بلیط از تهران به

بلیط هواپیما سبزوار

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تهران سبزوار در قاره پیما - چارتر / لحظه آخری / آفری

برای سفر هوایی و آگاهی از قیمت بلیط هواپیما سبزوار و یا خرید بلیط هواپیما به سبزوار از تهران به شیراز , اصفهان , تبریز , بندرعباس , ارومیه , آبادان , کرمان , جزیره کیش , سنندج , ساری … با قاره پیما در تماس باشید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره پروازهای سبزوار شامل 

قیمت پروازهای تهران به سبزوار – برنامه پروازی سبزوار – روزهای پرواز از سبزوار به تهران و تهران به سبزوار – نوع هواپیما پرواز سبزوار – امکانات هواپیما در مسیر سبزوار – مدت زمان پرواز تهران به سبزوار – ساعات پرواز (ساعت حرکت) بلیط سبزوار – مقدار بار مجاز در پروازهای چارتر و سیستمی سبزوار – شرایط تغییر تاریخ و کنسل کردن پرواز و … می توانید

توسط سایت قاره پیما ( GharePeyma.com ) بلیت پرواز مورد نظر خود را انتخاب و با ارزانترین قیمت و سریعترین زمان ممکن 24 ساعت شبانه روز حتی روزهای تعطیل رزرو و خریداری فرمائید.

شما می توانید برای آگاهی از آفر و تخفیف های پروازهای سبزوار به صورت تلفنی و یا آنلاین (اینترنتی) از تمام پرواز های چارتری و سیستمی و نرخ بلیط آنها آگاه شده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

بلیط لحظه آخری تهران به سبزوار و سبزوار به تهران

قاره پیما این امکان را برای شما فراهم کرده است که به وسیله خدمات این سایت بلیط هواپیما خارجی مورد نظر خود را حتی چند ساعت مانده پرواز ( بلیت لحظه آخری) خریداری فرمائید که در ادامه به توضیح آن می پردازیم.

ادامه مطلب…

راهنمای بهترین مسیرهای پروازی ( پرواز تهران سبزوار تهران ) برای رزرو و خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تهران سبزوار چارتری و خرید اینترنتی به ترتیب از ارزانترین ( بلیط ارزان تهران سبزوار چارتر ) قیمت بیلیط هواپیما تهران سبزوار تهران به بیشترین (گرانترین) قیمت بیلیت رفت و برگشت تهران سبزوار تهران به شرح زیر است:

قیمت بلیط سبزوار آتا ATA Airlines : ( رزرو و خرید اینترنتی پروازهای چارتر و سیستم آتا به سبزوار با ارزانترین قیمت در قاره پیما )

بار مجاز در پروازهای سبزوار - خرید اینترنتی بلیط تهران سبزوار تهران فرودگاه مهر آباد تهران ( THR ) مدت زمان پرواز از تهران به سبزوار 00 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه سبزوار ( AFZ )

برنامه و روزهای پروازهای رفت تهران به سبزوار آتا :

هواپیمایی آتا در مسیر تهران به سبزوار در حال حاضر هفته ای 2 پرواز در روزهای یک شنبه و پنج شنبه در ساعات و با شماره پروازهای زیر انجام می دهد .

پرواز رفت تهران یه سبزوار آتا در روز یک شنبه در ساعت 11:20 صبح با شماره پرواز 5656 تهران را به سمت سبزوار ترک کرده و پس از 35 دقیقه پرواز در ساعت 11:55 وارد فرودگاه سبزوار می شود .

هواپیمایی آتا در روز 5 شنبه نیز با شماره پرواز 5656 در ساعت 10:40 صبح پرواز خود را از تهران به سبزوار آغاز کرده و در ساعت 11:15 دقیقه در فرودگاه سبزوار فرود می آید .

کل زمان پرواز تهران سبزوار هواپیمایی آتا 35 دقیقه می باشد .

