خرید بلیط با کارت اعتباری

گیفت کارت ویزا تروال ایزی GiftCard Visa TravelEZ

خرید بلیط از سایت خطوط هوایی

گیفت کارت ویزا تروال ایزی GiftCard Visa TravelEZ از نوع کارت های پیش پرداخت ( Pre Paid ) هستند و در حال حاضر در ایران از بهترین کارت های اعتباری به شمار می روند.

گیفت کارت ویزا تروال ایزی GiftCard Visa TravelEZ که توسط وب سایت قاره پیما صادر می شوند از موسسه ای مالی که در کشور امارات متحده عربی قرار دارد صادر می شود.

گیفت کارت ویزا تروال ایزی GiftCard Visa TravelEZ
گیفت کارت ویزا تروال ایزی GiftCard Visa TravelEZ

گیفت کارت ویزا تروال ایزی GiftCard Visa TravelEZ دارای خصوصیاتی هستند که این کارت ها را جز بهترین کارت های اعتباری موجود در بازار قرار می دهد که این خصوصیات عبارتند از:

  • شما امکان دریافت این کارت ها در لحظه سفارش به صورت فیزیکی ( و یا ارسال اطلاعات به ایمیل شما ) را دارید که این قابلیت این امکان را به شما می دهد که علاوه بر انجام تمامی پرداخت های اینترنتی به وسیله گیفت کارت ویزا تروال ایزی GiftCard Visa TravelEZ امکان همراه داشتن این کارت ها در مسافرت های خارجی را نیز داشته باشید و به وسیله این کارت ها امکان خرید از تمام پوز های ویزا در دنیا برای شما فراهم می باشد که جایگزین مناسبی برای پوا نقد در سفر های شما است.
  • ارز موجود در این کارت ها بر خلاف سایر کارت ها که به درهم و یا ارز های دیگر است به دلار آمریکاست و با توجه به اینکه اکثر پرداخت های دنیا به وسیله دلار آمریکا انجام می شود این یک مزیت عمده برای این کارت ها به شمار می آید زیرا دیگر نیاز به پرداخت کارمزد بایت تبدیل ارز به دلار نیست توجه داشته باشید به وسیله این کارت ها امکان پرداخت تمام ارزهای بین المللی وجود دارد فقط در صورتی که پرداخت مورد نظر شما دلار نباشد کارمزدی برای تبدیل دلار به ارز مورد نظر در هنگام خرید از کارت شما کم می شود.
  • در گیفت کارت ویزا تروال ایزی GiftCard Visa TravelEZ امکان مشاهده تمامی تراکنش ها در لحظه در پنل مدیریت این کارت ها وجود دارد ( پنلی مانند اینترنت بانک در ایران ) که امکان مشاهده تمام تراکنش های انجام شده با اطلاعات دقیق پرداخت ، میزان موجوی و سایر اطلاعات کارت برای شما در این پنل وجود دارد .
  • در هنگان خرید با گیفت کارت ویزا تروال ایزی GiftCard Visa TravelEZ کارمزدی از شما کسر نمی شود . فقط در پرداخت های زیر 10 دلار 25 سنت کارمزد از شما دریافت می شود.
  • امکان صفر کردن موجودی این کارت ها وجود دارد پس شما می توانید از تمام موجودی کارت خود استفاده کنید.
  • امکان تغییر آدرس صورت حساب Billing Address در این کارت ها به کرات وجود دارد و شما می توانید بعد از هر پرداخت آدرس کارت خود را عوض کنید ( این امکان برای سایت هایی مناسب است که خریدار باید در همان کشور شرکت باشد )

دیگر خصوصیات این کارت ها :

  • این گیفت کارت ها تنها قابلیت یک بار شارژ را دارند و بعد از یک بار شارژ امکان شارژ مجدد در آنها وجود ندارد ( همانند کارت های هدیه بانکی ایران ).
  • میزان دلاری که می توانید در گیفت کارت ویزا تروال ایزی GiftCard Visa TravelEZ شارژ نمایید حداقل 10 و حداکثر 1000 ( 10 تا 1000 ) دلار است که می بایست مضربی از 5 باشد.
  • این کارت ها از لحظه صدور به مدت 1 سال دارای اعتبار هستند .
دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتلتماس با ما