کنیا

بلیط هواپیما نایروبی

رزرو و خرید بلیط هواپیما به نایروبی با ارزانترین قیمت در قاره پیما - چارتر / آفری / لحظه آخری

خرید بلیط هواپیما نایروبی با ارزانترین قیمت در قاره پیما

قیمت ویژه بلیط هواپیما نایروبی چارتر و سیستم در قاره پیما : در متن زیر اطلاعات مورد نیاز در مورد قیمت بلیط نایروبی – مدت زمان پرواز تهران به نایروبی و ارزانترین پروازهای نایروبی و رزرو بلیط نایروبی و خرید بلیط ارزان نایروبی ( تهران نایروبی – تبریز نایروبی – مشهد نایروبی – شیراز نایروبی – اصفهان نایروبی )

و لیست کلیه پروازهای نایروبی و برنامه و ساعت های پروازهای نایروبی و بلیط لحظه آخری نایروبی و قیمت بلیط رفت و برگشت تهران نایروبی به طور کامل شرح داده شده است لطفا با ما همراه باشید .

بلیط هواپیما نایروبی

فروش ویژه بلیط چارتر نایروبی رفت و برگشت ( چارتر تهران نایروبی و چارتر تبریز نایروبی و چارتر شیراز نایروبی و چارتر مشهد نایروبی و چارتر اصفهان نایروبی ) با ارزانترین قیمت

بهترین پروازهای تهران به نایروبی – ارزانترین پروازهای نایروبی :

ارزانترین نرخ هواپیمای تهران نایروبی – قیمت بلیط پروازهای لحظه آخری هواپیما به نایروبی :

در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین ایران و نایروبی وجود ندارد و تمام پروازها دارای حداقل 1 توقف در کشورهای دیگر می باشند .

در متن زیر اطلاعات دقیق در مورد ایرلاین های مسیر نایروبی از ایران – ارزانترین بلیط چارتر نایروبی – مدت زمان پرواز نایروبی – میزان بار – روزها و ساعات پرواز و غیره … به طور کامل شرح داده شده است لطفا با ما همراه باشید .

قیمت بلیط هواپیما نایروبی – ارزانترین قیمت بلیط نایروبی از تهران شیراز مشهد تبریز و اصفهان با ترکیش Turkish Airlines :

هواپیمایی ترکیش خط هواپیمایی دولتی کشور ترکیه می باشد و بزرگترین ایرلاین دنیا از نظر تعداد مقاصد پروازی می باشد .

ترکیش به نایروبی و بیشتر شهرهای دنیا پرواز مستقیم از استانبول انجام می دهد .

شما می توانید از شهرهای زیر در ایران به نایروبی با ترکیش پرواز انجام دهید .

تهران نایروبی – مشهد نایروبی – شیراز نایروبی – اهواز نایروبی – تبریز نایروبی – کرمانشاه نایروبی و اصفهان نایروبی .

قیمت بلیط هواپیما نایروبی

درباره پروازهای نایروبی با ترکیش :

پروازهای هواپیمایی ترکیش به نایروبی از ایران مستقیم نبوده و ترکیش پس از پرواز از تهران مشهد شیراز و یا اصفهان در استانبول توقفی کوتاه داشته سپس ادامه مسیر خود به سمت نایروبی را انجام می دهد .

بلیط نایروبی :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به استانبول 3 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه استانبول ترکیه (IST)
  فرودگاه استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به نایروبی 13 ساعت و 40 دقیقه
فرودگاه Nairobi نایروبی (NBO)
کل طول زمان پرواز در هوا:17 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:3 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان سفر:20 ساعت و 25 دقیقه

قیمت بلیط نایروبی :

  فرودگاه Nairobi نایروبی (NBO) مدت زمان پرواز از نایروبی به استانبول 13 ساعت و 40 دقیقه
فرودگاه استانبول ترکیه (IST)
  فرودگاه استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به تهران 3 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:17 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:9 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان سفر:26 ساعت و 25 دقیقه

ساعت پروازهای تهران به نایروبی ترکیش :

پروازهای رفت نایروبی ترکیش در حال حاضر همه روزه و در ساعات و با شماره پروازهای زیر انجام می شود .

پرواز از تهران به نایروبی در ساعت 15:05 بعد از ظهر با شماره TK871 از تهران پرواز خود به نایروبی را آغاز کرده و پس از توقف 3 ساعت و 10 دقیقه ای در ساعت 04:10 به وقت نایروبی در فرودگاه نایروبی فرود می آید .

مدت پرواز تهران تا نایروبی با ترکیش 20 ساعت و 25 دقیقه است .

شماره پروازهای برگشت از نایروبی ترکیش :

در مسیر برگشت از نایروبی به تهران ایرلاین ترکیش همانند پروازهای رفت همه روز پرواز انجام می دهد .

پرواز شماره TK608 در ساعت 05:05 شب از نایروبی به سمت تهران پرواز خود را آغاز کرده و پس از توقف 9 ساعت و 10 دقیقه ای در ساعت 00:50 بعد از ظهر وارد فروداه امام تهران می شود .

مدت پرواز نایروبی تا تهران با ترکیش 11 ساعت و 35 دقیقه است .

پرواز ترکیش روزانه 3 تا 4 پرواز مختلف از تهران دارد که ما در بالا مناسب ترین پرواز ترکیش برای سفر به نایروبی را به شما پیشنهاد کرده این سایر پرواز ها زمان توقف بسیار کم و یا بسیار زیاد دارند که قاره پیما برای سفر به نایروبی آنها را به شما پیشنهاد نمی کند .

