برزیل

بلیط هواپیما سائوپائولو

رزرو و خرید بلیط هواپیما سائو با ارزانترین قیمت در قاره پیما - چارتر / آفری / لحظه آخری

بهترین قیمت پروازهای سائوپائولو و خرید بلیط هواپیما سائوپائولو با ارزانترین قیمت در قاره پیما

قیمت ویژه بلیط هواپیما سائوپائولو چارتر و سیستم در قاره پیما : در متن زیر اطلاعات مورد نیاز در مورد قیمت بلیط سائوپائولو – مدت زمان پرواز تهران به سائوپائولو و ارزانترین پروازهای سائوپائولو و رزرو بلیط سائوپائولو و خرید بلیط ارزان سائوپائولو ( تهران سائوپائولو – تبریز سائوپائولو – مشهد سائوپائولو – شیراز سائوپائولو – اصفهان سائوپائولو )

و لیست کلیه پروازهای سائوپائولو و برنامه و ساعت های پروازهای سائوپائولو و بلیط لحظه آخری سائوپائولو و قیمت بلیط رفت و برگشت تهران سائوپائولو به طور کامل شرح داده شده است لطفا با ما همراه باشید .

فروش ویژه بلیط چارتر سائوپائولو رفت و برگشت ( چارتر تهران سائوپائولو و چارتر تبریز سائوپائولو و چارتر شیراز سائوپائولو و چارتر مشهد سائوپائولو و چارتر اصفهان سائوپائولو ) با ارزانترین قیمت

بهترین پروازهای تهران به سائوپائولو – ارزانترین پروازهای سائوپائولو :

ارزانترین نرخ هواپیمای تهران سائوپائولو – قیمت بلیط پروازهای لحظه آخری هواپیما به سائوپائولو :

در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین ایران و سائوپائولو وجود ندارد و تمام پروازها دارای حداقل 1 توقف در کشورهای دیگر می باشند .

در متن زیر اطلاعات دقیق در مورد ایرلاین های مسیر سائوپائولو از ایران – ارزانترین بلیط چارتر سائوپائولو – مدت زمان پرواز سائوپائولو – میزان بار – روزها و ساعات پرواز و غیره … به طور کامل شرح داده شده است لطفا با ما همراه باشید .

قیمت بلیط هواپیما سائوپائولو – ارزانترین قیمت بلیط سائوپائولو از تهران شیراز مشهد تبریز و اصفهان با ترکیش Turkish Airlines :

هواپیمایی ترکیش خط هواپیمایی دولتی کشور ترکیه می باشد و بزرگترین ایرلاین دنیا از نظر تعداد مقاصد پروازی می باشد .

ترکیش به سئول و بیشتر شهرهای دنیا پرواز مستقیم از استانبول انجام می دهد .

شما می توانید از شهرهای زیر در ایران به سائوپائولو با ترکیش پرواز انجام دهید .

تهران سائوپائولو – مشهد سائوپائولو – شیراز سائوپائولو – اهواز سائوپائولو – تبریز سائوپائولو – کرمانشاه سائوپائولو و اصفهان سائوپائولو .

قیمت بلیط هواپیما سائوپائولو
بیشترین تخفیف رزرو اینترنتی پروازهای سائوپائولو – قاره پیما

درباره پروازهای سائوپائولو با ترکیش :

پروازهای هواپیمایی ترکیش به سائوپائولو از ایران مستقیم نبوده و ترکیش پس از پرواز از تهران مشهد شیراز و یا اصفهان در استانبول توقفی کوتاه داشته سپس ادامه مسیر خود به سمت سائوپائولو را انجام می دهد .

بلیط سائوپائولو :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به استانبول 3 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه استانبول ترکیه (IST)
  فرودگاه استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به سائوپائولو 13 ساعت و 40 دقیقه
فرودگاه گوارولوس Sao Paulo Guarulhos سائوپائولو (GRU)
کل طول زمان پرواز در هوا:17 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:2 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان سفر:19 ساعت و 35 دقیقه

قیمت بلیط سائوپائولو :

  فرودگاه گوارولوس Sao Paulo Guarulhos سائوپائولو (GRU) مدت زمان پرواز از سائوپائولو به استانبول 13 ساعت و 40 دقیقه
فرودگاه استانبول ترکیه (IST)
  فرودگاه استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به تهران 3 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:17 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:2 ساعت و 35 دقیقه – کل طول زمان سفر:19 ساعت و 50 دقیقه

ساعت پروازهای تهران به سائوپائولو ترکیش :

هواپیمایی ترکیش در مسیر تهران سائوپائولو به صورت روزانه پرواز انجام می دهد .

