خانه / قیمت بلیط ارزان / ارزانترین قیمت بلیط قبرس

ارزانترین قیمت بلیط قبرس

شما در قاره پیما امکان آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط قبرس در تاریخ های مختلف و رزرو و خرید آن را به صورت اینترنتی ، حضوری ، تلفنی و ... به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته را دارید . توجه داشته باشید در حال حاضر تنها به شهر لارناکا قبرس پرواز مستقیم از ایران وجود دارد و برای پرواز به سایر شهرهای قبرس حداقل 1 یا 2 توقف در برنامه پروازی وجود دارد .

ارزانترین قیمت بلیط قبرس

ارزانترین قیمت بلیط قبرس

در حال حاضر جهت پرواز از ایران به قبرس شما می توانید از خطوط هواپیمایی زیر استفاده نمائید :

  1. هواپیمایی قشم ایر Qeshm Air Airlines : که به قبرس پروازهای مستقیم انجام می دهد .
  2. هواپیمایی آژین یونان Aegean Airlines : که در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در آتن یونان به قبرس پرواز می کند .
  3. هواپیمایی بلاویا بلاروس Belavia Airlines : که در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در مینسک بلاروس به قبرس پرواز می کند .
  4. هواپیمایی اکراینی Ukraine Airlines : که در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در کی اف اکراین به قبرس پرواز می کند .
  5. هواپیمایی ترکیش Turkish Airlines : که در حال حاضر از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به قبرس پرواز می کند .
  6. هواپیمایی پگاسوس Pegasus Airlinesکه در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به قبرس پرواز می کند .
  7. و ...

توجه داشته باشید قاره پیما نمایندگی رسمی تمام ایرلاین های موجود می باشد و شما می توانید بلیط خود را پس از مقایسه قیمت تمام ایرلاین های موجود و آگاهی بهترین مسیر و ارزانترین قیمت بلیط قبرس از قاره پیما خریداری نمائید .

 

در زیر مسیرهای پرواز به شهرهای پر بازدید قبرس برای ایرانیان آمده است :

  1. لارناکا قبرس : شما به وسیله هواپیمایی قشم ایر امکان پرواز مستقیم به لارناکا قبرس با ارزانترین قیمت را دارید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
  2. پافوس قبرس : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی آژین یونان و جرمنیا آلمان با یک توقف به پافوس قبرس با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
  3. نیکوزیا قبرس : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی پگاسوس و ترکیش با یک توقف به نیکوزیا قبرس با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)

 

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای قبرس :

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای قبرس :

بلیط مورد نظر خود را حداقل 2 ماه قبل از سفر خریداری نمائید تا بتوانید از بهترین مسیر و ارزانترین قیمت استفاده نمائید .

بلیط مورد نظر خود را بعد از دریافت ویزا خریداری نمائید زیرا در بعضی مواقع کنسل کردن بلیط جریمه های سنگینی دارد .

 

توجه فرمائید:

توجه فرمائید:

رزرو بلیط در سایت قاره پیما کاملا رایگان بوده و برای رزرو هیچ مبلغی از شما دریافت نمی شود.

بلیط خریداری شده شما توسط سایت قاره پیما بدون دریافت هیچ هزینه ای به تمام نقاط ایران ارسال می گردد.

شما با هر بار خرید از قاره پیما معادل 0.5% کل مبلغ خرید خود را برای خرید های بعدی تخفیف می گیرید.