قیمت بلیط ارزان

ارزانترین قیمت بلیط مولداوی

شما در قاره پیما امکان آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط مولداوی در تاریخ های مختلف و رزرو و خرید آن را به صورت اینترنتی ، حضوری ، تلفنی و ... به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته را دارید . توجه داشته باشید در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین ایران و مولداوی وجود ندارد و تمام پروازها حداقل دارای 1 یا 2 توقف در کشورهای مختلف هستند .

ارزانترین قیمت بلیط مولداوی

فروش ویژه بلیط هواپیما مولداوی در قاره پیما

جهت آگاهی از قیمت های ویژه بلیط مولداوی قاره پیما با شماره های 09121931613 - 34252774-026 با ما در تماس باشید

قاره پیما همچنین امکان خرید بلیط سوتو Soto ( بلیط دو سر خارجی و بلیط هایی که مبدا آنها ایران نمی باشد ) را برای هموطنان عزیز فراهم نموده است

در حال حاضر جهت پرواز از ایران به مولداوی شما می توانید از خطوط هواپیمایی زیر استفاده نمائید :

  1. هواپیمایی ترکیش Turkish Airlines : که در حال حاضر از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به کیشیناو مولداوی پرواز می کند .
  2. هواپیمایی امارات Emirates Airlines : که در حال حاضر از مشهد و تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به کیشیناو مولداوی پرواز می کند .
  3. هواپیمایی فلای دبی Flydubai Airlines : که در حال حاضر از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان - لار - همدان - بندرعباس و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به کیشیناو مولداوی پرواز می کند .
  4. هواپیمایی لوفتهانزا Lufthansa Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در فرانکفورت آلمان به کیشیناو مولداوی پرواز می کند .
  5. هواپیمایی اتریشی Austrian Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در وین اتریش به کیشیناو مولداوی پرواز می کند .
  6. هواپیمایی ایرفلوت Aeroflot Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در مسکو روسیه به کیشیناو مولداوی پرواز می کند .
  7. هواپیمایی ایر مولداوی Air Moldova Airlines : که پروازی از ایران ندارد و برای پروازهای داخلی مولداوی و پرواز از کشورهای اروپایی به مولداوی و بلعکس مناسب می باشد .

توجه داشته باشید قاره پیما نمایندگی رسمی تمام ایرلاین های موجود می باشد و شما می توانید بلیط خود را پس از مقایسه قیمت تمام ایرلاین های موجود و آگاهی بهترین مسیر و ارزانترین قیمت بلیط مولداوی از قاره پیما خریداری نمائید .

در زیر مسیرهای پرواز به شهرهای پر تردد مولداوی از ایران آمده است :

  1. کیشیناو مولداوی : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ترکیش - امارات - فلای دبی - اکراینی - اتریشی - ایرفلوت - لوفتهانزا و ایر مولداوی با یک توقف به کیشیناو مولداوی با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)

 

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای مولداوی :

بلیط مورد نظر خود را حداقل 2 ماه قبل از سفر خریداری نمائید تا بتوانید از بهترین مسیر و ارزانترین قیمت استفاده نمائید .

بلیط مورد نظر خود را بعد از دریافت ویزا خریداری نمائید زیرا در بعضی مواقع کنسل کردن بلیط جریمه های سنگینی دارد .

توجه فرمائید:

رزرو بلیط در سایت قاره پیما کاملا رایگان بوده و برای رزرو هیچ مبلغی از شما دریافت نمی شود.

بلیط خریداری شده شما توسط سایت قاره پیما بدون دریافت هیچ هزینه ای به تمام نقاط ایران ارسال می گردد.

شما با هر بار خرید از قاره پیما معادل 0.5% کل مبلغ خرید خود را برای خرید های بعدی تخفیف می گیرید.

بلیط به تمام شهرهای مولداوی

رزرو هتل در تمام شهرهای مولداوی

دریافت ویزا مولداوی

صدور و قیمت بلیط پروازهای داخلی اروپا

دکمه بازگشت به بالا
بستن