وزن بار بلیط های نایروبی :

هواپیمایی ترکیش در مسیر ایران به نایروبی به مسافران خود اجازه حمل 1 چمدان 30 کیلوگرمی را می دهد .

این میزان بار در برخی از تاریخ ها و کلاس های پروازی مختلف متفاوت می باشد حتما قبل و بعد از خرید بلیط از میزان بار مجاز پرواز خود آگاه شوید تا با مشکل اضافه بار مواجه نشوید .

خرید آنلاین بلیط پروازهای نایروبی با ارزانترین قیمت ممکن :

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما نایروبی می توانید وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط هواپیما سایت شده و پس از جستجو و پیدا کردن پرواز مورد نظر مشخصات خود را وارد کرده و بلیط خود را به صورت کاملا آنلاین رزرو و مبلغ بلیط را با کارت های عضو شتاب پرداخت نمائید .

توجه داشته باشید :

ارزانترین پرواز ترکیش از ایران به نایروبی از تهران انجام می شود ولی چنانچه مسافری می خواهد از سایر شهرهای ایران که ترکیش از آنها پرواز تهیه نماید قاره پیما بدون هیچ مشکلی بلیط مورد نظر آنها را صادر می نماید در نظر داشته باشید ترکیش در حال حاضر از 7 شهر تهران مشهد اصفهان شیراز اهواز تبریز و کرمانشاه پروازهای خود به سمت ترکیه را انجام می دهد . و به زودی برنامه پروازی ترکیش از کلیه این شهر ها به نایروبی در همین قسمت از سایت برای شما هموطنان عزیز ارائه خواهد شد .

بلیط ارزان قیمت نایروبی – ارزانترین بلیط نایروبی از تهران مشهد و شیراز و لار ایر عربیا Air Arabia Airlines :

پروازهای نایروبی ایر عربیا از ارزانترین پروازهای ایران به نایروبی می باشد که از تهران شیراز لار و مشهد پرواز به نایروبی انجام می دهد .

هواپیمایی ایر عربیا از خطوط ارزان قیمت عربی فعال در ایران می باشد که دلیل پروازهای ارزان این ایرلاین کیفیت بد نمی باشد بله شما می توانید پروازهای ایر عربیا خود را با بار و یا بدون بار و یا با کیترینگ و بدون کیترینگ رزرو نمائید که باعث ارزان شدن بلیط های ایر عربیا به نایروبی می شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره پروازهای نایروبی ایر عربیا شامل قیمت بلیط رفت و برگشت نایروبی – هزینه هر کیلو اضافه بار و میزان بار مجاز و جریمه تغییر تاریخ و کنسلی بلیط و … با شماره های ما در تماس باشید .

پروازهای ایران به نایروبی ایر عربیا چگونه است :

پروازهای ایر عربیا در مسیر نایروبی پس از پرواز از تهران مشهد شیراز و یا لار در شارجه امارات توقفی کوتاه داشته سپس ادامه مسیر خود به سمت نایروبی را از شارجه به نایروبی انجام می دهد .

توجه داشته باشید برای پرواز به نایروبی با ایر عربیا نیاز به ویزای ترانزیت امارات ندارید و مسافران ایرانی می توانند تا 24 ساعت بدون ویزای ترانزیت در سال ترازیت فرودگاه شارجه حظور داشته باشند .

بلیط ارزان قیمت نایروبی

کمترین قیمت بلیط رفت نایروبی :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به شارجه 2 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه شارجه Sharjah امارات (SHJ)
فرودگاه شارجه Sharjah امارات (SHJ) مدت زمان پرواز از شارجه به کاتماندو 5 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه Nairobi نایروبی (NBO)
کل طول زمان پرواز در هوا:7 ساعت و 05 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:2 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان سفر:9 ساعت و 05 دقیقه

 

بهترین قیمت بلیط برگشت نایروبی :

  فرودگاه Nairobi نایروبی (NBO) مدت زمان پرواز از کلمبو به دبی 4 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB)
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB) مدت زمان پرواز از دبی به تهران 2 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:7 ساعت و 05 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:6 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان سفر:15 ساعت و 25 دقیقه

 

برنامه پروازهای تهران به نایروبی ایر عربیا :

ایر عربیا در مسیر رفت از تهران به نایروبی در حال حاضر هفته ای 4 پرواز در روزهای شنبه ، 3 شنبه ، 5 شنبه و جمعه انجام می دهد .

هواپیما در ساعت 14:30 بعد از ظهر از تهران به سمت نایروبی با شماره G9202 حرکت خود را آغاز کرده و پس از توقف 6 ساعت و 20 دقیقه ای در ساعت 23:10 شب وارد نایروبی به وقت نایروبی می شود .

مدت زمان پرواز تهران به نایروبی با ایر عربیا 9 ساعت و 05 دقیقه می باشد .

روزهای پروازهای برگشت از نایروبی به تهران ایر عربیا :

در مسیر برگشت از نایروبی به تهران نیز ایر عربیا هفته ای چهار پرواز برگشت در روزها و ساعات زیر انجام می دهد .

پرواز شماره G9731 در ساعت 23:50 شب پرواز خود را آغاز کرده و پس از توقف 6 ساعت و 20 دقیقه ای در ساعت 13:50 بعد از هر وارد تهران فرودگاه امام خمینی می شود .

مدت زمان پرواز نایروبی به تهران ایر عربیا 15 ساعت و 25 دقیقه می باشد .