ساعت و تاریخ پروازهای برگشت سبزوار به تهران ایرلاین آتا :

در مسیر برگشت نیز دقیقا همانند پروازهای رفت هواپیمایی آتا دو پرواز در روزهای 1 شنبه و 5 شنبه از سبزوار به تهران انجام می دهد .

پرواز شیراز به تهران روز یک شنبه هواپیمایی آتا در ساعت 13:20 با شماره 5657 شبزوار را به سمت تهران ترک کرده و پس از 35 دقیقه پرواز در ساعت 13:45 وارد فرودگاه مهر آباد تهران می شود .

پرواز شماره 5657 آتا نیز در روزهای پنج شنبه ساعت 12:50 سبزوار را به سمت تهران ترک کرده و در ساعت 13:25 در فرودگاه تهران به زمین می نشیند .

مدت زمان پرواز سبزوار به تهران آتا 35 دقیقه می باشد .

وزن مجاز بار در پروازهای آتا سبزوار به تهران و تهران به سبزوار :

مقدار بار مجاز در پروازهای سبزوار با هواپیمایی آتا بسته به نوع پرواز یعنی چارتری با سیستمی متفاوت است ولی به طور معمول 1 چمدان 20 کلوگرمی می باشد .

حتما قبل از خرید بلیط از میزان بار مجاز پرواز خود آگاه شوید تا در فرودگاه با مشکل اضافه بار و هزینه اضافه بار روبرو نشوید .

رزرو و خرید اینترنتی پروازهای ارزان قیمت سبزوار آتا در قاره پیما 

برای مشاهده قیمت و رزرو و خرید اینترنتی بلیط هواپیما سبزوار وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط سبزوار قاره پیما شده و پس از وارد کردن مبدا و مفصد و جستجو در تاریخ های مختلف بلیط مورد نظر خود را انتخاب و با گارانتی ارزانترین قیمت ممکن بلیط خود را کاملا به صورت اینترنتی رزرو و خریداری نمائید .

همچنین جهت آگاهی از تخفیف های پروازهای سبزوار می توانید در شبکه های اجتماعی قاره پیما در تلرام و اینستاگرام عضو شده و از آخری تخفیف ها و نرخ پروازهای آفری و لحظه آخری و دقیقه 90 سبزوار آگاه شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره پروازهای آتا تهران تا سبزوار می توانید با شماره های ما در تماس باشید .

بلیط چارتر و لحظه آخری سبزوار تهران سبزوار ماهان Mahan Airlines : ( آفر پروازهای لحظه آخری و دقیقه نود سبزوار در قاره پیما )

جریمه کنسلی بلیط سبزوار - برنامه پروازهای سبزوار فرودگاه مهر آباد تهران ( THR ) مدت زمان پرواز از تهران به سبزوار 00 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه سبزوار ( AFZ )

زمان و ساعات پروازهای تهران سبزوار ماهان :

پروازهای ماهان از تهران به سبزوار هفته ای 3 بار در روزهای دوشنبه – سه شنبه و جمعه انجام می شود .

پرواز روز دوشنبه تهران سبزوار ماهان با شماره پرواز 4537 تهران را به سمت سبزوار در ساعت 17:50 بعد از ظهر ترک کرده و پس از 35 دقیقه در ساعت 16:25 وارد فرودگاه سبزوار می شود .

هواپیمایی ماهان در پرواز روز سه شنبه خود از تهران به سبزوار پرواز خود را در ساعت 17:45 آغاز کرده و در ساعت 18:20 وارد سبزوار می شود شماره این پرواز 4537 می باشد .

پرواز شماره 4573 ماهان تهران سبزوار روز جمعه در ساعت 17:40 از تهران به سمت سبزوار پرواز خود را آغاز کرده و پس از 35 دقیقه پرواز در ساعت 18:15 بعد از ظهر وارد فرودگاه سبزوار می شود .

مدت پرواز تهران سبزوار ماهان 35 دقیقه می باشد .

