بلیط از تبریز به

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تبریز اصفهان تبریز چارتری

بهترین قیمت پروازهای چارتر آفری و لحظه آخری تبریز به اصفهان در قاره پیما

برای سفر هوایی و آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تبریز اصفهان تبریز چارتری و سیسمتی همچنین خرید بلیط از یزد به , شیراز , اصفهان , قشم , تبریز , بندرعباس , ارومیه , آبادان , کرمان , جزیره کیش , سنندج , ساری …

و خرید بلیط تبریز اهواز – خرید بلیط تبریز بندرعباس – خرید بلیط تبریز قشم – خرید بلیط تبریز اصفهان – خرید بلیط تبریز کرمان – خرید بلیط تبریز کیش – خرید بلیط تبریز مشهد – خرید بلیط تبریز عسلویه – خرید بلیط تبریز رشت – خرید بلیط تبریز شیراز – خرید بلیط تبریز تهران

و آگاهی از پروازهای تبریز به اصفهان برنامه پروازی – روزهای پرواز تبریز به اصفهان – نوع هواپیما – امکانات هواپیما – مدت زمان پرواز تبریز به اصفهان ساعات پرواز (ساعت حرکت) قیمت بلیط تبریز به اصفهان – مقدار بار مجاز – شرایط تغییر تاریخ و کنسل کردن پرواز و … می توانید

توسط سایت قاره پیما ( GharePeyma.com ) بلیت پرواز مورد نظر خود را انتخاب و با ارزانترین قیمت و سریعترین زمان ممکن 24 ساعت شبانه روز حتی روزهای تعطیل رزرو و خریداری فرمائید.

 

بلیط لحظه آخری تبریز به اصفهان و اصفهان به تبریز

قاره پیما این امکان را برای شما فراهم کرده است که به وسیله خدمات این سایت بلیط هواپیما خارجی مورد نظر خود را حتی چند ساعت مانده پرواز ( بلیت لحظه آخری) خریداری فرمائید که در ادامه به توضیح آن می پردازیم.

ادامه مطلب…

شما می توانید برای آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تبریز اصفهان تبریز چارتری و سیسمتی به صورت تلفنی و یا آنلاین (اینترنتی) از تمام پرواز های چارتری و سیستمی و نرخ بلیط آنها آگاه شده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

  • راهنمای بهترین مسیرهای پروازی ( پرواز تبریز اصفهان ) برای رزرو و خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تبریز اصفهان تبریز چارتری و سیسمتی و خرید اینترنتی به ترتیب از ارزانترین ( بلیط ارزان اصفهان تبریز چارتر ) قیمت بیلیط هواپیما تبریز به اصفهان به بیشترین (گرانترین) قیمت بیلیت رفت و برگشت تبریز به اصفهان به شرح زیر است:

 

قیمت پرواز تبریز اصفهان ماهان Mahan Air Airlines : ( ارزانترین نرخ بلیط چارتر اصفهان تبریز اصفهان و روزهای و ساعات پرواز ماهان تبریز اصفهان تبریز )

آگاهی از لیست پروازهای داخلی تبریز اصفهان و اطلاعات پرواز تبریز اصفهان ( قیمت بلیط هواپیما تبریز اصفهان ) بوسیه هواپیمایی ماهان ( پرواز اصفهان تبریز ماهان Mahan Air Airlines ) :

رزرو و خرید بلیط هواپیما ایرلاین ماهان ایران فرودگاه تبریز ( TBZ ) مدت زمان پرواز از تبریز به اصفهان 1 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه اصفهان ( IFN )

برنامه پرواز ماهان تبریز اصفهان تبریز ( قیمت بلیط هواپیما تبریز اصفهان ) :

پروازهای هفتگی از تبریز به اصفهان و اصفهان به تبریز بوسیله ماهان انجام می شود

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تبریز اصفهان تبریز چارتری و سیستمی

 

اطلاعات پروازهای رفت از تبریز به اصفهان ماهان :

پروازهای تبریز به اصفهان ایرلاین ماهان در حال حاضر هفته ای 2 بار و در روز شنبه و چهارشنبه در ساعات و با شماره پروازهای زیر انجام می شود .

پرواز روز شنبه و چهارشنبه آتا از تبریز به اصفهان با شماره پرواز 4561 در ساعت 10:50 تبریز را به سمت اصفهان ترک کرده و پس از 1 ساعت و 05دقیقه در ساعت 11:50 وارد اصفهان می شود .

مدت پرواز تبریز به اصفهان و اصفهان به تبریز 1 ساعت و 05 دقیقه می باشد .

برنامه پروازهای برگشت از اصفهان به تبریز :

در مسیر برگشت از اصفهان به تبریز نیز هواپیمایی ماان همانند پروازهای رفت در روزهای شنبه و چهارشنبه پرواز انجام میدهد .

