بولیوی

رزرو و خرید بلیط هواپیما به سوکره بولیوی

برای سفر هوایی , رزرو و خرید بلیط هواپیما به سوکره بولیوی از تهران , اصفهان , شیراز , مشهد , تبریز , بندرعباس , ارومیه , آبادان , کرمان , جزیره کیش , سنندج , ساری ...

و آگاهی از مسیرهای پروازی - برنامه پروازی - روزهای پرواز - نوع هواپیما - امکانات هواپیما - مدت زمان پرواز - پرواز های مستقیم (در صورت وجود) - ساعات پرواز (ساعت حرکت) - قیمت بلیط به دلار و ریال - مقدار بار مجاز - شرایط تغییر تاریخ و کنسل کردن پرواز - ویزا - ویزای ترانزیت و ... می توانید

توسط سایت قاره پیما ( GharePeyma.com ) بلیت پروازهای داخلی و خارجی مورد نظر خود را انتخاب و با ارزانترین قیمت و سریعترین زمان ممکن 24 ساعت شبانه روز حتی روزهای تعطیل رزرو و خریداری فرمائید.

رزرو و خرید بلیط هواپیما به سوکره بولیوی

فروش ویژه بلیط سوکره در قاره پیما

جهت دریافت نرخ ویژه بلیط سوکره قاره پیما با شماره های 09121931613 - 91028292-021 در تماس باشید

قاره پیما همچنین امکان خرید بلیط سوتو Soto ( بلیط دو سر خارجی و بلیط هایی که مبدا آنها ایران نمی باشد ) را برای هموطنان عزیز فراهم نموده است

مدارک مورد نیاز ویزای بولیوی

شما می توانید برای رزرو و خرید بلیط هواپیما به سوکره بولیوی و یا خرید بلیط پروازهای داخلی بولیوی به صورت تلفنی و یا آنلاین (اینترنتی) از تمام پرواز های داخلی و خارجی و نرخ بلیط آنها آگاه شده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

بلیط لحظه آخری سوکره

قاره پیما این امکان را برای شما فراهم کرده است که به وسیله خدمات این سایت بلیط هواپیما خارجی مورد نظر خود را حتی چند ساعت مانده پرواز ( بلیت لحظه آخری) خریداری فرمائید که در ادامه به توضیح آن می پردازیم.

ادامه مطلب...

خرید بلیط با ویزا و مستر کارت Visa & Master Card و پی پال Pay pal

قاره پیما این امکان را برای شما فراهم کره است که بلیط هواپیما های خارجی مورد نظر خود علاوه بر سیستم خرید بلیط قاره پیما از طریق کارت های اعتباری ویزا کارت Visa Card و مستر کارت Master card و یا پی پال Paypal مستقیما و بدون واسته از سایت ایرلاین های مختلف خریداری فرمائید. که این روش دارای معایب و مزایای زیادی است که در ادامه به توضیح آنها می پردازیم.

ادامه مطلب...


  • راهنمای بهترین مسیرهای پروازی ( پروازهای تهران به سوکره ) برای رزرو و خرید بلیط هواپیما به سوکره بولیوی به ترتیب از ارزانترین ( بلیط ارزان تهران سوکره ) قیمت بیلیط هواپیما به بیشترین (گرانترین) قیمت بلیط تهران سوکره رفت و برگشت ( قیمت بلیط بولیوی از ایران ) به شرح زیر است:

بهترین پروازهای تهران سوکره

- پرواز تهران سوکره ترکیش ایرلاین آمریکا Turkish Airlines + ایرلاین ایر اروپا اسپانیا Air Europa Airlines + ایرلاین آمازون بولیوی Linea Aerea Amaszonas Airlines :

مسیر پروازی و اطلاعات پرواز ( بلیط هواپیما ) از مبدا ( تهران - ایران ) به مقصد ( سوکره - بولیوی ) برای رزرو و خرید بلیط هواپیما به سوکره بولیوی بوسیله ترکیش ایرلاین آمریکا Turkish Airlines + ایرلاین ایر اروپا اسپانیا Air Europa Airlines + ایرلاین آمازون بولیوی Linea Aerea Amaszonas Airlines به شرح زیر است:

فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به استانبول 3 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST)
فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به مادرید 4 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه باراخاس Madrid Barajas مادرید اسپانیا (MAD)
فرودگاه باراخاس Madrid Barajas مادرید اسپانیا (MAD) مدت زمان پرواز از مادرید به سانتا کروز 11 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه سانتا کروز Santa Cruz بولیوی (VVI)
فرودگاه سانتا کروز Santa Cruz بولیوی (VVI) مدت زمان پرواز از سانتا کروز به سوکره 0 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه سوکره Sucre بولیوی (SRE)
کل طول زمان پرواز در هوا:20 ساعت و 05 دقیقه - کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:7 ساعت و 20 دقیقه - کل طول زمان سفر:27 ساعت و 25 دقیقه

 

 

نکاتی در مورد مسیرهای پروازی سوکره :

ترتیب مسیر های پروازی فوق ( ارزانترین ایرلاین ( ارزانترین بلیط سوکره ) به گرانترین قیمت بلیط رفت و برگشت تهران سوکره ) با توجه به میانگین ارزش بلیط هر ایرلاین در طول یک سال گرفته شده و این امکان وجود دارد که ترتیب آنها در تاریخ های مختلف کمی با موارد ذکر شده بالا تفاوت داشته باشد.

لذا شما برای آگاهی دقیق از مسیرهای پروازی و قیمت بلیط مورد نظر خود می توانید به صورت تلفنی( با کمک گرفتن از کارشناسان قاره پیما ) - و یا آنلاین ( با استفاده از چت آنلاین سایت ) - و یا استفاده از قسمت جستجو آنلاین بلیط سایت بهترین مسیر پروازی و بلیط را انتخاب کرده و سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود نمائید.


ovdn tv,a vcv, , rdlj fgdx i,h\dlh jivhk s,;vi f,gd,d hvchk ]hvjv lain hwtihk advhc hi,hc jfvdc

بلیط به تمام شهرهای بولیوی

رزرو هتل در تمام شهرهای بولیوی

پروازهای داخلی بولیوی

دریافت ویزا بولیوی

بلیط به تمام شهرهای اروگوئه

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتلتماس با ما