پروازهای داخلی کنیا

قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی کنیا

وب سایت قاره پیما امکان آگاهی شما از قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی کنیا را به صورت آنلاین ( اینترنتی ) فراهم نموده است . سفر هوایی هم از نظر قیمت و هم از نظر زمان بسیار به صرفه تر از سفر زمینی می باشد شما علاوه بر خرید بلیط داخلی کنیا و سایر کشور های دنیا به صورت اینترنتی امکان آگاهی از قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی کنیا به صورت تلفنی ( از طریق مشاوره با کارشناسان ما  ) و یا مراجعه حضوری به دفتر قاره پیما و یا استفاده از چت آنلاین سایت را به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته دارید .

ایرلاین های مختلفی در خاک کنیا پروازهای داخلی مستقیم بین شهرهای کنیا انجام می دهند که این خطوط هواپیمایی عبارتند از :

رزرو و خرید بلیط هواپیما با ایرلاین کنیا ایرویز کنیا هواپیمایی کنیا Kenya Airways
رزرو و خرید بلیط هواپیما با ایرلاین هان ایر آلمان هواپیمایی هان ایر Hahn Air Airlines
رزرو و خرید بلیط هواپیما با ایرلاین 540 کنیا هواپیمایی 540 Five Fourty Aviation Airlines رزرو و خرید بلیط هواپیما با ایرلاین آفریقای شرقی کنیا هواپیمایی آفریقای شرقی East African Safari Air Airlines

در زیر فهرست شهرهای کنیا برای آگاهی شما از قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی کنیا به همراه نام 3 حرفی فرودگاه هر شهر آمده است .

  1. نایروبی (NBO)
  2. مومباسا (MBA)
  3. لوکی چوگیو (LKG)
  4. کیسومو (KIS)
  5. لامو (LAU)
  6. مالیندی (MYD)
  7. الدورت (EDL)
  8. کیوایو

قاره پیما نمایندگی رسمی هواپیمایی کنیا Kenya Airways - هواپیمایی 540 Five Fourty Aviation Airlinesهواپیمایی هان ایر Hahn Air Airlines - هواپیمایی آفریقای شرقی East African Safari Air Airlines در ایران می باشد و شما امکان رزرو و خرید بلیط این خطوط هواپیمایی به سریع ترین روش ممکن در قاره پیما را دارید.

بلیط به تمام شهرهای کنیا

رزرو هتل در تمام شهرهای کنیا

دریافت ویزا کنیا

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتلتماس با ما