خانه / قیمت بلیط ارزان / ارزانترین قیمت بلیط قرقیزستان

ارزانترین قیمت بلیط قرقیزستان

شما در قاره پیما امکان آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط قرقیزستان در تاریخ های مختلف و رزرو و خرید آن را به صورت اینترنتی ، حضوری ، تلفنی و ... به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته را دارید . توجه داشته باشید در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین ایران و قرقیزستان وجود ندارد و تمام پروازها حداقل دارای 1 یا 2 توقف در کشورهای مختلف هستند .

ارزانترین قیمت بلیط قرقیزستان

ارزانترین قیمت بلیط قرقیزستان

در حال حاضر جهت پرواز از ایران به قرقیزستان شما می توانید از خطوط هواپیمایی زیر استفاده نمائید :

  1. هواپیمایی پگاسوس Pegasus Airlines : که در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به قرقیزستان پرواز می کند
  2. هواپیمایی ترکیش Turkish Airlines : که در حال حاضر از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به قرقیزستان پرواز می کند
  3. هواپیمایی فلای دبی Flydubai Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران - تبریز - مشهد - شیراز - همدان - لار - اهواز - بندرعباس و اصفهان پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به قرقیزستان پرواز می کند .
  4. هواپیمایی ایرفلوت Aeroflot Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف به مسکو به قرقیزستان پرواز می کند .
  5. هواپیمایی آزال آذربایجان Azerbaijan Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در باکو آذربایجان به قرقیزستان پرواز می کند .

توجه داشته باشید قاره پیما نمایندگی رسمی تمام ایرلاین های موجود می باشد و شما می توانید بلیط خود را پس از مقایسه قیمت تمام ایرلاین های موجود و آگاهی بهترین مسیر و ارزانترین قیمت بلیط قرقیزستان از قاره پیما خریداری نمائید .

 

در زیر مسیرهای پرواز به شهرهای پر تردد قرقیزستان از ایران آمده است :

  1. بیشکک قرقیزستان : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی  پگاسوس - ترکیش - آذربایجان - ایرفلوت و فلای دبی با یک توقف به بیشکک با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
  2. اوش قرقیزستان : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی  چاینا ساترن و ترکیش با یک توقف به اوش با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)

 

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای قرقیزستان :

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای قرقیزستان :

بلیط مورد نظر خود را حداقل 2 ماه قبل از سفر خریداری نمائید تا بتوانید از بهترین مسیر و ارزانترین قیمت استفاده نمائید .

بلیط مورد نظر خود را بعد از دریافت ویزا خریداری نمائید زیرا در بعضی مواقع کنسل کردن بلیط جریمه های سنگینی دارد .

 

توجه فرمائید:

توجه فرمائید:

رزرو بلیط در سایت قاره پیما کاملا رایگان بوده و برای رزرو هیچ مبلغی از شما دریافت نمی شود.

بلیط خریداری شده شما توسط سایت قاره پیما بدون دریافت هیچ هزینه ای به تمام نقاط ایران ارسال می گردد.

شما با هر بار خرید از قاره پیما معادل 0.5% کل مبلغ خرید خود را برای خرید های بعدی تخفیف می گیرید.