برنامه بلیط برگشت از سزوار به تهران ماهان :

پرواز ماهان از سبزوار به تهران ماهان همانند پروازهای رفت در روزهای 2 شنبه – 3 شنبه و جمعه در ساعات و با شماره پروازهای زیر انجام می شود .

پرواز شماره 4536 ماهان در روزهای دوشنبه – سه شنبه و جمعه سبزوار تهران در ساعت 19:45 شب از سبزوار پرواز خود را آغاز کرده و پس از 35 دقیقه در ساعت 20:20 وارد فرودگاه مهر آباد تهران می شود .

مدت پرواز سبزوار به تهران ماهان 35 دقیقه می باشد .

مقدار مجاز بار در پروازهای ماهان به سبزوار :

هواپیمایی ماهان به مسافران مسیر سبزوار خود اجازه حمل 1 چمدان 20 کیلوگرمی در قسمت بار و یک ساک 7 کیلوگرمی در قسمت کابین را می دهد .

ارزانترین مبلغ بلیط هواپیما سبزوار به تهران ماهان در قاره پیما

برای خرید بلیط هواپیما سبزوار با ارزانترین قیمت ممکن می توانید وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط هواپیما قاره پیما شده و بلیط خود را به صورت 24 ساعته به صورت کاملا اینترنتی رزرو و خریداری نمائید .

همچنین امکان خرید تلفنی و حضوری بلیط در قاره پیما برای مسافران عزیز فراهم می باشد .

خرید پرواز تهران سبزوار ایران ایر Iran Air Airlines : ( بیشترین تخفیف پروازهای سبزوار در قاره پیما  )

ساعت پرواز از تهران به سبزوار - بلیط چارتری سبزوار تهران فرودگاه مهر آباد تهران ( THR ) مدت زمان پرواز از تهران به سبزوار 00 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه سبزوار ( AFZ )

برنامه پروازهای ایران ایر تهران سبزوار :

هواپیمایی ایران ایر در حال حاضر هفته ای دو پرواز در روزهای شنبه و چهارشنبه از تهران به سبزوار انجام می شود .

پرواز ایران ایر شنبه تهران سبزوار در ساعت 10:30 صبح با شماره پرواز 3380 تهران را به سمت سبزوار ترک کرده و پس از 35 دقیقه پرواز در ساعت 11:05 وارد سبزوار می شود .

پرواز چهارشنبه ایران ایر تهران سبزوار با شماره 3380 در ساعت 12:05 بعد از ظهر از تهران پرواز کرده و پس از 35 دقیقه در سبزوار در ساعت 12:40 فرود می آید .

طول پروازهای تهران سبزوار ایران ایر 35 دقیقه می باشد .

ساعت پروازهای سبزوار ایران ایر برگشت :

ایران ایر در مسیر سبزوار به تهران همانند پرواز رفت 2 پرواز در روزهای شنبه و چهارشنبه انجام می دهد .

پرواز شماره 3381 روز شنبه ایران ایر از سبزوار به تهران در ساعت 12:55 بعد از ظهر سبزوار را به سمت تهران ترک کرده و در ساعت 13:30 وارد فرودگاه مهر آباد تهران می شود.

پرواز روز چهارشنبه سبزوار به تهران ایران ایر نیز با شماره پرواز 3381 در ساعت 14:40 از سبزوار پرواز هود را به سمت تهران آغاز کرده و پس از 35 دقیقه پرواز در ساعت 15:15 در فرودگاه تهران فرود می آید .

طول پروازهای سبزوار تهران ایران ایر 35 دقیقه می باشد .

وزن چمدان های پروازهای ایران ایر به سبزوار :

هواپیمایی ایران ایر به مسافران مسیر سبزوار خود اجازه حمل 1 چمدان 20 کیلوگرمی در قسمت بار و یک ساک 7 کیلوگرمی در قسمت کابین را می دهد .

