خرید بلیط با کارت اعتباریسایت تاجیک ایر

خرید بلیط هواپیما از سایت هواپیمایی تاجیک ایر tajikair.tj

وب سایت قاره پیما امکان خرید بلیط هواپیما از سایت هواپیمایی تاجیک ایر tajikair.tj و سایت های دیگر خطوط هواپیمایی بین المللی را به وسیله ویزا کارت Visa Card و مستر کارت های Master Card بین المللی جهت هموطنان عزیری که قست خرید به این روش را دارند ( علاوه بر سیستم خرید بلیط سیستمی قاره پیما ) فراهم نموده است . خرید بلیط هواپیما از سایت هواپیمایی تاجیک ایر tajikair.tj این امکان را به شما می دهد که بدون واسطه مستقیما وارد سایت ایرلاین تاجیک ایر شده و تمام پروازها و ساعت های پروازی و مسیرهایی را که هواپیمایی تاجیک ایر به آنها پرواز انجام می دهد و همچنین قیمت بلیط را مشاهده فرموده و پس از انتخاب پرواز مورد نظر خود خرید خود را به صورت 24 ساعته و مستقیما از سایت این شرکت هواپیمایی انجام دهید . همچنین شما با ورود به سایت هواپیمایی تاجیک ایر امکان مشاهده تخفیف های این شرکت و مسیرهایی را که این شرکت در آینده به آنها تخفیف خواهد داد را نیز دارید .

فروش ویژه بلیط هواپیمایی تاجیک ایر در قاره پیما

فروش بلیط هواپیمایی تاجیک ایر به صورت سوتو SOTO در قاره پیما ( بلیط دو سر خارجی و بلیط هایی که مبدا آنها ایران نمی باشد ) - جهت آگاهی از قیمت های ویژه بلیط هواپیمایی تاجیک ایر در قاره پیما با شماره های 09121931613 - 91028292-021 با ما در تماس باشید.

قاره پیما نمایندگی فروش بلیط هواپیمایی تاجیک ایر می باشد و تنها امکان تغییر تاریخ و کنسل کردن بلیط هایی که از قاره پیما خریداری شده باشند برای ما وجود دارد - لطفا اگر بلیط خود را از طریق آژانس ها و یا سایت های دیگر تهیه کرده اید درباره تغییر تاریخ و کنسلی سوال نفرمائید.

 

خرید بلیط هواپیما از سایت هواپیمایی تاجیک ایر tajikair.tj

خرید بلیط هواپیما از سایت هواپیمایی تاجیک ایر tajikair.tj دارای معایب و مزایایی هست که در زیر به توضیح آنها می پردازیم.

مزایای خرید بلیط هواپیما از سایت هواپیمایی تاجیک ایر tajikair.tj .

 1. خرید مستقیم و بدون واسطه از وب سایت تاجیک ایر و امکان تغییر تاریخ و خرید بار اضافه و انتخاب صندلی و انتخاب نوع غذا و نوشیدنی به صورت 24 ساعته.
 2. مشاهده پروازهایی که تخفیف روی آنها اعمال شده و پروازهایی که در آینده به آنها تخفیف داده خواهد شد .
 3. در صورتی که با ایرلاین تاجیک ایر تعداد سفر زیادی داشته باشید بعد ار طی میزان مشخصی ( مثلا 30.000 کیلومتر ) که میزان دقیق آن در وب سایت تاجیک ایر مشخص است وارد باشگاه مشتریان هواپیمایی تاجیک ایر می شوید که در این صورت این ایرلاین تخفیف های خاصی را برای مشتریانی که پروازهای زیادی را با هواپیمایی تاجیک ایر انجام می دهند در نظر می گیرد .
 4. امکان مشاهده جدول زمانی پروازهای هواپیمایی تاجیک ایر و انتخاب بهترین و سریع ترین و ارزانترین قیمت بلیط .
 5. امکان رزرو ماشین در فرودگاه در کشور هایی که ایرلاین تاجیک ایر به آنها پرواز انجام می دهد .
 6. امکان رزرو ماشین در فرودگاه در کشور هایی که هواپیمایی تاجیک ایر به آنها پرواز انجام می دهد .
 7. امکان چک این Check in و دریافت کارت پرواز به صورت اینترنتی از وبسایت این شرکت هواپیمایی .

معایب خرید بلیط هواپیما از سایت هواپیمایی تاجیک ایر tajikair.tj .