پرواز سائوپائولو ترکیش از تهران در ساعت 04:45 با شماره TK873 پرواز خود را آغاز کرده و پس از توقف 2 ساعت و 20 دقیقه ای در استانبول در ساعت 18:05 به وقت سائوپائولو در سائوپائولو فرود می آید .

مدت پرواز تهران تا سائوپائولو با ترکیش 19 ساعت و 35 دقیقه است .

شماره پروازهای برگشت از سائوپائولو ترکیش :

پروازهای سائوپائولو به تهران ترکیش نیز به صورت روزانه انجام می شود .

پرواز شماره TK194 همه روز در ساعت 23:55 از سائوپائولو پرواز خود را شروع کرده و پس از توقف 2 ساعت و 35 دقیقه ای در ساعت 00:50 ظهر وارد فرودگاه امام تهران می شود .

مدت پرواز سائوپائولو تا تهران با ترکیش 19 ساعت و 50 دقیقه است .

پرواز ترکیش روزانه 3 تا 4 پرواز مختلف از تهران دارد که ما در بالا مناسب ترین پرواز ترکیش برای سفر به سائوپائولو را به شما پیشنها کرده این سایر پرواز ها زمان توقف بسیار کم و یا بسیار زیاد دارند که قاره پیما برای سفر به سائوپائولو آنها را به شما پیشنهاد نمی کند .

وزن بار بلیط های سائوپائولو :

هواپیمایی ترکیش در مسیر ایران به سائوپائولو به مسافران خود اجازه حمل 1 چمدان 30 کیلوگرمی را می دهد .

این میزان بار در برخی از تاریخ ها و کلاس های پروازی مختلف متفاوت می باشد حتما قبل و بعد از خرید بلیط از میزان بار مجاز پرواز خود آگاه شوید تا با مشکل اضافه بار مواجه نشوید .

خرید آنلاین بلیط پروازهای سائوپائولو با ارزانترین قیمت ممکن :

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما سائوپائولو می توانید وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط هواپیما سایت شده و پس از جستجو و پیدا کردن پرواز مورد نظر مشخصات خود را وارد کرده و بلیط خود را به صورت کاملا آنلاین رزرو و مبلغ بلیط را با کارت های عضو شتاب پرداخت نمائید .

توجه داشته باشید :

ارزانترین پرواز ترکیش از ایران به سائوپائولو از تهران انجام می شود ولی چنانچه مسافری می خواهد از سایر شهرهای ایران که ترکیش از آنها پرواز تهیه نماید قاره پیما بدون هیچ مشکلی بلیط مورد نظر آنها را صادر می نماید در نظر داشته باشید

ترکیش در حال حاضر از 7 شهر تهران مشهد اصفهان شیراز اهواز تبریز و کرمانشاه پروازهای خود به سمت ترکیه را انجام می دهد . و به زودی برنامه پروازی ترکیش از کلیه این شهر ها به سائوپائولو در همین قسمت از سایت برای شما هموطنان عزیز ارائه خواهد شد .

رزرو بلیط سائوپائولو – قیمت بلیط رفت و برگشت از تهران مشهد شیراز و اصفهان به سائو با هواپیمایی قطری Qatar Airways :

قطر ایرویز یکی از بهترین خطوط هواپیمایی دنیا از نظر کیفیت و خدمات و ایمنی می باشد که در حال حاضر از تهران مشهد اصفهان و شیراز پرواز به سائوپائولو انجام می دهد .

توجه داشته باشید برای پرواز به سائو با قطر ایرویز نیاز به ویزای ترازیت قطر نمی باشد و مسافران ایرانی می توانند تا 24 ساعت در سالن ترازیت قطر ایرویز حضور داشته باشند .

