قیمت بلیط ارزان

ارزانترین قیمت بلیط رواندا

شما در قاره پیما امکان آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط رواندا در تاریخ های مختلف و رزرو و خرید آن را به صورت اینترنتی ، حضوری ، تلفنی و ... به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته را دارید . توجه داشته باشید در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین ایران و رواندا وجود ندارد و تمام پروازها حداقل دارای 1 یا 2 توقف در کشورهای مختلف هستند .

ارزانترین قیمت بلیط رواندا

فروش ویژه بلیط هواپیما رواندا در قاره پیما

جهت آگاهی از قیمت های ویژه بلیط رواندا قاره پیما با شماره های 09121931613 - 34252774-026 با ما در تماس باشید

قاره پیما همچنین امکان خرید بلیط سوتو Soto ( بلیط دو سر خارجی و بلیط هایی که مبدا آنها ایران نمی باشد ) را برای هموطنان عزیز فراهم نموده است

در حال حاضر جهت پرواز از ایران به رواندا شما می توانید از خطوط هواپیمایی زیر استفاده نمائید :

  1. هواپیمایی امارات Emirates Airlines : که در حال حاضر از مشهد و تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به رواندا پرواز می کند .
  2. هواپیمایی ترکیش Turkish Airlines : که در حال حاضر از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به رواندا پرواز می کند .
  3. هواپیمایی قطری Qatar Airways : که در حال حاضر از تهران - مشهد و شیراز پرواز دارد و پس از یک توقف در دوحه قطر به رواندا پرواز می کند .
  4. هواپیمایی فلای دبی Flydubai Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران - مشهد - شیراز - اصفهان - اهواز - تبریز - لار - همدان - بندرعباس پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به رواندا پرواز می کند .
  5. هواپیمایی ایر رواندا Rwandair Airlines : که در حال حاضر پروازی به ایران ندارد و مناسب پرواز های داخلی رواندا و قاره آفریقا می باشد .

توجه داشته باشید قاره پیما نمایندگی رسمی تمام ایرلاین های موجود می باشد و شما می توانید بلیط خود را پس از مقایسه قیمت تمام ایرلاین های موجود و آگاهی بهترین مسیر و ارزانترین قیمت بلیط رواندا از قاره پیما خریداری نمائید .

در زیر مسیرهای پرواز به شهرهای پر تردد رواندا از ایران آمده است :

  1. کیگالی رواندا : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی امارات - قطری - ترکیش و فلای دبی با یک توقف به کیگالی رواندا با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
  2. کاممب رواندا : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی قطری - ترکیش و ایر رواندا با 2 توقف به کاممب رواندا با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)

 

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای رواندا :

بلیط مورد نظر خود را حداقل 2 ماه قبل از سفر خریداری نمائید تا بتوانید از بهترین مسیر و ارزانترین قیمت استفاده نمائید .

بلیط مورد نظر خود را بعد از دریافت ویزا خریداری نمائید زیرا در بعضی مواقع کنسل کردن بلیط جریمه های سنگینی دارد .

توجه فرمائید:

رزرو بلیط در سایت قاره پیما کاملا رایگان بوده و برای رزرو هیچ مبلغی از شما دریافت نمی شود.

بلیط خریداری شده شما توسط سایت قاره پیما بدون دریافت هیچ هزینه ای به تمام نقاط ایران ارسال می گردد.

شما با هر بار خرید از قاره پیما معادل 0.5% کل مبلغ خرید خود را برای خرید های بعدی تخفیف می گیرید.

بلیط به تمام شهرهای رواندا

رزرو هتل در تمام شهرهای رواندا

پروازهای داخلی رواندا

دریافت ویزا رواندا

بستن