قیمت بلیط ارزان

ارزانترین قیمت بلیط تانزانیا

شما در قاره پیما امکان آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط تانزانیا در تاریخ های مختلف و رزرو و خرید آن را به صورت اینترنتی ، حضوری ، تلفنی و ... به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته را دارید . توجه داشته باشید در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین ایران و تانزانیا وجود ندارد و تمام پروازها حداقل دارای 1 یا 2 توقف در کشورهای مختلف هستند .

ارزانترین قیمت بلیط تانزانیا

فروش ویژه بلیط هواپیما تانزانیا در قاره پیما

جهت آگاهی از قیمت های ویژه بلیط تانزانیا قاره پیما با شماره های 09121931613 - 34252774-026 با ما در تماس باشید

قاره پیما همچنین امکان خرید بلیط سوتو Soto ( بلیط دو سر خارجی و بلیط هایی که مبدا آنها ایران نمی باشد ) را برای هموطنان عزیز فراهم نموده است

در حال حاضر جهت پرواز از ایران به تانزانیا شما می توانید از خطوط هواپیمایی زیر استفاده نمائید :

  1. هواپیمایی امارات Emirates Airlines : که در حال حاضر از مشهد و تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به تانزانیا پرواز می کند .
  2. هواپیمایی ترکیش Turkish Airlines : که در حال حاضر از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به تانزانیا پرواز می کند .
  3. هواپیمایی قطری Qatar Airways : که در حال حاضر از تهران - مشهد و شیراز پرواز دارد و پس از یک توقف در دوحه قطر به تانزانیا پرواز می کند .
  4. هواپیمایی الاتحاد Etihad Airways : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از 1 توقف در ابوظبی به تانزانیا پرواز می کند .
  5. هواپیمایی عمان ایر Oman Air Airlines : که در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در مسقط عمان به تانزانیا پرواز می کند .
  6. هواپیمایی فلای دبی Flydubai Airlines : که در حال حاضر از مشهد - تهران - شیراز - اصفهان - لار - تبریز - اهواز - همدان و بندرعباس پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به تانزانیا پرواز می کند .

توجه داشته باشید قاره پیما نمایندگی رسمی تمام ایرلاین های موجود می باشد و شما می توانید بلیط خود را پس از مقایسه قیمت تمام ایرلاین های موجود و آگاهی بهترین مسیر و ارزانترین قیمت بلیط تانزانیا از قاره پیما خریداری نمائید .

در زیر مسیرهای پرواز به شهرهای پر تردد تانزانیا از ایران آمده است :

  1. دارالسلام تانزانیا : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی امارات - قطری - ترکیش - الاتحاد - عمان ایر و فلای دبی با یک توقف به دارالسلام تانزانیا با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
  2. کلیمانجارو تانزانیا : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی قطری - ترکیش و اطلس جت با یک توقف به کلیمانجارو تانزانیا با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
  3. زنگبار تانزانیا : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی قطری - فلای دبی و عمان ایر با یک توقف به زنگبار تانزانیا با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
  4. جهت آگاهی از مسیرهای پروازی به سایر شهرهای تانزانیا و جزئیات تمام پروازها به تانزانیا ( مدت زمان و میزان توقف و غیره ) به این قسمت مراجعه نمائید .

 

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای تانزانیا :

بلیط مورد نظر خود را حداقل 2 ماه قبل از سفر خریداری نمائید تا بتوانید از بهترین مسیر و ارزانترین قیمت استفاده نمائید .

بلیط مورد نظر خود را بعد از دریافت ویزا خریداری نمائید زیرا در بعضی مواقع کنسل کردن بلیط جریمه های سنگینی دارد .

توجه فرمائید:

رزرو بلیط در سایت قاره پیما کاملا رایگان بوده و برای رزرو هیچ مبلغی از شما دریافت نمی شود.

بلیط خریداری شده شما توسط سایت قاره پیما بدون دریافت هیچ هزینه ای به تمام نقاط ایران ارسال می گردد.

شما با هر بار خرید از قاره پیما معادل 0.5% کل مبلغ خرید خود را برای خرید های بعدی تخفیف می گیرید.

بلیط به تمام شهرهای تانزانیا

رزرو هتل در تمام شهرهای تانزانیا

پروازهای داخلی تانزانیا

دریافت ویزا تانزانیا

تلفن تماس : 02634252774 | 02633321642

موبایل : 09121931613 | 09021931613 | 09201931613

بستن