قیمت بلیط ارزان

ارزانترین قیمت بلیط جمهوری دموکراتیک کنگو

شما در قاره پیما امکان آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط جمهوری دموکراتیک کنگو در تاریخ های مختلف و رزرو و خرید آن را به صورت اینترنتی ، حضوری ، تلفنی و ... به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته را دارید . توجه داشته باشید در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین ایران و جمهوری دموکراتیک کنگو وجود ندارد و تمام پروازها حداقل دارای 1 یا 2 توقف در کشورهای مختلف هستند .

ارزانترین قیمت بلیط جمهوری دموکراتیک کنگو

فروش ویژه بلیط هواپیما جمهوری دموکراتیک کنگو در قاره پیما

جهت آگاهی از قیمت های ویژه بلیط جمهوری دموکراتیک کنگو قاره پیما با شماره های 09121931613 - 34252774-026 با ما در تماس باشید

قاره پیما همچنین امکان خرید بلیط سوتو Soto ( بلیط دو سر خارجی و بلیط هایی که مبدا آنها ایران نمی باشد ) را برای هموطنان عزیز فراهم نموده است

در حال حاضر جهت پرواز از ایران به جمهوری دموکراتیک کنگو شما می توانید از خطوط هواپیمایی زیر استفاده نمائید :

  1. هواپیمایی امارات Emirates Airlines : که در حال حاضر از مشهد و تهران پرواز دارد و پس از 2 توقف به جمهوری دموکراتیک کنگو پرواز می کند .
  2. هواپیمایی ترکیش Turkish Airlines : که در حال حاضر از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به کینشاسا جمهوری دموکراتیک کنگو پرواز می کند .
  3. هواپیمایی اطلس جت Atlasjet Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول ترکیه به کینشاسا جمهوری دموکراتیک کنگو پرواز می کند .
  4. هواپیمایی اتیوپی Ethiopian Airlines : که پروازی از ایران ندارد و برای پروازهای داخلی قاره  آفریقا مناسب می باشد .
  5. هواپیمایی الاتحاد Etihad Airways : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از 2 توقف به جمهوری دموکراتیک کنگو پرواز می کند .
  6. هواپیمایی لوفتهانزا Lufthansa Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از 2 توقف به جمهوری دموکراتیک کنگو پرواز می کند .
  7. و ...

توجه داشته باشید قاره پیما نمایندگی رسمی تمام ایرلاین های موجود می باشد و شما می توانید بلیط خود را پس از مقایسه قیمت تمام ایرلاین های موجود و آگاهی بهترین مسیر و ارزانترین قیمت بلیط جمهوری دموکراتیک کنگو از قاره پیما خریداری نمائید .

در زیر مسیرهای پرواز به شهرهای پر تردد جمهوری دموکراتیک کنگو از ایران آمده است :

  1. کینشاسا جمهوری دموکراتیک کنگو : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ترکیش و اطلس جت با یک توقف به کینشاسا جمهوری دموکراتیک کنگو با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
  2. لوبومباشی جمهوری دموکراتیک کنگو : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ترکیش - اطلس جت - الاتحاد - اتیوپی - کنیا ایرویز - آفریقای جنوبی و ... با 2 توقف به لوبومباشی جمهوری دموکراتیک کنگو با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)

 

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای جمهوری دموکراتیک کنگو :

بلیط مورد نظر خود را حداقل 2 ماه قبل از سفر خریداری نمائید تا بتوانید از بهترین مسیر و ارزانترین قیمت استفاده نمائید .

بلیط مورد نظر خود را بعد از دریافت ویزا خریداری نمائید زیرا در بعضی مواقع کنسل کردن بلیط جریمه های سنگینی دارد .

توجه فرمائید:

رزرو بلیط در سایت قاره پیما کاملا رایگان بوده و برای رزرو هیچ مبلغی از شما دریافت نمی شود.

بلیط خریداری شده شما توسط سایت قاره پیما بدون دریافت هیچ هزینه ای به تمام نقاط ایران ارسال می گردد.

شما با هر بار خرید از قاره پیما معادل 0.5% کل مبلغ خرید خود را برای خرید های بعدی تخفیف می گیرید.

بلیط به شهرهای دموکراتیک کنگو

رزرو هتل در تمام شهرهای دموکراتیک کنگو

دریافت ویزا دموکراتیک کنگو

دکمه بازگشت به بالا
بستن