برای کشب اطلاعات بیشتر درباره پروازهای قطر ایرویز به سائوپائولو شامل : قیمت بلیط یک طرفه و رفت و برگشت سائو ، هزینه تغییر تاریخ و کنسلی پروازهای سائو ، نرخ هر کیلو اضافه بار و میزان بار مجاز و … با شماره های ما در تماس باشید .

مسیر پروازی قطری به سائوپائولو :

بلیط های سائوپائولو قطر ایرویز مستقیم نبوده و هواپیما پس از پرواز از مبدا خود از تهران مشهد شیراز یا اصفهان در دوحه توقفی کوتاه مدت داشته سپس ادامه مسیر خود به سمت سائوپائولو را از دوحه انجام می دهد .

رزرو بلیط سائوپائولو
بلیط ارزان قیمت سائو – قاره پیما

هزینه بلیط یک طرفه رفت سائوپائولو :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به دوحه 2 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH)
فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH) مدت زمان پرواز از دوحه به سائوپائولو 14 ساعت و 45 دقیقه
فرودگاه گوارولوس Sao Paulo Guarulhos سائوپائولو (GRU)
کل طول زمان پرواز در هوا:16 ساعت و 50 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:6 ساعت و 50 دقیقه – کل طول زمان سفر:23 ساعت و 40 دقیقه

 

 

رزرو بلیط بک طرفه برگشت سائوپائولو :

  فرودگاه گوارولوس Sao Paulo Guarulhos سائوپائولو (GRU) مدت زمان پرواز از سائوپائولو به دوحه 14 ساعت و 45 دقیقه
فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH)
فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH) مدت زمان پرواز از دوحه به تهران 2 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:16 ساعت و 50 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:1 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان سفر:17 ساعت و 50 دقیقه

 

 

برنامه پروازهای تهران به سائو با قطر ایرویز :

قطر ایرویز در مسیر تهران به سائوپائولو در حال حاضر همه روزه پرواز انجام می دهد .

پرواز شماره QR499 از تهران به سائو در ساعت 22:50 شب پرواز خود را آغاز کرده و پس از توقف 6 ساعت و 50 دقیقه ای در ساعت 17:20 بععد از ظهر وارد سائوپائولو به وقت سائو می شود .

طول پروازهای تهران سائوپائولو قطر ایرویز 23 ساعت و 40 دقیقه می باشد .

روزهای پروازهای سائوپائولو به تهران قطری :

پروازهای برگشت از سائوپائولو به تهران قطر ایرویز نیز همانند پروازهای رفت همه روزه و در ساعات و با شماره پروازهای زیر انجام می شود .

پرواز شماره QR499 از سائوپائولو در ساعت 03:20 حرکت خود را آغاز کرده و پس از توقف 1 ساعته در دوحه در ساعت 03:35 وارد تهران فرودگاه امام خمینی می شود .

طول پروازهای سائوپائولو تهران قطر ایرویز 17 ساعت و 50 دقیقه می باشد .

مقدار بار مجاز در پروازهای سائوپائولو  قطری :

هواپیمایی قطر ایرویز در مسیر سائو خود به مسافران اجازه حمل 1 چمدان 30 کیلویی را می دهد .

این میزان در تاریخ خاص و کلاس های مختلف متفاوت می باشد حتما قبل از خرید بلیط از میزان بار مجاز در پروازهای قطر ایرویز آگاه شوید تا با مشکل اضافه بار روبرو نشوید .

رزرو بلیط لحظه آخری و آفری سائوپائولو در قاره پیما :

برای آگاهی از بهترین نرخ پروازهای چارتر و لحظه آخری سائوپائولو وارد صفحات تلگرام و اینستاگرام قاره پیما شده و از تخفیف های لحظه ای بلیط های سائوپائولو قاره پیما آگاه شده و بلیط خود را با ارزانترین قیمت ممکن رزرو و خریداری نمائید .

برای خرید بلیط هواپیما با قطر ایرویز از تهران به سائوپائولو با شماره های ما در تماس باشید تا همکاران و کارشناسان قاره پیما در تماس باشید تا از قیمت بلیط های سائوپائولو آگاه شوید و بلیط خود را با ارزانترین قیمت ممکن رزرو و خریداری نمائید .

