بلیط از ایلام به

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما ایلام نوشهر ایلام چارتری

برای سفر هوایی و آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط هواپیما ایلام نوشهر ایلام چارتری و سیسمتی همچنین قیمت بلیط هواپیما ایلام به اصفهانقیمت بلیط هواپیما ایلام به تهران , قیمت بلیط هواپیما ایلام مشهد , تبریز , بندرعباس , ارومیه , آبادان , کرمان , جزیره کیش , سنندج , ساری …

و آگاهی از پروازهای ایلام به نوشهر برنامه پروازی – روزهای پرواز ایلام به نوشهر – نوع هواپیما – امکانات هواپیما – مدت زمان پرواز ایلام به نوشهر ساعات پرواز (ساعت حرکت) قیمت بلیط ایلام به نوشهر – مقدار بار مجاز – شرایط تغییر تاریخ و کنسل کردن پرواز و … می توانید

توسط سایت قاره پیما ( GharePeyma.com ) بلیت پرواز مورد نظر خود را انتخاب و با ارزانترین قیمت و سریعترین زمان ممکن 24 ساعت شبانه روز حتی روزهای تعطیل رزرو و خریداری فرمائید.

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما ایلام نوشهر ایلام چارتری

بلیط لحظه آخری نوشهر به ایلام و ایلام به نوشهر

قاره پیما این امکان را برای شما فراهم کرده است که به وسیله خدمات این سایت بلیط هواپیما خارجی مورد نظر خود را حتی چند ساعت مانده پرواز ( بلیت لحظه آخری) خریداری فرمائید که در ادامه به توضیح آن می پردازیم.

ادامه مطلب…

شما می توانید برای آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط هواپیما ایلام نوشهر ایلام چارتری به صورت تلفنی و یا آنلاین (اینترنتی) از تمام پرواز های چارتری و سیستمی و نرخ بلیط آنها آگاه شده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

  • راهنمای بهترین مسیرهای پروازی ( پرواز نوشهر ایلام ) برای رزرو و خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما ایلام نوشهر ایلام چارتری سیستمی و خرید اینترنتی به ترتیب از ارزانترین ( بلیط ارزان نوشهر ایلام چارتر ) قیمت بیلیط هواپیما ایلام نوشهر به بیشترین (گرانترین) قیمت بیلیت رفت و برگشت ایلام نوشهر به شرح زیر است:

 

پرواز ایلام نوشهر ایران ایر Iran Air Airlines : ( قیمت بلیط چارتر نوشهر ایلام نوشهر و روزهای و ساعات پرواز ایران ایر ایلام نوشهر ایلام )

آگاهی از لیست پروازهای داخلی ایلام نوشهر و اطلاعات پرواز نوشهر ایلام ( قیمت بلیط هواپیما ایلام نوشهر ) بوسیه هواپیمایی ایران ایر ( پرواز ایلام نوشهر ایران ایر Iran Air Airlines ) :

فرودگاه شهدای ایلام ( IIL ) مدت زمان پرواز از ایلام به نوشهر 1 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه نوشهر ( NSH )
برنامه پرواز ایران ایر ایلام نوشهر ایلام ( قیمت بلیط هواپیما ایلام نوشهر ) :

هفته ای 2 پرواز از ایلام به نوشهر و نوشهر به ایلام بوسیله ایران ایر انجام می شود

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما ایلام نوشهر ایلام چارتری و سیسمتی ایران ایر

 

 

درباره فرودگاه ایلام Ilam Airport :

فرودگاه بین‌المللی شهدای ایلام فرودگاه اصلی استان ایلام است که در حال حاضر تنها پروازهای داخلی در آن انجام می‌شود و ترمینال پروازهای خارجی آن در حال راه اندازی می باشد .

این فرودگاه با ۷۴ پرواز در هفته دومین فرودگاه پرتردد غرب ایران و شانزدهمین فرودگاه پرتردد ایران است.

طول باند این ۳۴۵۰متر در عرض ۱۵+۴۵می‌باشد که ظرفیت پذیرش هواپیماهای باریک پیکر Airbus321 و Boeing737 را دارد.فرودگاه ایلام ظرفیت سالانهٔ پذیرش مسافر ۴ میلیون نفر را دارا می‌باشد.

فرودگاه ایلام در فاصله 8 کیلومتری از شهر ایلام و در شما شهر ایلام قرار دارد

 

درباره فرودگاه ایلام Ilam Airport

 

پروازهای داخلی فرودگاه ایلام :

فرودگاه ایلام در حال حاضر تنها به 4 شهر ایران پرواز دارد که این چهار شهر تهران – اصفهان – مشهد و نوشهر می باشند

 

برنامه پروازها از فرودگاه ایلام :

پرواز تهران به ایلام که به صورت روزانه انجام می شود

پرواز اصفهان ایلام که هفته ای دو پرواز از ایلام به اصفهان و اصفهان به ایلام انجام می شود

پرواز مشهد ایلام که هفته ای دو پرواز از ایلام به مشهد و مشهد به ایلام انجام می شود

پرواز نوشهر ایلام که هفته ای دو پرواز از ایلام به نوشهر و نوشهر به ایلام انجام می شود

 

درباره فرودگاه نوشهر Noshahr Airport :

فرودگاه نوشهر که در شهر نوشهر مازندران قرار دارد و در سال ۱۳۳۲ بصورت یک باند خاکی ساخته شد و در سال ۱۳۶۲ ترمینال جدید در آن افتتاح شد.

مساحت این فرودگاه حدود ۸۵ هکتار است و با باندی به طول دو هزار و ۱۵۰ متر قابلیت پذیرش هواپیماهای متوسط پیکر را داراست.

فرودگاه نوشهر در جنوی غربی این شهر واقع شده است و 3 کیلومتر تا مرکز شهر نوشهر فاصله دارد

 

درباره فرودگاه نوشهر Noshahr Airport

 

 

پروازهای داخلی فرودگاه نوشهر :

 

نکاتی در مورد مسیرهای پروازی فوق:

ترتیب مسیر های پروازی فوق ( ارزانترین ایرلاین به گرانترین قیمت بلیط هواپیما ایلام نوشهر ایلام ) با توجه به میانگین ارزش بلیط هر ایرلاین در طول یک سال گرفته شده و این امکان وجود دارد که ترتیب آنها در تاریخ های مختلف کمی با موارد ذکر شده بالا تفاوت داشته باشد.

لذا شما برای آگاهی دقیق از مسیرهای پروازی و قیمت بلیط مورد نظر خود می توانید به صورت تلفنی( با کمک گرفتن از کارشناسان قاره پیما ) – و یا آنلاین ( با استفاده از چت آنلاین سایت ) – و یا استفاده از قسمت جستجو آنلاین بلیط سایت بهترین مسیر پروازی و بلیط را انتخاب کرده و سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود نمائید.

 

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتلتماس با ما