قیمت بلیط ارزان

ارزانترین قیمت بلیط مصر

رزرو و خرید بلیط مصر و آگاهی از ارزانترین بلیط مصر در قاره پیما

شما در قاره پیما امکان آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط مصر در تاریخ های مختلف و رزرو و خرید آن را به صورت اینترنتی ، حضوری ، تلفنی و … به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته را دارید .

توجه داشته باشید در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین ایران و مصر وجود ندارد و تمام پروازها حداقل دارای 1 یا 2 توقف در کشورهای مختلف هستند .

فروش ویژه بلیط هواپیما مصر در قاره پیما

جهت آگاهی از قیمت های ویژه بلیط مصر قاره پیما با شماره های 09121931613 – 91028292-021 با ما در تماس باشید

قاره پیما همچنین امکان خرید بلیط سوتو Soto ( بلیط دو سر خارجی و بلیط هایی که مبدا آنها ایران نمی باشد ) را برای هموطنان عزیز فراهم نموده است

در حال حاضر جهت پرواز از ایران به مصر شما می توانید از خطوط هواپیمایی زیر استفاده نمائید :

 1. هواپیمایی امارات Emirates Airlines : که در حال حاضر از مشهد و تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به مصر پرواز می کند .
 2. هواپیمایی ترکیش Turkish Airlines : که در حال حاضر از تهران – مشهد – شیراز – تیریز – اصفهان و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به مصر پرواز می کند .
 3. هواپیمایی قطری Qatar Airways : که در حال حاضر از تهران – مشهد و شیراز پرواز دارد و پس از یک توقف در دوحه قطر به مصر پرواز می کند .
 4. هواپیمایی لوفتهانزا Lufthansa Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در فرانکفورت آلمان به مصر پرواز می کند .
 5. هواپیمایی آلیتالیا Alitalia Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در رم ایتالیا به مصر پرواز می کند .
 6. هواپیمایی اطلس جت Atlasjet Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول ترکیه به مصر پرواز می کند .
 7. هواپیمایی الاتحاد Etihad Airways : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از 1 توقف در ابوظبی به مصر پرواز می کند .
 8. هواپیمایی گلف ایر Gulf Air Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران -مشهد و شیراز پرواز دارد و پس از 1 توقف در بحرین به مصر پرواز می کند .
 9. هواپیمایی عمان ایر Oman Air Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از 1 توقف در مسقط عمان به مصر پرواز می کند .
 10. هواپیمایی پگاسوس Pegasus Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از 1 توقف در استانبول ترکیه به مصر پرواز می کند .
 11. هواپیمایی اتریشی Austrian Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از 1 توقف در وین اتریش به مصر پرواز می کند .
 12. هواپیمایی کویت ایرویز Kuwait Airways Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از 1 توقف در کویت به مصر پرواز می کند .
 13. هواپیمایی آژین یونان Aegean Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از 1 توقف در آتن یونان به مصر پرواز می کند .
 14. هواپیمایی اجیپت ایر مصر Egypy Air Airlines : که مناسب پرواز های داخلی مصر می باشد و از ایران پرواز ندارد .

توجه داشته باشید قاره پیما نمایندگی رسمی تمام ایرلاین های موجود می باشد و شما می توانید بلیط خود را پس از مقایسه قیمت تمام ایرلاین های موجود و آگاهی بهترین مسیر و ارزانترین قیمت بلیط مصر از قاره پیما خریداری نمائید .

در زیر مسیرهای پرواز به شهرهای پر تردد مصر از ایران آمده است :

 1. قاهره مصر : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی امارات – قطری – ترکیش – آلیتالیا – لوفتهانزا – کویت ایرویز – عمان ایر – اتریشی – آژین – الاتحاد – گلف ایر – اجیپت ایر و اطلس جت با یک توقف به قاهره مصر با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 2. شرم الشیخ مصر : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ترکیش – پگاسوس و اجیپت ایر با یک توقف به شرم الشیخ مصر با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 3. اسکندریه مصر : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ترکیش – قطری -فلای دبی – اطلس جت و اجیپت ایر با یک توقف به اسکندریه مصر با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 4. غردقه مصر : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ترکیش – پگاسوس و اجیپت ایر با یک توقف به غردقه مصر با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 5. اقصر مصر : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی قطری و اجیپت ایر با یک توقف به اقصر مصر با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 6. جهت آگاهی از مسیرهای پروازی به سایر شهرهای مصر و جزئیات تمام پروازها به مصر ( مدت زمان و میزان توقف و غیره ) به این قسمت مراجعه نمائید .