همچنین برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما سائوپائولو با گارانتی ارزانترین قیمت ممکن و 2 ساعت شبانه روز وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط هواپیما سایت شده و بلیط خود را رزرو و خریداری نمائید .

بلیط چارتر سائوپائولو – هزینه سفر به سائوپائولو از تهران مشهد و شیراز با هواپیمایی امارات Emirates Airlines :

امارات ایرلاین یکی دیگر از خطوط هواپیمایی فعال در مسیر تهران به سائوپائولو می باشد که پرواز از تهران مشهد و شیراز پرواز به سائوپائولو انجام می دهد .

پروازهای سائوپائولو امارات یکی از ایمن ترین و بهترین پروازهای سائوپائولو می باشد که پروازهای با کیفیت به خصوص در کلاس های پروازی بیزینس و فرست کلاس می باشد .

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره پروازهای سائوپائولو ایرلاین امارات شامل : نرخ بلیط سائوپائولو در ارزانترین زمان ، بهترین تاریخ برای پرواز به سائوپائولو ، میزان بار و هزینه اضافه بار ، جریمه کنسلی و هزینه تغییر تاریخ  پروازهای سائو با شماره های ما در تماس باشید .

پروازهای ایران به سائوپائولو هواپیمایی امارات چگونه است :

هواپیمایی امارات پرواز مستقیم از ایران به سائوپائولو انجام نمی دهد و هواپیما پس از پرواز از تهران مشهد و شیراز در دبی توقفی کوتاه داشته سپس ادامه مسیر خود به سمت سائوپائولو را از دبی انجام می دهد .

بلیط چارتر سائوپائولو
بهترین نرخ پروازهای سائوپائولو – قاره پیما

نرخ پروازهای سائوپائولو از تهران :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به دوبی 2 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB)
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB) مدت زمان پرواز از دوبی به سائوپائولو 15 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه گوارولوس Sao Paulo Guarulhos سائوپائولو (GRU)
کل طول زمان پرواز در هوا:17 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:5 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان سفر:22 ساعت و 15 دقیقه

 

 

هزینه بلیط سائوپائولو به تهران :

  فرودگاه گوارولوس Sao Paulo Guarulhos سائوپائولو (GRU) مدت زمان پرواز از سائوپائولو به دبی 15 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB)
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB) مدت زمان پرواز از دبی به تهران 2 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:17 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:9 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان سفر:26 ساعت و 30 دقیقه

 

 

 

تاریخ و شماره پروازهای رفت سائو از تهران ایرلاین امارات :

پروازهای سائوپائولو امارات در حال حاضر همه روزه و در تمام ماه های سال انجام می شود .

پرواز شماره EK978 در ساعت 01:30 بامداد تهران را به سمت سائو ترک کرده و پس از توقف 5 ساعته در دبی در ساعت 17:20 وارد سائو به وقت محلی سائوپائولو می شود .

مدت زمان پرواز ایران به سائو با هواپیمایی امارات 22 ساعت و 15 دقیقه می باشد .

زمان بلیط های برگشت از سائو به تهران :

در مسیر برگشت از سائو به تهران نیز همانند پروازهای رفت همه روزه و در تمام ماه ها و فول سال پرواز انجام می شود .

هواپیما از سائوپائولو در ساعت 01:25 صبح و با شماره پرواز EK262 پرواز خود را آغاز کرده و پس از توقف 9 ساعت و 15 دقیقه ای در دبی در ساعت 09:40 صبح وارد فرودگاه امام تهران می شود .

مدت زمان پرواز سائو به ایران با هواپیمایی امارات 26 ساعت و 30 دقیقه می باشد .

تعداد و وزن چمدان های پروازهای امارات به سائوپائولو :

پروازهای سائوپائولو با هواپیمایی امارات مسافران می توانند یک چمدان 30 کیلویی در قسمت بار و یک چمدان 7 کیلویی در قسمت کابین همراه داشته باشند .

حتما قبل از خرید بلیط از میزان بار مجاز در پروازهای امارات به آگاه شوید زیرا امکان اضافه کردن بار بدون پرداخت هزینه اضافه وجود ندارد .