 1. در این روش خرید بلیط امکان رزرو وجود ندارد و شما مبلغ بلیط را در لحظه خرید پرداخت می کنید و در صورت کنسل کردن بلیط بسته به زمان کنسل کردن با توجه به قوانین تاجیک ایر که در سایت این شرکت آمده با جریمه مواجه می شوید.
 2. در خرید بلیط با استفاده از ویزا کارت Visa Card و مستر کارت Master Card قیمت بلیط در بیشتر مواقع از روش خرید بلیط سیستمی که در آژانس ها ارائه می شود بالاتر است ( به دلیل درصد کارمزدی که هنگام خرید و شارژ ویزا کارت و مستر کارت بر روی آن اعمال می شود ) . لذا شما قبل از انتخاب این روش می توانید با کارشناسان ما صحبت کرده و بهترین روش برای خرید بلیط هواپیمایی تاجیک ایر را برای تاریخ مورد نظر خود انتخاب فرمائید.

توجه فرمائید:

وی سایت قاره پیما امکان خرید بلیط به هر دو روش ( خرید بلیط با کارت های اعتباری و خرید بلیط سیستمی ) را برای شما عزیزان فراهم نموده است و شما به هر دو روش امکان خرید بلیط را در قاره پیما دارید . توصیه قاره پیما خرید بلیط سیستمی می باشد ( به دلیل امکان رزرو و قیمت پائین تر ) مگر در مواقعی که امکان خرید بلیط با قیمت کمتر از قیمت سیستمی در سایت هواپیمایی تاجیک ایر وجود داشته باشد و یا به دلیل مزایایی که در بالا به آنها اشاره شده است .

هواپیمایی تاجیک ایر Tajik Air Airline به مقاصد زیر پروازهای مستقیم انجام می دهد.

هواپیمایی تاجیک ایر تاجیکستان Tajik Air هیچ پرواز مستقیمی به شهرهای آفریقا.

خرید بلیط هواپیما از سایت هواپیمایی تاجیک ایر tajikair.tj به شهرهای آسیا و اقیانوسیه.

 • فزاقستان

 آلماتی

 • قرقیزستان

 بیشکک

 • تاجیکستان

 دوشنبه

 خجند

 خاروغ

 قرغان تپه

 • چین

 گوانگژو

 اورومچی

 • هندوستان

 دهلی نو

خرید بلیط هواپیما از سایت هواپیمایی تاجیک ایر tajikair.tj به شهرهای اروپا.

 • آذربایجان

 باکو

 • ترکیه

 استانبول

 • روسیه

 ایرکوتسک

 مسکو

 نووسیبیرسک

 سنت پترزبورگ

 سامارا

 سوچی

 یکاترینبورگ

 سورگوت

هواپیمایی تاجیک ایر تاجیکستان Tajik Air Airlines هیچ پرواز مستقیمی به شهرهای آمریکا.

خرید بلیط هواپیما از سایت هواپیمایی تاجیک ایر tajikair.tj به شهرهای خاورمیانه.

 • ایران

تهران

 • امارات متحده عربی

 شارجه

توضیحی درباره کارت های ویزا و مستر Visa & Master قاره پیما:

خرید بلیط هواپیما بوسیله مستر کارت Master Card از سایت ایرلاین ها

خرید بلیط هواپیما بوسیله ویزا کارت Visa Card از سایت ایرلاین ها

کارتهای که توسط وب سایت قاره پیما برای شما صادر می شوند همانند تصویر بالا می باشند که این نوع کارت ها از نوع پیش پرداخت ( PrePaid ) می باشند بدین معنا که در هنگام خرید کل مبلغ خرید از کارت شما کم می شود و امکان خرید به صورت اعتباری به وسیله این کارت ها وجود ندارد . این کارت ها توسط شرکتی در کشور امارات متحده عربی صادر می شوند و امکان انجام کلیه خرید های اینترنتی ( در سایت هایی که ویزا کارت و مستر کارت قبول می کنند ) و یا خرید در کشورهای خارجی روی دستگاه های پور POS بین المللی ویزا کارت و مستر کارت به وسیله این کارت ها وجود دارد.برای آگاهی از انواع این کارت ها و سایر مشخصات و نحوه سفارش و قیمت آنها به ادامه مطلب... رجوع کنید

برنامه پروازیتاجیک ایر از شهرهای ایران

سایر مسیرهای پرواز به شهرهای تاجیکستان

رزرو هتل در تمام شهرهای تاجیکستان

فروش بلیط پروازهای داخلی تاجیکستان

اخذ ویزا تاجیکستان

دکمه بازگشت به بالا
Open