قیمت بلیط ارزان

ارزانترین قیمت بلیط جمهوری دموکراتیک کنگو

رزرو و خرید بلیط جمهوری دموکراتیک کنگو و آگاهی از ارزانترین بلیط جمهوری دموکراتیک کنگو در قاره پیما

شما در قاره پیما امکان آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط جمهوری دموکراتیک کنگو در تاریخ های مختلف و رزرو و خرید آن را به صورت اینترنتی ، حضوری ، تلفنی و … به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته را دارید .

توجه داشته باشید در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین ایران و جمهوری دموکراتیک کنگو وجود ندارد و تمام پروازها حداقل دارای 1 یا 2 توقف در کشورهای مختلف هستند .

فروش ویژه بلیط هواپیما جمهوری دموکراتیک کنگو در قاره پیما

جهت آگاهی از قیمت های ویژه بلیط جمهوری دموکراتیک کنگو قاره پیما با شماره های 09121931613 – 91028292-021 با ما در تماس باشید

قاره پیما همچنین امکان خرید بلیط سوتو Soto ( بلیط دو سر خارجی و بلیط هایی که مبدا آنها ایران نمی باشد ) را برای هموطنان عزیز فراهم نموده است

در حال حاضر جهت پرواز از ایران به جمهوری دموکراتیک کنگو شما می توانید از خطوط هواپیمایی زیر استفاده نمائید :

 1. هواپیمایی امارات Emirates Airlines : که در حال حاضر از مشهد و تهران پرواز دارد و پس از 2 توقف به جمهوری دموکراتیک کنگو پرواز می کند .
 2. هواپیمایی ترکیش Turkish Airlines : که در حال حاضر از تهران – مشهد – شیراز – تیریز – اصفهان و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به کینشاسا جمهوری دموکراتیک کنگو پرواز می کند .
 3. هواپیمایی اطلس جت Atlasjet Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول ترکیه به کینشاسا جمهوری دموکراتیک کنگو پرواز می کند .
 4. هواپیمایی اتیوپی Ethiopian Airlines : که پروازی از ایران ندارد و برای پروازهای داخلی قاره  آفریقا مناسب می باشد .
 5. هواپیمایی الاتحاد Etihad Airways : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از 2 توقف به جمهوری دموکراتیک کنگو پرواز می کند .
 6. هواپیمایی لوفتهانزا Lufthansa Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از 2 توقف به جمهوری دموکراتیک کنگو پرواز می کند .
 7. و …

توجه داشته باشید قاره پیما نمایندگی رسمی تمام ایرلاین های موجود می باشد و شما می توانید بلیط خود را پس از مقایسه قیمت تمام ایرلاین های موجود و آگاهی بهترین مسیر و ارزانترین قیمت بلیط جمهوری دموکراتیک کنگو از قاره پیما خریداری نمائید .

در زیر مسیرهای پرواز به شهرهای پر تردد جمهوری دموکراتیک کنگو از ایران آمده است :

 1. کینشاسا جمهوری دموکراتیک کنگو : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ترکیش و اطلس جت با یک توقف به کینشاسا جمهوری دموکراتیک کنگو با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 2. لوبومباشی جمهوری دموکراتیک کنگو : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ترکیش – اطلس جت – الاتحاد – اتیوپی – کنیا ایرویز – آفریقای جنوبی و … با 2 توقف به لوبومباشی جمهوری دموکراتیک کنگو با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)

 

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای جمهوری دموکراتیک کنگو :

بلیط مورد نظر خود را حداقل 2 ماه قبل از سفر خریداری نمائید تا بتوانید از بهترین مسیر و ارزانترین قیمت استفاده نمائید .

بلیط مورد نظر خود را بعد از دریافت ویزا خریداری نمائید زیرا در بعضی مواقع کنسل کردن بلیط جریمه های سنگینی دارد .

💵 قیمت بلیط یک طرفه و رفت و برگشت ( دوطرفه ) جمهوری دموکراتیک کنگو چقدر است ؟

قیمت بلیط جمهوری دموکراتیک کنگو بستگی به تاریخ سفر و شهر مورد نظر شما دارد برای مشاهده قیمت ها وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط قاره پیما شود .

🚀 آیا پرواز مستقیم جمهوری دموکراتیک کنگو وجود دارد ؟

متاسفانه در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین ایران و جمهوری دموکراتیک کنگو وجود ندارد و تمام پروازهای دارای حداقل 1 یا 2 توقف می باشند .

✈️ بهترین ایرلاین برای سفر به جمهوری دموکراتیک کنگو ؟

هواپیمایی ترکیش ایرلاینز بهترین ایرلاین ها برای پروازهای جمهوری دموکراتیک کنگو می باشد .

⌛ مدت زمان پرواز به جمهوری دموکراتیک کنگو چقدر است ؟

مدت زمان پرواز به جمهوری دموکراتیک کنگو بستگی به شهر مورد نظر شما دارد ولی با توجه به داشتن حداقل 1 توقف پروازهای جمهوری دموکراتیک کنگو حداقل 14 ساعت طول میکشد .

🏨 آیا در قاره پیما امکان رزرو هتل جمهوری دموکراتیک کنگو وجود دارد ؟

برای رزرو هتل با ارزانترین قیمت در جمهوری دموکراتیک کنگو وارد صفحه هتل در جمهوری دموکراتیک کنگو قاره پیما شوید .

 

بلیط به شهرهای دموکراتیک کنگو

رزرو و خرید بلیط هواپیما به کینشاسا جمهوری دموکراتیک کنگو

رزرو و خرید بلیط هواپیما به لوبومباشی جمهوری دموکراتیک کنگو

رزرو هتل در تمام شهرهای دموکراتیک کنگو

قیمت و رزرو هتل در کینشاسا کنگو و دریافت واچر

دریافت ویزا دموکراتیک کنگو

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور دموکراتیک کنگو

یک دیدگاه

 1. با سلام
  چنانجه سوالی در مورد پروازهای جمهوری دموکراتیک کنگو دارید سوال خود را در این قسمت وارد نمائید – کارشناسان قاره پیما در سریع ترین زمان ممکن به سوالات شما جواب خواهند داد . ( به سوالات در مورد قیمت بلیط جمهوری دموکراتیک کنگو پاسخ داده نخواهد شد برای آگاهی از قیمت بلیط وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط سایت قاره پیما شوید )

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتلتماس با ما