قیمت بلیط ارزان

ارزانترین قیمت بلیط نیجریه

شما در قاره پیما امکان آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط نیجریه در تاریخ های مختلف و رزرو و خرید آن را به صورت اینترنتی ، حضوری ، تلفنی و ... به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته را دارید .

توجه داشته باشید در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین ایران و نیجریه وجود ندارد و تمام پروازها حداقل دارای 1 یا 2 توقف در کشورهای مختلف هستند .

برای شرکت در نمایشگاه های بازرگانی نیجریه

نمایشگاه بازرگانی ابوجا در تاریخ 4 الی 15 مهر 1397 

نمایشگاه بین المللی بازرگانی لاگوس 11 الی 20 آبان 1397

تخیفیف های ویژه قاره پیما برای اخذ ویزا - بلیط و رزرو هتل در نیجریه را از دست ندهید

 

ارزانترین قیمت بلیط نیجریه

فروش ویژه بلیط هواپیما نیجریه در قاره پیما

جهت آگاهی از قیمت های ویژه بلیط نیجریه قاره پیما با شماره های 09121931613 - 34252774-026 با ما در تماس باشید

قاره پیما همچنین امکان خرید بلیط سوتو Soto ( بلیط دو سر خارجی و بلیط هایی که مبدا آنها ایران نمی باشد ) را برای هموطنان عزیز فراهم نموده است

در حال حاضر جهت پرواز از ایران به نیجریه شما می توانید از خطوط هواپیمایی زیر استفاده نمائید :

  1. هواپیمایی الاتحاد Etihad Airways : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از 1 توقف در ابوظبی امارات به نیجریه پرواز می کند .
  2. هواپیمایی امارات Emirates Airlines : که در حال حاضر از مشهد و تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به نیجریه پرواز می کند .
  3. هواپیمایی ترکیش Turkish Airlines : که در حال حاضر از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به نیجریه پرواز می کند .
  4. هواپیمایی قطری Qatar Airways : که در حال حاضر از تهران - مشهد و شیراز پرواز دارد و پس از یک توقف در دوحه قطر به نیجریه پرواز می کند .
  5. هواپیمایی لوفتهانزا Lufthansa Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در فرانکفورت آلمان به نیجریه پرواز می کند .

توجه داشته باشید قاره پیما نمایندگی رسمی تمام ایرلاین های موجود می باشد و شما می توانید بلیط خود را پس از مقایسه قیمت تمام ایرلاین های موجود و آگاهی بهترین مسیر و ارزانترین قیمت بلیط نیجریه از قاره پیما خریداری نمائید .

در زیر مسیرهای پرواز به شهرهای پر تردد نیجریه از ایران آمده است :

  1. لاگوس نیجریه : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی امارات - قطری - ترکیش - الاتحاد و لوفتهانزا  با یک توقف به لاگوس نیجریه با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
  2. آبوجا نیجریه : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی امارات - ترکیش و لوفتهانزا  با یک توقف به آبوجا نیجریه با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
  3. پورت هارکورت نیجریه : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی لوفتهانزا  با یک توقف به پورت هارکورت نیجریه با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
  4. جهت آگاهی از مسیرهای پروازی به سایر شهرهای نیجریه و جزئیات تمام پروازها به نیجریه ( مدت زمان و میزان توقف و غیره ) به این قسمت مراجعه نمائید .

 

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای نیجریه :

بلیط مورد نظر خود را حداقل 2 ماه قبل از سفر خریداری نمائید تا بتوانید از بهترین مسیر و ارزانترین قیمت استفاده نمائید .

بلیط مورد نظر خود را بعد از دریافت ویزا خریداری نمائید زیرا در بعضی مواقع کنسل کردن بلیط جریمه های سنگینی دارد .

توجه فرمائید:

رزرو بلیط در سایت قاره پیما کاملا رایگان بوده و برای رزرو هیچ مبلغی از شما دریافت نمی شود.

بلیط خریداری شده شما توسط سایت قاره پیما بدون دریافت هیچ هزینه ای به تمام نقاط ایران ارسال می گردد.

شما با هر بار خرید از قاره پیما معادل 0.5% کل مبلغ خرید خود را برای خرید های بعدی تخفیف می گیرید.

بلیط به تمام شهرهای نیجریه

رزرو هتل در تمام شهرهای نیجریه

دریافت ویزا نیجریه

بستن