خانه / پرواز های مستقیم / روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران فرانکفورت آلمان تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران فرانکفورت آلمان تهران

چنانچه قست سفر به فرانکفورت را دارید بهترین پروازها  پروازهای مستقیم ایران ایر Iran Air Airlines و هواپیمایی لوفتهانزا آلمان Lufthansa Airlines از تهران به فرانکفورت می باشند.

 

 

 

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران فرانکفورت آلمان تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران فرانکفورت آلمان تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران فرانکفورت آلمان تهران به وسیله هواپیمایی لوفتهانزا Lufthansa Airlines عبارتند از :
پرواز های رفت:
هفته ای 7 پرواز از تهران به فرانکفورت در روز های شنبه و یک شنبه و دو شنبه و سه شنبه و چهار شنبه پنج شنبه و جمعه  در ساعت 02:55 AM از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه فرانکفورت آلمان انجام می شود مدت زمان پرواز 5 ساعت و 25 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت:
هفته ای7 پرواز از فرانکفورت به تهران در روز های شنبه و یک شنبه و دو شنبه و سه شنبه و چهار شنبه پنج شنبه و جمعه در ساعت 17:10 PM از فرودگاه فرانکفورت آلمان به امام خمینی تهارن انجام می شود مدت زمان پرواز 5 ساعت و 25 دقیقه می باشد.
در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی لوفتهانزا برنامه پروازی بالا را تغییر می دهد ( در اکثر ماه های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد ) لذا برای آگاهی دقیق تر از طریق راههای ارتباطی سایت با ما در تماس باشید

 

 

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران فرانکفورت آلمان تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران فرانکفورت آلمان تهران

 

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران فرانکفورت آلمان تهران به وسیله هواپیمایی ایران ایر Iran Air Airlines عبارتند از:
پرواز های رفت:
هفته ای 3 پرواز از تهران به فرانکفورت در روز های شنبه و دو شنبه و چهارشنبه در ساعت 07:20 AM از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه فرانکفورت آلمان انجام می شود مدت زمان پرواز 4 ساعت و 40 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت:
هفته ای 3 پرواز از فرانکفورت به تهران در روز های شنبه و دو شنبه و چهارشنبه در ساعت 12:00 PM از فرودگاه فرانکفورت آلمان به امام خمینی انجام می شود مدت زمان پرواز 4 ساعت و 40 دقیقه می باشد.
در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی ایران ایر برنامه پروازی بالا را تغییر می دهد ( در اکثر ماه های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد ) لذا برای آگاهی دقیق تر از طریق راههای ارتباطی سایت با ما در تماس باشید

 

 

 

نمایی از آثار تاریخی فرانکفورت

نمایی از آثار تاریخی فرانکفورت

 

تور و خرید بلیط هتل و اجاره آپارتمان در تمام شهرهای آلمان :

 شما علاوه بر خرید بلیط هواپیما به وسیله خدمات ما امکان خرید بلیط هتل و یا اجاره آپارتمان در تمام شهرهای آلمان و یا استفاده از تور های 2 ، 3 ، 6 و ... شبه در تمام شهرهای آلمان را نیز دارید ( جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط تور و هتل و آپارتمان با کارشناسان ما تماس بگیرید ).

 

 

وب سایت قاره پیما نماینده رسمی هواپیمایی لوفتهانزا و ایران ایر در ایران می باشد و شما به وسیله قاره پیما امکان رزرو و خرید بلیط هواپیمایی ایران ایر و لوفتهانزا در مسیر تهران فرانکفورت تهران و یا خرید بلیط پروازهای ایران ایر و لوفتهانزا در سایر مسیرها را دارید.

 

 

 راه های تهیه بلیط و تور از قاره پیما:

قیمت بلیط پروازهای فرانکفورت در تاریخ های مختلف تفاوت دارد لذا شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیمایی ایران ایر و لوفتهانزا در تاریخ های مختلف می توانید در قسمت جستجو آنلاین سایت قیمت پروازها در تاریخ های مختلف مشاهده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود فرمائید همچنین شما می توانید به وسیله چت آنلاین سایت و شماره تلفن های سایت و یا به وسیله اس ام اس و ایمیل با کارشناسان ما در ارتباط باشید و پس از آگاهی از قیمت و روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران فرانکفورت آلمان تهران و شرایط پروازهای ایران ایر و لوفتهانزا ( میزان بار مجاز و شرایط کنسل کردن و تغییر تاریخ و ویزا آلمان و ... ) اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

سایر مسیرهای پروازی به شهرهای آلمان

رزرو هتل در تمام شهرهای آلمان