کمترین قیمت پروازهای سبزوار از تهران در قاره پیما

برای خرید بلیط هواپیما سبزوار با ارزانترین قیمت ممکن می توانید وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط هواپیما قاره پیما شده و بلیط خود را به صورت 24 ساعته به صورت کاملا اینترنتی رزرو و خریداری نمائید .

همچنین امکان خرید تلفنی و حضوری بلیط در قاره پیما برای مسافران عزیز فراهم می باشد .

قیمت بلیط رفت و برگشت تهران سبزوار آسمان Iran Aseman Airlines : ( هزینه سفر هوایی تهران سبزوار  )

روزهای پروازهای سبزوار - نرخ پروازهای ارزان سبزوار تهران فرودگاه مهر آباد تهران ( THR ) مدت زمان پرواز از تهران به سبزوار 00 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه سبزوار ( AFZ )

برنامه پروازهای رفت و برگشت تهران سبزوار :

در حال حاضر پروازهای سبزوار آسمان انجام نمی شود .

حداکثر بار پروازهای سبزوار آسمان :

هواپیمایی آسمان به مسافران مسیر سبزوار خود اجازه حمل 1 چمدان 20 کیلوگرمی در قسمت بار و یک ساک 7 کیلوگرمی در قسمت کابین را می دهد .

خرید اینترنتی پروازهای ارزان قیمت سبزوار آسمان

برای خرید بلیط هواپیما سبزوار با ارزانترین قیمت ممکن می توانید وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط هواپیما قاره پیما شده و بلیط خود را به صورت 24 ساعته به صورت کاملا اینترنتی رزرو و خریداری نمائید .

همچنین امکان خرید تلفنی و حضوری بلیط در قاره پیما برای مسافران عزیز فراهم می باشد .

درباره فرودگاه مهر آباد تهران Mehrabad International Airport :

فرودگاه بین‌المللی مهرآباد نام یکی از فرودگاه‌های تهران است که در سال ۱۳۱۷ ساخته شده‌است.

فرودگاه مهر آباد در غرب تهران واقع شده و با مرکز شهر 8 کیلومتر فاصله دراد و نام خود را از روستای مهرآباد که پیشتر در آن منطقه قرار داشت گرفته‌ است.

فرودگاه مهر آباد پر رفت و آمد ترین فرودگاه ایران می باشد .

درباره فرودگاه مهر آباد تهران Mehrabad International Airport
فرودگاه مهر آباد – بیشترین تخفیف پروازهای سبزوار در قاره پیما

پروازهای داخلی فرودگاه مهر آباد تهران :

