خانه / ویزا / قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور کنیا

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور کنیا

اطلاعات زیر تنها جهت راهنمایی می باشند و در حال حاضر قاره پیما در مورد اخذ ویزا هیچ فعالیتی ندارد لطفا سوالی در مورد اخذ ویزا کشورهای مختلف نفرمائید

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور کنیا در زیر به طور کامل شرح داده شده است . هموطنان عزیزی که قصد سفر به کشور کنیا را دارند باید قبل از سفر اقدام به دریافت ویزا این کشور نمایند ، شخص مسافر و یا وکیل و نماینده ( آژانس های مسافرتی ) مسافر می توانند جهت اخذ ویزا کنیا با در دست داشتن مدارکی که در زیر آمده است اقدام به اخذ ویزا این کشور نمایند ( جهت دریافت ویزا توریستی نیازی به مصاحبه با شخص مسافر نیست ولی برای ویزا های تجاری و کاری قوانین متفاوت می باشد ). آدرس و تلفن سفارت کینا در تهران : تهران، تهران، بلوار آفریقا ـ خیابان گلستان ـ بلوار گیتی ـ پلاک ۱۷ و تلفن های : ۲۲۰۴۹۳۵۵-021 می باشد .

 

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور کنیا

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور کنیا

 

مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزا توریستی کنیا :

  1. اصل پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار که دارنده پاسپورت داخل آن را امضا کرده باشد .
  2. 2 قطعه عکس 6 در 4 رنگی زمینه سفید ( مشابه عکس پاسپورت نباشد )
  3. فتوکپی ار صفحات 1 تا 9 پاسپورت .
  4. برای خانم های غیر شاغل ارائه گواهی کار و یا جواز کسب همسر .
  5. برای ویزای تجاری ارائه جواز کسب و یا گواهی اشتغال به کار .

 

انواع ویزا های کشور کنیا :

  1. ویزا تجاری
  2. ویزا توریستی
  3. ویزا جهانگردی

 

نکاتی در مورد ویزا کینا :

با توجه به توافق بین دو کشور صدور ویزا برای اتباع ایرانی در فرودگاه نایروبی نیز امکان پذیر است ولی این کار به شما توصیه نمی شود زیرا امکان دارد به علت نقص مدارک و یا عوامل دیگر اجازه ورود به شما داده نشده و شما را به ایران برگردانند پس قبل از سفر به کنیا حتما از سفارت خانه کنیا در تهران ویزا دریافت نمائید .

حتما قبل از سفر به کنبا در انستیتو پاستور ایران واکسینه شوید .

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور کنیا ( مسافرتی و کار و تحصیلی ) با هم متفاوت است لذا شما برای آگاهی دقیق از مبلغ ویزا و مدارک مورد نیاز ( مدارک مورد نیاز بالا برای ویزای مسافرتی می باشد ) از طریق راه های ارتباطی سایت به ما در تماس باشید.

 

رزرو و خرید بلیط کنیا

رزرو و خرید بلیط کنیا

راهنمایی جهت خرید بلیط هواپیما به کنیا :

در حال حاضر پرواز مستقیمی از ایران به کنیا وجود ندارد و بهترین مسیر های پروازی به کنیا از ایران به وسیله هواپیمایی ترکیش ایرلاین ترکیه ( یک توقف در استانبول ) - امارات ( یک توقف در دبی ) - قطر ایرویز ( یک توقف در دوحه ) و اتحاد ( یک توقف در ابوظبی ) می باشد . جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و روزها و ساعات حرکت پرواز ها و مدت زمان پرواز و ... به قسمت بلیط هواپیما کنیا سایت مراجعه نمائید .

 

وب سایت قاره پیما کارگزار رسمی اخذ ویزا - بلیط هواپیما کنیا - هتل و تور کنیا می باشد شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه دریافت ویزا - بلیط هواپیما کنیا - هتل و تور کنیا توسط ما از طریق راه های ارتباطی سایت با ما در تماس باشید.

 

توجه داشته باشید:

چنانچه مسافری بلیط هواپیما و رزرو هتل و یا تور مسافرتی خود را از وب سایت قاره پیما خریداری نماید قاره پیما تمام مراحل ویزا وی را به طور رایگان انجام می دهد و فقط هزینه سفارت را از شما دریافت می کند.