رزرو آنلاین پروازهای سائو با بهترین قیمت در قاره پیما :

برای خرید بلیط سائوپائولو با ارزانترین قیمت ممکن از تهران مشهد و شیراز با شماره های ما در تماس باشید تا کارشناسان قاره پیما بهترین نرخ پروازهای سائوپائولو را در تاریخ های محتلف به شما اطلاع داده و شما بلیط خود را با گارانتی ارزانترین قیمت ممکن رزرو و خریداری نمائید .

برای استفاده از تخفیف های قاره پیما در مسیر سائوپائولو با شماره های ما در تماس باشید .

برای رزرو و خرید اینترنتی بلیط سائوپائولو با ارزانترین قیمت و به صورت 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط هواپیما سایت شده و بلیط خود را رزرو و خریداری نمائید .

قیمت بلیط لوفتهانزا به سائوپائولو – خرید بلیط تهران سائوپائولو با لوفتانزا Lufthansa Airlines :

پروازهای سئول از تهران لوفتهانزا بهترین پروازهای سائوپائولو از تهران می باشد .

لوفتانزا ایمن ترین ایرلاین جهان می باشد کع به دلیل ایمینی پروازها و خدمات بسیار مناسب ایرانیان زیادی از این ایرلاین برای سفرهای خارجی خود استفاده می نمایند .

قاره پیما نمایندگی فروش بلیط هواپیمایی لوفتهانزا می باشد برای خرید بلیط لوفتهانزا با ارزانترین قیمت با شماره های ما در تماس باشید .

برنامه پروازهای سائوپائولو
بلیط سائوپائولو با لوفتهانزا – قاره پیما

پرواز با لوفتانزا به سائوپائولو چگونه است :

لوفتانزا پس از پرواز از تهران در فرانکفورت توقف داشته سپس ادامه مسیر خود به سمت سائوپائولو را از فرانکفورت انام می دهد .

قیمت بلیط تهران سائوپائولو :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به فرانکفورت 5 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه فرانکفورت Frankfurt آلمان (FRA)
  فرودگاه فرانکفورت Frankfurt آلمان (FRA) مدت زمان پرواز از فرانکفورت به سائوپائولو 13 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه گوارولوس Sao Paulo Guarulhos سائوپائولو (GRU)
کل طول زمان پرواز در هوا:17 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:16 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان سفر:33 ساعت و 40 دقیقه

قیمت بلیط سائوپائولو تهران :

  فرودگاه گوارولوس Sao Paulo Guarulhos سائوپائولو (GRU) مدت زمان پرواز از سائوپائولو به فرانکفورت 13 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه فرانکفورت Frankfurt آلمان (FRA)
  فرودگاه فرانکفورت Frankfurt آلمان (FRA) مدت زمان پرواز از فرانکفورت به تهران 5 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:17 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:3 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان سفر:20 ساعت و 45 دقیقه

برنامه پروازهای تهران به سائوپائولو با لوفتانزا :

هواپیمایی لوفتانزا همه روزه با شماره پرواز LH601 از تهران در ساعت 02:25 پرواز کرده و پس از توقف 16 ساعت و 10 دقیقه ای در ساعت 06:05 وارد سائوپائولو می شود .

مدت سفر هوایی از تهران تا سائوپائولو با لوفتهانزا 33 ساعت و 40 دقیقه می باشد .

برنامه پروازهای سائوپائولو به تهران لوفتهانزا :

پروازهای برگشت از سائوپائولو به تهران لوفتهانزا نیز همه روزه در ساعت 18:45 با شماره پرواز LH507 پرواز کرده و پس از توقف 3 ساعت و 15 دقیقه ای در ساعت 21:05 وارد فرودگاه امام تهران می شود .

مدت سفر هوایی از سائوپائولو تا تهران با لوفتهانزا 20 ساعت و 45 دقیقه می باشد .

وزن بار مجاز پروازهای لوفتانزا به سائوپائولو چند کیلوگرم می باشد :

لوفتهانزا به مسافران خود در مسیر تهران به سائوپائولو اجازه حمل 1 چمدان 30 کیلوگرمی در قسمت بار و یک ساک 7 کیلورمی در قسمت کابین را می دهد .