پرواز روز شنبه و 4 شنبه در ساعت 08:10 با شماره پرواز 4560 حرکت خود را از اصفهان به تبریز آغاز کرده و در ساعت 09:15 وارد فرودگاه تبریز می شود .

مدت زمان پرواز اصفهان به تبریز ماهان 1 ساعت 05 دقیقه می باشد .

مقدار بار مجاز در پروازهای اصفهان تبریز آتا چند کیلوگرم می باشد :

مقدار بار مجاز در پروازهای تبریز اصفهان تبریز با هواپیمایی ماهان  بسته به نوع پرواز یعنی چارتری با سیستمی متفاوت است ولی به طور معمول 1 چمدان 20 کلوگرمی می باشد .

حتما قبل از خرید بلیط از میزان بار مجاز پرواز خود آگاه شوید تا در فرودگاه با مشکل اضافه بار و هزینه اضافه بار روبرو نشوید .

ارزانترین نرخ پروازهای تبریز به اصفهان با ماهان ( بلیط چارتر و سیستمی )

برای مشاهده قیمت و رزرو و خرید اینترنتی بلیط هواپیما اصفهان وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط اصفهان تبریز قاره پیما شده و پس از وارد کردن مبدا و مفصد و جستجو در تاریخ های مختلف بلیط مورد نظر خود را انتخاب و با گارانتی ارزانترین قیمت ممکن بلیط خود را کاملا به صورت اینترنتی رزرو و خریداری نمائید .

همچنین جهت آگاهی از تخفیف های پروازهای تبریز اصفهان می توانید در شبکه های اجتماعی قاره پیما در تلگرام و اینستاگرام عضو شده و از آخری تخفیف ها و نرخ پروازهای آفری و لحظه آخری و دقیقه 90 ایلام آگاه شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره پروازهای کاسپین به اصفهان می توانید با شماره های ما در تماس باشید .

 

بلیط لحظه آخری تبریز اصفهان ایران ایر Iran Air Airlines : ( ارزانترین قیمت پروازهای رفت و برگشت تبریز اصفهان تبریز )

آگاهی از لیست پروازهای داخلی تبریز اصفهان و اطلاعات پرواز تبریز اصفهان ( قیمت بلیط هواپیما تبریز اصفهان ) بوسیله هواپیمایی ایران ایر ( پرواز اصفهان تبریز ایران ایر Iran Air Airlines ) :

فرودگاه تبریز ( TBZ ) مدت زمان پرواز از تبریز به اصفهان 1 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه اصفهان ( IFN )

برنامه پرواز ایران ایر تبریز اصفهان تبریز ( قیمت بلیط هواپیما تبریز اصفهان ) :

پروازهای هفتگی از تبریز به اصفهان و اصفهان به تبریز بوسیله ایران ایر انجام می شود

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تبریز اصفهان تبریز چارتری و سیستمی

 

برنامه و روزهای پروازهای تبریز به عسلویه ایران ایر :

پروازهای تبریز به اصفهان ایران ایر در حال حاضر هفته ای 2 بار و در تمام روزها انجام می شود ( شنبه و 4 شنبه ) در ساعات و با شماره پروازهای زیر انجام می شود .

پرواز روز  شنبه و چهارشنبه ایران ایر از تبریز به اصفهان با شماره پرواز 448 در ساعت 07:35 تبریز را به سمت اصفهان ترک کرده و پس از 1 ساعت و 0 5دقیقه در ساعت 08:40 وارد اصفهان  می شود .

طول پرواز تبریز به اصفهان و اصفهان به تبریز 1 ساعت و 05 دقیقه می باشد .

ساعت و شماره پروازهای برگشت اصفهان به تبریز :

در مسیر برگشت از اصفهان به تبریز نیز هواپیمایی ایران ایر همانند پروازهای رفت در روزهای شنبه و چهارشنبه شنبه پرواز انجام میدهد .

پرواز روزهای شنبه و 4 شنبه در ساعت 09:50 با شماره پرواز 449 حرکت خود را از اصفهان به تبریز آغاز کرده و در ساعت 10:55 وارد فرودگاه تبریز می شود .

مدت زمان پرواز اصفهان به تبریز ایران ایر 1 ساعت 05 دقیقه می باشد .

مقدار بار مجاز در پروازهای عسلویه تبریز ایران ایر چند کیلوگرم می باشد :

مقدار بار مجاز در پروازهای تبریز اصفهان تبریز با هواپیمایی ایران ایر بسته به نوع پرواز یعنی چارتری با سیستمی متفاوت است ولی به طور معمول 1 چمدان 20 کلوگرمی می باشد .

حتما قبل از خرید بلیط از میزان بار مجاز پرواز خود آگاه شوید تا در فرودگاه با مشکل اضافه بار و هزینه اضافه بار روبرو نشوید .

