قیمت بلیط ارزان

ارزانترین قیمت بلیط لتونی

شما در قاره پیما امکان آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط لتونی در تاریخ های مختلف و رزرو و خرید آن را به صورت اینترنتی ، حضوری ، تلفنی و ... به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته را دارید . توجه داشته باشید در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین ایران و لتونی وجود ندارد و تمام پروازها حداقل دارای 1 یا 2 توقف در کشورهای مختلف هستند .

ارزانترین قیمت بلیط لتونی

فروش ویژه بلیط هواپیما لتونی در قاره پیما

جهت آگاهی از قیمت های ویژه بلیط لتونی قاره پیما با شماره های 09121931613 - 34252774-026 با ما در تماس باشید

قاره پیما همچنین امکان خرید بلیط سوتو Soto ( بلیط دو سر خارجی و بلیط هایی که مبدا آنها ایران نمی باشد ) را برای هموطنان عزیز فراهم نموده است

در حال حاضر جهت پرواز از ایران به لتونی شما می توانید از خطوط هواپیمایی زیر استفاده نمائید :

  1. هواپیمایی بلاویا Belavia Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در مینسک بلاروس به لتونی پرواز می کند .
  2. هواپیمایی اکراینی Ukraine Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در کی یف اکراین به لتونی پرواز می کند .
  3. هواپیمایی لوفتهانزا Lufthansa Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در فرانکفورت آلمان به لتونی پرواز می کند .
  4. هواپیمایی ایرفلوت Aeroflot Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در مسکو روسیه به لتونی پرواز می کند .
  5. هواپیمایی اتریشی Austrian Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در وین اتریش به لتونی پرواز می کند .
  6. هواپیمایی ترکیش Turkish Airlines : که در حال حاضر از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به لتونی پرواز می کند .
  7. هواپیمایی ایر بالتیک لتونی Air Baltic Airlines : که پروازی از ایران ندارد و برای پروازهای داخلی لتونی و پرواز از کشورهای اروپایی به لتونی و بلعکس مناسب می باشد .

توجه داشته باشید قاره پیما نمایندگی رسمی تمام ایرلاین های موجود می باشد و شما می توانید بلیط خود را پس از مقایسه قیمت تمام ایرلاین های موجود و آگاهی بهترین مسیر و ارزانترین قیمت بلیط لتونی از قاره پیما خریداری نمائید .

در زیر مسیرهای پرواز به شهرهای پر تردد لتونی از ایران آمده است :

  1. ریگا لتونی : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ترکیش - بلاویا - اکراینی - لوفتهانزا - ایرفلوت - اتریشی و ایر بالتیک با یک توقف به ریگا لتونی با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)

 

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای لتونی :

بلیط مورد نظر خود را حداقل 2 ماه قبل از سفر خریداری نمائید تا بتوانید از بهترین مسیر و ارزانترین قیمت استفاده نمائید .

بلیط مورد نظر خود را بعد از دریافت ویزا خریداری نمائید زیرا در بعضی مواقع کنسل کردن بلیط جریمه های سنگینی دارد .

توجه فرمائید:

رزرو بلیط در سایت قاره پیما کاملا رایگان بوده و برای رزرو هیچ مبلغی از شما دریافت نمی شود.

بلیط خریداری شده شما توسط سایت قاره پیما بدون دریافت هیچ هزینه ای به تمام نقاط ایران ارسال می گردد.

شما با هر بار خرید از قاره پیما معادل 0.5% کل مبلغ خرید خود را برای خرید های بعدی تخفیف می گیرید.

بلیط به تمام شهرهای لتونی

رزرو هتل در تمام شهرهای لتونی

دریافت ویزا لتونی

صدور و قیمت بلیط پروازهای داخلی اروپا

دکمه بازگشت به بالا
بستن