خانه / قیمت بلیط ارزان / ارزانترین قیمت بلیط سوئیس

ارزانترین قیمت بلیط سوئیس

تورهای نوروز 96 ترکیبی سوئیس و اروپا

بلیط به تمام شهرهای سوئیس

رزرو هتل در تمام شهرهای سوئیس

پروازهای داخلی سوئیس

دریافت ویزا سوئیس

شما در قاره پیما امکان آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط سوئیس در تاریخ های مختلف و رزرو و خرید آن را به صورت اینترنتی ، حضوری ، تلفنی و ... به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته را دارید . توجه داشته باشید در حال شما می توانید بوسیله هواپیمایی ایران ایر به ژنو  سوئیس پرواز مستقیم انجام دهید  ولی برای سایر شهرهای سوئیس حداقل 1 یا 2 توقف در برنامه پروازی وجود دارد .

ارزانترین قیمت بلیط سوئیس

ارزانترین قیمت بلیط سوئیس

در حال حاضر جهت پرواز از ایران به سوئیس شما می توانید از خطوط هواپیمایی زیر استفاده نمائید :

 1. هواپیمایی ایران ایر Iran Air Airlines : که در حال حاضر پروازهای مستقیم از تهران به ژنو سوئیس انجام می دهد . (مشاهده برنامه پروازی)
 2. هواپیمایی پگاسوس Pegasus Airlines : که در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به سوئیس پرواز می کند .
 3. هواپیمایی امارات Emirates Airlines : که در حال حاضر از مشهد و تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به سوئیس پرواز می کند .
 4. هواپیمایی ترکیش Turkish Airlines : که در حال حاضر از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به سوئیس پرواز می کند .
 5. هواپیمایی قطری Qatar Airways : که در حال حاضر از تهران - مشهد و شیراز پرواز دارد و پس از یک توقف در دوحه قطر به سوئیس پرواز می کند .
 6. هواپیمایی لوفتهانزا Lufthansa Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در فرانکفورت آلمان به سوئیس پرواز می کند .
 7. هواپیمایی آلیتالیا Alitalia Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در رم ایتالیا به سوئیس پرواز می کند .
 8. هواپیمایی آژین Aegean Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در آتن یونان به سوئیس پرواز می کند .
 9. هواپیمایی عمان ایر Oman Air Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در مسقط عمان به سوئیس پرواز می کند .
 10. هواپیمایی ایرفلوت Aeroflot Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در مسکو روسیه به سوئیس پرواز می کند .
 11. هواپیمایی بلاویا Belavia Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در مینسک بلاروس به سوئیس پرواز می کند .
 12. هواپیمایی الاتحاد Etihad Airways : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در ابوظبی امارات به سوئیس پرواز می کند .
 13. هواپیمایی اکراینی Ukraine Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در کی یف اکراین به سوئیس پرواز می کند .
 14. هواپیمایی اتریشی Austrian Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در وین اتریش به سوئیس پرواز می کند .
 15. هواپیمایی سوئیس Swiss Airlines : که پروازی از ایران ندارد و برای پروازهای داخلی سوئیس و پرواز از سوئیس به کشورهای اروپایی و بلعکس مناسب می باشد .

توجه داشته باشید قاره پیما نمایندگی رسمی تمام ایرلاین های موجود می باشد و شما می توانید بلیط خود را پس از مقایسه قیمت تمام ایرلاین های موجود و آگاهی بهترین مسیر و ارزانترین قیمت بلیط سوئیس از قاره پیما خریداری نمائید .

 

در زیر مسیرهای پرواز به شهرهای پر تردد سوئیس از ایران آمده است :

 1. ژنو سوئیس : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ایران ایر  به طور مستقیم از تهران و ایرلاین های پگاسوس - ترکیش و ... با یک توقف از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان و اهواز به ژنو سوئیس با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 2. زوریخ سوئیس : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی پگاسوس - ترکیش - آژین - قطری - اکراینی - الاتحاد - ایرفلوت - امارات - آلیتالیا - لوفهتانزا - سوئیس - عمان ایر و اتریشی با یک توقف به زوریخ سوئیس با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 3. بازل سوئیس : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی پگاسوس - ترکیش - لوفتهانزا - سوئیس و اتریشی با یک توقف به بازل سوئیس با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 4. جهت آگاهی از مسیرهای پروازی به سایر شهرهای سوئیس و جزئیات تمام پروازها به سوئیس ( مدت زمان و میزان توقف و غیره ) به این قسمت مراجعه نمائید .

 

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای سوئیس :

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای سوئیس :

بلیط مورد نظر خود را حداقل 2 ماه قبل از سفر خریداری نمائید تا بتوانید از بهترین مسیر و ارزانترین قیمت استفاده نمائید .

بلیط مورد نظر خود را بعد از دریافت ویزا خریداری نمائید زیرا در بعضی مواقع کنسل کردن بلیط جریمه های سنگینی دارد .

توجه فرمائید:

توجه فرمائید:

رزرو بلیط در سایت قاره پیما کاملا رایگان بوده و برای رزرو هیچ مبلغی از شما دریافت نمی شود.

بلیط خریداری شده شما توسط سایت قاره پیما بدون دریافت هیچ هزینه ای به تمام نقاط ایران ارسال می گردد.

شما با هر بار خرید از قاره پیما معادل 0.5% کل مبلغ خرید خود را برای خرید های بعدی تخفیف می گیرید.