خانه / ویزا / قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور آرژانتین

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور آرژانتین

اطلاعات زیر تنها جهت راهنمایی می باشند و در حال حاضر قاره پیما در مورد اخذ ویزا هیچ فعالیتی ندارد لطفا سوالی در مورد اخذ ویزا کشورهای مختلف نفرمائید

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور آرژانتین در زیر به طور کامل شرح داده شده است . هموطنان عزیزی که قصد سفر به کشور آرژانتین را دارند باید قبل از سفر اقدام به دریافت ویزا این کشور نمایند ، شخص مسافر و یا وکیل و نماینده ( آژانس های مسافرتی ) مسافر می توانند جهت اخذ ویزا آرژانتین با در دست داشتن مدارکی که در زیر آمده است اقدام به اخذ ویزا این کشور نمایند ( جهت دریافت ویزا توریستی نیازی به مصاحبه با شخص مسافر نیست ولی برای ویزا های تجاری و کاری قوانین متفاوت می باشد ). آدرس و تلفن سفارت آرژانتین در تهران : دروس- بلوار شهرزاد- ‏خیابان یارمحمدی- کوچه ‏قو- پلاک ۶ و تلفن های : 22575555-021 می باشد .

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور آرژانتین

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور آرژانتین

 

مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزا کشور آرژانتین :

  1. اصل پاسپورت امضا شده توسط صاحب پاسپورت
  2. در صورتی که قبلا به کشور سفر کرده اید و در پاسپورت های قدیمی خود ویزا دارید از آنها کپی تهیه فرمائید
  3. 2 قطعه عکس 6 در 4 رنگی با پس زمینه سفید
  4. شناسنامه و کارت ملی
  5. فرم تمکن مالی و گردش 3 ماه آخر سپرده با موجودی حداقل 20 میلیون تومانی
  6. گواهی اشتغال به کار و یا جواز کسب یا ثبت شرکت و یا گواهی اشتغال به تحصیل
  7. جهت ویزا تحصیلی فرم ریز نمرات تحصیلی و فرم دعوت نامه تحصیلی از دانشگاه آرژانتین و آخرین مدرک تحصیلی

 

انواع ویزا آرژانتین :

  1. ویزا گردشگری
  2. ویزا تحصیلی

 

نکاتی در مورد ویزا های کشور آرژانتیتن :

هنگام در خواست ویزا کشور آرژانیتن شما می توانید در خواست ویزا 1 یا چند بار ورود را بدهید .

امکان تمدید ویزا توریسیتی در کشور آرژانتین وجود ندارد .

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور آرژانتین ( مسافرتی و کار و تحصیلی ) با هم متفاوت است لذا شما برای آگاهی دقیق از مبلغ ویزا و مدارک مورد نیاز ( مدارک مورد نیاز بالا برای ویزای مسافرتی می باشد ) از طریق راه های ارتباطی سایت به ما در تماس باشید.

 

 

رزرو و خرید بلیط آرژانتین

رزرو و خرید بلیط آرژانتین

راهنمایی جهت خرید بلیط هواپیما به آرژانتین :

در حال حاضر پرواز مستقیمی از ایران به آرژانتین وجود ندارد و بهترین مسیر های پروازی به آرژانتین از ایران به وسیله هواپیمایی ترکیش ایرلاین ترکیه ( یک توقف در استانبول ) - امارات ( یک توقف در دبی ) - قطر ایرویز ( یک توقف در دوحه ) و لوفتهانزا ( یک توقف در فرانکفورت ) می باشد . جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و روزها و ساعات پرواز و مدت زمان پرواز و ... به قسمت بلیط هواپیما آرژانتین سایت مراجعه نمائید .

 

وب سایت قاره پیما کارگزار رسمی اخذ ویزا - بلیط هواپیما آرژانتین - هتل و تور آرژانتین می باشد شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه دریافت ویزا - بلیط هواپیما آرژانتین - هتل و تور آرژانتین توسط ما از طریق راه های ارتباطی سایت با ما در تماس باشید.

 

توجه داشته باشید:

چنانچه مسافری بلیط هواپیما و رزرو هتل و یا تور مسافرتی خود را از وب سایت قاره پیما خریداری نماید قاره پیما تمام مراحل ویزا وی را به طور رایگان انجام می دهد و فقط هزینه سفارت را از شما دریافت می کند.