این مقدار بار در تاریخ های مختلف و کلاس های پروازی مختلف متفاوت است حتما قبل از خرید بلیط از میزان بار پرواز حود آگاه شوید تا با مشکل اضافه با روبرو نشوید

خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما تهران سائوپائولو با لوفتهانزا در قاره پیما :

برای خرید بلیط رفت و برگشت و یک طرفه رفت یا برگشت از ایران به سائوپائولو با لوفتانزا وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط هواپیما قاره پیما شده و پس از وارد کردن مبدا و مقصد و تاریخ رفت و برگشت و جستجو در تاریخ های مختلف و مقایسه آنها پرواز مورد نظر خود را اتخاب و به صورت اینترنتی خریداری نمائید .

شما با عضویت در تلگرام و اینستاگرام قاره پیما می توانید از بلیط های تخفیف خوره و چارتری سائوپائولو قاره پیما آگاه شوید .

سایر پروازهای تهران به سائوپائولو – پروازهایی که دیگر انجام نمی شوند و یا میزان توقف و مدت توقف های طولانی مدت دارند .

پرواز تهران سائوپائولو بریتیش ایرویز بریتانیا British Airways :

پرواز تهران سائوپائولو فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به لندن 5 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه هیترو London Heathrow لندن انگستان (LHR)
فرودگاه هیترو London Heathrow لندن انگستان (LHR) مدت زمان پرواز از لندن به سائوپائولو 13 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه گوارولوس Sao Paulo Guarulhos سائوپائولو (GRU)
کل طول زمان پرواز در هوا:18 ساعت و 05 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:9 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان سفر:27 ساعت و 15 دقیقه

ارزانترین بلیط سائوپائولو کی ال ام هلند KLM Airlines :

ارزانترین بلیط سائوپائولو فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به آمستردام 5 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه آمستردام Amsterdam هلند (AMS)
فرودگاه آمستردام Amsterdam هلند (AMS) مدت زمان پرواز از آمستردام به سائوپائولو 13 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه گوارولوس Sao Paulo Guarulhos سائوپائولو (GRU)
کل طول زمان پرواز در هوا:18 ساعت و 05 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:3 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان سفر:21 ساعت و 15 دقیقه

خرید آنلاین پروازهای سائو آلیتالیا ایتالیا Alitalia Airlines :

خرید آنلاین پروازهای سائو فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به رم 5 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه فیومیچینو Rome Fiumicino رم ایتالیا (FCO)- توقف 4 ساعته
فرودگاه فیومیچینو Rome Fiumicino رم ایتالیا (FCO) مدت زمان پرواز از رم به سائوپائولو 13 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه گوارولوس Sao Paulo Guarulhos سائوپائولو (GRU)
کل طول زمان پرواز در هوا:18 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:4 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان سفر:22 ساعت و 35 دقیقه

آفر پروازهای لحظه آخری سائوپائولو ایرفرانس فرانسه Air France Airlines :

آفر پروازهای لحظه آخری سائوپائولو فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به پاریس 5 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه شارل دوگل Paris پاریس فرانسه (CDG)
فرودگاه شارل دوگل Paris پاریس فرانسه (CDG) مدت زمان پرواز از پاریس به سائوپائولو 12 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه گوارولوس Sao Paulo Guarulhos سائوپائولو (GRU)
کل طول زمان پرواز در هوا:17 ساعت و 40 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:10 ساعت و 50 دقیقه – کل طول زمان سفر:28 ساعت و 30 دقیقه

رزرو اینترنتی بلیط سائوپائولو اتحاد امارات Etihad Airways :

رزرو اینترنتی بلیط سائوپائولو فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به ابوظبی 2 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه ابوظبی Abu Dhabi امارات (AUH)
فرودگاه ابوظبی Abu Dhabi امارات (AUH) مدت زمان پرواز از ابوظبی به سائوپائولو 15 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه گوارولوس Sao Paulo Guarulhos سائوپائولو (GRU)
کل طول زمان پرواز در هوا:17 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:1 ساعت و 25 دقیقه – کل طول زمان سفر:18 ساعت و 55 دقیقه

پروازهای اتحاد به مقصد ایران در حال حاضر انجام نمی شود

نکاتی در مورد مسیرهای پروازی سائوپائولو :

ترتیب مسیر های پروازی فوق ( ارزانترین ایرلاین به گرانترین قیمت بلیط رفت و برگشت سائوپائولو ) با توجه به میانگین ارزش بلیط هر ایرلاین در طول یک سال گرفته شده و این امکان وجود دارد که ترتیب آنها در تاریخ های مختلف کمی با موارد ذکر شده بالا تفاوت داشته باشد.