 

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای مصر :

بلیط مورد نظر خود را حداقل 2 ماه قبل از سفر خریداری نمائید تا بتوانید از بهترین مسیر و ارزانترین قیمت استفاده نمائید .

بلیط مورد نظر خود را بعد از دریافت ویزا خریداری نمائید زیرا در بعضی مواقع کنسل کردن بلیط جریمه های سنگینی دارد .

vcv, , ovdn fgdx i,h\dlh fh hvchkjvdk rdlj fi lwv

💵 قیمت بلیط یک طرفه و رفت و برگشت ( دوطرفه ) مصر چقدر است ؟

قیمت بلیط مصر بستگی به تاریخ سفر و شهر مورد نظر شما دارد برای مشاهده قیمت ها وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط قاره پیما شود .

🚀 آیا پرواز مستقیم مصر وجود دارد ؟

متاسفانه در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین ایران و مصر وجود ندارد و تمام پروازهای دارای حداقل 1 یا 2 توقف می باشند .

✈️ بهترین ایرلاین برای سفر به مصر ؟

خطوط هواپیمایی ایر عبیا – ترکیش – عمان ایر – امارات و قطر ایرویز بهترین ایرلاین ها برای پروازهای مصر می باشد .

⌛ مدت زمان پرواز به مصر چقدر است ؟

مدت زمان پرواز به مصر بستگی به شهر مورد نظر شما دارد ولی با توجه به داشتن حداقل 1 توقف پروازهای مصر حداقل 7 ساعت طول میکشد .

🏨 آیا در قاره پیما امکان رزرو هتل مصر وجود دارد ؟

برای رزرو هتل با ارزانترین قیمت در مصر وارد صفحه هتل در مصر قاره پیما شوید .

بلیط به تمام شهرهای مصر

بلیط هواپیما قاهره

رزرو و خرید بلیط هواپیما به شرم الشیخ مصر

رزرو و خرید بلیط هواپیما به اسکندریه مصر

رزرو و خرید بلیط هواپیما خارجی به غردقه مصر

رزرو و خرید بلیط هواپیما خارجی به اقصر مصر

رزرو و خرید بلیط هواپیما خارجی به اسوان مصر

رزرو و خرید بلیط هواپیما به مرسی علم مصر

رزرو و خرید بلیط هواپیما خارجی به ابوسمبل مصر

رزرو هتل در تمام شهرهای مصر

قیمت و رزرو هتل در قاهره مصر و دریافت واچر

قیمت و رزرو هتل در شرمالشیخ مصر و دریافت واچر

پروازهای داخلی مصر

قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی مصر

دریافت ویزا مصر

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور مصر

‫3 دیدگاه ها

 1. با سلام
  چنانجه سوالی در مورد پروازهای مصر دارید سوال خود را در این قسمت وارد نمائید – کارشناسان قاره پیما در سریع ترین زمان ممکن به سوالات شما جواب خواهند داد . ( به سوالات در مورد قیمت بلیط مصر پاسخ داده نخواهد شد برای آگاهی از قیمت بلیط وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط سایت قاره پیما شوید )

 2. سلام،
  باشماره بالا تماس گرفتم .گفتند کشور مصر ورود ایرانیا را ممنوع کرده. و هیچ پروازی از ایران به مصر صورت نمی گیرد به نظر شما من الان که قصد مسافرت دارم باید چکار کنم؟

  1. با سلام
   متاسفانه اطلاعاتی درباره سفر به مصر در قاره پیما وجود ندارد .
   با تشکر از پیام شما – تیم پشتیبانی قاره پیما

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتلتماس با ما