را دارید، و همچنین:

 1. قصد ندارید منطقه بین المللی ترانزیت فرودگاه را ترک کنید،
 2. شهروند یکی از این کشورها: کشورهای افغانستان، بنگلادش، جمهوری دموکراتیک کنگو، اریتره، اتیوپی، غنا، ایران، عراق، نیجریه، پاکستان، سودان یا سری لانکا، هستید،

می بایستی برای روادید ترانزیت در فرودگاه نوع a درخواست دهید.

توصیه می کنیم در زمانی که ترانزیت خود را از طریق فرودگاهی واقع در یک کشور عضو شنگن به غیر از کشور لهستان تنظیم می نمایید، به طور مستقیم با کنسولگری کشور مورد نظر جهت اطلاعات روادید تماس حاصل نمایید.

 روادید ترانزیت در فرودگاه نوع A، شما را قادر به اقامت تنها در منطقه بین المللی ترانزیت می نماید. (با داشتن این نوع روادید، شما نمی توانید وارد خاک شنگن شده و یا منطقه ترانزیت فرودگاه را ترک نمایید.)

با داشتن روادید نوع C یا نوع D، تا چه زمانی می توانم در کشور لهستان/دیگر کشورهای عضو شنگن بمانم؟

مدت زمان اقامت فرد خارجی در کشور لهستان (دارندگان روادید نوع D) یا در کشورهای عضو شنگن (دارندگان روادید نوع C) در داخل روادید مشخص شده است ("مدت اقامت" که با عدد نوشته شده است). چنین اقامت هایی تنها در مدت زمان اعتبار روادید (روادید معتبر از تاریخ.... تا تاریخ...) امکان پذیر می باشند.

کدام کنسول کشور عضو شنگن به درخواست روادید شنگن شما مربوط می شود؟

کنسول کشور عضو شنگنی که مقصد اصلی سفر شماست، فرد مورد نظر است که روند درخواست روادید شما را طی خواهد نمود.

اگر قصد بازدید از کشور لهستان را ندارید، نمی توانید درخواست روادید شنگن خود را به دفتر کنسولی کشور لهستان ارسال نمایید.

اگر می خواهید کشورهای عضو شنگن متعددی را بازدید نمایید، کنسول کشور لسهتان فرد مربوطه برای طی کردن روند درخواست شما می باشد مشروط به آن که کشور لسهتان مقصد اصلی ورود شما به خاک شنگن بوده یا کشور لهستان، کشوری است که بیشتر زمان خود را در آن اقامت خواهید داشت.

رزرو و خرید بلیط لهستان

راهنمایی جهت خرید بلیط هواپیما به لهستان :

در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین ایران و لهستان وجود ندارد و بهترین پرواز از ایران به لهستان با خط هوایی ترکیش ایرلاینز ( یک توقف در استانبول ) می باشد . همچنین به وسیله خطوط هوایی امارات و قطری و لوفتهانزا و اکراینی و اتریشی و ... نیز امکان پرواز با یک توقف به لهستان وجود دارد جهت آگاهی از قیمت و رزرهاو ساعات پرواز و همچنین طول پرواز و سایر مسیرهای پروازی لهستان به قسمت بلیط هواپیما سایت مراجعه نمائید . 

وب سایت قاره پیما کارگزار رسمی اخذ ویزا - رزرو بلیط هواپیما و هتل و تور لهستان می باشد ، قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور لهستان ( توریستی و تجاری و ... ) - بلیط هواپیما - هتل و یا تور های مسافرتی با هم متفاوت می باشد لذا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزا - هتل - بلیط و تور از طریق راه های ارتباطی سایت با ما در تماس باشید .

بلیط هواپیما به تمام شهرهای لهستان

رزرو هتل در تمام شهرهای لهستان

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتلتماس با ما