تعداد چمدان و وزن مجاز در پروازهای نایروبی ایر عربیا :

پروازهای تهران به با هواپیمایی ایر عربیا مسافران می توانند یک چمدان 20 کیلویی در قسمت بار و یک چمدان 5 کیلویی در قسمت کابین همراه داشته باشند .

حتما قبل از خرید بلیط از میزان بار مجاز در پروازهای ایر عربیا به آگاه شوید زیرا امکان اضافه کردن بار بدون پرداخت هزینه اضافه وجود ندارد .

بهترین نرخ پروازهای چارتر نایروبی ایر عربیا در قاره پیما :

برای خرید بلیط رفت و برگشت نایروبی با ارزانترین قیمت ممکن با شماره های ما در تماس باشید تا کارشناسان قاره پیما بهترین نرخ پروازهای نایروبی را پس از جستجو در تاریخ های مختلف به شما اعلام نمایند .

همچنین برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما نایروبی وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط هواپیما قاره پیما شده و بلیط خود را با گارانتی ارزانترین قیمت ممکن در تمام ساعات روز به صورت اینترنتی رزرو و خریداری نمائید .

برای اطلاع از پروازهای لحظه آخری و آفری نایروبی می توانید در شبکه های اجتماعی قاره پیما در تلرام و ایستاگرام عضو شده و از تخفیف های نایروبی قاره پیما آگاه شوید .

خرید بلیط لحظه آخری نایروبی – تخفیف و آفر پروازهای لحظه آخری نایروبی از تهران مشهد شیراز و اصفهان با هواپیمایی قطری Qatar Airways :

پروازهای ایران به نایروبی قطر ایرویز از بهترین و ایمن ترین پروازهای مسیر نایروبی از ایران می باشد که پروازهای بسیار با کیفیتی در این مسیر انجام می دهد .

کلاس های پروازی بیزینس و فرست کلاس نایروبی قطر ایرویز از بهترین پرواز ها در این مسیر می باشد .

توجه داشته باشید برای پرواز به نایروبی با قطر ایرویز نیاز به ویزای ترانزیت قطر نمی باشد و مسافران ایرانی می توانند تا 24 ساعت در سالن ترازیت کشور دوحه حضور داشته باشند .

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره پروازهای نایروبی قطر ایرویز شامل : نرخ پروازهای نایروبی ، هزینه بار و هزینه تغییر تاریخ و کنسلی و برنامه و روزهای پروازهای قطر ایرویز به نایروبی با شماره های ما در تماس باشید .

مسیر پروازی قطری به نایروبی :

بلیط های نایروبی قطر ایرویز مستقیم نبوده و هواپیما پس از پرواز از مبدا خود از تهران مشهد شیراز یا اصفهان در دوحه توقفی کوتاه مدت داشته سپس ادامه مسیر خود به سمت نایروبی را از دوحه انجام می دهد .

خرید بلیط لحظه آخری نایروبی

بیشترین تخفیف بلیط های تهران به نایروبی :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به دوحه 2 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH)
فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH) مدت زمان پرواز از دوحه به نایروبی 5 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه Nairobi نایروبی (NBO)
کل طول زمان پرواز در هوا:7 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:1 ساعت و 40 دقیقه – کل طول زمان سفر:9 ساعت و 00 دقیقه

 

رزرو بلیط تهران از نایروبی :

  فرودگاه Nairobi نایروبی (NBO) مدت زمان پرواز از نایروبی به دوحه 5 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH)
فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH) مدت زمان پرواز از دوحه به تهران 2 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:7 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:1 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان سفر:8 ساعت و 35 دقیقه

 

تاریخ پروازهای نایروبی قطر ایرویز :

بلیط های نایروبی قطر ایرویز از تهران در حال حاضر همه روزه و در تمام فصول سال فروخته می شود .

پرواز شماره QR499 در ساعت 22:50 صبح از تهران به نایروبی پرواز خود را آغاز کرده و پس از توقف 1 ساعت و 40 دقیقه ای در دوحه در ساعت 08:10 وارد نایروبی به وقت نایروبی می شود .

طول پروازهای تهران نایروبی قطر ایرویز 9 ساعت و 00 دقیقه می باشد .

برنامه پروازهای برگشت نایروبی به تهران قطری :

پروازهای نایروبی به تهران قطر ایرویز نیز همانند پروازهای رفت همه روزه و در ساعات و با شماره پروازهای زیر انجام می شود .

پرواز در ساعت 00:45 شب به وقت نایروبی با شماره QR1342 پرواز خود را آغاز کرده و پس از توقف 1 ساعت و 15 دقیقه ای در ساعت 10:40 صبح وارد تهران می شود .

طول پروازهای نایروبی تهران قطر ایرویز 8 ساعت و 35 دقیقه می باشد .

تعداد چمدان و وزن بار مجاز در پروازهای نایروبی :

هواپیمایی قطر ایرویز در مسیر نایروبی خود به مسافران اجازه حمل 1 چمدان 30 کیلویی را می دهد .

این میزان در تاریخ خاص و کلاس های مختلف متفاوت می باشد حتما قبل از خرید بلیط از میزان بار مجاز در پروازهای قطر ایرویز آگاه شوید تا با مشکل اضافه بار روبرو نشوید .

رزرو و خرید اینترنتی بلیط نایروبی با ارزانترین قیمت در قاره پیما :

برای آگاهی از بهترین نرخ پروازهای چارتر و لحظه آخری نایروبی وارد صفحات تلگرام و اینستاگرام قاره پیما شده و از تخفیف های لحظه ای بلیط های نایروبی قاره پیما آگاه شده و بلیط خود را با ارزانترین قیمت ممکن رزرو و خریداری نمائید .

