خانه / قیمت بلیط ارزان / ارزانترین قیمت بلیط قرقیزستان

ارزانترین قیمت بلیط قرقیزستان

شما در قاره پیما امکان آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط قرقیزستان در تاریخ های مختلف و رزرو و خرید آن را به صورت اینترنتی ، حضوری ، تلفنی و ... به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته را دارید . توجه داشته باشید در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین ایران و قرقیزستان وجود ندارد و تمام پروازها حداقل دارای 1 یا 2 توقف در کشورهای مختلف هستند .

ارزانترین قیمت بلیط قرقیزستان

فروش ویژه بلیط هواپیما قرقیزستان در قاره پیما

جهت آگاهی از قیمت های ویژه بلیط قرقیزستان قاره پیما با شماره های 09357584457 - 34252774-026 با ما در تماس باشید

قاره پیما همچنین امکان خرید بلیط سوتو Soto ( بلیط دو سر خارجی و بلیط هایی که مبدا آنها ایران نمی باشد ) را برای هموطنان عزیز فراهم نموده است

در حال حاضر جهت پرواز از ایران به قرقیزستان شما می توانید از خطوط هواپیمایی زیر استفاده نمائید :

  1. هواپیمایی پگاسوس Pegasus Airlines : که در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به قرقیزستان پرواز می کند
  2. هواپیمایی ترکیش Turkish Airlines : که در حال حاضر از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به قرقیزستان پرواز می کند
  3. هواپیمایی فلای دبی Flydubai Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران - تبریز - مشهد - شیراز - همدان - لار - اهواز - بندرعباس و اصفهان پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به قرقیزستان پرواز می کند .
  4. هواپیمایی ایرفلوت Aeroflot Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف به مسکو به قرقیزستان پرواز می کند .
  5. هواپیمایی آزال آذربایجان Azerbaijan Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در باکو آذربایجان به قرقیزستان پرواز می کند .

توجه داشته باشید قاره پیما نمایندگی رسمی تمام ایرلاین های موجود می باشد و شما می توانید بلیط خود را پس از مقایسه قیمت تمام ایرلاین های موجود و آگاهی بهترین مسیر و ارزانترین قیمت بلیط قرقیزستان از قاره پیما خریداری نمائید .

در زیر مسیرهای پرواز به شهرهای پر تردد قرقیزستان از ایران آمده است :

  1. بیشکک قرقیزستان : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی  پگاسوس - ترکیش - آذربایجان - ایرفلوت و فلای دبی با یک توقف به بیشکک با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
  2. اوش قرقیزستان : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی  چاینا ساترن و ترکیش با یک توقف به اوش با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)

 

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای قرقیزستان :

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای قرقیزستان :

بلیط مورد نظر خود را حداقل 2 ماه قبل از سفر خریداری نمائید تا بتوانید از بهترین مسیر و ارزانترین قیمت استفاده نمائید .

بلیط مورد نظر خود را بعد از دریافت ویزا خریداری نمائید زیرا در بعضی مواقع کنسل کردن بلیط جریمه های سنگینی دارد .

 

بلیط به تمام شهرهای قرقیزستان

رزرو هتل در تمام شهرهای قرقیزستان

دریافت ویزا قرقیزستان