قیمت بلیط ارزان

ارزانترین قیمت بلیط مصر

رزرو و خرید بلیط مصر و آگاهی از ارزانترین بلیط مصر در قاره پیما

شما در قاره پیما امکان آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط مصر در تاریخ های مختلف و رزرو و خرید آن را به صورت اینترنتی ، حضوری ، تلفنی و … به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته را دارید .

توجه داشته باشید در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین ایران و مصر وجود ندارد و تمام پروازها حداقل دارای 1 یا 2 توقف در کشورهای مختلف هستند .

فروش ویژه بلیط هواپیما مصر در قاره پیما

جهت آگاهی از قیمت های ویژه بلیط مصر قاره پیما با شماره های 09121931613 – 91028292-021 با ما در تماس باشید

قاره پیما همچنین امکان خرید بلیط سوتو Soto ( بلیط دو سر خارجی و بلیط هایی که مبدا آنها ایران نمی باشد ) را برای هموطنان عزیز فراهم نموده است

در حال حاضر جهت پرواز از ایران به مصر شما می توانید از خطوط هواپیمایی زیر استفاده نمائید :

 1. هواپیمایی امارات Emirates Airlines : که در حال حاضر از مشهد و تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به مصر پرواز می کند .
 2. هواپیمایی ترکیش Turkish Airlines : که در حال حاضر از تهران – مشهد – شیراز – تیریز – اصفهان و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به مصر پرواز می کند .
 3. هواپیمایی قطری Qatar Airways : که در حال حاضر از تهران – مشهد و شیراز پرواز دارد و پس از یک توقف در دوحه قطر به مصر پرواز می کند .
 4. هواپیمایی لوفتهانزا Lufthansa Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در فرانکفورت آلمان به مصر پرواز می کند .
 5. هواپیمایی آلیتالیا Alitalia Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در رم ایتالیا به مصر پرواز می کند .
 6. هواپیمایی اطلس جت Atlasjet Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول ترکیه به مصر پرواز می کند .
 7. هواپیمایی الاتحاد Etihad Airways : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از 1 توقف در ابوظبی به مصر پرواز می کند .
 8. هواپیمایی گلف ایر Gulf Air Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران -مشهد و شیراز پرواز دارد و پس از 1 توقف در بحرین به مصر پرواز می کند .
 9. هواپیمایی عمان ایر Oman Air Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از 1 توقف در مسقط عمان به مصر پرواز می کند .
 10. هواپیمایی پگاسوس Pegasus Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از 1 توقف در استانبول ترکیه به مصر پرواز می کند .
 11. هواپیمایی اتریشی Austrian Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از 1 توقف در وین اتریش به مصر پرواز می کند .
 12. هواپیمایی کویت ایرویز Kuwait Airways Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از 1 توقف در کویت به مصر پرواز می کند .
 13. هواپیمایی آژین یونان Aegean Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از 1 توقف در آتن یونان به مصر پرواز می کند .
 14. هواپیمایی اجیپت ایر مصر Egypy Air Airlines : که مناسب پرواز های داخلی مصر می باشد و از ایران پرواز ندارد .

توجه داشته باشید قاره پیما نمایندگی رسمی تمام ایرلاین های موجود می باشد و شما می توانید بلیط خود را پس از مقایسه قیمت تمام ایرلاین های موجود و آگاهی بهترین مسیر و ارزانترین قیمت بلیط مصر از قاره پیما خریداری نمائید .

در زیر مسیرهای پرواز به شهرهای پر تردد مصر از ایران آمده است :

 1. قاهره مصر : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی امارات – قطری – ترکیش – آلیتالیا – لوفتهانزا – کویت ایرویز – عمان ایر – اتریشی – آژین – الاتحاد – گلف ایر – اجیپت ایر و اطلس جت با یک توقف به قاهره مصر با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 2. شرم الشیخ مصر : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ترکیش – پگاسوس و اجیپت ایر با یک توقف به شرم الشیخ مصر با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 3. اسکندریه مصر : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ترکیش – قطری -فلای دبی – اطلس جت و اجیپت ایر با یک توقف به اسکندریه مصر با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 4. غردقه مصر : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ترکیش – پگاسوس و اجیپت ایر با یک توقف به غردقه مصر با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 5. اقصر مصر : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی قطری و اجیپت ایر با یک توقف به اقصر مصر با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 6. جهت آگاهی از مسیرهای پروازی به سایر شهرهای مصر و جزئیات تمام پروازها به مصر ( مدت زمان و میزان توقف و غیره ) به این قسمت مراجعه نمائید .

 

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای مصر :

بلیط مورد نظر خود را حداقل 2 ماه قبل از سفر خریداری نمائید تا بتوانید از بهترین مسیر و ارزانترین قیمت استفاده نمائید .

بلیط مورد نظر خود را بعد از دریافت ویزا خریداری نمائید زیرا در بعضی مواقع کنسل کردن بلیط جریمه های سنگینی دارد .

vcv, , ovdn fgdx i,h\dlh fh hvchkjvdk rdlj fi lwv

💵 قیمت بلیط یک طرفه و رفت و برگشت ( دوطرفه ) مصر چقدر است ؟

قیمت بلیط مصر بستگی به تاریخ سفر و شهر مورد نظر شما دارد برای مشاهده قیمت ها وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط قاره پیما شود .

🚀 آیا پرواز مستقیم مصر وجود دارد ؟

متاسفانه در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین ایران و مصر وجود ندارد و تمام پروازهای دارای حداقل 1 یا 2 توقف می باشند .

✈️ بهترین ایرلاین برای سفر به مصر ؟

خطوط هواپیمایی ایر عبیا – ترکیش – عمان ایر – امارات و قطر ایرویز بهترین ایرلاین ها برای پروازهای مصر می باشد .

⌛ مدت زمان پرواز به مصر چقدر است ؟

مدت زمان پرواز به مصر بستگی به شهر مورد نظر شما دارد ولی با توجه به داشتن حداقل 1 توقف پروازهای مصر حداقل 7 ساعت طول میکشد .

🏨 آیا در قاره پیما امکان رزرو هتل مصر وجود دارد ؟

برای رزرو هتل با ارزانترین قیمت در مصر وارد صفحه هتل در مصر قاره پیما شوید .

بلیط به تمام شهرهای مصر

بلیط هواپیما قاهره

رزرو و خرید بلیط هواپیما به شرم الشیخ مصر

رزرو و خرید بلیط هواپیما به اسکندریه مصر

رزرو و خرید بلیط هواپیما خارجی به غردقه مصر

رزرو و خرید بلیط هواپیما خارجی به اقصر مصر

رزرو و خرید بلیط هواپیما خارجی به اسوان مصر

رزرو و خرید بلیط هواپیما به مرسی علم مصر

رزرو و خرید بلیط هواپیما خارجی به ابوسمبل مصر

رزرو هتل در تمام شهرهای مصر

قیمت و رزرو هتل در قاهره مصر و دریافت واچر

قیمت و رزرو هتل در شرمالشیخ مصر و دریافت واچر

پروازهای داخلی مصر

قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی مصر

دریافت ویزا مصر

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور مصر

یک دیدگاه

 1. با سلام
  چنانجه سوالی در مورد پروازهای مصر دارید سوال خود را در این قسمت وارد نمائید – کارشناسان قاره پیما در سریع ترین زمان ممکن به سوالات شما جواب خواهند داد . ( به سوالات در مورد قیمت بلیط مصر پاسخ داده نخواهد شد برای آگاهی از قیمت بلیط وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط سایت قاره پیما شوید )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتلتماس با ما