برای خرید بلیط هواپیما با قطر ایرویز از تهران به نایروبی با شماره های ما در تماس باشید تا همکاران و کارشناسان قاره پیما در تماس باشید تا از قیمت بلیط های نایروبی آگاه شوید و بلیط خود را با ارزانترین قیمت ممکن رزرو و خریداری نمائید .

همچنین برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما نایروبی با گارانتی ارزانترین قیمت ممکن و 2 ساعت شبانه روز وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط هواپیما سایت شده و بلیط خود را رزرو و خریداری نمائید .

قیمت بلیط یک طرفه نایروبی – خرید اینترنتی بلیط هواپیما نایروبی از تهران مشهد و شیراز با هواپیمایی امارات Emirates Airlines :

ایرلاین امارات یکی دیگر از خطوط هواپیمایی عربی می باشد که پرواز نایروبی از تهران مشهد و شیراز انجام می دهد .

این پرواز یکی از بهترین گزینه ها برای پرواز به نایروبی از ایران می باشد .

ایرلاین امارات به دلیل کیفیت خوب و پروازهای مناسب جوایز بسیار زیادی را تا کنون دریافت نموده است .

پروازهای ایران به نایروبی هواپیمایی امارات چگونه است :

هواپیمایی امارات پرواز مستقیم از ایران به نایروبی انجام نمی دهد و هواپیما پس از پرواز از تهران مشهد و شیراز در دبی توقفی کوتاه داشته سپس ادامه مسیر خود به سمت نایروبی را از دبی انجام می دهد .

قیمت بلیط یک طرفه نایروبی

هزینه پروازهای تهران نایروبی :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به دوبی 2 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB)
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB) مدت زمان پرواز از دوبی به نایروبی 5 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه Nairobi نایروبی (NBO)
کل طول زمان پرواز در هوا:7 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:1 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان سفر:8 ساعت و 40 دقیقه

مبلغ بلیط های نایروبی به تهران :

  فرودگاه Nairobi نایروبی (NBO) مدت زمان پرواز از آدیس آبابا به دبی 4 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB)
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB) مدت زمان پرواز از دبی به تهران 2 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:7 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:3 ساعت و 05 دقیقه – کل طول زمان سفر:10 ساعت و 15 دقیقه

 

ساعت و شماره پروازهای نایروبی با امارات :

ایرلاین امارات همه روزه و در تمام ماه ها و فصول سال پرواز انجام می دهد .

پرواز شماره EK972 در ساعت 11:05 صبح از تهران به نایروبی پرواز خود را آغاز کرده و پس از توقف 1 ساعت و 30 دقیقه ای در ساعت 19:25 وارد نایروبی به وقت نایروبی می شود .

مدت زمان پرواز ایران به نایروبی با هواپیمایی امارات 8 ساعت و 40 دقیقه می باشد .

برنامه بلیط های نایروبی به تهران ایرلاین امارات :

پروازهای برگشت از نایروبی به تهران نیز همانند پروازهای برگشت همه روزه پرواز انجام می دهد .

پرواز در ساعت 22:45 شب به وقت نایروبی با شماره EK722 پرواز خود را آغاز کرده و پس از توقف 3 ساعت و 5 دقیقه ای در ساعت 09:40 صبح وارد تهران می شود .

مدت زمان پرواز نایروبی به ایران با هواپیمایی امارات 10 ساعت و 15 دقیقه می باشد .

حداکثر وزن چمدان های پروازهای امارات به نایروبی :

پروازهای نایروبی با هواپیمایی امارات مسافران می توانند یک چمدان 30 کیلویی در قسمت بار و یک چمدان 7 کیلویی در قسمت کابین همراه داشته باشند .

حتما قبل از خرید بلیط از میزان بار مجاز در پروازهای امارات به آگاه شوید زیرا امکان اضافه کردن بار بدون پرداخت هزینه اضافه وجود ندارد .

ارزانترین بلیط هواپیما نایروبی در قاره پیما :

برای خرید بلیط نایروبی با ارزانترین قیمت ممکن از تهران مشهد و شیراز با شماره های ما در تماس باشید تا کارشناسان قاره پیما بهترین نرخ پروازهای نایروبی را در تاریخ های محتلف به شما اطلاع داده و شما بلیط خود را با گارانتی ارزانترین قیمت ممکن رزرو و خریداری نمائید .

برای استفاده از تخفیف های قاره پیما در مسیر نایروبی با شماره های ما در تماس باشید .

برای رزرو و خرید اینترنتی بلیط نایروبی با ارزانترین قیمت و به صورت 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط هواپیما سایت شده و بلیط خود را رزرو و خریداری نمائید .

کمترین نرخ پروازهای رفت و برگشت نایروبی – مبلغ بلیط نایروبی از تهران و مشهد با عمان ایر Oman Air Airlines :

عمان ایر از خطوط ارزان قیمت عربی فعال در ایران می باشد که از تهران و مشهد به نایروبی پرواز انجام می دهد .

قیمت ارزان پروازهای عمان به نایروبی دلیل بر بد بودن پروازهای عمان ایر نیست و این ایرلاین از ایمنی و خدمات بسیار مناسبی برخوردار هست .

توجه داشته باشید برای پرواز به نایروبی با عمان ایر نیاز به ویزا ترانزیت کشور عمان نمی باشد .

