قیمت بلیط ارزان

ارزانترین قیمت بلیط مولداوی

رزرو و خرید ارزانترین بلیط های مولداوی در قاره پیما

شما در قاره پیما امکان آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط مولداوی در تاریخ های مختلف و رزرو و خرید آن را به صورت اینترنتی ، حضوری ، تلفنی و … به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته را دارید .

توجه داشته باشید در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین ایران و مولداوی وجود ندارد و تمام پروازها حداقل دارای 1 یا 2 توقف در کشورهای مختلف هستند .

فروش ویژه بلیط هواپیما مولداوی در قاره پیما

جهت آگاهی از قیمت های ویژه بلیط مولداوی قاره پیما با شماره های 09121931613 – 91028292-021 با ما در تماس باشید

قاره پیما همچنین امکان خرید بلیط سوتو Soto ( بلیط دو سر خارجی و بلیط هایی که مبدا آنها ایران نمی باشد ) را برای هموطنان عزیز فراهم نموده است

در حال حاضر جهت پرواز از ایران به مولداوی شما می توانید از خطوط هواپیمایی زیر استفاده نمائید :

 1. هواپیمایی ترکیش Turkish Airlines : که در حال حاضر از تهران – مشهد – شیراز – تیریز – اصفهان و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به کیشیناو مولداوی پرواز می کند .
 2. هواپیمایی امارات Emirates Airlines : که در حال حاضر از مشهد و تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به کیشیناو مولداوی پرواز می کند .
 3. هواپیمایی فلای دبی Flydubai Airlines : که در حال حاضر از تهران – مشهد – شیراز – تیریز – اصفهان – لار – همدان – بندرعباس و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به کیشیناو مولداوی پرواز می کند .
 4. هواپیمایی لوفتهانزا Lufthansa Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در فرانکفورت آلمان به کیشیناو مولداوی پرواز می کند .
 5. هواپیمایی اتریشی Austrian Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در وین اتریش به کیشیناو مولداوی پرواز می کند .
 6. هواپیمایی ایرفلوت Aeroflot Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در مسکو روسیه به کیشیناو مولداوی پرواز می کند .
 7. هواپیمایی ایر مولداوی Air Moldova Airlines : که پروازی از ایران ندارد و برای پروازهای داخلی مولداوی و پرواز از کشورهای اروپایی به مولداوی و بلعکس مناسب می باشد .

توجه داشته باشید قاره پیما نمایندگی رسمی تمام ایرلاین های موجود می باشد و شما می توانید بلیط خود را پس از مقایسه قیمت تمام ایرلاین های موجود و آگاهی بهترین مسیر و ارزانترین قیمت بلیط مولداوی از قاره پیما خریداری نمائید .

در زیر مسیرهای پرواز به شهرهای پر تردد مولداوی از ایران آمده است :

 1. کیشیناو مولداوی : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ترکیش – امارات – فلای دبی – اکراینی – اتریشی – ایرفلوت – لوفتهانزا و ایر مولداوی با یک توقف به کیشیناو مولداویبا ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)

 

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای مولداوی :

بلیط مورد نظر خود را حداقل 2 ماه قبل از سفر خریداری نمائید تا بتوانید از بهترین مسیر و ارزانترین قیمت استفاده نمائید .

بلیط مورد نظر خود را بعد از دریافت ویزا خریداری نمائید زیرا در بعضی مواقع کنسل کردن بلیط جریمه های سنگینی دارد .

hvchkjvdk rdlj fgdx i,h\dlh l,gnh,d nv rhvi \dlh
 
 
💵 قیمت بلیط هواپیما مولداوی از ایران چقدر است ؟

قیمت بلیط مولداوی بستگی به تاریخ سفر و شهر مورد نظر شما دارد برای مشاهده قیمت ها وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط قاره پیما شود .

🚀 آیا پرواز مستقیم مولداوی وجود دارد ؟

متاسفانه در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین ایران و مولداوی وجود ندارد و تمام پروازهای دارای حداقل 1 یا 2 توقف می باشند .

✈️ بهترین ایرلاین برای سفر به مولداوی ؟

خطوط هواپیمایی ترکیش – ایرفلوت – فلای دبی و امارات بهترین ایرلاین ها برای پروازهای مولداوی می باشد .

⌛ مدت زمان پرواز به مولداوی چقدر است ؟

مدت زمان پرواز به مولداوی بستگی به شهر مورد نظر شما دارد ولی با توجه به داشتن حداقل 1 توقف پروازهای مولداوی حداقل 7 ساعت طول میکشد .

🏨 آیا در قاره پیما امکان رزرو هتل مولداوی وجود دارد ؟

برای رزرو هتل با ارزانترین قیمت در مولداوی وارد صفحه هتل در مولداوی قاره پیما شوید .

 

بلیط به تمام شهرهای مولداوی

رزرو و خرید بلیط هواپیما به کیشیناو مولداوی

رزرو هتل در تمام شهرهای مولداوی

قیمت و رزرو هتل در کیشیناو مولداوی و دریافت واچر

دریافت ویزا مولداوی

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور مولداوی

صدور و قیمت بلیط پروازهای داخلی اروپا

قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی اروپا

یک دیدگاه

 1. با سلام
  چنانجه سوالی در مورد پروازهای مولداوی دارید سوال خود را در این قسمت وارد نمائید – کارشناسان قاره پیما در سریع ترین زمان ممکن به سوالات شما جواب خواهند داد . ( به سوالات در مورد قیمت بلیط مولداوی پاسخ داده نخواهد شد برای آگاهی از قیمت بلیط وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط سایت قاره پیما شوید )

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتلتماس با ما