خانه / قیمت بلیط ارزان / ارزانترین قیمت بلیط سوئد

ارزانترین قیمت بلیط سوئد

شما در قاره پیما امکان آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط سوئد در تاریخ های مختلف و رزرو و خرید آن را به صورت اینترنتی ، حضوری ، تلفنی و ... به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته را دارید . توجه داشته باشید در حال شما می توانید بوسیله هواپیمایی ایران ایر و آسمان به استکهلم سوئد و هواپیمایی  ایران ایر به گوتنبرگ سوئد پرواز مستقیم انجام دهید ولی برای سایر شهرهای سوئد حداقل 1 یا 2 توقف در برنامه پروازی وجود دارد .

ارزانترین قیمت بلیط سوئد

ارزانترین قیمت بلیط سوئد

در حال حاضر جهت پرواز از ایران به سوئد شما می توانید از خطوط هواپیمایی زیر استفاده نمائید :

 1. هواپیمایی ایران ایر Iran Air Airlines : که در حال حاضر پروازهای مستقیم از تهران به استکهلم و گوتنبرگ سوئد انجام می دهد . (مشاهده برنامه پروازی ایران ایر به استکهلم و گوتنبرگ )
 2. هواپیمایی ایران آسمان Iran Aseman Airlines : که در حال حاضر پروازهای مستقیم از تهران به استکهلم سوئد انجام می دهد . (مشاهده برنامه پروازی )
 3. هواپیمایی پگاسوس Pegasus Airlines : که در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به سوئد پرواز می کند .
 4. هواپیمایی امارات Emirates Airlines : که در حال حاضر از مشهد و تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به سوئد پرواز می کند .
 5. هواپیمایی ترکیش Turkish Airlines : که در حال حاضر از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به سوئد پرواز می کند .
 6. هواپیمایی اتریشی Austrian Airlines : که در حال حاضر از  تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در وین اتریش به سوئد پرواز می کند .
 7. هواپیمایی آژین Aegean Airlines : که در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در آتن یونان به سوئد پرواز می کند .
 8. هواپیمایی قطری Qatar Airways : که در حال حاضر از تهران - مشهد و شیراز پرواز دارد و پس از یک توقف در دوحه قطر به سوئد پرواز می کند .
 9. هواپیمایی لوفتهانزا Lufthansa Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در فرانکفورت آلمان به سوئد پرواز می کند .
 10. هواپیمایی ایرفلوت Aeroflot Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در مسکو روسیه به سوئد پرواز می کند .
 11. هواپیمایی بلاویا Belavia Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در مینسک بلاروس به سوئد پرواز می کند .
 12. هواپیمایی اکراینی Ukraine Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در کی یف اکراین به سوئد پرواز می کند .
 13. هواپیمایی اسکاندیناوی SAS Airlines : که پروازی از ایران ندارد و برای پروازهای کشورهای اسکاندیناوی و پرواز از کشورهای اروپایی به اسکاندیناوی و بلعکس مناسب می باشد .

توجه داشته باشید قاره پیما نمایندگی رسمی تمام ایرلاین های موجود می باشد و شما می توانید بلیط خود را پس از مقایسه قیمت تمام ایرلاین های موجود و آگاهی بهترین مسیر و ارزانترین قیمت بلیط سوئد از قاره پیما خریداری نمائید .

 

در زیر مسیرهای پرواز به شهرهای پر تردد سوئد از ایران آمده است :

 1. استکهلم سوئد : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ایران ایر و آسمان به طور مستقیم از تهران و ایرلاین های پگاسوس - ترکیش و ... با یک توقف از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان و اهواز به استکهلم سوئد با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 2. گوتنبرگ سوئد : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ایران ایر به طور مستقیم از تهران و ایرلاین های ترکیش - لوفتهانزا و اسکاندیناوی با یک توقف از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان و اهواز به گوتنبرگ سوئد با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 3. جهت آگاهی از مسیرهای پروازی به سایر شهرهای سوئد و جزئیات تمام پروازها به سوئد ( مدت زمان و میزان توقف و غیره ) به این قسمت مراجعه نمائید .

 

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای سوئد :

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای سوئد :

بلیط مورد نظر خود را حداقل 2 ماه قبل از سفر خریداری نمائید تا بتوانید از بهترین مسیر و ارزانترین قیمت استفاده نمائید .

بلیط مورد نظر خود را بعد از دریافت ویزا خریداری نمائید زیرا در بعضی مواقع کنسل کردن بلیط جریمه های سنگینی دارد .

توجه فرمائید:

توجه فرمائید:

رزرو بلیط در سایت قاره پیما کاملا رایگان بوده و برای رزرو هیچ مبلغی از شما دریافت نمی شود.

بلیط خریداری شده شما توسط سایت قاره پیما بدون دریافت هیچ هزینه ای به تمام نقاط ایران ارسال می گردد.

شما با هر بار خرید از قاره پیما معادل 0.5% کل مبلغ خرید خود را برای خرید های بعدی تخفیف می گیرید.