پروازهای ایران به نایروبی عمان ایر چگونه است :

توجه داشته باشید پروازهای عمان ایر به نایروبی از ایران مستقیم نبوده و هواپیما پس از برخواست از تهران و مشهد در مسقط توقفی کوتاه داشته و پس از تعویض هواپیما ادامه مسیر خود به سمت نایروبی را از مسقط انجام می دهد .

کمترین نرخ پروازهای رفت و برگشت نایروبی

هزینه بلیط هواپیما به نایروبی یک طرفه :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به مسقط 2 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه مسقط Muscat عمان (MCT)
  فرودگاه مسقط Muscat عمان (MCT) مدت زمان پرواز از مسقط به کاتماندو 5 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه Nairobi نایروبی (NBO)
کل طول زمان پرواز در هوا:8 ساعت و 05 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:7 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان سفر:15 ساعت و 20 دقیقه

هزینه بلیط برگشت از نایروبی یک طرفه :

  فرودگاه Nairobi نایروبی (NBO) مدت زمان پرواز از کاتماندو به مسقط 5 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه مسقط Muscat عمان (MCT)
  فرودگاه مسقط Muscat عمان (MCT) مدت زمان پرواز از مسقط به تهران 2 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:8 ساعت و 05 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:7 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان سفر:15 ساعت و 35 دقیقه

تاریخ حرکت پروازهای نایروبی از تهران عمان ایر :

پروازهای عمان ایر به نایروبی در حال حاضر هفته ای 5 بار در روزهای 1 شنبه ، 2 شنبه ، 3 شنبه ، 4 شنبه و 5 شنبه انجام می شود .

پرواز شماره WY432 از تهران در ساعت 04:35 بعد از ظهر حرکت خود را آغاز کرده و پس از توقف 7 ساعت و 15 دقیقه ای در ساعت 19:15 وارد فرودگاه نایروبی می شود .

مدت زمان پرواز تهران به نایروبی با هواپیمایی عمان ایر 15 ساعت و 20 دقیقه می باشد .

ساعت پروازهای نایروبی به تهران عمان ایر :

پروازهای برگشت نیز در حال حاضر هفته ای پنج بار در روزهای شنبه ، دوشنبه ، سه شنبه ، پنج شنبه و جمعه انجام می شود .

پرواز نایروبی را در ساعت 00:25 شب با شماره WY722 به سمت تهران ترک کرده و پس از توقف 7 ساعت و 30 دقیقه ای در ساعت 16:15 بامداد در فرودگاه امام تهران فرود می آید .

طول پروازهای نایروبی تهران عمان ایر 15 ساعت و 35 دقیقه می باشد .

مقدار مجاز وزن چمدان ای پروازهای عمان ایر به نایروبی :

میزان بار مجاز عمان 30 کیلو گرم می باشد البته بسته به کلاس پرواز این میزان کم و زیاد می شود حتما قبل از خرید بلیط میزان بار هر پرواز را مشاهده نماید

قیمت بلیطهای چارتر و تخفیف خورده نایروبی :

برای اطلاع از قیمت بلیط نایروبی به صورت یک طرفه و رفت و برگشت با شماره های ما در تماس باشید تا از بهترین نرخ پروازهای نایروبی آگاه شوید .

همچنین برای آگاهی از نرخ های پروازهای آخری و لحظه آخری نایروبی می توانید در تلگرام و اینستاگرام قاره پیما عضو شده و از بهترین نرخ های پروازهای نایروبی آگاه شوید .

امکان خرید اینترنتی بلیط هواپیما نیز با مراجعه به قسمت خرید اینترنتی بلیط هواپیما سایت برای شما فراهم شده است برای خرید بلیط به صورت آنلاین وارد قسمت رزرو آنلاین پروازهای سایت شوید .

رزرو اینترنتی بلیط هواپیما نایروبی – ارزانترین قیمت بلیط نایروبی با لوفتانزا Lufthansa Airlines :

لوفتهانزا یکی دیگر از ایرلاین های مسیر تهران به نایروبی می باشد که پرواز با یک توقف از تهران به نایروبی انجام می دهد .

توجه داشته باشید برای پرواز به نایروبی با لوفتهانزا نیاز به ویزای ترازیت آلمان و یا ویزای مولتی شنگن می باشد .

لوفتهانزا یکی از ایمن ترین و بهترین خطوط هواپیمایی دنیا می باشد که جوایز بین المللی بسیار زیادی را تا کنون دریافت نموده است .

برای کشب اطلاعات بیشتر درباره پروازهای نایروبی لوفتانزا شامل : قیمت بلیط رفت و برگشت نایروبی ، برنامه روزها و ساعات پرواز نایروبی ، هزینه هر کیلو اضافه بار و میزان بار مجاز ، جریمه تغییر تاریخ و کنسل کردن بلیط های نایروبی و … با شماره های ما در تماس باشید .

رزرو اینترنتی بلیط هواپیما نایروبی

پرواز با لوفتانزا به نایروبی چگونه است :

لوفتانزا پس از پرواز از تهران در نایروبی توقف داشته سپس ادامه مسیر خود به سمت نایروبی را از فرانکفورت انجام می دهد .