قیمت بلیط هواپیما از تبریز به اصفهان با ایران ایر ( بلیط چارتر و سیستمی )

برای مشاهده قیمت و رزرو و خرید اینترنتی بلیط هواپیما اصفهان وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط اصفهان تبریز قاره پیما شده و پس از وارد کردن مبدا و مفصد و جستجو در تاریخ های مختلف بلیط مورد نظر خود را انتخاب و با گارانتی ارزانترین قیمت ممکن بلیط خود را کاملا به صورت اینترنتی رزرو و خریداری نمائید .

همچنین جهت آگاهی از تخفیف های پروازهای تبریز اصفهان  می توانید در شبکه های اجتماعی قاره پیما در تلگرام و اینستاگرام عضو شده و از آخری تخفیف ها و نرخ پروازهای آفری و لحظه آخری و دقیقه 90 ایلام آگاه شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره پروازهای ایران ایر به اصفهان  می توانید با شماره های ما در تماس باشید .

 

درباره فرودگاه تبریز ( شهید مدنی ) Tabriz International Airport :

فرودگاه بین‌المللی شهید مدنی تبریز بزرگ ترین فرودگاه ناحیه شمال غرب ایران است.

این فرودگاه به صورت ۲۴ ساعته عملیاتی بوده و به‌جهت واقع شدن در مرز و کریدور هوایی ایران به اروپا و آسیای میانه از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد.

فرودگاه تبریز در جنوب غربی تبریز واقع شده است و تا شهر تبریز 18 کیلومتر فاصله دارد

درباره فرودگاه تبریز ( شهید مدنی ) Tabriz International Airport

پروازهای داخلی فرودگاه تبریز :

 

درباره فرودگاه اصفهان Isfahan International Airport :

فرودگاه اصفهان در شمال شرقی شهر اصفهان  و در فاصله 26 کیلومتری از مرکز شهر اصفهان قرار دارد

کد یاتا این فرودگاه IFN می باشد و یکی از فرودگاه های پر رفت و آمد ایران می باشد

درباره فرودگاه اصفهان Isfahan International Airport

پروازهای داخلی فرودگاه اصفهان :

 

 

نکاتی در مورد مسیرهای پروازی فوق و خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تبریز اصفهان تبریز چارتری:

ترتیب مسیر های پروازی فوق ( ارزانترین ایرلاین به گرانترین قیمت بلیط هواپیما تبریز اصفهان تبریز ) با توجه به میانگین ارزش بلیط هر ایرلاین در طول یک سال گرفته شده و این امکان وجود دارد که ترتیب آنها در تاریخ های مختلف کمی با موارد ذکر شده بالا تفاوت داشته باشد.

لذا شما برای آگاهی دقیق از مسیرهای پروازی و قیمت بلیط مورد نظر خود می توانید به صورت تلفنی( با کمک گرفتن از کارشناسان قاره پیما ) – و یا آنلاین ( با استفاده از چت آنلاین سایت ) – و یا استفاده از قسمت جستجو آنلاین بلیط سایت بهترین مسیر پروازی و بلیط را انتخاب کرده و سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود نمائید.

سوالات متداول درباره پروازهای تبریز به اصفهان و اصفهان به تبریز ؟

قیمت بلیط هواپیما تبریز به اصفهان چقدر است ؟

قیمت بلیط پروازهای تبریز به اصفهان بستگی به تاریخ رفت و برگشت – ایرلاین – کلاس پروازی و … دارد .
برای آگاهی از نرخ دقیق پروازهای اصفهان از تبریز وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط هواپیما قاره پیما شوید .

چه ایرلاین هایی در مسیر تبریز به اصفهان فعالیت می کنند ؟

در حال حاضر خطوط هواپیمایی ایران ایر و ماهان در مسیر تبریز به اصفهان و اصفهان به تبریز پروازهای رفت و برگشت انجام می دهند .

مدت زمان پروازهای تبریز به اصفهان ؟

طول پروازهای تبریز تا اصفهان حدودا 1 ساعت و 05 دقیقه می باشد .

میزان بار پروازهای تبریز به اصفهان و برگشت اصفهان به تهران چقدر است ؟

میزان بار بستگی به ایرلاین و کلاس پروازی دارد – حدود بار مجاز 20 کیلو گرم در قسمت بار و 5 تا 7 کیلوگرم در قسمت کابین می باشد .

ترمینال پروازهای تبریز به اصفهان ؟

برای آگاهی از ترمنیال پروازهای تبریز به اصفهان و اصفهان و تبریز وارد سایت شوید .

اطلاعات پروازهای ورودی و خروجی تبریز به اصفهان ؟

برای آگاهی از اطلاعات پروازهای تبریز به اصفهان وارد سایت قاره پیما شوید .

یک دیدگاه

  1. با سلام
    چنانچه سوالی درباره پروازهای تبریز به اصفهان و اصفهان به تبریز در این قسمت کارشناسان قاره پیما آماده پاسخ گویی به شما می باشند .

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتلتماس با ما