خانه / ویزا / قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور عراق

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور عراق

اطلاعات زیر تنها جهت راهنمایی می باشند و در حال حاضر قاره پیما در مورد اخذ ویزا هیچ فعالیتی ندارد لطفا سوالی در مورد اخذ ویزا کشورهای مختلف نفرمائید

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور عراق در زیر به طور کامل شرح داده شده است . هموطنان عزیزی که قصد سفر به کشور عراق را دارند باید قبل از سفر اقدام به دریافت ویزا این کشور نمایند ، شخص مسافر و یا وکیل و نماینده ( آژانس های مسافرتی ) مسافر می توانند جهت اخذ ویزا عراق با در دست داشتن مدارکی که در زیر آمده است اقدام به اخذ ویزا این کشور نمایند ( جهت دریافت ویزا توریستی نیازی به مصاحبه با شخص مسافر نیست ولی برای ویزا های تجاری و کاری قوانین متفاوت می باشد ). آدرس و تلفن سفارت عراق در تهران : خیابان ولیعصر کوچه برادران مظفر چلاک 11640 و تلفن های : 88938866-021 می باشد .

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور عراق

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور عراق

 

مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزا کشور عراق :

  1. اصل پاسپورت .
  2. 2 قطعه عکس 6 در 4 تمام رخ رنگی با پس زمینه سفید .

 

انواع ویزا کشور عراق :

  1. ویزا 1 ماهه توریستی انفرادی
  2. ویزا 1 ماهه توریستی گروهی

 

نکاتی در مورد انواع ویزا های عراق :

جهت دریافت ویزا گروهی نیازی به حضور تمام افراد نمی باشد و یک نفر به عنوان نماینده کافی است ( در صورتی که توسط قاره پیما اقدام به دریافت ویزا کنید نیازی به حضور هیچ کدام از مسافرین در سفارت نمی باشد و فقط کافیست یک نفر جهت تحویل مدارک به دفتر آژانس مراجعه نماید ) .

برای مسافرت با ویزای گروهی تمامی اعضا در طول سفر بصورت کاروانی باید سفر کنند و اجازه عبور به تنهایی از مرز را نخواهند داشت.

پس از صدور ویرا شما 3 ماه زمان دارید تا به عراق سفر کنید و پس از آن 1 ماه اجازه اقامت در کشور عراق را دارید و این نوع ویزا قابل تمدید نمی باشد و فقط یک بار حق ورود و خروج به عراق را با این ویزا دارید .

اخذ ویزا عراق در صورت نداشتن هیچ مشکلی حداقل 4 روز کاری به طول می انجامد .

 

قیمت و هرینه دریافت ویزا عراق :

جهت آگاهی از قیمت و هزینه اخذ ویزا عراق با استفاده از راه های ارتباطی سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید .

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور عراق ( مسافرتی و کار و تحصیلی ) با هم متفاوت است لذا شما برای آگاهی دقیق از مبلغ ویزا و مدارک مورد نیاز ( مدارک مورد نیاز بالا برای ویزای مسافرتی می باشد ) از طریق راه های ارتباطی سایت به ما در تماس باشید.

 

 

رزرو و خرید بلیط عراق

رزرو و خرید بلیط عراق

راهنمایی جهت خرید بلیط هواپیما به عراق :

در حال حاضر خطوط هواپیمایی ماهان - ایران ایر - معراج - زاگرس - قشم - تایان - کاسپین -ایران ایر تور - کبش ایر و خط هواپیمایی عراق پروازهای مستقیم به شهرهای بغداد - سلیمانیه - اربیل و نجف عراق انجام می دهند . جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و روزها و ساعات پرواز و مدت زمان پرواز و ... به قسمت بلیط هواپیما عراق سایت مراجعه نمایئد .

 

وب سایت قاره پیما کارگزار رسمی اخذ ویزا - بلیط هواپیما عراق - هتل و تور عراق می باشد شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه دریافت ویزا  - بلیط هواپیما عراق - هتل و تور عراق توسط ما از طریق راه های ارتباطی سایت با ما در تماس باشید.

 

توجه داشته باشید:

چنانچه مسافری بلیط هواپیما و رزرو هتل و یا تور مسافرتی خود را از وب سایت قاره پیما خریداری نماید قاره پیما تمام مراحل ویزا وی را به طور رایگان انجام می دهد و فقط هزینه سفارت را از شما دریافت می کند.