 • قیمت بلیط هواپیما تهران آبادان
 • قیمت بلیط هواپیما تهران مراغه
 • قیمت بلیط هواپیما تهران زابل
 • قیمت بلیط هواپیما تهران اردبیل
 • قیمت بلیط هواپیما تهران سبزوار
 • قیمت بلیط هواپیما تهران اراک
 • قیمت بلیط هواپیما تهران اهواز
 • قیمت بلیط هواپیما تهران یزد
 • قیمت بلیط هواپیما تهران بندرلنگه
 • قیمت بلیط هواپیما تهران بجنورد
 • قیمت بلیط هواپیما تهران بندرعباس
 • قیمت بلیط هواپیما تهران بوشهر
 • قیمت بلیط هواپیما تهران بم
 • قیمت بلیط هواپیما تهران شهرکرد
 • قیمت بلیط هواپیما تهران دزفول
 • قیمت بلیط هواپیما تهران گرگان
 • قیمت بلیط هواپیما تهران گچساران
 • قیمت بلیط هواپیما تهران قشم
 • قیمت بلیط هواپیما تهران همدان
 • قیمت بلیط هواپیما تهران اصفهان
 • قیمت بلیط هواپیما تهران ایرانشهر
 • قیمت بلیط هواپیما تهران ایلام
 • قیمت بلیط هواپیما تهران جهرم
 • قیمت بلیط هواپیما تهران جیرفت
 • قیمت بلیط هواپیما تهران کرمان
 • قیمت بلیط هواپیما تهران خرم آباد
 • قیمت بلیط هواپیما تهران خارک
 • قیمت بلیط هواپیما تهران خوی
 • قیمت بلیط هواپیما تهران کیش
 • قیمت بلیط هواپیما تهران کلاله
 • قیمت بلیط هواپیما تهران کرمانشاه
 • قیمت بلیط هواپیما تهران لارستان
 • قیمت بلیط هواپیما تهران مشهد
 • قیمت بلیط هواپیما تهران بندرماهشهر
 • قیمت بلیط هواپیما تهران نوشهر
 • قیمت بلیط هواپیما تهران ارومیه
 • قیمت بلیط هواپیما تهران عسلویه
 • قیمت بلیط هواپیما تهران رشت
 • قیمت بلیط هواپیما تهران رفسنجان
 • قیمت بلیط هواپیما تهران شاهرود
 • قیمت بلیط هواپیما تهران رامسر
 • قیمت بلیط هواپیما تهران سنندج
 • قیمت بلیط هواپیما تهران ساری
 • قیمت بلیط هواپیما تهران سیرجان
 • قیمت بلیط هواپیما تهران شیراز
 • قیمت بلیط هواپیما تهران تبریز
 • قیمت بلیط هواپیما تهران طبس
 • قیمت بلیط هواپیما تهران بیرجند
 • قیمت بلیط هواپیما تهران یاسوج
 • قیمت بلیط هواپیما تهران زاهدان
 • قیمت بلیط هواپیما تهران چابهار

درباره فرودگاه سبزوار Sabzevar Airport:

فرودگاه سبزوار بزرگ ترین فرودگاه استان خراسان رضوی ایران می باشد.

فرودگاه سبزوار در جنوب غربی شهر سبزوار و در فاصله 10 کیاومتری از شهر سبزوار واقع شده است.

در حال حاضر خطوط هواپیمایی آسمان – ماهان و آتا پروازهای تهران به سبزوار و سبزوار به تهران از این فرودگاه انجام می دهند.

درباره فرودگاه سبزوار Sabzevar Airport
فرودگاه سبزوار – بلیط ارزان قیمت سبزوار در قاره پیما

پروازهای داخلی سبزوار:

 • قیمت بلیط هواپیما تهران سبزوار تهران

نکاتی در مورد مسیرهای پروازی فوق و خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تهران سبزوار چارتری و خرید اینترنتی :

ترتیب مسیر های پروازی فوق ( ارزانترین ایرلاین به گرانترین قیمت بلیط هواپیما تهران سبزوار  تهران ) با توجه به میانگین ارزش بلیط هر ایرلاین در طول یک سال گرفته شده و این امکان وجود دارد که ترتیب آنها در تاریخ های مختلف کمی با موارد ذکر شده بالا تفاوت داشته باشد.

لذا شما برای آگاهی دقیق از مسیرهای پروازی و قیمت بلیط مورد نظر خود می توانید به صورت تلفنی( با کمک گرفتن از کارشناسان قاره پیما ) – و یا آنلاین ( با استفاده از چت آنلاین سایت ) – و یا استفاده از قسمت جستجو آنلاین بلیط سایت بهترین مسیر پروازی و بلیط را انتخاب کرده و سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود نمائید.

vcv, , ovdn hdkjvkjd \v,hcihd jivhk fi sfc,hv fh hvchkjvdk rdlj nv rhvi \dlh

‫5 دیدگاه ها

  1. سلام و خسته نباشید،هزینه ی پرواز تهران به سبزوار دقیقه ی نود چقدر هست برای تاریخ یازدهم و دوازدهم اسفند؟

 1. سلام قرار بود امروز قیمت بلیطهای هواپیما نصف شود در مسیر سبزوار تهران تغییر کرده

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتلتماس با ما