قیمت بلیط ارزان

ارزانترین قیمت بلیط مونته نگرو

شما در قاره پیما امکان آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط مونته نگرو در تاریخ های مختلف و رزرو و خرید آن را به صورت اینترنتی ، حضوری ، تلفنی و ... به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته را دارید . توجه داشته باشید در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین ایران و مونته نگرو وجود ندارد و تمام پروازها حداقل دارای 1 یا 2 توقف در کشورهای مختلف هستند .

ارزانترین قیمت بلیط مونته نگرو

فروش ویژه بلیط هواپیما مونته نگرو در قاره پیما

جهت آگاهی از قیمت های ویژه بلیط مونته نگرو قاره پیما با شماره های 09121931613 - 34252774-026 با ما در تماس باشید

قاره پیما همچنین امکان خرید بلیط سوتو Soto ( بلیط دو سر خارجی و بلیط هایی که مبدا آنها ایران نمی باشد ) را برای هموطنان عزیز فراهم نموده است

در حال حاضر جهت پرواز از ایران به مونته نگرو شما می توانید از خطوط هواپیمایی زیر استفاده نمائید :

  1. هواپیمایی ترکیش Turkish Airlines : که در حال حاضر از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به مونته نگرو پرواز می کند .
  2. هواپیمایی آلیتالیا Alitalia Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در رم ایتالیا به مونته نگرو پرواز می کند .
  3. هواپیمایی اتریشی Austrian Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در وین اتریش به مونته نگرو پرواز می کند .
  4. هواپیمایی ایرفلوت Aeroflot Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در مسکو روسیه به مونته نگرو پرواز می کند .
  5. هواپیمایی مونته نگرو Montenegro Airlines : که پروازی از ایران ندارد و برای پروازهای داخلی مونته نگرو و پرواز از کشورهای اروپایی به مونته نگرو و بلعکس مناسب می باشد .

توجه داشته باشید قاره پیما نمایندگی رسمی تمام ایرلاین های موجود می باشد و شما می توانید بلیط خود را پس از مقایسه قیمت تمام ایرلاین های موجود و آگاهی بهترین مسیر و ارزانترین قیمت بلیط مونته نگرو از قاره پیما خریداری نمائید .

در زیر مسیرهای پرواز به شهرهای پر تردد مونته نگرو از ایران آمده است :

  1. پودگوریتسا مونته نگرو : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ترکیش - آلیتالیا - اتریشی و مونته نگرو با یک توقف به پودگوریتسا مونته نگرو با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
  2. تیوات مونته نگرو : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ایرفلوت با یک توقف به تیوات مونته نگرو با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)

 

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای مونته نگرو :

بلیط مورد نظر خود را حداقل 2 ماه قبل از سفر خریداری نمائید تا بتوانید از بهترین مسیر و ارزانترین قیمت استفاده نمائید .

بلیط مورد نظر خود را بعد از دریافت ویزا خریداری نمائید زیرا در بعضی مواقع کنسل کردن بلیط جریمه های سنگینی دارد .

توجه فرمائید:

رزرو بلیط در سایت قاره پیما کاملا رایگان بوده و برای رزرو هیچ مبلغی از شما دریافت نمی شود.

بلیط خریداری شده شما توسط سایت قاره پیما بدون دریافت هیچ هزینه ای به تمام نقاط ایران ارسال می گردد.

شما با هر بار خرید از قاره پیما معادل 0.5% کل مبلغ خرید خود را برای خرید های بعدی تخفیف می گیرید.

بلیط به تمام شهرهای مونته نگرو

دریافت ویزا مونته نگرو

رزرو هتل در تمام شهرهای مونته نگرو

صدور و قیمت بلیط پروازهای داخلی اروپا

دکمه بازگشت به بالا
بستن