قیمت بلیط ارزان

ارزانترین قیمت بلیط مقدونیه

شما در قاره پیما امکان آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط مقدونیه در تاریخ های مختلف و رزرو و خرید آن را به صورت اینترنتی ، حضوری ، تلفنی و ... به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته را دارید . توجه داشته باشید در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین ایران و مقدونیه وجود ندارد و تمام پروازها حداقل دارای 1 یا 2 توقف در کشورهای مختلف هستند .

ارزانترین قیمت بلیط مقدونیه

فروش ویژه بلیط هواپیما مقدونیه در قاره پیما

جهت آگاهی از قیمت های ویژه بلیط مقدونیه قاره پیما با شماره های 09121931613 - 34252774-026 با ما در تماس باشید

قاره پیما همچنین امکان خرید بلیط سوتو Soto ( بلیط دو سر خارجی و بلیط هایی که مبدا آنها ایران نمی باشد ) را برای هموطنان عزیز فراهم نموده است

در حال حاضر جهت پرواز از ایران به مقدونیه شما می توانید از خطوط هواپیمایی زیر استفاده نمائید :

  1. هواپیمایی پگاسوس Pegasus Airlines : که در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به اسکوپیه مقدونیه پرواز می کند .
  2. هواپیمایی ترکیش Turkish Airlines : که در حال حاضر از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به اسکوپیه مقدونیه پرواز می کند .
  3. هواپیمایی امارات Emirates Airlines : که در حال حاضر از مشهد و تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به اسکوپیه مقدونیه پرواز می کند .
  4. هواپیمایی فلای دبی Flydubai Airlines : که در حال حاضر از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان - لار - همدان - بندرعباس و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به اسکوپیه مقدونیه پرواز می کند .
  5. هواپیمایی اتریشی Austrian Airlines : که در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در وین اتریش به اسکوپیه مقدونیه پرواز می کند .
  6. هواپیمایی آلیتالیا Alitalia Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در رم ایتالیا به اسکوپیه مقدونیه پرواز می کند .

توجه داشته باشید قاره پیما نمایندگی رسمی تمام ایرلاین های موجود می باشد و شما می توانید بلیط خود را پس از مقایسه قیمت تمام ایرلاین های موجود و آگاهی بهترین مسیر و ارزانترین قیمت بلیط مقدونیه از قاره پیما خریداری نمائید .

در زیر مسیرهای پرواز به شهرهای پر تردد مقدونیه از ایران آمده است :

  1. اسکوپیه مقدونیه : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی پگاسوس - ترکیش - اتریشی - آلیتالیا - امارات و فلای دبی با یک توقف به اسکوپیه مقدونیه با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)

 

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای مقدونیه :

بلیط مورد نظر خود را حداقل 2 ماه قبل از سفر خریداری نمائید تا بتوانید از بهترین مسیر و ارزانترین قیمت استفاده نمائید .

بلیط مورد نظر خود را بعد از دریافت ویزا خریداری نمائید زیرا در بعضی مواقع کنسل کردن بلیط جریمه های سنگینی دارد .

توجه فرمائید:

رزرو بلیط در سایت قاره پیما کاملا رایگان بوده و برای رزرو هیچ مبلغی از شما دریافت نمی شود.

بلیط خریداری شده شما توسط سایت قاره پیما بدون دریافت هیچ هزینه ای به تمام نقاط ایران ارسال می گردد.

شما با هر بار خرید از قاره پیما معادل 0.5% کل مبلغ خرید خود را برای خرید های بعدی تخفیف می گیرید.

بلیط به تمام شهرهای مقدونیه

رزرو هتل در تمام شهرهای مقدونیه

دریافت ویزا مقدونیه

صدور و قیمت بلیط پروازهای داخلی اروپا

دکمه بازگشت به بالا
بستن