خرید بلیط نایروبی از تهران :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به فرانکفورت 5 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه فرانکفورت Frankfurt آلمان (FRA)
  فرودگاه فرانکفورت Frankfurt آلمان (FRA) مدت زمان پرواز از فرانکفورت به نایروبی 7 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه Nairobi نایروبی (NBO)
کل طول زمان پرواز در هوا:13 ساعت و 05 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:5 ساعت و 40 دقیقه – کل طول زمان سفر:18 ساعت و 45 دقیقه

رزرو بلیط تهران از نایروبی :

  فرودگاه Nairobi نایروبی (NBO) مدت زمان پرواز از نایروبی به فرانکفورت 7 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه فرانکفورت Frankfurt آلمان (FRA)
  فرودگاه فرانکفورت Frankfurt آلمان (FRA) مدت زمان پرواز از فرانکفورت به تهران 5 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:13 ساعت و 05 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:8 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان سفر:21 ساعت و 05 دقیقه

برنامه پروازهای تهران به نایروبی با لوفتانزا :

لوفتهانزا در مسیر نایروبی از تهران در حال حاضر همه روزه در ساعات و با شماره پروازهای زیر انجام می دهد .

هواپیما در ساعت 02:25 با شماره LH601 از تهران به نایروبی پرواز خود را آغاز کرده و پس از توقف 5 ساعت و 40 دقیقه ای در ساعت 05:40 وارد نایروبی می شود .

مدت سفر هوایی از تهران تا نایروبی با لوفتهانزا 18 ساعت و 45 دقیقه می باشد .

روزها و ساعات پروازهای نایروبی تهران لوفتانزا :

در مسیر برگشت از نایروبی به تهران ایرلاین لوفتهانزا همه روزه انجام می شود .

پرواز شماره LH591 در ساعت 23:10 نایروبی را به سمت تهران ترک کرده و پس از توقف 8 ساعت و 00 دقیقه ای در ساعت 21:05 وارد تهران می شود .

مدت سفر هوایی از نایروبی تا تهران با لوفتهانزا 21 ساعت و 05 دقیقه می باشد .

وزن بار مجاز پروازهای لوفتانزا به نایروبی چند کیلوگرم می باشد :

لوفتهانزا به مسافران خود در مسیر تهران به نایروبی اجازه حمل 1 چمدان 30 کیلوگرمی در قسمت بار و یک ساک 7 کیلوگرمی در قسمت کابین را می دهد .

این مقدار بار در تاریخ های مختلف و کلاس های پروازی مختلف متفاوت است حتما قبل از خرید بلیط از میزان بار پرواز حود آگاه شوید تا با مشکل اضافه با روبرو نشوید .

خرید آنلاین پروازهای نایروبی در قاره پیما :

برای خرید بلیط رفت و برگشت و یک طرفه رفت یا برگشت از ایران به نایروبی با لوفتانزا وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط هواپیما قاره پیما شده و پس از وارد کردن مبدا و مقصد و تاریخ رفت و برگشت و جستجو در تاریخ های مختلف و مقایسه آنها پرواز مورد نظر خود را انتخاب و به صورت اینترنتی خریداری نمائید .

شما با عضویت در تلگرام و اینستاگرام قاره پیما می توانید از بلیط های تخفیف خوره و چارتری نایروبی قاره پیما آگاه شوید .

سایر پروازهای تهران به نایروبی – پروازهایی که دیگر انجام نمی شوند و یا میزان توقف و مدت توقف های طولانی مدت دارند .

بلیط تهران نایروبی اتحاد امارات Etihad Airways :

بلیط تهران نایروبی فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به ابوظبی 2 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه ابوظبی Abu Dhabi امارات (AUH)
فرودگاه ابوظبی Abu Dhabi امارات (AUH) مدت زمان پرواز از ابوظبی به نایروبی 5 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه Nairobi نایروبی (NBO)
کل طول زمان پرواز در هوا:7 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:1 ساعت و 40 دقیقه – کل طول زمان سفر:9 ساعت و 00 دقیقه

قیمت بلیط یک طرفه نایروبی امارات Emirates Airlines + ایرلاین اتیوپی Ethiopian Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به دوبی 2 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB) – توقف 6 ساعته
  فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB) مدت زمان پرواز از دوبی به آدیس آبابا 4 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه آدیس آبابا Addis Ababa اتیوپی (ADD)
  فرودگاه آدیس آبابا Addis Ababa اتیوپی (ADD) مدت زمان پرواز از آدیس آبابا به نایروبی 2 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه Nairobi نایروبی (NBO)
کل طول زمان پرواز در هوا:8 ساعت و 35 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:7 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان سفر:15 ساعت و 35 دقیقه

 بلیط ارزان قیمت نایروبی قطر ایرویز قطر Qatar Airways + ایرلاین اتحاد امارات Etihad Airways :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به دوحه 2 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH) – توقف 4 ساعته
  فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH) مدت زمان پرواز از دوحه به ابوظبی 1 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه ابوظبی Abu Dhabi امارات (AUH)
  فرودگاه ابوظبی Abu Dhabi امارات (AUH) مدت زمان پرواز از ابوظبی به نایروبی 5 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه Nairobi نایروبی (NBO)
کل طول زمان پرواز در هوا:8 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:7 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان سفر:15 ساعت و 30 دقیقه

خرید بلیط نایروبی ایرفلوت روسیه Aeroflot Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به مسکو 3 ساعت و 50 دقیقه
فرودگاه مسکو Moscow روسیه (SVO) – توقف 11 ساعته
  فرودگاه مسکو Moscow روسیه (SVO) مدت زمان پرواز از مسکو به دوبی 5 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB)
  فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB) مدت زمان پرواز از دوبی به نایروبی 5 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه Nairobi نایروبی (NBO)
کل طول زمان پرواز در هوا:14 ساعت و 25 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:12 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان سفر:26 ساعت و 45 دقیقه

