قیمت بلیط ارزان

ارزانترین قیمت بلیط سومالی

شما در قاره پیما امکان آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط سومالی در تاریخ های مختلف و رزرو و خرید آن را به صورت اینترنتی ، حضوری ، تلفنی و ... به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته را دارید . توجه داشته باشید در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین ایران و سومالی وجود ندارد و تمام پروازها حداقل دارای 1 یا 2 توقف در کشورهای مختلف هستند .

ارزانترین قیمت بلیط سومالی

فروش ویژه بلیط هواپیما سومالی در قاره پیما

جهت آگاهی از قیمت های ویژه بلیط سومالی قاره پیما با شماره های 09121931613 - 34252774-026 با ما در تماس باشید

قاره پیما همچنین امکان خرید بلیط سوتو Soto ( بلیط دو سر خارجی و بلیط هایی که مبدا آنها ایران نمی باشد ) را برای هموطنان عزیز فراهم نموده است

در حال حاضر جهت پرواز از ایران به سومالی شما می توانید از خطوط هواپیمایی زیر استفاده نمائید :

  1. هواپیمایی امارات Emirates Airlines : که در حال حاضر از مشهد و تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به سومالی پرواز می کند .
  2. هواپیمایی ترکیش Turkish Airlines : که در حال حاضر از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به سومالی پرواز می کند .
  3. هواپیمایی اطلس جت Atlasjet Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول ترکیه به سومالی پرواز می کند .
  4. هواپیمایی فلای دبی Flydubai Airlines : که در حال حاضر از تهران - مشهد - شیراز - تبریز - اصفهان - لار - همدان - بندرعباس - اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به سومالی پرواز می کند .

توجه داشته باشید قاره پیما نمایندگی رسمی تمام ایرلاین های موجود می باشد و شما می توانید بلیط خود را پس از مقایسه قیمت تمام ایرلاین های موجود و آگاهی بهترین مسیر و ارزانترین قیمت بلیط سومالی از قاره پیما خریداری نمائید .

در زیر مسیرهای پرواز به شهرهای پر تردد سومالی از ایران آمده است :

  1. موگادیشو سومالی : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ترکیش و اطلس جت با یک توقف به موگادیشو سومالی با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
  2. هرجیسا سومالی : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی امارات و فلای دبی با یک توقف به هرجیسا سومالی با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)

 

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای سومالی :

بلیط مورد نظر خود را حداقل 2 ماه قبل از سفر خریداری نمائید تا بتوانید از بهترین مسیر و ارزانترین قیمت استفاده نمائید .

بلیط مورد نظر خود را بعد از دریافت ویزا خریداری نمائید زیرا در بعضی مواقع کنسل کردن بلیط جریمه های سنگینی دارد .

توجه فرمائید:

رزرو بلیط در سایت قاره پیما کاملا رایگان بوده و برای رزرو هیچ مبلغی از شما دریافت نمی شود.

بلیط خریداری شده شما توسط سایت قاره پیما بدون دریافت هیچ هزینه ای به تمام نقاط ایران ارسال می گردد.

شما با هر بار خرید از قاره پیما معادل 0.5% کل مبلغ خرید خود را برای خرید های بعدی تخفیف می گیرید.

بلیط به تمام شهرهای سومالی

پروازهای داخلی سومالی

دریافت ویزا سومالی

بستن