خانه / قیمت بلیط ارزان / ارزانترین قیمت بلیط کره جنوبی

ارزانترین قیمت بلیط کره جنوبی

بلیط به تمام شهرهای کره جنوبی

رزرو هتل در تمام شهرهای کره جنوبی

پروازهای داخلی کره جنوبی

دریافت ویزا کره جنوبی

شما در قاره پیما امکان آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط کره جنوبی در تاریخ های مختلف و رزرو و خرید آن را به صورت اینترنتی ، حضوری ، تلفنی و ... به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته را دارید . توجه داشته باشید در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین ایران و کره جنوبی وجود ندارد و تمام پروازها حداقل دارای 1 یا 2 توقف در کشورهای مختلف هستند .

ارزانترین قیمت بلیط کره جنوبی

ارزانترین قیمت بلیط کره جنوبی

در حال حاضر جهت پرواز از ایران به کره جنوبی شما می توانید از خطوط هواپیمایی زیر استفاده نمائید :

 1. هواپیمایی ایر آسیا Air Asia Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در بانکوک یا کوالالامپور به کره جنوبی پرواز می کند .
 2. هواپیمایی الاتحاد Etihad Airways : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در ابوظبی امارات به کره جنوبی پرواز می کند .
 3. هواپیمایی چاینا ساترین China Southern Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در پکن به کره جنوبی پرواز می کند .
 4. هواپیمایی امارات Emirates Airlines : که در حال حاضر از مشهد و تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به کره جنوبی پرواز می کند .
 5. هواپیمایی ترکیش Turkish Airlines : که در حال حاضر از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به کره جنوبی پرواز می کند .
 6. هواپیمایی قطری Qatar Airways : که در حال حاضر از تهران - مشهد و شیراز پرواز دارد و پس از یک توقف در دوحه قطر به کره جنوبی پرواز می کند .
 7. هواپیمایی ایرفلوت Aeroflot Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف به مسکو به کره جنوبی پرواز می کند .
 8. هواپیمایی آلیتالیا ایتالیا Alitalia Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف به رم ایتالیا به کره جنوبی پرواز می کند .

توجه داشته باشید قاره پیما نمایندگی رسمی تمام ایرلاین های موجود می باشد و شما می توانید بلیط خود را پس از مقایسه قیمت تمام ایرلاین های موجود و آگاهی بهترین مسیر و ارزانترین قیمت بلیط کره جنوبی از قاره پیما خریداری نمائید .

 

در زیر مسیرهای پرواز به شهرهای پر تردد آمریکا از ایران آمده است :

 1. اینچئون و گیمبو سئول کره جنوبی : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ایر آسیا - الاتحاد - امارات - قطری - ترکیش - ایرفلوت - آلیتالیا و چاینا ساترن با یک توقف به سئول با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 2. بوسان کره جنوبی : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ایر آسیا و چاینا ساترن با یک توقف به بوسان با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 3. جهت آگاهی از مسیرهای پروازی به سایر شهرهای کره جنوبی و جزئیات تمام پروازها به کره جنوبی ( مدت زمان و میزان توقف و غیره ) به این قسمت مراجعه نمائید .

 

 

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای کره جنوبی :

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای کره جنوبی :

بلیط مورد نظر خود را حداقل 2 ماه قبل از سفر خریداری نمائید تا بتوانید از بهترین مسیر و ارزانترین قیمت استفاده نمائید .

بلیط مورد نظر خود را بعد از دریافت ویزا خریداری نمائید زیرا در بعضی مواقع کنسل کردن بلیط جریمه های سنگینی دارد .

 

توجه فرمائید:

توجه فرمائید:

رزرو بلیط در سایت قاره پیما کاملا رایگان بوده و برای رزرو هیچ مبلغی از شما دریافت نمی شود.

بلیط خریداری شده شما توسط سایت قاره پیما بدون دریافت هیچ هزینه ای به تمام نقاط ایران ارسال می گردد.

شما با هر بار خرید از قاره پیما معادل 0.5% کل مبلغ خرید خود را برای خرید های بعدی تخفیف می گیرید.

3 نظر

 1. با سلام :
  در صورتیکه سوالی در مورد قیمت و رزرو بلیط هواپیما به کلیه شهر های کره جنوبی دارید در این قسمت می توانید سوال خود را مطرح نمائید و کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن به سوالات شما در همین قسمت پاسخ خواهند داد.

 2. سلام و خسته نباشید .سوال من اینه که اگر از پرواز های چین جنوبی برای سئول استفاده بشه نیاز به ویزای چین هم هست؟

 3. قیمت بلیط ها چقدره به کره ی جنوبی

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*