خرید اینترنتی بلیط هواپیما از نایروبی به تهران گلف ایر بحرین Gulf Air Airlines + ایرلاین کنیا ایرویز کنیا Kenya Airways Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به بحرین 1 ساعت و 55 دقیقه
فرودگاه بحرین Bahrain بحرین (BAH)
  فرودگاه بحرین Bahrain بحرین (BAH) مدت زمان پرواز از بحرین به بمبئی 3 ساعت و 45 دقیقه
فرودگاه بمبئی Mumbai هندوستان (BOM)
  فرودگاه بمبئی Mumbai هندوستان (BOM) مدت زمان پرواز از بمبئی به نایروبی 5 ساعت و 55 دقیقه
فرودگاه Nairobi نایروبی (NBO)
کل طول زمان پرواز در هوا:11 ساعت و 35 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:5 ساعت و 25 دقیقه – کل طول زمان سفر:17 ساعت و 00 دقیقه

رزرو بلیط نایروبی لوفتهانزا آلمان Lufthansa Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به فرانکفورت 5 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه فرانکفورت Frankfurt آلمان (FRA) – توقف 5 ساعته
  فرودگاه فرانکفورت Frankfurt آلمان (FRA) مدت زمان پرواز از فرانکفورت به آدیس آبابا 9 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه آدیس آبابا Addis Ababa اتیوپی (ADD)
  فرودگاه آدیس آبابا Addis Ababa اتیوپی (ADD) مدت زمان پرواز از آدیس آبابا به نایروبی 2 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه Nairobi نایروبی (NBO)
کل طول زمان پرواز در هوا:16 ساعت و 45 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:7 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان سفر:23 ساعت و 55 دقیقه

نرخ بلیط نایروبی آژین یونان Aegean Airlines + ترکیش ایرلاین ترکیه Turkish Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به آتن 1 ساعت و 55 دقیقه
فرودگاه آتن Athens یونان (ATH)
  فرودگاه آتن Athens یونان (ATH) مدت زمان پرواز از آتن به استانبول 3 ساعت و 45 دقیقه
فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST)
  فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به نایروبی 5 ساعت و 55 دقیقه
فرودگاه Nairobi نایروبی (NBO)
کل طول زمان پرواز در هوا:11 ساعت و 35 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:5 ساعت و 25 دقیقه – کل طول زمان سفر:17 ساعت و 00 دقیقه

هزینه بلیط نایروبی آذربایجان Azerbaijan Airlines + ترکیش ایرلاین ترکیه Turkish Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به باکو 1 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه حیدر علی اف Baku Heydar Int باکو آذربایجان (GYD) – توقف 6 ساعته
  فرودگاه حیدر علی اف Baku Heydar Int باکو آذربایجان (GYD) مدت زمان پرواز از باکو به استانبول 3 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST)
  فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به نایروبی 6 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه Nairobi نایروبی (NBO)
کل طول زمان پرواز در هوا:11 ساعت و 05 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:9 ساعت و 25 دقیقه – کل طول زمان سفر:20 ساعت و 30 دقیقه

مبلغ بلیط هواپیما به نایروبی فلای دبی امارات Flydubai Airlines + ایرلاین کی ال ام هلند KLM Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به دوبی 2 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB) – توقف 4 ساعته
  فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB) مدت زمان پرواز از دوبی به نایروبی 5 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه Nairobi نایروبی (NBO)
کل طول زمان پرواز در هوا:7 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:4 ساعت و 25 دقیقه – کل طول زمان سفر:11 ساعت و 35 دقیقه

برنامه پروازهای ارزان نایروبی آژین یونان Aegean Airlines + ترکیش ایرلاین ترکیه Egyptair Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به آتن 3 ساعت و 55 دقیقه
فرودگاه آتن Athens یونان (ATH) – توقف 5 ساعته
  فرودگاه آتن Athens یونان (ATH) مدت زمان پرواز از آتن به قاهره 1 ساعت و 50 دقیقه
فرودگاه قاهره Cairo مصر (CAI) – توقف 12 ساعته
  فرودگاه قاهره Cairo مصر (CAI) مدت زمان پرواز از قاهره به نایروبی 4 ساعت و 50 دقیقه
فرودگاه Nairobi نایروبی (NBO)
کل طول زمان پرواز در هوا:10 ساعت و 35 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:17 ساعت و 05 دقیقه – کل طول زمان سفر:27 ساعت و 40 دقیقه

روزهای پروازهای نایروبی ایر فرانس فرانسه Air France Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به رم 5 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه فیومیچینو Rome Fiumicino رم ایتالیا (FCO)- توقف 13 ساعته
  فرودگاه فیومیچینو Rome Fiumicino رم ایتالیا (FCO) مدت زمان پرواز از رم به پاریس 2 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه پاریس Paris فرانسه (CDG)
  فرودگاه پاریس Paris فرانسه (CDG) مدت زمان پرواز از پاریس به نایروبی 8 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه Nairobi نایروبی (NBO)
کل طول زمان پرواز در هوا:15 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:2 ساعت و 45 دقیقه – کل طول زمان سفر:18 ساعت و 15 دقیقه

 

نکاتی در مورد مسیرهای پروازی نایروبی :

ترتیب مسیر های پروازی فوق ( ارزانترین ایرلاین ( ارزانترین بلیط هواپیما نایروبی ) به گرانترین قیمت بلیط رفت و برگشت تهران نایروبی ) با توجه به میانگین ارزش بلیط هر ایرلاین در طول یک سال گرفته شده و این امکان وجود دارد که ترتیب آنها در تاریخ های مختلف کمی با موارد ذکر شده بالا تفاوت داشته باشد.

