قیمت بلیط ارزان

ارزانترین قیمت بلیط مصر

شما در قاره پیما امکان آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط مصر در تاریخ های مختلف و رزرو و خرید آن را به صورت اینترنتی ، حضوری ، تلفنی و ... به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته را دارید . توجه داشته باشید در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین ایران و مصر وجود ندارد و تمام پروازها حداقل دارای 1 یا 2 توقف در کشورهای مختلف هستند .

ارزانترین قیمت بلیط مصر

فروش ویژه بلیط هواپیما مصر در قاره پیما

جهت آگاهی از قیمت های ویژه بلیط مصر قاره پیما با شماره های 09121931613 - 34252774-026 با ما در تماس باشید

قاره پیما همچنین امکان خرید بلیط سوتو Soto ( بلیط دو سر خارجی و بلیط هایی که مبدا آنها ایران نمی باشد ) را برای هموطنان عزیز فراهم نموده است

در حال حاضر جهت پرواز از ایران به مصر شما می توانید از خطوط هواپیمایی زیر استفاده نمائید :

 1. هواپیمایی امارات Emirates Airlines : که در حال حاضر از مشهد و تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به مصر پرواز می کند .
 2. هواپیمایی ترکیش Turkish Airlines : که در حال حاضر از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به مصر پرواز می کند .
 3. هواپیمایی قطری Qatar Airways : که در حال حاضر از تهران - مشهد و شیراز پرواز دارد و پس از یک توقف در دوحه قطر به مصر پرواز می کند .
 4. هواپیمایی لوفتهانزا Lufthansa Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در فرانکفورت آلمان به مصر پرواز می کند .
 5. هواپیمایی آلیتالیا Alitalia Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در رم ایتالیا به مصر پرواز می کند .
 6. هواپیمایی اطلس جت Atlasjet Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول ترکیه به مصر پرواز می کند .
 7. هواپیمایی الاتحاد Etihad Airways : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از 1 توقف در ابوظبی به مصر پرواز می کند .
 8. هواپیمایی گلف ایر Gulf Air Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران -مشهد و شیراز پرواز دارد و پس از 1 توقف در بحرین به مصر پرواز می کند .
 9. هواپیمایی عمان ایر Oman Air Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از 1 توقف در مسقط عمان به مصر پرواز می کند .
 10. هواپیمایی پگاسوس Pegasus Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از 1 توقف در استانبول ترکیه به مصر پرواز می کند .
 11. هواپیمایی اتریشی Austrian Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از 1 توقف در وین اتریش به مصر پرواز می کند .
 12. هواپیمایی کویت ایرویز Kuwait Airways Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از 1 توقف در کویت به مصر پرواز می کند .
 13. هواپیمایی آژین یونان Aegean Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از 1 توقف در آتن یونان به مصر پرواز می کند .
 14. هواپیمایی اجیپت ایر مصر Egypy Air Airlines : که مناسب پرواز های داخلی مصر می باشد و از ایران پرواز ندارد .

توجه داشته باشید قاره پیما نمایندگی رسمی تمام ایرلاین های موجود می باشد و شما می توانید بلیط خود را پس از مقایسه قیمت تمام ایرلاین های موجود و آگاهی بهترین مسیر و ارزانترین قیمت بلیط مصر از قاره پیما خریداری نمائید .

در زیر مسیرهای پرواز به شهرهای پر تردد مصر از ایران آمده است :

 1. قاهره مصر : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی امارات - قطری - ترکیش - آلیتالیا - لوفتهانزا - کویت ایرویز - عمان ایر - اتریشی - آژین - الاتحاد - گلف ایر - اجیپت ایر و اطلس جت با یک توقف به قاهره مصر با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 2. شرم الشیخ مصر : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ترکیش - پگاسوس و اجیپت ایر با یک توقف به شرم الشیخ مصر با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 3. اسکندریه مصر : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ترکیش - قطری -فلای دبی - اطلس جت و اجیپت ایر با یک توقف به اسکندریه مصر با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 4. غردقه مصر : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ترکیش - پگاسوس و اجیپت ایر با یک توقف به غردقه مصر با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 5. اقصر مصر : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی قطری و اجیپت ایر با یک توقف به اقصر مصر با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 6. جهت آگاهی از مسیرهای پروازی به سایر شهرهای مصر و جزئیات تمام پروازها به مصر ( مدت زمان و میزان توقف و غیره ) به این قسمت مراجعه نمائید .

 

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای مصر :

بلیط مورد نظر خود را حداقل 2 ماه قبل از سفر خریداری نمائید تا بتوانید از بهترین مسیر و ارزانترین قیمت استفاده نمائید .

بلیط مورد نظر خود را بعد از دریافت ویزا خریداری نمائید زیرا در بعضی مواقع کنسل کردن بلیط جریمه های سنگینی دارد .

توجه فرمائید:

رزرو بلیط در سایت قاره پیما کاملا رایگان بوده و برای رزرو هیچ مبلغی از شما دریافت نمی شود.

بلیط خریداری شده شما توسط سایت قاره پیما بدون دریافت هیچ هزینه ای به تمام نقاط ایران ارسال می گردد.

شما با هر بار خرید از قاره پیما معادل 0.5% کل مبلغ خرید خود را برای خرید های بعدی تخفیف می گیرید.

بلیط به تمام شهرهای مصر

رزرو هتل در تمام شهرهای مصر

پروازهای داخلی مصر

دریافت ویزا مصر

بستن