قیمت بلیط ارزان

ارزانترین قیمت بلیط الجزایر

شما در قاره پیما امکان آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط الجزایر در تاریخ های مختلف و رزرو و خرید آن را به صورت اینترنتی ، حضوری ، تلفنی و ... به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته را دارید . توجه داشته باشید در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین ایران و الجزایر وجود ندارد و تمام پروازها حداقل دارای 1 یا 2 توقف در کشورهای مختلف هستند .

ارزانترین قیمت بلیط الجزایر

فروش ویژه بلیط هواپیما الجزایر در قاره پیما

جهت آگاهی از قیمت های ویژه بلیط الجزایر قاره پیما با شماره های 09121931613 - 34252774-026 با ما در تماس باشید

قاره پیما همچنین امکان خرید بلیط سوتو Soto ( بلیط دو سر خارجی و بلیط هایی که مبدا آنها ایران نمی باشد ) را برای هموطنان عزیز فراهم نموده است

در حال حاضر جهت پرواز از ایران به الجزایر شما می توانید از خطوط هواپیمایی زیر استفاده نمائید :

 1. هواپیمایی امارات Emirates Airlines : که در حال حاضر از مشهد و تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به الجزایر پرواز می کند .
 2. هواپیمایی ترکیش Turkish Airlines : که در حال حاضر از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به الجزایر پرواز می کند .
 3. هواپیمایی قطری Qatar Airways : که در حال حاضر از تهران - مشهد و شیراز پرواز دارد و پس از یک توقف در دوحه قطر به الجزایر پرواز می کند .
 4. هواپیمایی لوفتهانزا Lufthansa Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در فرانکفورت آلمان به الجزایر پرواز می کند .
 5. هواپیمایی آلیتالیا Alitalia Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در رم ایتالیا به الجزایر پرواز می کند .
 6. هواپیمایی اطلس جت Atlasjet Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول ترکیه به الجزایر پرواز می کند .
 7. هواپیمایی الجزایر Air Algerie Airlines : که پروازی از ایران ندارد و برای پروازهای داخلی الجزایر مناسب می باشد .

توجه داشته باشید قاره پیما نمایندگی رسمی تمام ایرلاین های موجود می باشد و شما می توانید بلیط خود را پس از مقایسه قیمت تمام ایرلاین های موجود و آگاهی بهترین مسیر و ارزانترین قیمت بلیط الجزایر از قاره پیما خریداری نمائید .

در زیر مسیرهای پرواز به شهرهای پر تردد الجزایر از ایران آمده است :

 1. الجزیره الجزایر : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی امارات - قطری - ترکیش - آلیتالیا - لوفتهانزا و اطلس جت با یک توقف به الجزیره الجزایر با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 2. وهران الجزایر : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی آلیتالیا و ترکیش با یک توقف به وهران الجزایر با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 3. قسطنطنیه الجزایر : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی اطلس جت و ترکیش با یک توقف به قسطنطنیه الجزایر با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 4. جهت آگاهی از مسیرهای پروازی به سایر شهرهای الجزایر و جزئیات تمام پروازها به الجزایر ( مدت زمان و میزان توقف و غیره ) به این قسمت مراجعه نمائید .

 

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای الجزایر :

بلیط مورد نظر خود را حداقل 2 ماه قبل از سفر خریداری نمائید تا بتوانید از بهترین مسیر و ارزانترین قیمت استفاده نمائید .

بلیط مورد نظر خود را بعد از دریافت ویزا خریداری نمائید زیرا در بعضی مواقع کنسل کردن بلیط جریمه های سنگینی دارد .

توجه فرمائید:

رزرو بلیط در سایت قاره پیما کاملا رایگان بوده و برای رزرو هیچ مبلغی از شما دریافت نمی شود.

بلیط خریداری شده شما توسط سایت قاره پیما بدون دریافت هیچ هزینه ای به تمام نقاط ایران ارسال می گردد.

شما با هر بار خرید از قاره پیما معادل 0.5% کل مبلغ خرید خود را برای خرید های بعدی تخفیف می گیرید.

بلیط به تمام شهرهای الجزایر

رزرو هتل در تمام شهرهای الجزایر

پروازهای داخلی الجزایر

دریافت ویزا الجزایر

دکمه بازگشت به بالا
بستن