لذا شما برای آگاهی دقیق از مسیرهای پروازی و قیمت بلیط مورد نظر خود می توانید به صورت تلفنی( با کمک گرفتن از کارشناسان قاره پیما ) – و یا آنلاین ( با استفاده از چت آنلاین سایت ) – و یا استفاده از قسمت جستجو آنلاین بلیط سایت بهترین مسیر پروازی و بلیط را انتخاب کرده و سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود نمائید.برنامه پروازی ماه های مختلف سال ایرلاین های خارجی به برزیل: فروردین – اردیبهشت – خرداد – تیر – مرداد – شهریور – مهر – آبان – آذر – دی – بهمن – اسفند – نوروز – ژانویه

hvchkjvdk rdlj fgdx shm,\hm, fh ;ljvdk rdlj nv rhvi \dlh

 
💵 قیمت بلیط یک طرفه و رفت و برگشت سائو پائولو چقدر است ؟

شروع قیمت پروازهای رفت و برگشت سائو از 12 تا 20 میلیون تومان می باشد .

🚀 آیا پرواز مستقیم از تهران به سائوپائولو وجود دارد ؟

متاسفانه در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین تهران و سائو وجود ندارد و تمام پرواز ها دارای یک توقف می باشد .

✈️ بهترین خط هواپیمایی برای سفر به سائوپائولو کدام است ؟

ترکیش – امارات و قطری در حال حاضر بهترین خطوط هواپیمایی برای سفر از ایران به سائوپائولو می باشند .

⏱️ مدت زمان پرواز از ایران به سائوپائولو ؟

پرواز به سائو از ایران با حساب مدت زمان توقف ها حدودا 20 ساعت می باشد .

🧳 میزان بار مجاز در پروازهای سائوپائولو چقدر است ؟

مقدار بار مجاز بستگی به ایرلاین شما دارد ولی به طور معمول 2 چمدان 23 کیلوگرمی می باشد برای اطلاعات بیشتر با ما درتماس باشید .

✔️ آیا امکان تغییر تاریخ و کنسلی بلیط هواپیما سائو وجود دارد ؟

امکان کنسلی و تغییر تاریخ پرواز با پرداخت جریمه وجود دارد – میزان جریمه بستگی به ایرلاین و زمان تغییر تاریخ یا کنسلی دارد .

🏨 آیا در قاره پیما امکان رزرو هتل سائوپائولو وجود دارد ؟

برای رزرو هتل با ارزانترین قیمت در سائوپائولو وارد صفحه هتل در سائوپائولو قاره پیما شوید .

بلیط به تمام شهرها

رزرو و خرید بلیط هواپیما به سائوپائولو 

پروازهای مشهد سائو

رزرو و خرید بلیط هواپیما به ریودوژانیرو 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به برازیلیا 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به پورتو الگره 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به سالوادور 

رزرو و خرید بلیط هواپیما خارجی به رسیف 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به کوریتیبا

رزرو و خرید بلیط هواپیما به فورتالزا 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به بلو هوریزنته 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به گویانیا 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به مانائوس 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به ویتوریا 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به ایگواسو 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به ناتال 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به فلوریانوپلیس 

رزرو هتل در تمام شهرها

قیمت و رزرو هتل در سائوپائولو 

قیمت و رزرو هتل در ریودوژانیرو 

قیمت و رزرو هتل در برازیلیا 

پروازهای داخلی

قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی برزیل

دریافت ویزا 

اخذ ویزای برزیل

یک دیدگاه

  1. با سلام
    چنانجه سوالی در مورد پروازهای سائوپائولو دارید سوال خود را در این قسمت وارد نمائید – کارشناسان قاره پیما در سریع ترین زمان ممکن به سوالات شما جواب خواهند داد . ( به سوالات در مورد قیمت بلیط سائوپائولو پاسخ داده نخواهد شد برای آگاهی از قیمت بلیط وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط سایت قاره پیما شوید )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Open