لذا شما برای آگاهی دقیق از مسیرهای پروازی و قیمت بلیط مورد نظر خود می توانید به صورت تلفنی( با کمک گرفتن از کارشناسان قاره پیما ) – و یا آنلاین ( با استفاده از چت آنلاین سایت ) – و یا استفاده از قسمت جستجو آنلاین بلیط سایت بهترین مسیر پروازی و بلیط را انتخاب کرده و سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود نمائید.

ovdn tv,a vcv, , rdlj fgdx i,h\dlh hc jivhk fi khdv,fd ;kdh hvchk ]hvjv lain hwtihk advhc hi,hc jfvdc

اخذ ویزا نایروبی :

برای دریافت ویزا نایروبی حداقل ۲ هفته پس از ارائه مدارک ( لیست مدارک مورد نیاز ویزا کنیا ) به سفارت کنیا در تهران زمان نیاز است ( آدرس سفارت کنیا در تهران )

دارنده ویزا توریستی نایروبی نمی تواند ویزای نایروبی را تمدید کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ ویزا نایروبی از قبیل مدارک مورد نیاز و قیمت انواع ویزا نایروبی به صفحه ویزا نایروبی در لینک زیر مراجعه نمائید .

شرایط و مدارک مورد نیاز دریافت ویزا کنیا 

رزرو هتل در نایروبی :

قاره پیما امکان رزرو کلیه هتل های نایروبی را برای شما فراهم نموده است و شما می توانید پس از کسب اطلاعات دقیق ( از کارشناسان قاره پیما ) در مورد هر یک از هتل های نایروبی برای رزرو هتل خود از طریق قاره پیما اقدام نمائید .

لیست برخی از هتل های خوب نایروبی – مومباسا – لامو و مالیندی

تور نایروبی :

پکیج تور کنیا قاره پیما به این شکل می باشد نایروبی و کنیا و امکان اضافه کردن شهرهای لامو و مالیندی نیز به پکیج تور کنیا وجود دارد ( اطلاعات بیشتر )

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تورهای نایروبی از طریق راه های ارتباطی سایت به ما در تماس باشید

 
💵 قیمت بلیط یک طرفه و رفت و برگشت نایروبی چقدر است ؟

قیمت پروازهای نایروبی بستگی به ایرلاین و تاریخ پرواز شما دارد این پروازهای از 5 تا 15 میلیون تومان قیمت دارند .

🚀 آیا پرواز مستقیم از ایران به نایروبی وجود دارد ؟

متاسفانه در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین ایران و نایروبی وجود ندارد و تمام پرواز ها دارای یک توقف می باشد .

✈️ بهترین خط هواپیمایی برای سفر به نایروبی کدام است ؟

خطوط هواپیمایی ایر عربیا و قطر ایرویز و ترکیش در حال حاضر بهترین ایرلاین ها برای پرواز از ایران به نایروبی می باشد .

⏱️ مدت زمان پرواز از ایران به نایروبی ؟

پروازهای نایروبی با اضافه شدن میزان توقف حدودا 9 ساعت می باشد .

🧳 میزان بار مجاز در پروازهای نایروبی چقدر است ؟

مقدار بار مجاز بستگی به ایرلاین شما دارد ولی به طور معمول 2 چمدان 23 کیلوگرمی می باشد برای اطلاعات بیشتر با ما درتماس باشید .

✔️ آیا امکان تغییر تاریخ و کنسلی بلیط هواپیما نایروبی وجود دارد ؟

امکان کنسلی و تغییر تاریخ پرواز با پرداخت جریمه وجود دارد – میزان جریمه بستگی به ایرلاین و زمان تغییر تاریخ یا کنسلی دارد .

🏨 آیا در قاره پیما امکان رزرو هتل نایروبی وجود دارد ؟

برای رزرو هتل با ارزانترین قیمت در نایروبی وارد صفحه هتل در نایروبی قاره پیما شوید .

بلیط به تمام شهرها

رزرو و خرید بلیط هواپیما به نایروبی 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به مومباسا 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به لوکی چوگیو 

رزرو و خرید بلیط هواپیما خارجی به کیسومو 

رزرو و خرید بلیط هواپیما خارجی به لامو 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به مالیندی 

رزرو و خرید بلیط هواپیما خارجی به الدورت 

رزرو و خرید بلیط هواپیما خارجی به کیوایو 

رزرو هتل در تمام شهرها

قیمت و رزرو هتل در نایروبی کنیا و دریافت واچر

پروازهای داخلی 

قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی کنیا

دریافت ویزا 

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور کنیا

‫3 دیدگاه ها

  1. با سلام
    چنانجه سوالی در مورد پروازهای نایروبی دارید سوال خود را در این قسمت وارد نمائید – کارشناسان قاره پیما در سریع ترین زمان ممکن به سوالات شما جواب خواهند داد . ( به سوالات در مورد قیمت بلیط نایروبی پاسخ داده نخواهد شد برای آگاهی از قیمت بلیط وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط سایت قاره پیما شوید )

  2. باسلام ارازان ترین خط برای سفر به کنیا کدام اس؟ قیمت بلیط ها چطور ببینیم ؟

    1. با سلام
      قیمت بستگی به تاریخ مورد نظر شما دارد لطفا پس از دریافت ویزا برای خرید بلیط با شماره های قاره پیما در تماس باشید

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتلتماس با ما