لائوس

رزرو و خرید بلیط هواپیما به موانگ جی لائوس

برای سفر هوایی , رزرو و خرید بلیط هواپیما به موانگ جی لائوس از تهران , اصفهان , شیراز , مشهد , تبریز , بندرعباس , ارومیه , آبادان , کرمان , جزیره کیش , سنندج , ساری ...

و آگاهی از مسیرهای پروازی - برنامه پروازی - روزهای پرواز - نوع هواپیما - امکانات هواپیما - مدت زمان پرواز - پرواز های مستقیم (در صورت وجود) - ساعات پرواز (ساعت حرکت) - قیمت بلیط به دلار و ریال - مقدار بار مجاز - شرایط تغییر تاریخ و کنسل کردن پرواز - ویزا - ویزای ترانزیت و ... می توانید

توسط سایت قاره پیما ( GharePeyma.com ) بلیت پروازهای داخلی و خارجی مورد نظر خود را انتخاب و با ارزانترین قیمت و سریعترین زمان ممکن 24 ساعت شبانه روز حتی روزهای تعطیل رزرو و خریداری فرمائید.

رزرو و خرید بلیط هواپیما به موانگ جی لائوس

فروش ویژه بلیط موانگ جی در قاره پیما

جهت دریافت نرخ ویژه بلیط موانگ جی قاره پیما با شماره های 09121931613 - 91028292-021 در تماس باشید

قاره پیما همچنین امکان خرید بلیط سوتو Soto ( بلیط دو سر خارجی و بلیط هایی که مبدا آنها ایران نمی باشد ) را برای هموطنان عزیز فراهم نموده است

شما می توانید برای رزرو و خرید بلیط هواپیما به موانگ جی لائوس و یا خرید بلیط پروازهای داخلی لائوس به صورت تلفنی و یا آنلاین (اینترنتی) از تمام پرواز های داخلی و خارجی و نرخ بلیط آنها آگاه شده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

بلیط لحظه آخری موانگ جی

قاره پیما این امکان را برای شما فراهم کرده است که به وسیله خدمات این سایت بلیط هواپیما خارجی مورد نظر خود را حتی چند ساعت مانده پرواز ( بلیت لحظه آخری) خریداری فرمائید که در ادامه به توضیح آن می پردازیم.

ادامه مطلب...

خرید بلیط با ویزا و مستر کارت Visa & Master Card و پی پال Pay pal

قاره پیما این امکان را برای شما فراهم کره است که بلیط هواپیما های خارجی مورد نظر خود علاوه بر سیستم خرید بلیط قاره پیما از طریق کارت های اعتباری ویزا کارت Visa Card و مستر کارت Master card و یا پی پال Paypal مستقیما و بدون واسته از سایت ایرلاین های مختلف خریداری فرمائید. که این روش دارای معایب و مزایای زیادی است که در ادامه به توضیح آنها می پردازیم.

ادامه مطلب...


  • راهنمای بهترین مسیرهای پروازی ( پروازهای تهران به موانگ جی ) برای رزرو و خرید بلیط هواپیما به موانگ جی لائوس به ترتیب از ارزانترین ( بلیط ارزان تهران موانگ جی ) قیمت بیلیط هواپیما به بیشترین (گرانترین) قیمت بلیط تهران موانگ جی رفت و برگشت ( قیمت بلیط لائوس از ایران ) به شرح زیر است:

بهترین پروازهای تهران موانگ جی

- پرواز تهران موانگ جی جنوب چین China Southern Airlines + ایرلاین شرق چین China Eastern Airlines +ایرلاین لائوس LAO Airways Airlines :

مسیر پروازی و اطلاعات پرواز ( بلیط هواپیما ) از مبدا ( تهران - ایران ) به مقصد ( موانگ جی - لائوس ) بوسیله ایرلاین جنوب چین China Southern Airlines + ایرلاین شرق چین China Eastern Airlines +ایرلاین لائوس LAO Airways Airlines به شرح زیر است:

فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به پکن 9 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه کپیتال Beijing Capital پکن چین (PEK) - توقف 20 ساعته
فرودگاه کپیتال Beijing Capital پکن چین (PEK) مدت زمان پرواز از پکن به وینتیان 5 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه وینتیان Vientiane لائوس (VTE) - توقف 22 ساعته
فرودگاه وینتیان Vientiane لائوس (VTE) مدت زمان پرواز از وینتیان به موانگ جی 3 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه Oudomxay موانگ جی لائوس (ODY)
کل طول زمان پرواز در هوا:16 ساعت و 10 دقیقه - کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:42 ساعت و 20 دقیقه - کل طول زمان سفر:28 ساعت و 30 دقیقه

 

 

نکاتی در مورد مسیرهای پروازی موانگ جی:

ترتیب مسیر های پروازی فوق ( ارزانترین ایرلاین ( ارزانترین بلیط موانگ جی ) به گرانترین قیمت بلیط رفت و برگشت تهران موانگ جی ) با توجه به میانگین ارزش بلیط هر ایرلاین در طول یک سال گرفته شده و این امکان وجود دارد که ترتیب آنها در تاریخ های مختلف کمی با موارد ذکر شده بالا تفاوت داشته باشد.

لذا شما برای آگاهی دقیق از مسیرهای پروازی و قیمت بلیط مورد نظر خود می توانید به صورت تلفنی( با کمک گرفتن از کارشناسان قاره پیما ) - و یا آنلاین ( با استفاده از چت آنلاین سایت ) - و یا استفاده از قسمت جستجو آنلاین بلیط سایت بهترین مسیر پروازی و بلیط را انتخاب کرده و سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود نمائید.


ovdn tv,a vcv, , rdlj ffgdx i,h\dlh jivhk l,hk [d ghm,s hvchk ]hvjv lain hwtihk advhc hi,hc jfvfdc

بلیط به تمام شهرهای لائوس

رزرو هتل در تمام شهرهای لائوس

پروازهای داخلی لائوس

دریافت ویزا لائوس

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتلتماس با ما